Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

X urodziny Attitude!


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 199
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Macintosh
  • Styl:  Jasny

Dokładnie 10 lat temu w polskim internecie pojawiła się nowa strona o wrestlingu - Attitude. W tamtym czasie chyba mało kto mógłby się spodziewać, iż przez kolejną dekadę Attitude będzie uczestniczyć w takich wydarzeniach jak m.in. patronat nad filmem Zapaśnik czy patronat nad pierwszą polską federacją Do or Die Wrestl...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-x-urodziny-attitude.html
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Koper

    1

  • Luk

    1

  • N!KO

    1

  • Ghostwriter

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 872
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Cieszy, że przez 7 lat mogłem być częścią Attitude. Czasem czynną, czasem bierną.. :)

  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Pamietam wyglad Atti z 2004, ale wczesniejsze widze na oczy pierwszy raz. Ciekaw jestem, jak to bedzie wygladac za kolejne X lat, i kto z nas bedzie sie jeszcze tak pieczolowicie wypowiadal.

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zatem 100 lat Attitude! Na forum jestem od nieco ponad roku i wsiąkłem. Sam nie wiem czy to dobrze czy źle (forum pożera czas). Na pewno rozmowy z forumowiczami sprawiły, że moje zainteresowanie wrestlingiem weszło na całkiem inne tory.

14453752125651e0a536c69.jpg


  • Posty:  3 632
  • Reputacja:   465
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Bardzo ciekawe screeny nie widziałem ich wcześniej. Fajnie zobaczyć jak to kiedyś wyglądało.

 

Oby kolejne 10 lat Attitude było tak udane albo nawet i bardziej od tych pierwszych :D

Najdłużej panujący w historii Attitude Mówi Typer Champion of the world!!!

1. Miejsce - Typer AEW 2020

1. Miejsce - Typer AEW 2021

2. Miejsce - Typer WWE 2020

3. Miejsce - Typer Mistrzostw Świata 2014

3. Miejsce - Typer Ligii Europy 2014/2015

156429637657b4c00661021.jpg


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Attitude było moim pierwszym portalem, oraz pierwszym forum, dzięki któremu poznawałem wrestling i choć był moment, że rejestrowałem się też na innych (sam nie wiem po co), to i tak nigdy nie było to to samo ;)

 

Wszystkiego Najlepszego Attitude! I kolejnych lat wielu sukcesów!


  • Posty:  126
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

100 lat Attitiude!

Jestem świerzakiem na forum, ale mam nadzieję, że zostanę z Wami jak najdłużej. ;) 10 lat to masa czasu i życzę wszystkim tworzącym stronę i forum, żeby nie brakło Wam zapału, a następne 10 lat było 10 razy lepsze. Odwalacie kawał świetnej roboty i oby tak dalej. :)


  • Posty:  1 660
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Na Attitude jestem od kwietnia i mam nadzieję, że będę jak najdłużej. Bardzo podoba mi się, że Attitude jest POWAŻNE.

 

100 lat, życzę wiele sukcesów, żeby nie było problemów. Wszystkiego Najlepszego!

18056192365019276624f15.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Mankind89
      1. Jey Uso vs. Oba Femi - King of the Ring tournament final The winner will be crowned "King of the Ring" and earn a world championship match at SummerSlam. 2. Iyo Sky vs. Liv Morgan - Queen of the Ring tournament final The winner will be crowned "Queen of the Ring" and earn a world championship match at SummerSlam. 3. Trick Williams (c) vs. Ricky Saints - Singles match for the WWE United States Championship 4. Bron Breakker vs. Seth Rollins - Steel Cage match 5. Cody Rho
    • Jeffrey Nero
      1. Jey Uso vs. Oba Femi - King of the Ring tournament final The winner will be crowned "King of the Ring" and earn a world championship match at SummerSlam. 2. Iyo Sky vs. Liv Morgan - Queen of the Ring tournament final The winner will be crowned "Queen of the Ring" and earn a world championship match at SummerSlam. 3. Trick Williams (c) vs. Ricky Saints - Singles match for the WWE United States Championship 4. Bron Breakker vs. Seth Rollins - Steel Cage match 5. Cody Rho
    • MattDevitto
      Jedna z moich pierwszych walk obejrzanych od TNA Nie korzystam za bardzo z social mediów, ale widziałem parę razy chyba na reddicie, że Styles trenował młodego od jakiegoś czasu.
    • IIL
      AJ vs Abyss na Lockdown 2005 💙 Nie sądziłem, że syn Stylesa już jest na tym etapie by robić pierwsze występy. Ciekawe jak się to rozwinie dalej...
    • MattDevitto
      Gdzieś juz kiedyś widziałem taką akcję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...