Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Typer Skoków Narciarskich na sezon 2013/2014


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Jako że padła taka propozycja w temacie o skokach, tak więc skoro zostałem wyznaczony do zrobienia regulaminu, tak wiec zakładam osobny temat, w którym osoby chętne będą mogły typować.

 

Regulamin typera Skoków narciarskich w sezonie 2013/2014

 

1. Za typera odpowiedzialny jest Kowal90 oraz Judas

2. Judas będzie rozpoczynał typowanie, a Kowal90 je podliczał.

3. Rozpoczęcie typowania będziemy przeprowadzać w dniu poprzedzającym zawody. Wtedy zostanie wklejona lista zawodników, którzy awansowali do zawodów, lub w wypadku gdy kwalifikacje odbywają się w dniu zawodów, wtedy można obstawiać wybierając z wszystkich zawodników startujących w pucharze świata. Wyniki kwalifikacji od razu po zakończeniu zostaną wklejone do posta rozpoczynającego typowanie.

4. Na każdy z konkursów będzie tworzony nowy post, który będzie rozpoczynał typowanie.

5. Głosowanie na dane zawody zostaje zakończone wraz z wejściem pierwszego zawodnika na liście na belkę startową.

6. Ewentualne błędy w typowaniu można zgłaszać 48 godzin po zakończeniu typowania.

7. Klasyfikacja punktowa będzie aktualizowana po każdym konkursie.

8. Nagrodą za zwycięstwo w całym sezonie typera jest tytuł Najlepszego Skoczka forum Attitude i ogromna satysfakcja :D

9. Zasady typowania i oceniania typów:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

10. Życzymy dalekich lotów i trafnych typowań.

 

11. Od przyszłego tygodnia, jeśli będą dwa konkursy indywidualne w ciągu weekendu, to wtedy typujemy w jednym poście na dwa konkursy. Można dać te same typy na dwa dni, lub napisać dwie szóstki, z tym że proszę zaznaczyć która jest na który dzień. Gdyby był konkurs drużynowy, wtedy będzie osobne typowanie.

Edytowane przez Kowal

28054889252fa02dfba372.jpg

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kowal

    70

  • Pavlos

    30

  • Witkacy

    30

  • Arkao

    28

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  558
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  10.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Macintosh

Rozpoczynamy typowanie sobotniego konkursu indywidualnego w Kussamo. Z racji tego że kwalifikacje dzisiaj zostały odwołane i odbędą się dopiero przed samymi zawodami, dlatego na ten konkurs można obstawiać spośród wszystkich zawodników startujących w tegorocznym PŚ. Dla ułatwienia odnośnik z całą pięćdziesiątką zawodów w Klingenthal i w spoilerze lista wszystkich zawodników, którzy przystąpią do jutrzejszych kwalifikacji.

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Typowanie kończy się o godzinie 16 w piątek. Udanego typowania.

Edytowane przez Witkacy

  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

1.SCHLIERENZAUER Gregor

2. ZYLA Piotr

3.WELLINGER Andreas

4.BIEGUN Krzysztof

5.Stoch Kamil

6.MORGENSTERN Thomas

28054889252fa02dfba372.jpg


  • Posty:  33
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.12.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

A co mi tam też się zabawię :P

1.ŻYLA Piotr POL

2.SCHLIERENZAUER Gregor AUT

3.KRANJEC Robert SLO

4.BIEGUN Krzysztof POL

5.KOFLER Andreas AUT

6.STOCH Kamil POL


  • Posty:  797
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2011
  • Status:  Offline

To i ja się pobawię:

 

1. Żyła

2. Schlierenzauer

3. Wellinger

4. Stoch

5. Morgenstern

6. Ahonen

I Miejsce w typerze Ligi Europy 2014/15

I Miejsce w typerze Ligi Europy 2016/17


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

1. Krzysztof Biegun

2. Andreas Wellinger

3. Gregor Schlierenzauer

4. Piotr Żyła

5. Jurij Tepeš

6. Thomas Morgenstern

Typerowa zabawa:

I miejsce - Liga Mistrzów 2015/2016

III miejsce (Ex æquo z użytkownikiem filomatrix) - Euro 2016

III miejsce - Euro 2012

6476255635741dfcc53660.jpg


  • Posty:  1 541
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.06.2009
  • Status:  Offline

1. Piotr Żyła

2. Gregor Schlierenzauer

3. Krzysztof Biegun

4. Thomas Morgenstern

5. Andreas Wellinger

6. Kamil Stoch


  • Posty:  145
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.12.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

1 Żyła

2 Schlierenzauer

3 Stoch

4 Tepes

5 Fettner

6 Neumayer

30168447450d761c1b5419.jpg


  • Posty:  4 517
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline

1.ŻYLA Piotr POL

2.SCHLIERENZAUER Gregor AUT

3.Stoch Kamil POL

4.BIEGUN Krzysztof POL

5.Anders Bardal NOR

6.Maciej kot POL

Progres Roku 2014

User Roku 2017

Redaktor Roku 2017

Progres Roku 2017

Tekst Roku 2017

WTF Roku 2017

678495320589e09e4eecd1.jpg


  • Posty:  5
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.05.2012
  • Status:  Offline

1. Schlierenzauer

2. Stoch

3. Żyła

4. Bardal

5. Wellinger

6. Biegun

1245940565297ca5835d0c.jpg


  • Posty:  1 158
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2011
  • Status:  Offline

1. SCHLIERENZAUER Gregor

2. ŻYŁA Piotr

3. FREUND Severin

4. KRANJEC Robert

5. STOCH Kamil

6. AMMANN Simon


  • Posty:  244
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.11.2010
  • Status:  Offline

1.Gregor Schlierenzauer

2.Kamil Stoch

3.Andreas Wellinger

4.Piotr Żyła

5.Anders Bardal

6.Jurij Tepes

165537016952a258451c0fc.jpg


  • Posty:  2 028
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline

1. Piotr Żyła

2. Andreas Wellinger

3. Jurij Tepes

4. Gregor Schilerenzauer

5. Kamil Stoch

6. Daiki Ito

Rocznikowo miała 15

13616784565a4bd060e41e5.jpg


  • Posty:  344
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.01.2013
  • Status:  Offline

1.Freund

2.Ito

3.Wellinger

4.Bardal

5.Żyła

6.Schilerenzauer

1 miejsce w typerze Ligi Europejskiej 2013/14

  • Posty:  558
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  10.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Macintosh

1. Freund

2. Schlierenzauer

3. Wellinger

4. Bresadola

5. Stoch

6. Żyła

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • -Raven-
      Ładnie pompują Jakuba Wędrowycza. Nawet face'owie (pokroju Klechy) wypowiadają się o nim z szacunkiem, stawiając w opozycji do reszty ekipy Sikawy. Face turn Tłuszczaka zbliża się co raz większymi krokami i widać, że WWE ma co do niego spore plany. Szkoda jednak, że Jacobs nie zakwalifikował się do MITB, bo tam spierdolenie mu szansy na wygraną przez Solistę jeszcze lepiej podbudowałoby ich konflikt i wręcz naturalnie ustawiło walkę na Summer Slam.
    • PTW
      TO. BYŁO. NIESAMOWITE! Za nami sobotnia gala PTW: Dzień Dziecka i nie możemy się otrząsnąć! Dziękujemy wspaniałej publiczności za tak cudny doping i pełne zaangażowanie i podrzucamy wyniki! Zanim gala rozpoczęła się na dobre do ringu wyszedł Łukasz Okoński i ku zdziwieniu wszystkich wykonał następujące ruchy - najpierw anulował zawieszenie i przywrócił Spartana do roli aktywnego zawodnika w rosterze PTW, a potem... pożegnał się z publicznością i odszedł z federacji?! Spartan PTW pokonał Conte Arkadiusz Pan Pawłowski oficjalnie ogłosił powstanie swojej stajni, której członkami są Puncher, Caravaggio i Brave od dziś znani kolektywnie jako NIETYKALNI SigmaBoy PTW pokonał Emanuel El G Wrestling Page Royal Rebels (Alex Brave & Vincent Caravaggio PTW) pokonali w niezwykle kontrowersyjnych okolicznościach L'Ordę (Rust & Luca Bjorn) oraz Starboy Nano Lopez & Daniel Razor PTW i zostali NOWYMI mistrzami drużynowymi PTW! Max Speed pokonał Gulyasa Öcsi i utrzymał pas mistrzowski PTW Underground "The Enygma" Serg Sullivan pokonał Miyagi Shida w Falls Count Anywhere NO DQ Matchu po szalonym Elbow Dropie z wysokiej drabiny na stół VIPów! Diana Strong pokonała Kiara - Wrestler i utrzymała pas mistrzowski GLAM! Dawid Puncher Seńko pokonał Bena Rodgersa i utrzymał pas mistrzowski PTW Po walce wieczoru Pan Pawłowski wyszedł do ringu by wyrzucić z PTW Sędzia Herno i Sędzia Klaudiusz, którzy w jego mniemaniu nie sprawdzają się w tej roli. Nie zdążył tego zrobić, ponieważ został brutalnie zaatakowany kamerą przez powracającego Łukasza Okońskiego! Wywiązała się z tego większa afera z udziałem Vincenta, Alexa i Spartana, a po wszystkim powracający Prezes nakazał sędziom zakryć podobiznę Pawłowskiego, a w jego miejscu zawisł plakat z wizerunkiem jego samego! Ciężko opisać słowami to co się działo, więc zachęcamy do zostania wspierającymi na naszym kanale YT i obejrzenia gali. Tych którzy byli, żeby odświeżyć piękne wspomienia, a tych którzy nie zaszczycili nas swoją obecnością by nadrobić stracone widowisko nie z tej ziemi! Kolejne spotkanie w Kozłowie już 28 czerwca w ramach gali PTW: Złoto dla Zuchwałych i po tym co się wydarzyło... NIE MOŻNA TEGO PRZEGAPIĆ! /fot. Jacek Zawora Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • Attitude
      Nazwa gali: NOAH Monday Magic Prime Time Season #2 Data: 02.06.2025 Federacja: Pro Wrestling NOAH Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Shinjuku FACE Format: Live Platforma: Wrestle Universe Official video: Link Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT Nagoya Fight Fever 2025 Data: 01.06.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Nagoya, Aichi, Japan Arena: Chunichi Hall & Conference Format: Live Platforma: Wrestle Universe Official video: Link Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • MattDevitto
×
×
  • Dodaj nową pozycję...