Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Big Show


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jak dobrze wiadomo Paul Wight aka Big Show debiutował w WWF na Valentines Day Massacre w 1999 roku podczas Steel Cage Matchu pomiędzy Vincem McMahonem a Stone Coldem. Zawsze mnie jednak zastanawiało, jak to się stało że zaczął używać pseudonimu Big Show? Oglądając tygodniówki z tamtego okresu oraz filmiki na YT zwróciłem uwagę że komentatorzy zwracali się do Showa jego prawdziwym imieniem i nazwiskiem (dopiero później zaczęli go tytułować ring name'm). Jak to się stało że Wight został "przemianowany" na Big Showa?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
https://forum.wrestling.pl/topic/31711-big-show/
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    1

  • TakerFanKrk

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

Zobacz

walkę Big Showa z marca 99. Jest miesiąc po jego debiucie i jest nazywany raz tak, raz tak. Zaczynał jako Paul Wight, potem był "The Big Show" Paul Wight, a na końcu już tylko Big Show. Podobną drogę przeszedł Curt Hennig, który też na początku występował jako "Mr. Perfect" Curt Hennig.

 

Kiedy dokładnie stał się tylko Big Showem, ciężko stwierdzić. Trzeba by oglądać wszystkie gale z tamtego okresu :wink: Nikt nie tłumaczy, dlaczego Encore tydzień później stało się The Band, a jeszcze tydzień później 3MB. Z Big Showem musiało być podobnie: dostał pseudonim, który w pewnym momencie stał się jego jedynym ring namem i nikt nie wyjaśniał, dlaczego.

_________________

1005187806541accfacb3d6.jpg

Odnośnik do komentarza
https://forum.wrestling.pl/topic/31711-big-show/#findComment-306597
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...