Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Sheamus kontuzjowany!


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Sheamus doznał rozdarcia chrząstki stawowej i będzie wymagał operacji, a potem rehabilitacji od czterech do sześciu tygodni. Wygląda więc na to, że Irlandczyka nie zobaczymy w programach WWE wcześniej niż w październiku.

 

Pojawiły się natomiast sprzeczne informacje. Fanpage WWE informuje o przerwie 4-6 tygodni. Natom...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-sheamus-kontuzjowany.html
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ghostwriter

    3

  • Vercyn

    2

  • demku

    2

  • Bullinho

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  876
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.02.2012
  • Status:  Offline

Storyline'owo ktoś moim zdaniem powinien go poturbować, bo nie przepadam za takimi zniknięciami w sumie bez powodu. Wielokrotnie robili tak, że ktoś nabawił się prawdziwego urazu, a następnie został zniszczony przez jakiegoś heela, by wyjaśnić długą absencję. Tutaj mogliby w tej roli postawić Rybacka czy kogokolwiek, kto atakuje Sheamusa przed "walką" na zapleczu, np. w trakcie wywiadu.
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

11985408557829e91eb351.jpg


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Szkoda Rudego że nie będzie mógł walczyć, ale przynajmniej będziemy mogli odpocząć od jego postaci, bo ostatnio był strasznie nudny.

28054889252fa02dfba372.jpg


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Pojawiły się natomiast sprzeczne informacje. Fanpage WWE informuje o przerwie 4-6 tygodni. Natomiast strona WWE - o czterech miesiącach do pół roku. W takim kontekście oznaczałoby to powrót dopiero w okresie Road to WrestleMania/Royal Rumble. Nie wiemy jeszcze gdzie jest błąd, ale raczej powinniśmy skłaniać się do wersji przedstawionej na oficjalnej stronie, gdyż uraz należy do poważnych. Oto screeny obu wiadomości:

 

http://i41.tinypic.com/x0tugi.jpg

http://oi44.tinypic.com/ek3gh0.jpg

 


  • Posty:  13
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.08.2011
  • Status:  Offline

toż to nie news, tylko nowina ! :)

  • Posty:  323
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.08.2011
  • Status:  Offline

Czy też jest lubiany czy nie kontuzja to zawsze zła nowina.Życzę powrotu do zdrowia. Dłuższa przerwa może być okazją wykreowania nowego Main Eventera.
2 miejsce - Typer WWE 2015

120921668456dd549defd56.jpg


  • Posty:  689
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2012
  • Status:  Offline

Można gościa nie lubić, ale nigdy nie życzyłbym mu kontuzji. Życzę mu powrotu do zdrowia.

 

Może i odpoczniemy od postaci Irlandczyka, ale jestem po części przekonany, że po jego powrocie czeka go spory push, a nawet pas.


  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline

Kontuzje to straszna syfoza i nawet Rudemu nie ma co źle życzyć. Ale akurat gwiazdy WWE mają tak fachową opiekę, że zamartwiać się też nie ma co. Można tylko pozazdrościć.

 

Bullinho - też mi przemknęło przez myśl, że Blady otrzyma push po powrocie. Zwłaszcza jak będzie na aucie przez pół roku. Już widzę tę dyskusję Kreatywnych: "Powrót po tak długiej przerwie? Dajmy mu push! Fani się pewnie stęsknili". :P

14453752125651e0a536c69.jpg


  • Posty:  2 028
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline

Czy po przeczytaniu update'u Vercyna tylko mi przewinęły się przez głowę te obrazy?

 

 

http://royalrumbler.files.wordpress.com/2012/01/sheamus-wins-2012-royal-rumble.jpg

 

Rocznikowo miała 15

13616784565a4bd060e41e5.jpg


  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline

Czy po przeczytaniu update'u Vercyna tylko mi przewinęły się przez głowę te obrazy?

 

Makabra Morison. Ja też bywam pesymistą (życie nauczyło), ale tak drastycznych wizji nie miałem. :|

 

Wiesz... Może zamiast zamartwiać się na zapas, to może cieszmy się, że będzie chwila wytchnienia od Rudego (z całym szacunkiem dla jego kontuzji - niech mu się szybko wszystko zrasta i w ogóle) ;)

 

 

Szkoda Rudego że nie będzie mógł walczyć, ale przynajmniej będziemy mogli odpocząć od jego postaci, bo ostatnio był strasznie nudny.

 

Ostatnio? Czyli mniej więcej od tej wspaniałej decyzji, żeby mu faceturn zafundować. Ostatnio to tylko podkurwiali człowieka dodatkowymi pomysłami na "udoskonalenie" postaci Rudego - po kawalarzu postanowili go zrobić jeszcze amantem... [tutaj powinien być emot rzygający tęczą]

14453752125651e0a536c69.jpg


  • Posty:  689
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2012
  • Status:  Offline

Bullinho - też mi przemknęło przez myśl, że Blady otrzyma push po powrocie. Zwłaszcza jak będzie na aucie przez pół roku. Już widzę tę dyskusję Kreatywnych: "Powrót po tak długiej przerwie? Dajmy mu push! Fani się pewnie stęsknili". :P

 

Dla kilku osób to może być oczywiste, inni mogą o tym zapomnieć. A wspomnieć o tym warto, bo radość niektórych z powodu nieobecności Sheamusa może skończyć się szybko, kiedy ujrzymy obrazek taki sam, jak na RR 2012.


  • Posty:  876
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.02.2012
  • Status:  Offline

Tak czy inaczej znamy już pierwszy "zaskakujący powrót na Royal Rumble". No, może drugi, bo tym pierwszym będzie pewnie Jericho. Może to źle zabrzmi, ale kontuzja ta Sheamusowi może wyjść na dobre. Fani mieli go dosyć, był mega nudny, a i sama federacja nie wyglądała, jakby miała wobec niego jakieś poważne plany: facet ot tak się kręcił bez większego pomysłu. A tak zniknie na dłuższy czas, pozwoli fanom od siebie odpocząć i jak wróci, na pewno przez jakiś czas będzie się go miło oglądało. Potem zapewne wróci good-old Sheamus, ale pierwsze dwa-trzy tygodnie powinny być pozytywne ;)
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

11985408557829e91eb351.jpg


  • Posty:  244
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.11.2010
  • Status:  Offline

Szkoda Rudego , bo to poważna kontuzja.Co jak co ale żadnemu zawodnikowi nie życzy sie żadnych kontuzji.Czy go ktoś lubił czy też nie.Życzę mu powrotu do zdrowia.

165537016952a258451c0fc.jpg


  • Posty:  317
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.12.2011
  • Status:  Offline

Dobrze tak pieprzonemu rudzielcowi :D

116218737055c51bc30a173.jpg


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Akurat w tym czasie, w którym obchodziłem 20 urodziny... Z czego jestem naprawdę bardzo zadowolony, bo nawet nie spodziewałem się, że coś jeszcze polepszy mi humor po 6-stym sierpnia, które było dniem, w którym doszedłem do wniosku, że kompletnie nie pasujemy do siebie z dziewczyną, z którą spotykałem się od tygodnia (brak jakichkolwiek tematów do ciekawej rozmowy). Teraz tylko powiedzieć jej, że nie mam zamiaru się z nią spotykać... Byłem wkurwiony, aż do chwili, w której... Wbiłem poczytać Wasze rozmowy, zobaczyć co się dzieje na forum i... Tu proszę, jaka niespodzianka, pieprzony rudzielec kontuzjowany :twisted: Mój humor się polepszył. Thanks God!

http://www.allmystery.de/i/tad9250_fuck-yeah.gif

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Lubię to
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 049 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Haha
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 187 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 606 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 896 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Monday Night RAW #1669 Data: 19.05.2025 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Online Stream Lokalizacja: Greenville, South Carolina, USA Arena: Bon Secours Wellness Arena Format: Live Platforma: Netflix Komentarz: Michael Cole & Pat McAfee Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • CzaQ
      Po wyborach, więc politycznie     Również gratulacje dla Adriana Zandberga :       
    • Attitude
      Nazwa gali: Panther Promotion / CMLL Data: 18.05.2025 Federacja: Panther Promotion Typ: Event Lokalizacja: Reynosa, Tamaulipas, Meksyk Arena: Arena Coliseo Reynosa Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Lucha Libre - dyskusje ogólne
    • PTW
      ZAGRANICZNA GWIAZDA PODEJMIE NASZEGO POTRÓJNEGO MISTRZA! Przyszedł czas ogłosić pierwsze z kilku mistrzowskich starć jakie będą miały miejsce na gali 31 maja. Rozpoczynamy POTĘŻNYM ogłoszeniem walki największego dominatora w historii polskiego pro wrestlingu! PTW Championship Match Dawid Puncher Seńko vs. Ben Rodgers Szkocja wypuściła w świat wielu wybitnych zawodowych zapaśników, ale ten, który odwiedzi nas 31 maja ma potencjał by być najlepszym z nich wszystkich! Puncher, który jest równie niebezpieczny co chimeryczny, zapowiedział, że znudził się łatwymi przeciwnikami i chciałby dostać w końcu jakieś prawdziwe wyzwanie. Powiada się, żeby uważać na życzenia, bo te potrafią się spełnić - i wszystko wskazuje na to, że nasz czempion nie będzie miał lekko z pretendentem! Wojownik z Glasgow to młody, głodny sukcesu atleta, który dzieli swój czas pomiędzy siłownię i pro wrestlingowy ring. Ta szalona etyka pracy, którą można porównać chyba tylko z Puncherem właśnie, sprawia, że Rodgers jest na ustach europejskiej sceny pro wrestlingu, bo widać, że chce być najlepszym z najlepszych. Czy szkocka duma i zawziętość sprosta polskiej potędze i niezłomności? To okaże się już na najbliższej gali! Kolejne elementy najmocniejszej karty pro wrestlingowej gali w Polsce w tym roku wkrótce! Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • Attitude
      Nazwa gali: Marigold Rising Spirit - Dzień 11 (Afternoon Show) Data: 17.05.2025 Federacja: Dream Star Fighting Marigold Typ: Online Stream Lokalizacja: Sapporo, Hokkaido, Japan Arena: Chateraise Gateaux Kingdom Sapporo Publiczność: 354 Format: Taped Data emisji: 19.05.2025 Platforma: Wrestle Universe Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Kobiecy Pro Wrestling - dyskusje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...