Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Ulubione Tag team'y


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  191
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.11.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jakie są Wasze ulubione tag teamy'y ?? Ja oglądam tylko TNA więc znam tylko zespoły występujące w tej federacji. Moje ulubione tag team'y to:

 

:arrow: 3 Live Kru ( Dopóki istniało. Szkoda ,że się rozpadli ale za to teraz będziemy mogli oglądać James Gang i Latin American Exchange)

 

:arrow: The James Gang (Niewiem dlaczego ale lubię oglądać BG Jamesa w akcji. Kipa nie lubiłem kiedy był heelem ale teraz też go lubię)

 

:arrow: Team 3D (Mają u mnie plusa bo są przeciw Jarrett Planet)

 

Czekam na Wasze wpisy z ulubionymi tag team'ami.

 

Pozdrawiam

Hail Sabin.
  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • luki

    4

  • RR

    4

  • Bonkol

    3

  • odosz

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Heh, tu nasuwa sie tylko 1 Tag Team... Z czasow WCW nWo Wolfpac... Sting & Kevin Nash. Markowalem im jak cholera :)
The best there is, the best there was, the best there ever will be... Hartfan

1683510344acb5553018c.jpg


  • Posty:  5 047
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

1.Brothers Of Destruction :D

2.Hardy Boyz :)

3.Legion of Doom

Edytowane przez Bonkol

15974308365193fac7b7921.jpg


  • Posty:  562
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dla mnie tag teamem wszechczasów zawsze będa Shawn Michels i Diesel - cóż, kwestia gustu.

Sentymentem dażę także The Hellraisers - japoński epizod w życiu Hawka.


  • Posty:  2 107
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.01.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

krótka piłka z mojej strony: The Outsiders
Bryan Alvarez: 'what the hell is CRIMSON, what that has got to do with Amazing RED?'

11779036984f6668615c651.jpg


  • Posty:  562
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny


  • Posty:  12
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Mi jak byłem mały podobali sie:

Public Enemy


  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja podobnie jak Hartfan kiedyś markowałem Stingowi i Nashowi :).

 

A jakie są teraz moje tag teamy ? Zdecydowanie jednym z najlepszych tag teamów jakie widziałem w akcji i jednym z moich ulubionych do dzisiaj jest team Sabu & RVD. W ECW jak dla mnie wymiatali (ich walki z Eliminators rulez). Ale to już historia co by nie mówić i team,który jak dla mnie jest poza wszelkimi porównaniami przynajmniej niekiedy ;).

 

Bardzo lubie też Tough Crazy Bastards (Necro Butcher & Toby Klein), H8Club - wszelkie ich składy, z IWS gdzie było kilka świetnych teamów zdecydowanie warto wymienić Hardcore Ninjaz,których bardzo lubie czy Angry Arians (Damian & Viking).Z CZW bardzo mi się podobał team Nick Mondo & Ric Blade.

 

Z innych teamów,które występują w innych federacjach to musiałbym wymienić Baka Gajin (Mad Man Pondo & 2 Tuff Tony),Shoji Nakamaki & Hiroshi Ono (zapomiany team z IWA JAPAN),Backseat Boyz, no i jeszcze warto by było wymienić też z IWS Extreme Revolution (Nighmtare Manson & Crazy Crusher). Podobał mi się też team z BJPW jaki przez pewien czas tworzyli Yamakawa & Nakamaki.

 

A z teamów,które były "jednorazowe" bądź takie co miały kilka występów to:

Nakamaki & Matsunaga z BJPW,Masato Tanaka & Hayabusa z FMW, Mondo & Wifebeater z CZW.


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

Moim ulubionym tag teanen było The Outsiders. Lista moich ulubionych tag teamów jest oczywiście dłuższa, ale Kevin Nash i Scott Hall w mojej klasyfikacji są na pierwszym miejscu :). Kiedy będę miał więcej czasu postaram się wymienić więcej tag teamów wraz z krótkimi uzasadnieniami :).

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  2 107
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.01.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

a właśnie z takich bardziej na czasie czy nawet obecnych to Havana Pittbuls i postawiłbym też na na niedawny jeszcze Triple X
Bryan Alvarez: 'what the hell is CRIMSON, what that has got to do with Amazing RED?'

11779036984f6668615c651.jpg


  • Posty:  104
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Harlem Heat

Public Enemy

i dawno ale to dawno temu Legion of Doom

1724760860440aabdb41ec3.png


  • Posty:  366
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.07.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Edge&Christian

Harlem Heat


  • Posty:  4 760
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.01.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Kiedys w WCW-Holywood Blonds

WWF-The Rockers pozniej Edge/Christian

A tak to jeszcze H8Club,Outsiders

Absence of War Does Not Mean Peace

3669750324873c0356f997.gif


  • Posty:  742
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Steiner Brothers

Money INC

Head Shrinkers

Bushwhackers

Rockers

LOD

78269406145f2cb280ea01.jpg


  • Posty:  2 861
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.09.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zdecydowanie Edge & Christian był moim ulubionym a pozostałe to:The Rock'N'Sock Connection,The Rockers,Hardy Boyz,Hart Foundation,Demolition,Outsiders.

Take me down to the paradise city

Where the grass is green and the girls are pretty

114037126847768c6792b79.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      New Japan Pro-Wrestling prezentuje galę The New Beginning in Osaka w środę, 11 lutego. W głównym pojedynku Yota Tsuji broni IWGP Heavyweight Championship przeciwko Jake'owi Lee. OSKAR i Yuto Ice, bracia Knockout Brothers, bronią IWGP Tag Team Championships przeciwko Shocie Umino i Yui Uemurze. NEVER Openweight Championship jest bronione w starciu Aarona Wolfa z Renem Naritą. W innej walce na karcie David Finlay zmierzy się z Callumem Newmanem. Mecz o miano pretendenta nr 1 do IWGP Global
    • Grok
      W niedawnym wywiadzie Tommaso Ciampa szczegółowo opowiedział o stabilności finansowej i decyzji o wyborze AEW zamiast WWE. W programie Close Up z Renee Paquette, Ciampa ujawnił, dlaczego zdecydował się dołączyć do promocji Tony'ego Khana po zakończeniu współpracy z WWE. „Teraz dużo się u mnie dzieje z tym uczuciem: 'o cholera, dawno nie czułem, że biznes mnie kocha'. To było ważne, ale w domu, szczerze mówiąc, mniej chodziło o podekscytowanie perspektywą 'o, robimy to z AEW', bo było mnóst
    • Grok
      Znajdując się w znakomitej formie w AEW, Andrade El Idolo kontynuuje serię występów na niezależnej scenie, tym razem pojawi się na gali 1FW Rumble in Rome. 1FW niedawno ogłosiło w mediach społecznościowych, że gwiazda AEW i były wrestler WWE, El Idolo, wystąpi na gali 1FW Rumble in Rome 21 marca 2026 roku. 36-letni zawodnik zadebiutuje na gali Arn Anderson Homecoming, Rumble in Rome, choć jego przeciwnik nie został jeszcze ogłoszony. Niedawno pokonał Rambo na niezależnym evencie w Niemcz
    • Grok
      Zapowiedziano mecz o North American title w przyszłotygodniowym NXT. We wtorek ogłoszono, że Ethan Page zmierzy się w obronie pasa z Shiloh Hillem. Tymczasowy GM Robert Stone bezskutecznie szukał pretendenta, aż Shiloh Hill wkroczył na ring, narzekając, że zapomniał maczety – ubrany jak Jason Voorhees z nieznanego powodu. Stone wybrał Hilla na challengera, co ogromnie wkurzyło Page’a. W przyszłym tygodniu finał turnieju Speed: Elio LeFleur kontra Eli Knight, który wcześniej wyeliminował Josha
    • Grok
      AEW Women’s World Champion Kris Statlander skomentowała krytykę po pierwszym w historii kobiecym Blood & Guts, który miał miejsce w 2025 roku. Ten match był przełomem dla kobiecej dywizji AEW, pełen brutalnych, krwawo zabarwionych i niezapomnianych spotów, które solidnie wypchnęły tę dywizję na wyższy poziom. Z drugiej strony zebrał masę krytyki za swoją brutalność. W świeżym wywiadzie dla Denise Salcedo Statlander odparła te zarzuty: „No cóż, po pierwsze, kobiety i tak krwawią raz w mie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...