Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

UFC on FX: Maynard vs Guida


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Data: 22 czerwca 2012

Miejsce: Atlantic City, New Jersey, USA

Transmisja: FX

 

Walka wieczoru:

 

155 lbs.: Gray Maynard (10-1-1) vs. Clay Guida (29-12)

 

Główna karta:

 

155 lbs.: Sam Stout (17-7-1) vs. Spencer Fisher (24-8)

170 lbs.: Brian Ebersole (49-14-1) vs. T.J. Waldburger (15-6)

145 lbs.: Ross Pearson (13-5) vs. Cub Swanson (16-5)

 

Pozostałe:

 

145 lbs.: Hatsu Hioki (26-4-2) vs. Ricardo Lamas (11-2)

145 lbs.: Steven Siler (20-9) vs. Joey Gambino (9-0)

155 lbs.: Ramsey Nijemem (5-2) vs. C.J. Keith (8-0)

170 lbs.: Rick Story (13-5) vs. Brock Jardine (9-1)

170 lbs.: Luis Ramos (19-7) vs. Matt Brown (14-11)

185 lbs.: Nick Catone (9-2) vs. Chris Camozzi (16-5)

170 lbs.: Dan Miller (13-6) vs. Ricardo Funch (8-3)

135 lbs.: Ken Stone (10-3) vs. Francisco Rivera (8-2)

 

Mniejsza gala i w zasadzie tylko ME bedzie budzil wieksze emocje. Maynard i Guida przegrali ostatnie walki, wiec potrzebuja zwyciestwa, zeby wrocic do tytulowego obrazka. Ciekaw jestem, czy Clay da rade przewalczyc cala walke z Maynardem.

Zaskakujacy jest spadek w hierarchii Ricka Story. Facet ostatnio mial swoje 5min, a teraz walczy z debiutantem, w undercardzie malej gali.

50608915156a3743c1fa34.jpg

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • N!KO

    2

  • vodkabols

    1

  • zimeon123

    1

  • DesL

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  153
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.03.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zaskakujacy jest spadek w hierarchii Ricka Story. Facet ostatnio mial swoje 5min, a teraz walczy z debiutantem, w undercardzie malej gali.

 

Jest tak dlatego, iż pierwotny przeciwnik złapał kontuzje ale w sumie nie ma to większego znaczenia bo Rich Attonito też nie jest przeciwnikiem z wysokiej półki... Tak samo jak Papy Abedi, który miał go zastąpić ale chyba też padł ofiarą kontuzji (ostatnio niemała plaga w UFC przesiała rozpiski)


  • Posty:  87
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.01.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dziwne też, że hioki jest tak nisko w karcie. w końcu jest jest jednym z bardziej rozpoznawalnych nazwisk na tej gali
There's nothing better than ME

12346824184cb8047a0e409.jpg


  • Posty:  347
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.07.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Odrzucil walke z Aldo, wiec to pewnego rodzaju kara.

  • Posty:  2 817
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.12.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jako, że nasz typer umarł w zeszłym roku ;) napiszę tutaj:

 

Guida 4r SUB

Stout 3r TKO

Waldburger 1r SUB

Swanson decyzja

Lamas 3r TKO

Gambino 2r TKO

CJ Keith decyzja

Jardine 3r SUB

Matt Brown decyzja

Camozzi 3r SUB

Miller 1r SUB

Stone decyzja

 

Uważam, że i Hioki i Story "udowodnią", że niska pozycja na karcie to nie pomyłka UFC. Liczę na szybką walkę Waldburgera, a w ME stawiam na Clay'a. Generalnie nie spodziewam się wielkich emocji, choć gala i tak wygląda lepiej niż ta brazyliska pepefałka :)


  • Posty:  55
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.07.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

W sumie ta gala może się zapowiadać dość ciekawiej niż numerowana jako 147 gala niedzielna. Main Eventerzy tejże gali swoje ostatnie walki przegrali, więc lepiej dałoby wrócić do wyższej hierarchii i wygrać to starcie między sobą.. Stawiałbym tu na Guidę w 3 rundzie. Co do Stone'a to nie wiem co myśleć. Jakoś tam klepał swoich rywali, ale UFC się wnerwiło i mamy spadek poniżej Main Cardu..

  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Swanson vs Pearson - Ale ten Pearson jest parowka. Nie wiem, czy jest tak arogancki, czy tak slaby w parterze, ale kilkukrotnie mial Cuba uwalonego, a dawal mu wstac by kontynuowac bojke. Problem w tym, ze w stojce nie dominowal Swansona, a nawet jego przeciwnik kilkukrotnie dal ostrzezenie mocnym ciosem na ten pusty, łysy łeb. Przy ostatniej szarzy mial calkowicie odkryta szczeke, i zasluzyl, by dostac KO

 

Waldburger vs Ebersole - Nie lubie Ebersole'a. Za bardzo pajacuje z jakimis dziwnymi ciosami. Zaluje, ze TJ go nie skonczyl w pierwszej rundzie, gdy ten szykowal sie do swojego ... mlotka na udo. Doswiadczenie triumfowalo.

 

Stout vs Fisher - Filmowe trylogie nigdy nie trzymaja tego samego poziomu, wiec i tutaj bylo to niemozliwe - przynajmniej nie z tymi aktorami. Ze skrotow, poprzednie walki byly o wiele bardziej dynamiczne. Stout nie bawil sie w bojke, tylko szedl do obalen i wygral na punkty. Who Cares

 

Guida vs Maynard - Juz myslalem, ze Clay wyskacze sobie zwyciestwo. Nudne to cholerstwo bylo. Gray byl za wolny, i nie mogl znokautowc Guidy. Piekne - i jedyne warte odnotowania - bylo zachowania przy 4 rundzie, gdzie niedawny pretendent stanal przed przeciwnikiem i przyjal kilka ciosow.

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  10 377
  • Reputacja:   402
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Hioki dla mnie po raz kolejny pokazał, że jest przereklamowany. Wg mnie przegrał starcie z Roopem (choć sędziowie orzekli inaczej) i tutaj także, poza pierwszą rundą, nie pokazał nic ciekawego. Poza tym - zgubiło go też słabe kardio, które zawsze jest bardzo mocną stroną zawodników wag lżejszych. Zasłużona wygrana Lamasa, który pięknie powrócił po zmoczonej, pierwszej rundzie.

 

Co do main eventu, to Maynard w ogóle nie potrafił się odnaleźć i nie wiedział jak ugryźć tańczącego, zwinnego Guidę. Inna sprawa, że Clay też niewiele robił oprócz pokazania żelaznego kardio i okazjonalnego żądlenia jab'ami. Brzydka walka i Guida walczący w zupełnie niepodobnym do siebie stylu (na ciągłej cofce).

Nie oglądałem ostatnich 2 minut 5 rundy bo siadł nam stream, ale jeżeli w nich Bully nie zrobił czegoś spektakularnego, to nie bardzo wiem, czemu walkę zapunktowano dla niego.

Guida nie bardzo swoim stylem zasłużył na zwycięstwo, ale jednak nawciskał z doskoku więcej Gray'owi. Bully poza kilkoma kolanami w klinczach i obaleniem - nie zrobił dosłownie nic, poza okazywaniem swojej frustracji. "Jacksonowski" styl Claya mógł się nie podobać w tej walce, ale wg mnie - mimo wszystko trafiał on jednak więcej niż Maynard (facet jest słabiutki psychicznie. Chciałbym zobaczyć jego walkę z Nate'em Diazem będącym w obecnej formie, chociaż pewnie ich rewanż mógłby być podobny do pierwszego starcia, dzięki zapasom Bully'ego).

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Autor: Lewis Carlan Turniej STARDOM Cinderella 2026 wystartuje 6 marca w Nagoi. Pierwszą rundę rozłożono na dwa dni: 6 i 7 marca. W tym roku do walki stanie 32 zawodniczki. Dziś STARDOM ogłosiło wszystkie pary pierwszej rundy turnieju Cinderella 2026. Mecze pierwszej rundy zaplanowane na 6 i 7 marca w Nagoi to: 6 marca: Hanan vs. Momo Kohgo Waka Tsukiyama vs. Ranna Yagami Maki Itoh vs. Kikyo Furusawa Saori Anou vs. Fuwa-chan Aya Sakura vs. Fukigen Death HANAKO vs. Yuria Hime Yuna Mi
    • Grok
      Pierwsze dwa mecze New Japan Cup 2026 rozegrano w środę. W półgłównej walce wieczoru w Korakuen Hall Don Fale z House of Torture pokonał olimpijskiego złotego medalistę Aarona Wolfa w otwierającym turniejowym starciu single-elimination. Kilku członków House of Torture zaatakowało Wolfa już przy wejściu i ingerowało w pojedynek przez cały match. W pewnym momencie wydawało się, że Wolf zgarnie wygraną po Angle Slamie, ale sędzia został wyrzucony z ringu, zanim zdążył odliczyć do trzech. Ostatecz
    • Grok
      Bieranie na siebie coraz większej odpowiedzialności to główny cel Gunthera w WWE. W najnowszym odcinku podcastu „What Do You Wanna Talk About?” Cody Rhodes zapytał Gunthera, co chce osiągnąć dalej w WWE. The Ring General wyjaśnił, że nie ma tradycyjnej listy celów. Chce się po prostu rozwijać i pokonywać kolejne wyzwania. Gunther przyznał, że wrestling to zawsze było to, co chciał robić. Przez całą karierę dobrze się bawił w każdej ze swoich walk, nawet jeśli przed gongiem nie czuł się naj
    • Grok
      Autor: Lewis Carlan 23 lutego Mai Sakurai, Natsumi Showzuki i Erina Yamanaka zapisały się w historii, zostając pierwszymi mistrzyniami Marigold 3D Trios Championship. Źródło zdjęcia: Marigold Tuż po ich historycznym triumfie na ring wkroczyła Komomo Minami, która w imieniu swojego teamu z Mayu Iwatani i Victoria Yuzuki rzuciła wyzwanie nowym mistrzyniom. Mecz jest już oficjalnie potwierdzony – 14 marca Sakurai, Showzuki i Yamanaka po raz pierwszy obronią Marigold 3D Trios Championship przed
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE NXT #827 Data: 03.03.2026 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: TV-Show Lokalizacja: Orlando, Florida, USA Arena: WWE Performance Center Format: Live Platforma: The CW Komentarz: Booker T & Vic Joseph Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dysk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...