Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

RP NR 2


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  914
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Znana nam dobrze Katowicka siłownia.Dzień po Outbreak 9.Panter bierze tym razem 240 na klate(Nowy rekord)Po czym siada by odpocząć.Po około minucie wstaje i z impetem rozwala pięścią lustro.Po czym słychać głośne K....a!!Panter mocno wkurzony(Widać zresztą :] ) rozmyśla na temat wydarzeń z poprzedniej gali.

 

-Ja i Knifer mogliśmy wygrać gdyby mnie ten p...b Method.Jeden sędzia może być ale dwóch?? ..Hmmm W sumie to nie było żle co prawda nie wygrałem ale także nie przegrałem.Walkę z Methodem musze wygrać za wszelką cene(Z uśmiechem spoglądająć na metalową rurkę)Zwłaszcza że dostał TT Belt.Ja miałem go dostać!!(Po czym znowu wkurzony rzuca pustą puszką napoju energentyzującego o ściane.Koniec na dzisiaj...

 

Akcja przenosi sie do domu Pantera i jego narzyczonej.Widać Pantera schodzącego do garażu.Na ścianie wisi plan tygodnia z logiem AFW i zaznaczonymi datami.Panter spogląda na zegarek po czym myśli

 

-Hmmm za 2 godz house show.

 

-Trza by wyczyścić Harleya

 

.Półtory godziny póżniej zjawia sie w hali gdzie ma odbyć sie house show.

 

-Dziś będę walczył z jakimś miejscowym cieniasem a szkoda.

 

W hali rozbrzmiewa them Pantera po czym wjeżdża na Harleyu i robi kilka okrążeń wokół ringu.Zatrzymał sie dopił piwo które miał w kamizelce po czym wszedł na ring gdzie czekał już przeciwnik.

 

Panter powalił go Closelinem po czym wykonał Panter DDT i 1...2...3... spinował przecziwnika.Wzioł mikrofon po czym zaczoł mówić:

 

Method niewiem czy mnie słyszysz ale ciebie spotka taki sam los!!(Słychać bardzo duzy cheer)

 

Po czym wsiadł na Harleya i odjechał.

 

 

Mam nadzieje że poprawiłem sie od ostatniego RP i czekam na komentarze

Edytowane przez damiandziki

8363302634890420816486.jpg

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • damiandziki

    7

  • Big Bubbowski

    5

  • Robespierre

    5

  • bRaYo

    4

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  178
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.10.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Hm. jakby tu powiedzieć. To żart? A tak na serio

 

- wszystko pisane jednym ciągiem, brak podziału na:

a) opis akcji\otoczenia

b) dialog

- brak konkretów

- po kiego on to lustro rowalił? siebie tam zobaczył?

- duszkiem Heinekena po siłowni? Człowieku, wiesz jak działa alkohol na zmęczony organizm? działa dużo, dużo szybciej.

- 'Akcja przenosi sie do domu Pantera i jego narzyczonej a dokłaniej do garażu' - z tego wnioskuje, że narzyczoną jest garaż, skoro wymieniłeś ją i później dodałeś 'a dokładniej'

- użycie słowa 'jobber' ? :co:

- 'Panter powalił go Closelinem po czym wykonał Panter DDT i 1...2...3... spinował przecziwnika.Method niewiem czy mnie słyszysz ale ciebie spotka taki sam los!!' - on to powiedział do mikrofonu? Skąd go miał? Ktoś mu go podał? Powiedział to do kamery ? W takim razie skąd ten duży cheer publiczności, skoro tylko telewidzowie to słyszeli? Brak sprecyzowania.

 

Dobra, może czepiam się szczegółów, ale od dzisiaj będe w miarę możliwości czepiał się ich. Wiem wiem, sam też robię błędy :P

 

Tako rzecze Bubba :spoko: . Pozdrawiam.

HardCore I.C.O.N.

877480213449ffc22ab4dc.jpg


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

Nie no, to jest beznadziejne :/. damiandziki poczytaj RP kolegów z AWF, bo z czymś takim to lepiej daj sobie spokój i zajmij się łowieniem ryb.

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  941
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wow ktoś gorzej ode mnie napisał... :mrgreen:

164305289646824b56733d3.gif


  • Posty:  914
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zara to poprawie.A lustro rozwalił bo był wściekły że nie wygrał walki patrz gimnick

8363302634890420816486.jpg


  • Posty:  941
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

O ile mi wiadomo to raz umieszczonego RP nie można poprawiać ! Niezgodne z regulaminem !

164305289646824b56733d3.gif


  • Posty:  914
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie zmieniłem treści ale kształt gramatyczny.Pozatym w regulaminie nic nie pisze

 

2.Role Play'e

-Kazdy wrestler powinien napisac po jednym RP na kazda gale. Ani mniej, ani wiecej.

-Jesli z jakiegos powodu nie bedziesz w stanie napisas RP, powinienes powiadomic o tym zarzad z gory. W przeciwnym wypadku, oto co nastepuje :

a) 3 nienapisane RP bez zawiadomienia z gory (niekoniecznie pod rzad) - utrata posiadanego pasa / title shot'u.

b) 4 nienapisane RP - dwutygodniowe zawieszenie.

c) 5 nienapisanych RP - lekka przesada. Psujesz zabawe innym wiec musimy sie pozegnac.

-W RP nie wolno uzywac zadnej postaci nalezacej do innego gracza bez pozwolenia.

-Zakaz uzywaniu wszelkich wulgaryzmów, zarówno w jezyku polskim jak i obcym.

-Obszernosc RP nie ma duzego znaczenia. Oczywiscie, o ile nie jest za krotki ani przesycony, pod uwage brana bedzie jedynie tresc, czyli to co najwazniejsze. Nie pisz na sile. Jesli twoj wrestler omowil w speechu wszystko co mial do omowienia, nie ma potrzeby na sile przedluzac.

-W AWF stawiamy na realizm. Ulubione miejsce akcji zarzadu to hala w której odbywa sie dana gala. Kreatywnosc jest mile widziana, ale z tym tez trzeba ostroznie.

-Trzymaj sie swojego gimmicku - jesli posiadasz gimmick clowna, nie pisz RP w kostnicy czy na cmetarzu.

-Staraj sie brac pod uwage storyline w którym bierze udzial twoj wrestler. Jesli na poprzedniej gali mocno oberwales lub przyjales niebezpiecznego bumpa, smialo mozesz miejscem akcji RP zrobia szpital czy pogotowie.

8363302634890420816486.jpg


  • Posty:  941
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Taa? Jak ja pytałem Scythe czy mogę poprawić to powiedział że nie...

164305289646824b56733d3.gif


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

damiandziki Twoim problemem nie jest gramatyka tylko to, że z Twoich RP absolutnie nic się nie da wyciągnąć. Przeczytałeś kiedyś dobry RP? Jeżeli tak, to dlaczego piszesz coś co wygląda jakby było pisane na kolanie w dwie minuty? To wszystko jest bez ładu i składu, żadnego łańcucha przyczynowo-skutkowego. Takim RP wygrasz... ale tylko wtedy kiedy Twoj przeciwnik nic nie napisze.

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  941
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No i jakby to Scythe powiedział : "Gdzie ***wa jest speech?" :)

164305289646824b56733d3.gif


  • Posty:  178
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.10.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie chcemy Cię zniechęcić, chcemy, żebyś coś wyciągnął z tego. :spoko:
HardCore I.C.O.N.

877480213449ffc22ab4dc.jpg


  • Posty:  426
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.03.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Wy nie widzicie ukrytej głębi w tym eRPie? ;)

5624562044dc465af79c51.jpg


  • Posty:  234
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.01.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

O kurwa, az sie Game wypowiedzial :boje:

 

Ten RP naprawde musi miec moc :]


  • Posty:  914
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jeden który mnie rozumie

8363302634890420816486.jpg


  • Posty:  426
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.03.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Zawsze byłem znany ze swego miłosierdzia i wyłapywania niesamowitych talentów, których potencjał miał zadziwić świat ;P

5624562044dc465af79c51.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • MattDevitto
      Gdyby nie chodziło o AJ'a to jeszcze może bym się łudził, ale Styles nie należy do osób w tym biznesie, które rzucają słowa na wiatr. Poza tym z wieloma zawodnikami z AEW AJ i tak przecinał się przez lata na różnym etapie swojej kariery...
    • KPWrestling
      Trzecia pula biletów trafiła do sprzedaży! KPW Arena 32: Sprawiedliwość i prawo 13 marca 2026 Klub Nowy Harem Gdynia Bilety: https://kpwrestling.pl/ (Feed generated with FetchRSS)Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW Road To The New Beginning 2026 - Dzień 4 Data: 29.01.2026 Federacja: New Japan Pro Wrestling Typ: Event Lokalizacja: Morioka, Iwate, Japan Arena: Iwate Prefectural Gymnasium Publiczność: 1.040 Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
    • KPWrestling
      Druga pula biletów już w sprzedaży! KPW Arena 32: Sprawiedliwość i prawo 13 marca 2026 Klub Nowy Harem Gdynia Bilety: https://kpwrestling.pl/ (Feed generated with FetchRSS)Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • Jeffrey Nero
      Słyszałem plotkę o kolejnym tajnym spotkaniu w Orlando T. Khana z niejakim Shanem McMahonem, który od marca ma zostać pierwszym w historii GM AEW.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...