Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

2013 - rokiem Bryana i del Rio? Barreta atakuje byłego mistr


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Oficjele WWE są zadowoleni z segmentu Rica Flaira, Antonio Cesaro i Miza z ostatniego RAW. Był on przygotowany po to, aby pomóc Mizowi w staniu się bardziej over z publicznością. Również na dzisiejszej gali Ric Flair ma pojawić się u boku byłego mistrza WWE. Natomiast, zdaniem oficjeli, Antonio Cesaro błyszczał jak zwy...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-2013-rokiem-bryana-i-del-rio-barreta-atakuje.html
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Vercyn

    1

  • B-Side

    1

  • Killaz

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  325
  • Reputacja:   21
  • Dołączył:  27.08.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Jezeli Dolph, Alberto i Bryan beda dostawali odpowiedni push w 2013 roku to zapowiada sie swietnie ale poczatek roku dla Zigglera nie wyglada dobrze bo wszystko przegrywa nawet z pomoca AJ i Big E. Alberto po Face Turnie dostal niesamowitego odswiezenia ktorego naprawde potrzebowal.

 

Z rosteru NXT najbardziej oczekuje debiutu w glownym rosterze Adriana Neville czyli slynnego Paca ktory w ringu jest swietny. Nie wiem jak jest u niego z Majkiem bo poznalem go dopiero w NXT podczas jego walki z Sakamoto, obejrzalem jego walke na YT z Ricochetem, polecam bo takiej walki w WWE nie zobaczymy do emerytury :D

 

Dobrze ze Flair bedzie towarzyszyl Mizowi a nie Dolphowi, uwazam ze Dolph powinien teraz byc sam i nie miec juz zadnych menadzerow bo po prostu tego nie potrzebuje. Mizowi pomoze to w Face Turnie.

 

Mam nadzieje ze Punk jeszcze obroni pas na RR choc po tym co przeczytalem ze skoro Rock przysiagl na Boga to musi wrecz wygrac zawiodlem sie. Boje sie co czeka Punka po stracie pasa ale raczej WWE bedzie go dalej trzymac w ME.

AEW! AEW! AEW! AEW! AEW! AEW! AEW! AEW! AEW!

43445607450fac1302c351.png


  • Posty:  434
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.02.2012
  • Status:  Offline

John Morrison na RR? Czemu nie :P Miał wziąć sobie wolne by odpocząć a minął już ponad rok od rozstania z WWE, więc ten pomysł nie wydaje się odrealniony.

 

Co do Punka i Rocka to już na 100% pewne, że Punk nie wejdzie na WM jako mistrz skoro oficjele mają dylemat tylko nad datą a nie nad tym czy straci? Rok temu miał wygrać Cena z Dwaynem a skończyło się jak skończyło :-) Wiem, że to iluzoryczne bo pewnie WWE nie ma jaj na taki ruch by Brooks wygrał cały feud z Rockiem a szkoda :(

"Suffering is the result of the game, Victory at the cost of pain"
Jak można promować cały czas DEL RIO-gościu jest nudny jak flaki z olejem,ciekawszy jest juz rodriguez,ale z tego robią kolejnego pajaca jak z mareli a przecież oby dwaj panowie potrafą walczyć i to lepiej niż co najmniej połowa obecnego rosteru,ale no cóż.Jeśli do głównego rosteru wejdzie Leo Kruger to chyba bedzie porażkoą stulecia,przecież leo jest totalnym beztalnciem,ajego gimmick jest co najmniej...obrzydliwy.Z kolei na tej liście nie ma coreya gravesa(nie wiem czy tak to sie pisze) ani Consequences Creeda znanego jako xavier woods.Mam nadzieje ze to głownego rosteu powroci szybko harris,oraz zadebiutują pac i hero.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Dzięki
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 048 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 187 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 599 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 896 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Nialler
      Może mi ktoś wytłumaczyć skąd się wzięła nagła popularność Kariona Krossa? Typ ledwo co dostaje czas antenowy, Final Testament to wielki niewypał. Wtapia niemalże wszystkie walki. Jego segmenty na backu są....dziwne i de facto nic nie wnoszące (przynajmniej dla mnie) a tu nagle #1 sell merchandise i każdy się nagle znikąd nim podnieca? Ja wiem, że w TNA (którego nie oglądam) był chyba topową gwiazdą (a przynajmniej miałem go zawsze w grze WWE) i lubię typa dzięki NXT, ale on obecnie jest w sumie nikim. Skąd nagle taki jego fenomen? Coś przeoczyłem?
    • Attitude
      Nazwa gali: CMLL WorldID Sponsored Show Data: 14.05.2025 Federacja: Consejo Mundial De Lucha Libre Typ: Event Lokalizacja: Mexico City, Distrito Federal, Meksyk Arena: Arena Mexico Publiczność: 500 Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Lucha Libre - dyskusje ogólne
    • Giero
      Członek WWE Hall of Fame, a aktualnie komentator AEW Jim Ross ogłosił w mediach społecznościowych, że zdiagnozowano u niego raka jelita grubego. W ciągu najbliższego tygodnia lub dwóch przejdzie operację. To nie są pierwsze tego typu problemy zdrowotne u weterana. W przeszłości miał choćby kłopoty z rakiem skóry. Ostatni raz w telewizji pojawił się podczas gali PPV – AEW Dynasty 2025. All Elite Wrestling wyraziło publiczne wsparcie Rossowi, do którego dołącza także redakcja wrestling.pl. Fot. AEW
    • Bastian
      Jedni kolekcjonują tytuły, drudzy inaczej rozumieją "trofea". Co do Borne' a to jeśli wierzyć anglojęzycznej wikipedii, chłop wziął ślub w 2023 r. Szybko poszło.
    • MattDevitto
      @ Bastian  nie wiem co tam gotują na backu w NXT, ale o tych wszystkich romansach, związkach powinni nakręcić jakieś show. Tam co chwilę jest jakaś nowa para. Z tego co mnie pamięć nie myli sama Cora Jade miała 3 facetów w NXT
×
×
  • Dodaj nową pozycję...