Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  73
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.06.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Do usunięcia. Edytowane przez Eae
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Eae

    3

  • zurekpage

    2

  • chudinho

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  23
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Mała pomyłka było spam był zbędny! Edytowane przez zurekpage

  • Posty:  73
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.06.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ty chyba kolego naprawde sobie jaja ze mnie robisz. Mocno kuleje, no wybacz, ze nie zrobilem 2-letniego kursu w szkole aktorskiej, a moim zdaniem jednak nie kuleje az tak.

Brak mocniejszych ruchow? Nie bede spoilerowac, ale dobrze wiem, ze sam bys nie wstal nawet po tym czym sie konczyla pewna walka. Brak plynnosci, pisalem przy 1 gali tego roku bodajze, ze mamy nowicjuszy pelno, a chcemy tez juz robic gale, Sherlocku, naprawde ciezko jest czasem wyciagnac cos z kogos kto sie dopiero uczy, zreszta ja juz mam swoj plan na przyszle nagrania.

"Boicie mocno uderzyć i przyjąć ruch" - To jest kompletny bullshit, którego mi nie wciśniesz, bo już przyjmowałem tak ciężkie rzeczy, że Ty byś się złamał przy nich na dwieście różnych sposobów. Zresztą i tak skończyłeś oglądać i napisać komentarz przed całym trwaniem gali, więc zakładam, że skipowałeś, zatem, Bitch please.


  • Posty:  23
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Mała pomyłka było spam był zbędny! Edytowane przez zurekpage

  • Posty:  164
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.12.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zurekpage - ale Ty gadasz głupoty;) Ty coś przyjąłes kiedyś? Ty masz te 13 lat czy tam 14? Eh. Mniejsza.

 

Co do gali to włączyłem 3 part. Walki nawet nie oglądam. Proma w którym lecą kur*y na lewo i prawo. Do dupy praca kamerzysty. Dzięki. Dobranoc.

rKO

  • Posty:  73
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.06.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To przyznam, ze gdzies sie pojawily jakies przeklenstwa, dlatego tez mamy problemy z partem 1, nasz kamerzysta zniszczyl cala zabawe niestety.

No tak, zapomnialem, ze Good Willie lubi sobie poprzeklinac, dzieki, ze zwrociles na to uwage, bo dzieki temu sobie przypomnialem chociaz o fakcie, ze mialem go upomniec na najblizszym treningu.

 

1 czesc promo na szczescie obyla sie bez takich rzeczy, ale masz racje, strasznie to wyglada z tymi przeklenstwami. Btw. Moze rozpocznij ogladanie od partu nr 2, jako, ze jes t pierwszy tutaj?

 

 

ZurekPage, napisalem zebys odplynal juz i btw. ja nie przyjmowalem German'a.

 

 

 

@Edit

 

Dodam tylko tyle, że ZurekPage pomylil sie i myslal, ze jestem innym zawodnikiem, caly spam niepotrzebny.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Kilka dni po WrestleMania 42 WWE rozpoczęło kolejną falę zwolnień. Bryan Alvarez donosi, że Nikki Cross, Zoey Stark, Alba Fyre i Joe Gacy zostali wyrzuceni z firmy. Sean Ross Sapp z Fightful jako pierwszy napisał o zwolnieniach, które ruszyły w piątkowe popołudnie, i dodaje, że Uncle Howdy (Bo Dallas) oraz Andre Chase też polecieli. Stark była poza ringiem po kontuzji kolana z meczu kwalifikacyjnego do Money in the Bank na Raw w zeszłym roku. Zarówno Fightful, jak i Alvarez potwierdzają, ż
    • GGGGG9707
      Na ten moment :  - Alba Fyre  - Zoey Stark  - Nikki Cross  - Joe Gacy  - Uncle Howdy  - Andre Chase  Alby mi nie szkoda bo niczego ciekawego nie pokazywała, Stark też jest mi bardzo obojętna, sama Nikki mnie nie obchodzi ale ciągle liczyłem na jakiś push Wyatt Sicks à przynajmniej że w hołdzie dla Braya będą ich trzymać a tu niestety. Marnowali ich i bardzo nie wykorzystany potencjał niestety jeśli chodzi o stajnię w całości... NXT nie oglądam także Chase'
    • MattDevitto
      No to zaczynają sie ponoć coroczne igrzyska
    • Grishan
      Domyślam się, że nie taka była intencja, ale jakoś tak niefortunnie wyszło.  Crazy ma teraz przechlapane - będzie postrzegany jako ten, który tak zafiksował się na ewakuacji z pola bitwy, że aż zapomniał o najważniejszej relikwii federacji, której zdobycie zajęło mu chyba z połowę życia przecież.  
    • Robespierre
      To nie było zamierzone i wyszło trochę przez przypadek, tzn. sam fakt zagubionego pasa był potrzebny do "finałowej" sceny tuż po main-evencie, ale nie było intencją by traktować tytuł mistrzowski jako śmieć. Nie myślałem o tym w ten sposób pisząc to.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...