Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Triple H zazdrosny o osiągnięcia The Rocka?, Poprawa pogody


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Seth Mates, który w 2002 roku pracował z The Rockiem przy tworzeniu jego walki z Brockiem Lesnarem na SummerSlam powiedział, że zawodnicy obecnie nie tyle są zazdrośni o te miliony, które Dwayne zarobił ani że kradnie im miejsce na WM, ale mają do niego żal za to, że zostawił ten biznes i WWE, aby grać w filmach. Dodał...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-triple-h-zazdrosny-o-osiagniecia-the-rocka.html
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Vercyn

    1

  • Lukasbn

    1

  • Kaktus.

    1

  • Kurt2H

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  105
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Cóż, ja też myśle że jak będzie 1 000 000 wykupień Wrestlemani to będzie dobrze. Oczekiwania pewnie zrewidowały sie po dosyć miernych ratingach jak na RtWM, szczególnie ostatnie RAW które miało, o ile dobrze pamiętam, 3,05. To słabo nawet jak na normalne warunki.

Miejmy nadzieje że pogoda już zupełnie sie poprawi bo deszcz może przygasić publike i zepsuć atmosfere...


  • Posty:  56
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.03.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Czekam na debiut Lord Tensai

  • Posty:  16
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.03.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie Dwayne Wade, tylko Dwyane Wade :)
Zapraszam do mojego diary.

  • Posty:  438
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.08.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie wiem czy Triple H powinien zazdrościć Rockowi osiągnięć bo to on ma przejąć pałeczkę po Vinsie. Nieobecność Rocka na ceremonii HoF wcale mnie nie zdziwiła bo jego dzień jest dzisiaj a to się działo wczoraj dotyczyło wprowadzanych gwiazd i tych , którzy ich wprowadzali. Jeżeli w WWE tak bardzo chcą jakoś wypromować Smack down to ja się pytam dlaczego wpychają jeszcze kolejną gwiazdę na RAW. Jeśli im tak bardzo zależy na promocji niebieskiego brandu to niech tamtejsze gwiazdy występują wyłącznie tam a nie swoje feudy prowadzą wyłącznie na Raw. Oczywistym faktem jest to że zobaczymy jeszcze Mike Tysona bo bez powodu nie zostałby wprowadzony do HoF. Imponująco prezentuje się arena na której odbędzie się WM. Kariery filmowej karła nawet nie będę komentował.

 

Kolejny raz dzięki Vercyn!

Lecz zaklinam - niech żywi nie tracą nadziei

I przed narodem niosą oświaty kaganiec;

A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei,

Jak kamienie przez Boga rzucone na szaniec!...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • KPWrestling
      Tradycyjny typer - Gala Wrestlingu: KPW Arena 34 już jutro! https://kpw.kupbilecik.pl/ (Feed generated with FetchRSS)Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • KPWrestling
      (Feed generated with FetchRSS)Zobacz na YouTube
    • PTW
      CIEKAWE, CIEKAWE! Ostatnia ogłoszona walka jest najbardziej tajemnicza, ponieważ znamy tylko połowę jej składu. Co tu się wydarzy? Tag Team Match Damian Adler & ??? vs. El Clavo & ??? Kolejne mocno międzynarodowe starcie. Damian Adler, który każe się od niedawna tytułować „Der Prinz” kontynuuje swoje poszukiwanie godnego partnera drużynowego, na drodze staje mu zaś luchador, który w błyskawicznym tempie skradł serca polskiej publiczności. Nie będzie to jednak klasyczny mecz
    • Legacy of Wrestling
      JAKUB na gali Open Season wygrał z Filipem Fuxem w No DQ matchu, a ostatnio podczas MZW Forever 2 pokonał Sambora i Bora w Three Way Matchu, zaliczając tym samym trzecią obronę złota. 10. Lipca podczas Enter the Dragon mistrz domaga się jednak międzynarodowego wyzwania. Czy jednak i tym razem JAKUB będzie w stanie zwyciężyć? Widzimy się już 10. Lipca w Krakowie podczas festiwalu Ryucon! Link do biletów w komentarzu! (Feed generated with FetchRSS)Przeczytaj na fanpage.
    • PTW
      (Feed generated with FetchRSS)Zobacz na YouTube
×
×
  • Dodaj nową pozycję...