Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Ric Flair jednak w WWE? Dlaczego Punk jest wciąż mistrzem? B


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  759
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.12.2010
  • Status:  Offline

Paczka zawiera otwarte spoilery z RAW

 

WWE awizuje The Rocka na RAW 18 stycznia. Wcześniejsze plany zakładały występ zawodnika tylko na RAW 28 stycznia zaraz po Royal Rumble.

 

Drew McIntyre i Heat Slater pojawią się na live eventcie NXT w najbliższy piątek. Pozostając w temacie 3MB - przed RAW, Drew napisał ...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-ric-flair-jednak-w-wwe-dlaczego-punk-jest.html
The man with two personalities

6939757594f665b525713a.jpg

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Valer

    2

  • Schoop

    1

  • B-Side

    1

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomo że będzie największym graczem bo już dziś na RAW było słychać na końcu RAW chant " Ambrose , Ambrose , Ambrose " i te spojrzenie na końcu RAW na CM Punk jak by mieli coś ze sobą wspólnego on jak jedyny wywiadzie przemawiał za Rollinsa i Romana , Rollins tam trochę podunkał ale .. Ambrose :) oczywiście więcej , już na początku wywiadu zgasił pana Cole . ! :D , świetna wypowiedz że będą lepsi niż Nexus .. itd . Ambrose ma świetlną przyszłość i to jest najważniejsze i to już na 2 rok on może wbić się do Main Eventu :) na pewno ktoś z tej 3 szybko otrzyma z głównych pasów jestem tego pewien stawiam na Ambrose lub Romana . :D Romana spear mnie rozwalił dziś na RAW po prostu coś niesamowitego poteżny spear ! yeah ! RAW na plus.

  • Posty:  86
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.09.2012
  • Status:  Offline

"Grupa w skład której wchodzą Dean Ambrose, Seth Rollins i Roman Reigns od dziś nazywać się będzie The Shield.

 

Po zejściu RAW z anteny publiczność zgromadzona w hali nie zobaczyła żadnego pojedynku. Medycy pomogli udać się Rybackowi na zaplecze i tym zakończyło się show.

"

 

Wydaje mi się, że gdzieś to czytałem, jestem nawet pewny, że tutaj, ale jakiś czas temu.

Co do Flair'a. Fajnie by było go zobaczyć, jednakże jak dostanie rolę GM RAW to po jakimś czasie zejdzie on z tej pozycji i co potem? Znowu odejdzie? Nie wiem jak by to się miało potoczyć.

Nie będzie Ortona? Szkoda. Niech robi co ma do zrobienia i niech przechodzi heel turn, bo na to czeka każdy jego fan(no, może nie każdy, ale większość).

"Stajnia" 3MB jest dla mnie jednym wielkim nieporozumieniem. Po co oni? Może jeszcze feud z the Shield? Wtedy to dopiero nowa grupa spadnie na dno. Szkoda mi Mcintyre'a, ponieważ mogli by go trochę podpromować jak kiedyś to zrobili na IC. Mahal paradujący w obcisłych spodniach i turbanie na głowie- śmiech na sali.


  • Posty:  434
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.02.2012
  • Status:  Offline

Duże nadzieje z gimmick'iem Fanfago? Z Brodusem też mieli. Wiem, że to 2 przeciwne bieguny ale co można wycisnąć z postaci tancerza :P

 

Czy JBL będzie jeszcze komentował gale? Bo dzisiaj Cole z Kingiem bardzo słabo się spisali :roll:

"Suffering is the result of the game, Victory at the cost of pain"

  • Posty:  86
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.09.2012
  • Status:  Offline

JBL komentuje obecnie Smack Down z Mathewsem. Na RAW jest para Lawler i Cole.

"Vince McMahon jest przeciwny utracie pasa przez CM Punka przed Royal Rumble. Chairman WWE nie jest przekonany jak na ten fakt zareaguje The Rock, który wcześniej został powiadomiony o tym, że to on zakończy mistrzowskie panowanie Punka."

Zastanawiam się i zastanawiam, jednak nie znajduję sensu w tych dwóch zdaniach.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Dzięki
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 051 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 108 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 187 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 606 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 899 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Giero
      SmackDown w tym roku przeszło na format trzygodzinny. Początkowo spodziewano się, iż w czerwcu niebieska tygodniówka wróci do dwóch godzin. Miało to nastąpić 6 czerwca. Wygląda jednak na to, że nastąpiła korekta w tej kwestii. „PWInsider Elite” stwierdziło, iż ten ruch może zostać opóźniony i w czerwcu będziemy mieli jeszcze wydłużone odcinki. Trzeba mieć na uwadze, że ani od samego WWE, ani USA Network nie padł do tej pory komunikat w tej sprawie. Tymczasem „WrestleVotes” skupiło się na statusie Travisa Scotta w WWE. Wygląda na to, iż teraz zobaczymy go w akcji na Money in the Bank, 7 czerwca. Było to w planach organizacji jeszcze przed WrestleManią 41. Nie wiadomo jeszcze, co konkretnie Travis będzie robił, ale coraz więcej wskazuje na jakiś tag team match, gdzie będzie tworzył drużynę z mistrzem WWE Johnem Ceną.
    • Mr_Hardy
      Karta wygląda wyśmienicie. Nie mogę się doczekać aż obejrzę to PPV.
    • Kaczy316
      Oficjalnie WM 42 jednak nie w Nowym Orleanie, za to odbędzie się tam przyszłoroczne Money In The Bank, ponoć to część większego porozumienia, a przynajmniej tak mówi Sean Ross, szkoda, lubię WM w Nowym Orleanie, zawsze jest tam świetny klimat, znaczy mówiąc zawsze to mam na myśli dwie WM'ki, które tam się odbyły i ten klimat miały niesamowity mimo wszystko.
    • PpW
      Jak już wspominaliśmy, Ledwo Legalne 5 będzie końcem pewnej Ery i początkiem nowej, nowy porządek Ewenemntu da więc wyjątkową szansę tym, którzy nie mieli jeszcze tak wielu opcji żeby się pokazać, a jaki jest na to lepszy sposób niż 6 osobowe starcie z drabinami, o tytuł pretendenta do pasa mistrzowskiego PpW 🤯🔥 Na ostatniej gali Sambor, Wonder Haze i Sentinel wywalczyli sobie miejsce w tym starciu, ale jak możecie zauważyć brakuje tutaj jeszcze drugiej połowy zawodników 😵 Dlatego też oficjalnie ogłaszamy, że reszta meczy kwalifikacyjnych do 6 Man Ladder No.1 Contender Matchu odbędzie się już 4 i 5 Czerwca na Mystic Festival w Gdańsku! 🤟🐙 @festivalmystic Kto rozpocznie nową Erę Ewenemntu z największą okazją w swojej dotychczasowej karierze? Zobaczymy już 7 Czerwca na gali Ledwo Legalne 5! 🔥🔥🔥 Bilety dostępne na stage34 i ppw-ewenement.pl 🎟 Przeczytaj na fanpage.
    • CzaQ
      Jako córka Iron Mana z Marvela ma chody  Chociaż może nie ma chodów jeśli rozjebała nogę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...