Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Złotouści Atti. - Głosowanie na Hit Sierpnia!


Hit Sierpnia!  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Hit Sierpnia!

    • 1 Sytuacji TNA ciąg dalszy.
      17
    • 2 Dosadne porównanie - Ravena -
      9
    • 3 Ekscytacja Czaqa
      7
    • 4 Qba5000 głosem Attitude.
      4
    • 5 Rzetelna i konstruktywna ocena Sin Cary!
      2
    • 6 Przemyślenia Vercyna na temat Kofiego.
      23


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

Żeby nie było bałaganu - zakładam dwa tematy gdzie będziemy głosować na shit i na Hit - Ten temat służy do głosowania na daną propozycje i pisania dlaczego wybraliśmy właśnie ten cytat

Propozycje wrzucamy tam gdzie zawsze :

 

http://forum.attitude.pl/viewtopic.php?t=40867

 

Pytanie do Adminów - istnieje możliwość edytowania ankiet? (zakładania nowych w miejsce starych), bo nie chce na każde głosowanie zakładać dwóch nowych tematów

 

1

  Cytat
Okręt TNA tonie w najlepsze...Kurt Angle odpłynął jako pierwszy.

Bastian

2

  Cytat
To tak jakby zrobić napad na bank, a finalnie okazało się, że to tylko bank spermy

-Raven-

3

  Cytat
Patrząc na Lucy jaram się bardziej niż pedofil w Disneylandzie ;) Feed me more.

Czaq

 

4

  Cytat
Dobrze tak pieprzonemu rudzielcowi :D

Qba5000

5

  Cytat
Sin Cara? Niech ginie.

LASTRIDER

 

6

  Cytat
Pierwszy czarny, który jest czarny i bezbarwny jednocześnie

Vercyn

Zrobiłem dużo dla biznesu:

Udział: Youshoot Teddy Long, Youshoot Rikishi, Lapsed Fan Podcast, Wrestling Soup, konwersacje z Dejwem na twitterze... Więc się wypowiadam + jestem w stanie słuchać Russo.

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PH93

    2

  • Bastian

    2

  • Pavlos

    2

  • Morison

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 162
  • Reputacja:   57
  • Dołączył:  21.06.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Miło mi, że jestem w gronie nominowanych, choć pisząc tekst o Kurcie Angle nie czułem, że iskra Boża spada na mnie niczym grom z jasnego nieba. Waham się między numerem dwa i trzy...Ostatczenie oddaję swój głos na cytat autorstwa Czaqa. ;)

70800448856fb97a41e5eb.jpg


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

Bastian powiedział jak wygląda sytuacja w TNA i wyszedł z tego dobry dowcip. :D Głos na niego. Raven nie traci formy, rozbawił mnie również Vercyn.

Typerowa zabawa:

I miejsce - Liga Mistrzów 2015/2016

III miejsce (Ex æquo z użytkownikiem filomatrix) - Euro 2016

III miejsce - Euro 2012

6476255635741dfcc53660.jpg


  • Posty:  2 028
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline

  Pavlos napisał(a):
Raven nie traci formy, rozbawił mnie również Vercyn.

 

Też waham się między tymi dwoma panami, jednak dużo łatwiej jest stworzyć takie zabawne porównanie, niż coś w stylu Vercyna - nie tylko za humor ale i za głębsza treść wypowiedzi głos dla jego murzyna :D

Rocznikowo miała 15

13616784565a4bd060e41e5.jpg


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

Ja też miałem dylemat i początkowo Vercyn. Ostatecznie Bastien, bo również treść głębsza i całkiem zabawnie oddaje realia. :)

Typerowa zabawa:

I miejsce - Liga Mistrzów 2015/2016

III miejsce (Ex æquo z użytkownikiem filomatrix) - Euro 2016

III miejsce - Euro 2012

6476255635741dfcc53660.jpg


  • Posty:  876
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.02.2012
  • Status:  Offline

Zdecydowanie Bastian, świetnie to wyszło :D
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

11985408557829e91eb351.jpg


  • Posty:  244
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.11.2010
  • Status:  Offline

Głos oddaję na Bastiana - bardzo dobre podsumowanie tego co się dzieje w TNA

165537016952a258451c0fc.jpg


  • Posty:  203
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.06.2011
  • Status:  Offline

Miło, że znalazłem się w nominacjach, można to porównać do nominacji Emmy :D.

Swój głos oddaję na numerek 4, świetnie się to wpasowało w to całe okazywanie współczucia przez userów Atti :D.


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Głos na Vercyna za idealne podsumowanie postaci Kofiego. Niby taki krótki tekst, a potrafi podsumować całą karierę Kingstona :D

28054889252fa02dfba372.jpg


  • Posty:  692
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.06.2007
  • Status:  Offline

Głos na Vercyna.

Raven i tak już jest Hall of Fame więc z automatu nie powinien walczyć o tytuł ;)

213559901458cecbdd39123.jpg


  • Posty:  330
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.09.2011
  • Status:  Offline

Głos na Vercyna.

Swoim podsumowaniem Kofiego doprawdził mnie prawie, że do łez.

House of Pain - Moja federacja wrestlingu.

Sprawdź!

http://forum.attitude.pl/viewtopic.php?t=40964

1685272683500c2e74203e9.jpg

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  2 162
  • Reputacja:   57
  • Dołączył:  21.06.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Wygląda na to, że wczoraj upłynął termin głosowania na najlepszy i najgorszy cytat sierpnia. Z tej okazji gratulacje dla Vercyna i Blalighta. :)

70800448856fb97a41e5eb.jpg


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

Dzięki Bastian za czujność

 

Hitem sierpnia zostaje wypowiedż Vercyna - Gratulacje!

Zrobiłem dużo dla biznesu:

Udział: Youshoot Teddy Long, Youshoot Rikishi, Lapsed Fan Podcast, Wrestling Soup, konwersacje z Dejwem na twitterze... Więc się wypowiadam + jestem w stanie słuchać Russo.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Grins
      Zelina i tak pójdzie dalej i za pewnie zdobędzie jako pierwsza meksykanka główne mistrzostwo, chociaż nie wiem zdobyła już jakaś babka z Meksyku głównego mistrzostwo kobiet w WWE? Jak nie, to pewnie ona będzie pierwsza ale dajmy jej czas dopiero co zdobyła swój pierwszy tytuł  nie ma co od razu pchać ją w główny obrazek to i tak dużo że rok temu podajże walczyła o główny pas czy tam dwa lata temu. 
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT Dramatic Dream Takashimaya Vol. 3 Data: 31.05.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Takashimaya 1st Floor JR Exit Special Venue Format: Taped Data emisji: 03.06.2025 Platforma: Wrestle Universe Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • CzaQ
    • Giero
      Za nami kolejny epizod WWE Friday Night SmackDown w drodze do Money in the Bank 2025. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show. SmackDown otworzyła Bianca Belair, która przyznała, że nie jest jeszcze gotowa do akcji. Show odbywało się jednak w jej rodzinnym Knoxville w Tennessee, stąd się pojawiła. Szybko przerwała jej Naomi. Zdradziła, że była w domu rodziców Bianki i widziała album zdjęć. Przypomniało jej to czasy, gdy były szczęśliwe jako tag team. Belair jeszcze raz zaznaczyła, iż to koniec między nimi. Zdenerwowana Naomi skwitowała, iż chciałaby, by Bianca była na wózku inwalidzkim, tak samo jak jej matka. Wtrąciła się wreszcie Jade Cargill, która zaatakowała Naomi. Z tego zwinnie przeszliśmy do walki kwalifikacyjnej do Money in the Bank Ladder Matchu. Naomi pokonała Nię Jax i Jade Cargill. JC Mateo łatwo rozprawił się z R-Truthem. Po pojedynku z Solo kontynuowali atak, aż pojawił się Jimmy Uso. Wyatt Sicks ponownie zaatakowali tag teamy ze SmackDown – #DIY, Motor City Machine Guns, Fraxiom i Street Profits. Los Garza pokonali zespół Je’Vona Evansa i Reya Fenixa, jako przedsmak Worlds Collide. Przy stanowisku komentatorskim był NXT North American Champion Ethan Page, który zaingerował w pojedynek. Zelina Vega pokonała Albę Fyre. Duże zamieszanie wywołała Chelsea Green. Damian Priest ostrzegł mistrza US Jacoba Fatu. W kolejnej walce kwalifikacyjnej do MITB Matchu Andrade pokonał Jacoba Fatu i Carmelo Hayesa. Ponownie doszło do spięcia na linii Fatu – Solo Sikoa i JC Mateo. SmackDown kończyła konfrontacja Cody’ego Rhodesa i Jeya Uso z Johnem Ceną i Loganem Paulem. Skrót gali:
    • MissApril
      Zelina powinna już iść dalej jako mistrzyni US, trochę słabo to wygląda, a kręcenie się w kółko przy Albie, Piper i Chelsea jest po prostu nudne. Przydałoby się odświeżenie jej runu z inną zawodniczką na tym etapie posiadania pasa. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...