Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

UFC 156: Aldo vs Edgar


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Ja mam nadzieje, ze nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. Jesli nie dostaniemy Overeem vs Velasquez, to planem B, powinien byc Overeem vs JDS. Obaj swoje ostatnie walki przegrali - mniejsza z tym, kto byl ich rywalem - a promocyjnie, byloby to duze wydarzenie.

Jesli chodzi o pretendenta do pasa ciezkiej, to Cormier jedynie przychodzi do glowy. Nie sadze by Antonio wysylali na taka rzez, jaka przezyl ostatnio w walce z Cainem.

50608915156a3743c1fa34.jpg

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • N!KO

    4

  • -Raven-

    3

  • Bullinho

    3

  • Longer

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • MattDevitto
      World Tag League 2025 (XV) Zgodnie z moimi oczekiwaniami TMDK melduje się w finale. Jeśli wszystko pójdzie tak jak myślę to za dwa dni powinni dołączyć do nich obecni mistrzowie
    • MattDevitto
      Nawet nie wiedziałem, że tyle już to trwa
    • Bastian
      Oba Femi wrócił, odzyskał NXT Title i ma sporo roboty w najbliższym czasie. Uwalił Evansa z pomocą Saintsa, który pewnie dostanie rewanż. A o title shot powalczą Hendry, Borne, Lennox i Slater. W takim razie po cholerę robili ten męski Iron Survivor?   Nie wiem, o co chodzi z Jordynne Grace w NXT. Prędzej Arianna Grace lub Wren Sinclar zdobędą jakiś tytuł niż JG  Chciałbym, żeby to ciągłe porażki przekuły się w heel turn i charakter niszczycielki, bo do tej roli Grace pasuje. Status re
    • Bastian
      Równa, długa walka i wygrana Gunthera przez submission. Taki scenariusz przyjmę z zadowoleniem. A będzie pewnie squash z dwiema przerwami reklamowymi. 
    • VictorV2
      Absolutnie nie-ironicznie. Yes. Yes. YES! To w sumie byłoby super rozwiązanie i siedziałbym w nocy na każde RAW i PLE na którym Liv broniłaby pasa WHC  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...