Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

WWE SmackDown 20.09.13r. - spoilery


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  484
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.01.2011
  • Status:  Offline

Show otwiera General Manager Vickie Guerrero, która wita widzów na SmackDown. Jej przemowę przerywa Daniel Bryan. Daniel mówi, że powinien być teraz mistrzem WWE oraz, że woli być 1-dniowym mistrzem niż narzędiem zarządu jak Randy Orton. Vickie mówi, że ma nadzieję, że Bryan nigdy nie zostanie twarzą WWE po czym dodaje, że dzisiaj odbędzie się specjalny Gauntlet Match, w którym The Shield będzie po kolei walczyło z każdą z 10 osób, które pomogły Danielsonowi pod koniec poniedziałkowego RAW w walce 3 na 1 a jeżeli z nikim nie przegrają to na końcu zmierzą się z Danielem Bryanem. Pani Guerrero opuszcza ring śmiejąc się, podczas gdy publiczność skanduje ''asshole''.

 

AJ Lee def. Naomi w/Cameron

 

Walkę komentowała Natalya.

 

Santino Marella def. Jack Swagger w/Zeb Colter & Antonio Cesaro

 

Segment w ringu z Paulem Heymanem, Curtisem Axelem i Rybackiem. Heyman wygłasza promo,w którym mówi o tym, jak pokonał CM Punka na Night Of Champions. Mikrofon przejmuje Ryback, który mówi, że nienawidzi dręczycieli oraz krótko opowiada o swoim dzisiejszym przeciwniku, lokalnym wrestlerem Nickiem.

 

Ryback w/Paul Heyman & Curtis Axel def. Nick from Cincinnati

 

Randy Orton wygłasza promo w ringu. Mówi on, że Scott Armstrong współpracował z Danielem Bryanem na NOC i to przez ich konspiracje stracił swój pas. Dodaje, że wszystko zepsuło się w 2011 roku, kiedy to Orton próbował być drugim Johnem Ceną bo to miało być dla niego dobre. To jednak był największy błąd w jego karierze. Orton zapowiada, że chce przywrócić prawdziwą Żmiję którą był w 2009/2010 roku. Były mistrz WWE dodaje, że po Battleground odzyska WWE Championship.

 

Gauntlet match: The Shield vs. 11 innych wrestlerów w walkach 3 na 1.

 

The Shield def. Darren Young

 

The Shield def. Titus O'Neil

 

The Shield def. Dolph Ziggler

 

The Shield def. Kofi Kingston

 

The Shield vs. Rob Van Dam w/Ricardo Rodriguez

 

Mecz przerwał Triple H, który anulował Gauntlet Match. Przychodzi Vickie Guerrero, która kłóci się z Hunterem w przy ringu. HHH odesłał wszystkich do szatni, co spotkało się z chantami ''this is bullshit''.

 

Segment na zapleczu, w którym Triple H krzyczał na Vickie, która mówiła, że pomyślała, że ta walka będzie dobrym pomysłem. COO WWE karze jej ustalić walkę The Shield vs. Daniel Bryan & The Usos jako dzisiejszy Main Event.

 

Kolejny segment na zapleczu, w którym Triple H rozmawia z Zackiem Ryderem i Justinem Gabrielem. Po krótkiej rozmowie Hunter zapowiada walkę Ryder & Gabriel vs. Luke Harper & Erick Rowan.

 

Luke Harper & Erick Rowan w/Bray Wyatt def. Justin Gabriel & Zack Ryder

 

Po walce Wyatt wykonał na Ryderze Sister Abigail.

 

I kolejny segment na zapleczu, w którym Triple H rozmawia z RVD. Hunter przeprasza go za to, ze Vickie ustaliła mu walkę 3 na 1 z The Shield. W ramach zadośćuczynienia The Game zapowiada walkę o World Heavyweight Championship na Battleground - Alberto Del Rio vs. Rob Van Dam. Nagle Del Rio zaatakował Roba.

 

Alberto Del Rio def. R-Truth

 

Daniel Bryan & The Usos def. The Shield

 

Po walce Randy Orton zaatakował Daniela Bryana. Z bijatyki zwycięsko wyszedł jednak Bryan. Był to dark segment.

R.I.P. Maurice ''Mad Dog'' Vachon 1929-2013

R.I.P. Mae Young 1923-2014

R.I.P. Nelson Frazier, Jr. 1971-2014

R.I.P. Ultimate Warrior 1959-2014

 

Złotousty Attitude Czerwca 2013

3201046834ece6f0da99b6.gif

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sir Vade Ancelot

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 039 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 710 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 597 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 893 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • GGGGG9707
      Czyli mamy dalej oglądać LA Knight / Drew McIntyre co zaczęło się jeszcze przed Royal Rumble ? To ja chyba podziękuję za dalsze oglądanie 😅
    • MattDevitto
      Podobno Alexa może się też pojawić, bo ma być na backu...
    • MattDevitto
      Ospreay 2.0 odblokował się w New Japan
    • MattDevitto
    • CzaQ
      To i ja się podzielę przewidywaniami, bo gala już jutro (albo się odbyła faktycznie te 4 dni temu i Jeffo z Mattem robią mnie w chuja  ).   Niewidzialny (c) vs. aRKOdiusz Tańcula Kolega wyżej przedstawił typy bukmacherskie, ale jak dla mnie... na bank wygra Orton. Nie, nie zdobędzie tytułu - po prostu dojdzie do DQ.  Cena zacznie heelować i pokaże dalej część swojego gimmicku "psujemy wrestling" i po prostu coś odwali i zachowa tytuł, a karawana jedzie dalej.  Najgorsze jest to, że walka Joshuy z Blondasem była mizerna - można rzecz, że chyba wiek dopadł Jasia, więc skoro z takim ringowym tuzem jak Homelander nie złapał flow i nie zrobił dobrego pojedynku to tym bardziej ze średnim Randallkiem nic ciekawego nie zrobi mimo tego, że znają się jak łyse konie. W końcu walczyli już 2137 razy.  TYP : RANDY ORTON   Lyra Valkyria (c) vs. Becky Lynch: Beczka wraca, teraz heeluje. Nie wiem ile seksowna Liryczna ma już pas, ale Linczowa nie wróciła żeby go nie zdobyć. Ba, pewnie będzie chciała zaliczyć wszystkie nowe pasy kobiet, a ten jest pierwszy z nowych w jej zasięgu.  TYP : BECKY (swoją drogą fajny film, szkoda, że dwójkę skopcili)   Pat McAfee vs. Gunther: Mogą zaskoczyć. Pat zadziwiająco dobrze odnajduje się w ringu, a Walter to Walt... Gunther Może wyjść przyjemne widowisko. Tyle, że z pierwszym zdaniem, że mogą zaskoczyć miałem na myśli też wynik. Wygrana antywirusa to głupota, ale to je WWE tego nie pomalujesz - nie takie rzeczy się odwalały, a Guntha może pójść w dalszą frustrację. Więc albo to będzie zaskok albo squash w wykonaniu akwarelisty. Na szczęście w komentatorce jest jeszcze niepokonany Michael Cole, który może pomścić kolegę po fachu TYP : KIJ WIE   Jacob Fatu (c) vs. LA Knight vs. Damian Priest vs. Drew McIntyre: Grubas jest zbyt świeżym mistrzem żeby to przegrać. Jedynie może mu przeszkodzić zazdrosny Sikacz, ale to byłaby za gruba sprawa na zwykły Backlash. Myślę, że spokojnie to ugra Jakubek jednak zawsze istnieje procent szansy na zmianę mistrza. Dojdzie do roszad po tej gali z feudami.  Mamy 2 face'ów i 2 heeli, więc naturalnie gdzieś się poprztykają i Rycerz zajmie się Księdzem bądź DREWnianym, a da majstrowi spokój. Bardziej pasuje mi tu zestawienie Fatu/Drew choć obaj są heelami jednak bez sensu byłoby dawać title shota Biskupowi po przegranej na WM.  Co do walki - spoko. 4 chłopa o różnej jakości ringowej, ale chaos zasłoni braki oraz dostarczy rozrywki. Nie zapominajmy, że to NO DQ.  TYP : JAKUB GRUBASU     Dominik Mysterio (c) vs. Penta: Podobna sytuacja jak w walce wyżej. Świeży mistrz i zazdrosny kolega ze stajni. Czy tu będzie inaczej? Penta nadaje się na mistrza, ale chyba za wcześnie. Jednak walka powinna wyjść git.    0 hajpu, więc można tylko pozytywnie się rozczarować  Udanej gali  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...