Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

TOP Matches-Wrestlemania


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  492
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.06.2010
  • Status:  Offline

Witam wszystkich.Nie jestem pewien,czy taki temat się pojawił.Jeżeli tak,no to nie zauważyłem,trudno.Ale jeżeli go nie ma,to dobrze.Mamy 2 miesiące do Wrestlemanii i tak sobie pomyślałem,czy by nie zrobić jakiegoś tematu związanego właśnie z nią i wpadłem na pomysł zrobienia sobie listy TOP 15 walk na największej gali roku.

 

15)Kurt Angle Vs Brock Lesnar WM XIX(czysty techniczny klasyk do chwili,gdy Lesnar o mały włos się nie zabił)

14)Ultimate Warrior Vs Randy Savage WM VII(najlepsze starcie Warriora w jego karierze.Kariera obydwu na linii.Nikt nie wyobrażał sobie WWF bez żadnego z nich.Elizabeth po walce wraca do Savage'a-najbardziej wzruszający moment w historii)

13)Triple H Vs Undertaker WM XXVII(obaj najlepsze lata mają za sobą,ale to co zrobili podczas gali uratowało ją.Niesamowite starcie,choć końcówka nienajlepsza)

12)Owen Hart Vs Bret Hart WM X(najlepszy mecz otwierający w całej historii wrestlingu.Nie będzie już drugiego takiego.Dwaj bracia,wielka nienawiść.Kto by się spodziewał,że Owen wygra?Takiego samego zdania była publika)

11)Triple H Vs Chris Benoit Vs Shawn Michaels WM XX(wielki moment w postaci wygranej Benoit-na DVD tego nie wypuszczą z wiadomych przyczyn ): ;szklanki w oczach na widok celebrującego Benoit razem z Eddiem Guerrero na koniec gali.)

10)Shawn Michaels Vs Chris Jericho WM XIX(Najlepsza walka pomiędzy nimi dwoma,a to coś mówi,bo mieli ich naprawdę wiele)

09)Randy Savage Vs Ricky Steamboat WM III(przez wiele lat uważana za najlepszą walkę w historii.Dzisiaj oglądając ją dalej sądzę,że jest wyśmienita,ale nie tak jak wyższe walki)

08)Kurt Angle Vs Shawn Michaels WM XX(najlepszy technicznie wrestler kontra najlepszy storyteller w historii.Ponad 20 minut niesamowitego wrestlingu.Plus szokujący moment w postaci odklepania Shawna.Kto by się spodziewał?)

07)Shawn Michaels Vs Ric Flair WM XXIV(najbardziej emocjonalna walka w historii WM.HBK kontra Nature Boy.Kariera Flaira na szali.Nikt,kto tam był nie miał suchych oczu po walce)

06)Razor Ramon Vs Shawn Michaels WM X(mówią,że tej nocy Shawn walczył z drabiną.To nieprawda.Scott Hall też swoje zrobił w tym klasyku)

05)TLC II(chyba najlepszy spotfest w historii.6 ludzi,świetna chemia i wspólna historia pomiędzy nimi wszystkimi.Overbooking prawie jak w TNA,ale miał sens.Jedyny raz w historii 4 stoły na raz złamały się,nigdy to się nie powtórzyło)

04)Shawn Michaels Vs Undertaker WM XXVI(Thank You Shawn!Tak tą walkę chyba można podsumować.Jedno z najbardziej emocjonalnych starć na WM)

03)Shawn Michaels Vs Undertaker WM XXV(moim zdaniem to było lepsze starcie niż z WM XXVI,choć tamto nie miało tylu emocji.Wyciąć nudne rzeczy z początku i mamy klasyk jak się patrzy)

02)Rock Vs Steve Austin WM X-7(ME najlepszej WM w historii.Niesamowite wydarzenie Austin przechodzi heel turn współpracując z odwiecznym wrogiem,Vince'm McMahonem)

01)Bret Hart Vs Stone Cold Steve Austin WM XIII(najlepsza walka moim zdaniem.Nic nie przebije storytellingu,emocji,płynności ruchów,zakończenie epickie i słynny już double turn)

 

Zapraszam do pisania własnego TOP 15 i komentowania wpisów (:

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Thrawn4

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • MattDevitto
    • KPWrestling
      Wywiad z Chemikiem w Radio Gdańsk S.A.! 📻 W najnowszej audycji „Zoom na popkulturę” zanurzyliśmy się w świat wrestlingu – spektaklu na pograniczu sportu, teatru i widowiska kaskaderskiego. Rozmawialiśmy o jego obecności w popkulturze, od filmów po komiksy, a także o historii WWE i rosnącej popularności wrestlingu...Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • MissApril
      Wiem, że pójdzie dalej, ale czas by wokół niej pojawiła się jakaś nowa postać, która wiązałby się z "potencjalną" "kolejną mistrzynią US". Czas zostawić za sobą trio Alba, Piper i Chelsea. 
    • Nialler
      Truth - fajny jako komediant (oglądam WWE regularnie (w sumie to non stop) od 2010 roku. Zawsze gdzieś był w moim sercu czy to jako komediant, czy jako jeszcze lata temu jako poważny w sumie wrestler. Szkoda mi go mimo wszystko. Nie za takie role i niesłusznie został potraktowany. Carlito - meh. Wyjebne mam bardzo bardzo w niego. Nawet w moim 2K universe nie mam go w rosterze bo typa nie trawię. W ogóle to już nawet JD u mnie nie istnieje tylko solówka. (Finn i JORDAN DEVLIN (!)) mistrzami tag team SD.  Czekam na więcej.
    • GGGGG9707
      Mi osobiście Carlito jest zupełnie obojętny, choć kolejny raz się dziwię że znowu w tym roku żegnają kogoś kto regularnie jest w WWE TV (nawet jako statysta). A przecież mają tyle ludzi (znowu pozdro Omos) którzy nic nie robią a trzymają ich dalej... Czyli Kross też zaraz poleci bo nie dość, że zaraz ma koniec kontraktu to WWE strasznie marnuje jego moment. Przecież ludzie tak na niego reagują, jak na antenie widać go w szatni to cała arena wiwatuje a ci nic, ani walki kwalifikacyjnej do MITB ani żadnej walki w ogóle... Marnować takie momentum
×
×
  • Dodaj nową pozycję...