Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

TNA House Show 22.01.2012 - Wyniki


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 660
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Tag Team Match

Brooke Tessmacher & ODB def. Rosita & Sarita

 

TNA Television Title Match

Robbie E (w/Robbie T) © def. Garett Bischoff

 

Three Way Match

Shannon Moore def. Jesse Sorensen and Kid Kash

 

Singles Match

Eric Young def. D'Angelo Dinero

 

Tag Team Match

Mr. Anderson & Rob Van Dam def. Mexican America (Anarquia & Hernandez) (w/Rosita & Sarita)

 

Singles Match

Jeff Hardy def. Christopher Daniels

18056192365019276624f15.jpg

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Alvathen

    1

  • MJ

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  425
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dość ciekawe zestawienie walk na akurat tym live evencie. Fakt, że Garett walczy z Robbiem może świadczyć o tym, że syn Erica może zakręcić się niedługo w okolicach pasa Television, co dla mnie jest idiotyzmem - pas TV powinien dostać Anderson i wypromować ten tytuł. O, Moore. Myślałem, że po odejściu Neala, Shannon będzie walczył tylko na Xplosion, a tu pokonuje Sorensena i Kasha (wiem wiem, niby to tylko house show i miał wygrać face, ale Jesse ma dobry kontakt z publicznością). Hardy vs Daniels? Zaskakujący skład, ale widzę, że TNA eksperymentuje na house showach. Ja tam czekam na nagreania w Londynie, to może być przełom.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • KyRenLo
      Mogli już, chociaż zrobić ten triple threat, bo Melo ciągnął za uszy pas US w kwestiach ringowych tygodniówka w tygodniówkę (Te, na których walczył. Nigdy nie zawiódł) i zasłużył na miejsce, na samej WrestleManii. Życie jednak potoczyło się inaczej. Cóż, dziś mistrzem jest Sami i nie jest to mój wymarzony champion. Nie on jedyny zasłużył (Carmelo), ale walki nie dostał. Takich postaci jest niestety więcej. Czyli plan przed WM prosty: Obejrzeć RAW, a Smackdown ominąć i przystąpić
    • GGGGG9707
      Podsumowanie aktualnego poziomu WWE: tydzień przed WM najlepszą rzeczą na SmackDown jest Danhausen 😅 Żeby nikt było, bardzo go lubię i uważam że świetnie odnalazł się w WWE no ale tydzień przed taką galą najbardziej można się zachwycać goście z który nie jest w karcie. Swoją drogą nawet Rusev znalazł swoje miejsce na WM a Carmelo, Dragunov czy Black nie. Nie mogli już zrobić wieloosobowej walki o US Title ?
    • MattDevitto
      Chyba tak, bo gdzieś czytałem, że Zero Hour startuje o 1 w nocy
    • Grins
      Karta solidna, z pewnością dziś odpalę trzeba zobaczyć wielką reaktywację legendarnego TT Christian & Edge przepraszam Christian Cage & Adam Copeland po tylu latach to właśnie Khan dał nam to na co wszyscy czekali powrót tego legendarnego Tag Teamu, o wynik się nie boje bo wiem że wygrają pasy.  O 02:00 zaczyna się gala, nie? 
    • Kaczy316
      Jest to jakiś plan, tylko żeby TKO nie wpadło wtedy na pomysł, żeby to Pat zakończył przygodę Gunthera z gimmickiem Career Killera.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...