Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

O rewolucji THQ - recenzja gry WWE 13


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

O rewolucji THQ - recenzja gry WWE 13

Autor : N!KO


 

Wszystkie hasła o „rewolucji” brzmią wzniośle, ale czy naprawdę możemy o niej mówić w stosunku do nowej odsłony gry WWE? Czy przeżyjemy coś, co pozwoli zapamiętać się tak, jak zeszłoroczny „shoot” CM Punka, na którego barkach – nie bez powodu - położyli całą promocyjną machinę? Najwyższy czas sprawdzić nowe dzieło THQ!

Fani serii szybko poczują się jak u siebie w domu, a Ci, którzy stronią od gier wideo, powinni bez problemu przyswoić mechanikę. Na polu bijatyk jest wiele pozycji, wymagających drakońskich kombinacji, w celu pokonania przeciwnika. WWE nie jest jedną z nich. Jeśli ktoś grał w poprzednią odsłonę, tutaj będzie tylko naliczał rozszerzenia, pokroju turnieju „King of the Ring”, możliwości zafundowania nadlatuj...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/o-rewolucji-thq-recenzja-gry-wwe-13.html

50608915156a3743c1fa34.jpg

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • N!KO

    3

  • Schoop

    1

  • PiTeRo

    1

  • suszi

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  759
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To z tego co przczczytałem wynika że nie ma żadnych pozytywów?

 

Attitude Era Mode to duży pozytyw.

The man with two personalities

6939757594f665b525713a.jpg


  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Attitude Era Mode to duży pozytyw.

 

Dokładnie, tak jak pisałem. Bardzo duży plus, i czuć, że się do tego przyłożyli. Reszta na tym niestety cierpi. Problem w tym, że po skończeniu "Attitude", motywacji do dalszej gry może zabraknąć.

50608915156a3743c1fa34.jpg

Czyli tak jak spodziewałem. Kalka WWE'12 z wyciętym RtWM i debilnym "trybem kariery". Tak. W IMO Universe Mode jest debilny. Stwierdziłem to po ostatnim SvR, WWE'12 mnie utwierdziła w przekonaniu i widać(po gameplay'ach), że w tej materii nic się nie zmieniło. No i dalej nie rozumiem, czemu Yuke's wycięło nawet znośny tryb Carrer z SvR 2008, dając zamian RtWM oraz parodie kariery.

Attitude mode może jest fajne, ale popieram twoje zdanie N!Ko:

 

Problem w tym, że po skończeniu "Attitude", motywacji do dalszej gry może zabraknąć.

 

Wtedy zawsze zostaje ogrywanie Attitude jeszcze raz i jeszcze raz, co jest samo w sobie głupie. No chyba że ktoś zbiera tysiaka/wszystkie trofea.

Ja do ciebie mam dwa pytanie.

1)Czy OMG Finisher/Moment włącza się często czy raz na x walk?

2)Czy jest pula finisherów z powietrza(RKO, Codebreaker) czy da się dać większość ruchów?


  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

1)Czy OMG Finisher/Moment włącza się często czy raz na x walk?

2)Czy jest pula finisherów z powietrza(RKO, Codebreaker) czy da się dać większość ruchów?

 

1) Od Ciebie zalezy. OMG Moments, to nic innego, jak inne wykorzystanie nabytego finishera. Mozesz zrobic spear niszczac barykade, mozesz zniszczyc komentatorski stol lub powtorzyc wyczyn Lesnara i Big Showa niszczac ring.

2) Wydaje mi się, że tylko określone. Spotkalem sie z RKO i Chokeslamem, ale wiem, ze jest to rowniez mozliwe Punkiem, Jericho czy Mankindem (domniemam, ze jest ich jeszcze wiecej, ale wcale nie mialem motywacji, zeby to wszystko odkrywac, jesli mam byc szczery - Attitude Mode zeżarło większość czasu)

 

Wtedy zawsze zostaje ogrywanie Attitude jeszcze raz i jeszcze raz, co jest samo w sobie głupie.

 

U mnie skonczylo sie na graniu MitB i Royal Rumble na zmiane, choc RR, tylko i wyłącznie zjadliwe w parę osób

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  67
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.05.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

powiem szczerze ze zamowilem zaraz po premierze glownie ze wzgledu na tryb attitude , ogolnie gra sie przyjemnie , ale niestety jezeli chodzi o universe ten tryb w ogole nabiera jakiegos sensu tylko i wylacznie gdy gramy tygodniowke za tygodniowka , skip-owanie nie ma sensu bo potem sa wlasnie takie kwiatki jak WM-ka bez Takera czy Main Event Wrestlemani o pasy druzynowe SICK ! N!ko nie wspomnial jeszcze o tym ze teraz mozna zrobic caly rok w Strory Creator dosyc fajna opcja , ale tylko dla ludzi majacych czas przekopywac sie przez caly rok wpisujac tony tekstu tworzac multum scen itp , itd.

Zabraklo tez w recenzji slowka o Community Creator tutaj dopiero otwiera sie droga dla ludzi ktorzy lubia sobie dopakowac roster (spokojnie mozna 50 zawodnikow naprawde stworzonych nie jednokrotnie lepiej niz tych dostepnych w grze pobrac) pobrac mozna sobie rowniez movset-y , story , loga, czy nawet titantrony i areny.

Gra online jest niestety zabugowana straszliwie przyklad z zycia wziety grajac Triple Threat Match zostalem troche poobijany i wyrzucony za ring po jakis 4 minutach doszlo do mnie ze poprostu bede tam lezal reszte walki (nie ma mozliwosci podniesienia sie) z ciekawosci czekalem ile to bedzie trwalo jakie bylo moje zdziwienie ze nie wstalem w ogole po okolo 7 minutach koles zgarnal zwyciestwo przypinajac tego ktory zostal w ringu zenada :twisted: Mimo tego nie skreslal bym tej gry glownie dzieki opcji community creator i kilku dosyc mocnych akcentow vide Atti mode , jest krok do przodu w stosunku do 12 edycji , ale mysle ze jezeli ktos nie jest zapalonym graczem a edycje 12 ma w swoim zbiorze to spokojnie 13 moze sobie darowac (przynajmniej na razie gdyz cena 200 zl jest niestety zbyt wygorowana jak na tak niedopracowany produkt)

11741049974e04ef586db54.jpg


  • Posty:  1 009
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

powtorzyc wyczyn Lesnara i Big Showa niszczac ring.

 

Surprise, surprise. THQ nie pomyślało o tym i nie zrobisz powtórki z Lesnara i Big Showa. Lesnar nie jest Super Heavyweightem więc nim nie zrobisz superplexa na zniszczenie ringu. Jeżeli coś to na odwrót co jest głupie, bo wystarczy, że mamy np. Big Showa, który wykonuje superplex i możemy Hunico rozwalić ring.

48798430952f294e69c1e4.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Jeśli masz 400 dolarów, twoje imię może trafić na płótno ringu podczas nadchodzącego odcinka WWE Raw. WWE daje fanom „ekskluzywną okazję”, by ich imiona zostały „uwiecznione w historii WWE” na odcinku Raw z 30 marca w Madison Square Garden. Za 399,99 dolara dostaniesz swoje imię na macie, a potem oprawiony kolaż z fragmentem płótna użytego podczas walki. Oprawiony kolaż ma dotrzeć najpóźniej 24 kwietnia. Odcinek Raw z 30 marca to build-up do WrestleMania 42. W akcję wejdą m.in. CM
    • Grok
      Mistrz Świata AEW MJF zmierza do Georgii pod koniec marca na booking w niezależnej promocji. W czwartek, 26 marca, MJF pojawi się na gali One Fall Wrestling „The Devil Returns to Georgia”. Show odbędzie się w McDonough w Georgii z udziałem m.in. QT Marshall, Billy Gunn, Jay Lethal, Adam Priest, Brady Booker, Jacked Jameson i Angelica Risk. Marshall jest właścicielem 1FW. Promocja działa w rejonie Atlanty, stawiając na lokalną społeczność, rozwój talentów i dobre storytelling. 26 ma
    • Grok
      Demolition jest podekscytowane, że w końcu zajmie należne mu miejsce w WWE Hall of Fame. W tym tygodniu ogłoszono, że Demolition (Bill Eadie & Barry Darsow) zostanie wprowadzone do WWE Hall of Fame w piątek weekendu WrestleMania 42. Tuż po tej informacji Eadie i Darsow gościli w podcaście Edlow Podcast, gdzie opowiedzieli, jak wiele to dla nich znaczy. „To trochę przytłaczające, szczerze mówiąc. Dostaliśmy tę wiadomość dopiero kilka dni temu. To zaszczyt, bo być częścią tego świata i doł
    • Kaczy316
      Meh, nie jestem fanem tego zestawienia, a szczególnie dlatego, że pewnie podłożą Samiego Trickowi, nie jestem fanem pushu tego gościa od czasów NXT już i w main rosterze zdania nie zmieniam jak na razie, po jednym segmencie wolałbym już Danhausena, żeby był na jego miejscu, jeśli chodzi o push, który ma o wiele więcej charakteru i charyzmy.   Mam wrażenie, że WWE to nie ma żadnych planów obecnie na Gunthera i to nie mieści mi się w głowie, ja to nawet bym go zestawił z Knightem, ale
    • Nialler
      Ja mam wrażenie, że Hunter zachowuje się tak jak Vince swego czasu jak kompletował mu NXT: "Wezmę go, żeby AEW ich nie miało". Patrz kolejno Black, Rusev, Fenix (o zgrozo), Penta coś znaczy, Starks i Mariah May nie wiem bo nie oglądam NXT co tam u nich, teraz Hobbs. Danhausen i tak w sumie nic nie znaczył więc wywałka. Niefajnie to wygląda.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...