Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Orton bliżej heel turnu?, Kamala dołączy do Hall of Fame?, N


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Newspack zawiera otwarte spoilery RAW.

 

Oficjele WWE mieli kontaktować się z kolejną osobą w sprawie włączenia jej do WWE Hall of Fame 2013. Chodzi Kamalę – zawodnika, który pracował w WWF pod koniec lat osiemdziesiątych, a także miał w 1992 roku feud z Undertakerem. Potem odgrywał już tylko komediow...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-orton-blizej-heel-turnu-kamala-dolaczy-do.html
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maly619

    2

  • Ghostwriter

    2

  • Napoleoni

    2

  • Bullinho

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  434
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.02.2012
  • Status:  Offline

Umiejętności ringowe divy NXT - Sashy Banks (Mercedes KV) są oceniane wysoko przez przedstawicieli federacji.

Widziałem ją parę razy w NXT i jedyną dobrą rzeczą jaką o niej mogę powiedzieć jest to, że ma ładną figurę i ogólnie jest przyjemna dla wzroku. Nie wiem skąd wzięli to że jest dobra w ringu :?

Karta na WM wg zagranicznych portali wydaje się być oczywista ale dla mnie Rock vs Cena o WWE Championship byłoby trochę naciągane. Orton jako heel kontra Rudy jak najbardziej tak ale pod warunkiem, że Randy wtedy wygra WHC Championship. Sheamusa było przez ten rok za dużo.

Big E jako face nawet się w NXT sprawdzał i przede wszystkim miał chwytliwy chant "five". Jak ludzie kupili "feed me more" to też kupią "5"bez problemu. Póki co niech się buja z Ziggim i AJ i nabiera doświadczenia. I niech ćwiczy za mikrofonem :P

Wyatt genialny jako przywódca swojej stajni i jest najjaśniejszym punktem obecnie w NXT i lepiej by było gdyby tam jeszcze trochę pozostał. Nie wiem ile odcinków do przodu nagrywają ale lepiej uniknąć sytuacji gdy za szybko wrzucą go do rosteru i zapomną o nim po jakimś czasie.

"Suffering is the result of the game, Victory at the cost of pain"

  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Sasha Banks? Czy tylko ja widzę w tym idealne "porn star name" XD?

  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline

Sasha Banks? Czy tylko ja widzę w tym idealne "porn star name" XD?

 

Chyba nie tylko ty. Widziałem panią o tym samym nazwisku, robiącą w innej branży, ale na pewno utalentowaną. :D

14453752125651e0a536c69.jpg


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Sasha Banks? Czy tylko ja widzę w tym idealne "porn star name" XD?

 

Chyba nie tylko ty. Widziałem panią o tym samym nazwisku, robiącą w innej branży, ale na pewno utalentowaną. :D

 

Wiedziałem, że skądś znam to nazwisko, a NXT nie oglądam. No, ale też były tam X-y, nawet trzy :twisted:


  • Posty:  408
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.09.2011
  • Status:  Offline

Sasha Banks? Czy tylko ja widzę w tym idealne "porn star name" XD?

 

Gdyby miała gimmick Sashy :twisted: Tak jeden post, żeby nie zamieniać forum w portal o innym klimacie, młodsi proszę nie wchodzić w spoiler, dla starszych kto jeszcze nie wie kto to "Sasha" :D

 

 

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdymm84x5h1rwx5q7o1_r1_500.gif

http://24.media.tumblr.com/03d1ec312f272e1cea9b57db5b6c56f8/tumblr_mgip9g1Hnk1rk5ebho1_500.gif

http://i614.photobucket.com/albums/tt224/supnick/original%20content/sasha4.gif

 

 


  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline

dla starszych kto jeszcze nie wie kto to "Sasha"

 

Powiem szczerze, że w ogóle zapomniałem o Saszy Grey (widziałem w akcji, ale generalnie nie wiem o co takie wielkie halo), która przecież niedawno było w Polsce, a pierwsze co rzuciło mi się na myśl po przeczytaniu posta małego619, to Briana Banks, która dzisiaj może już uchodzić za prawdziwą weterankę branży porno. Myślę, że nickname w przypadku divy NXT może nie być przypadkowy, bo wybrała nickname z imieniem i nazwiskiem dość znanych aktorek filmów dla dorosłych.

 

Żeby już nie robić z tego tematu o porno, to dodam jeszcze, że mam nadzieję, że te przecieki walk na WM-ce się nie sprawdzą. Rockowi i Cenie niepotrzebna jest walka o pas, tak samo Rudemu i Ortonowi. Ciekaw jestem natomiast z kim na WM-ce zmierzy się Alberto Del Rio.

 

Kamala - Oglądałem jakąś jego walkę z Takerem, Śmieszna. :)

14453752125651e0a536c69.jpg


  • Posty:  408
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.09.2011
  • Status:  Offline

Żeby już nie robić z tego tematu o porno, to dodam jeszcze, że mam nadzieję, że te przecieki walk na WM-ce się nie sprawdzą. Rockowi i Cenie niepotrzebna jest walka o pas, tak samo Rudemu i Ortonowi. Ciekaw jestem natomiast z kim na WM-ce zmierzy się Alberto Del Rio.

 

A ja np jestem ciekawy jak rozpisany zostanie Ziggler. Do WM ma ledwie 2 gale, w tym na jednej wystąpi w RR Matchu (który będzie po walkach o pasy, więc nie przejmie pasa). Pozostaje więc albo zwykła tygodniówka, albo sama WM, bo jakoś nie chce mi się wierzyć w zmianę pasa w Chamberze


  • Posty:  689
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2012
  • Status:  Offline

Spoiler na wwedvnews.com oraz wcześniej opisane ustalone 4 walki na WM? W pojedynek o WWE Title i 'Twice in a Lifetime' zaczynam wierzyć bezgranicznie, w pozostałe - niekoniecznie. Nie muszę zaznaczać, że pojedynek Sheamus vs. Randy Orton o pas niechętnie chciałbym obejrzeć, chociaż ich wspólna konfrontacja przeciwko The Shield, czy zapowiadany heelturn Ortona mogą wiele sugerować.

 

Najbardziej mnie jednak ciekawi, gdzie w tej układance o WHC będzie del Rio - czyli obecnie panujący mistrz - oraz Ziggler?

 

A o przebiegu RAW pisałem już w innym temacie ;)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Dzięki
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 048 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 187 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 599 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 894 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Giero
      Za nami kolejny epizod AEW Dynamite w drodze do Double or Nothing 2025. Mina Shirakawa wyszła zwycięsko z Fatal 4-Way Matchu, który był eliminatorem o title shota do AEW Women’s World Championship. W pojedynku brały udział jeszcze Toni Storm, AZM i powracająca Skye Blue. Wydaje się, że MJF wreszcie zyskał poparcie całego Hurt Syndicate, bowiem Bobby Lashley zaakceptował dołączenie Maxwella do grupy. Walką wieczoru było starcie o AEW World Championship. Jon Moxley pokonał Samoa Joe w Steel Cage Matchu. Jak można było się spodziewać, nie zabrakło wielu interwencji i zamieszania. A kluczowa była ta Gabe’a Kidda, który pomógł mistrzowi zachować tytuł. Po pojedynku trwała bójka, w którą włączyli się The Elite i Kenny Omega. Swerve Strickland pomógł face’om, wchodząc na szczyt klatki i atakując zarówno Elite, jak i Death Riders. Na koniec były mistrz AEW zażądał walki Anarchy in the Arena. Prawdopodobnie dojdzie do niej na Double or Nothing, choć tego jeszcze nie potwierdzono. Skrót AEW Dynamite 14.05.2025 Aktualna karta Double or Nothing 2025, które odbędzie się 25 maja * AEW Women’s Championship Match: Toni Storm vs. Mina Shirakawa * Men’s Owen Hart Foundation Tournament Finals: Will Ospreay vs. Hangman Page * Women’s Owen Hart Foundation Tournament Finals: Mercedes Mone vs. Jamie Hayter * AEW World Tag Team Championship Match: The Hurt Syndicate vs. CRU or The Sons of Texas Fot. allelitewrestling.com
    • Bastian
      Myles Borne jeńców nie bierze. Tydzień temu wygrał Battle Royal, teraz wygrana z Pagem. A jeszcze wieść gminna niesie, że dobrał się do tyłka mistrza NXT, i nie chodzi o Oba Femiego.  Na niego przyjdzie czas na Battleground.  Borne chwycił nawet za mikrofon, ale z tą wadą wymowy Randy' ego Ortona nie przyćmi, choćby nie wiem jak był do niego podobny. Ale bycie w parze z Vaquer może mu na dłuższą metę korzyści. Jego szef coś wie o tym, że warto obracać się w towarzystwie wpływowych kobiet.  Co do Vaquer... W Main Evencie zabrakło tego, na co wszyscy czekali... 
    • Nialler
      I świetnie. Na początku dość jej nie znosiłem, ale im dłużej się ją oglądało tym bardziej można się zsympatyzować. Mogłaby ponosić chociaż ze 100 dni główne mistrzostwo kobiet.
    • Kaczy316
      I ta zasada powinna się tyczyć ogólnie zawodników w NXT, ja od początku istnienia tej rozwojówki nie widziałem sensu w dawaniu głównych tytułów kilkukrotnie jednej osobie i zgadzam się, że wszystko przerobione w NXT, nagle wbijamy do MR i brak pomysłów, ale to jest połączone z tym, że wielu zawodników jak przechodzi z NXT do MR jest traktowane totalnie od 0, jakby w NXT nic nie osiągnęli totalnie i nie mieli żadnego star poweru dlatego jedynie obijają jobberów, a wystarczy pójść za przykładem Brona, który fakt na początku obijał jobberów, ale potem pociągnęli za sznurek, poleciał na IC Title, teraz Heyman Guy i dobrze jest, albo teraz Roxanne i Giulia, które w NXT to top topów i w MR też grubo idą z nimi, może nie wygrywają, ale kręcą się mega wysoko jak na dopiero co wejście do MR, Ilja tak samo był traktowany do czasu kontuzji w miarę dobrze, w sensie nie miał większych feudów, ale jak dostawał walki to sztos totalny, do tej pory pamiętam jego walki z Breakkerem w okolicach lata zeszłego roku, świetne starcia i z Ricochetem też chyba miał, a Melo? Dostał chyba na początku starcie z Codym potem z Ortonem, niby coś chcieli, ale nie do końca i tak sami nie wiedzą co robić, a moim zdaniem zasługuję co najmniej na solidny mid card-upper mid card, ale po co, lepiej robić z niego kolejnego cipo heela, bo przecież mało takich mamy w rosterze, ale no jest jak jest.
    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW Best Of The Super Junior 32 - Dzień 4 Data: 15.05.2025 Federacja: New Japan Pro Wrestling Typ: TV-Show Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Korakuen Hall Publiczność: 1.365 Format: Live Platforma: Samurai! TV Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
×
×
  • Dodaj nową pozycję...