Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWE - Nastają Lepsze Czasy


MaskedUser

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  5
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.08.2011
 • Status:  Offline

Przywitanie...

Siema... może inaczej ;) Witamy Wszystkich użytkowników forum Attitude, a w specjalnej szczególności jego Bookerów i czytelników. Jesteśmy tutaj nowi... Mam nadzieję, że to na tyle poważne i rozbudowane forum, które nie czyta tylko "diary" swoich kolegów etc. Zresztą, muszę i chciałbym się przekonać, bo oczywiście liczymy na komentarze ale z drugiej strony robimy to dla siebie...

 

Do rzeczy...

Krótko mówiąc, nie wcielamy się nikogo z świetlistych postaci WWE. Działamy jako grupa Bookerów, której McMahon widząc cały syf(o którym zaraz) powieżył zadanie nowo zatrudnionym pracownikom. Bookerzy mają za zadanie, przywrócić większą radość fanom. W 2011 roku, "reżyseria" WWE została skomentowana jednogłośnie: "do kitu". Obecnie mamy rok 2012, nasza "grupa" ma postarać się o przygotowanie wszystkiego, by wyszło jak najlepiej. Mamy również postarać się o ty by, powracali dawni zawodnicy - Vince chce dojść do porozumienia. Nie ma na co czekać, zapraszam.

 

UWAGA: Oficjalnie Divy zostały zniesione z WWE! Niestety, WWE odnotowało, małe zainteresowanie paniami...

 

 

Podstawowe Informacje:

 

http://i23.servimg.com/u/f23/16/03/36/30/raw10.png

 

ROSTER LIGI RAW:

Triple H - Face

John Cena - Face

Randy Orton - Tweener

Batista - Heel

CM Punk - Heel

Christian - Face

Rob Van Dam - Face

Shawn Michaels - Face

The Miz - Heel

Del Rio - Heel

Ted DiBiase - Heel

Cody Rhodes - Heel

Jack Swagger - Heel

Dolph Ziggler - Heel

DH Smith - Heel

John Morrison - Face

Matt Hardy - Tweener

Santino Marella - Face

Steve Austin - Tweener

Justin Gabriel - Face

Evan Bourne - Face

Jesse - Face

Ezekiel Jackson - Heel

Brian Kendrick - Heel

Val Vens - Heel

Chavo Guerrero - Heel

 

Tag Teamy/Stajnie:

 

KendSon- Brian Kendrick i Ezekiel Jackson

Priceless Ted DiBiase i Cody Rhodes

 

http://i23.servimg.com/u/f23/16/03/36/30/sd10.png

 

ROSTER LIGI SMACKDOWN!:

 

Jeff Hardy - Face

Undertaker - Tweener

Chris Jericho - Heel

Edge - Tweener

MVP - Face

Kane - Face

Rey Mysterio - Face

Big Show - Heel

Goldust - Heel

Wade Barrett - Heel

Booker T - Heel

R-Truth - Heel

Sheamus - Heel

Mark Henry - Heel

Drew McIntyre - Heel

Lashley - Face

Shelton Benjamin - Face

Steve Richards - Face

Kofi Kingston - Face

Heath Slater - Heel

David Otunga - Heel

Mike Knox - Heel

JTG - Face

Alex Riley - Face

Sin Cara - Face

JBL - Heel

Daniel Bryan - Face

 

Tag Teamy/Stajnie:

Corus - Lider - Wade Barrett, David Otunga i Heath Slater

 

Bez nazwy - Bobby Lashley i Shelton Benjamin

 

------------------------------------------

http://republika.pl/blog_ci_3932065/7463057/sz/wwe_heavy.jpg

Obecny Posiadacz: John Cena

Pierwszy Posiadacz: -

 

http://republika.pl/blog_ci_3932065/7463057/sz/wwe_world_heavy.jpg

Obecny Posiadacz: Undertaker

Pretendet:

 

http://i23.servimg.com/u/f23/16/03/36/30/wwe_un10.jpg

Obecny Posiadacz: Cody Rhodes

Pretendent: -

 

http://i23.servimg.com/u/f23/16/03/36/30/wwe_in10.jpg

Obecny Posiadacz: Drew McIntyre

Pretendent: -

 

http://i23.servimg.com/u/f23/16/03/36/30/wwe_wo10.jpg

Obecny Posiadacz: -

Pretendent: -

 

 

 

http://staropole.files.wordpress.com/2011/04/raw-logo.jpg

RAW 02.01.2012

 

 

Shane McMahon wchodzi na ring. Fani są troszkę zdziwieni ale również ucieszeni jego widokiem. On sam wchodzi na ring i po otrzymaniu mikrofonu, zaczyna przemowę:

- Witajcie fani WWE Universe. Dawno mnie nie widzieliście, to już jakieś nie całe 2 lata. W końcu powróciłem, ale nie planuje już żadnych bójek z Randy'm Ortonem i jego przydupasami, lecz coś wam oznajmić. Mój ojciec, Vince McMahon na kilka miesięcy oddał mi WWE pod opiekę. Teraz to ja tutaj rządzę i ja mogę ustalać wszystko od nowa! Od początku wprowadzę może jedną zmianę, ale to za chwile ją poznacie. Dzisiaj przedstawię Wam nowego Gerenalnego Managera RAW! Od dłuższego czasu już go brakowało, ponieważ ten nieudacznik za komputerem nic nie potrafił dobrze zrobić. Zanim wyjdę chce Was zaprosić na dzisiejsze RAW, a już za moment poznacie nowego GM'a!

Shane McMahon wychodzi z ringu i udaje się na Backstage. Gasną światła, arena zaczyna "elektryzować" reflektorami, które podgrzewają atmosferę. Chwila ciszy i... Hulk Hogan!!! Tak to on sam we własnej osobie! Fani zaczynają piszczeć i cheerować, tak głośno że zagłuszają theme wielkiej legendy! On sam zaczyna pobudzać atmosferę coraz bardziej swoimi tauntami. W końcu udał się na ring i tam dostał mikrofon od Lilian Garcii, która ucałowała nowego Generalnego Managera RAW! Hogan zaczyna mówić:

 

- Wiiiitaaaajcieeeee!! Po moim odejściu z WWE/WWF byłem najbardziej znanym zawodnikiem Wrestlingu, ponieważ on zawsze kojarzył się z moim nazwiskiem. Nikt racczej tego nie zaprzeczy, a ja sam wiem, że jestem najbardziej znany. Hulkomania, Hollywood Hogan i takie tam, prawda? Pierwsza gala RAW 2012 roku, co daje mi bycie od początku tego roku! Wiecie dobrze, że jestem bardzo dobrym,.. ekhem.. że byłem bardzo dobrym zawodnikiem, teraz już nie walczę, to nie dla mnie. Dostałem propozycje by być GM'em RAW i od razu wziąłem tą fuche, dlaczego? Dlatego, że znam się na Wrestlingu najlepiej spośrod kandydatów oraz dlatego, że wszyscy wy i ja jesteśmy blisko związani tą federacją. Jestem nazywany Baby Face'm i że to co wszystko robiłem, robiłem dla dzieci. Może i dzieci mnie kochały ale robiłem to wszystko dla siebie i wszystkich ludzi, nie zważywszy na wiek! Mówicie jeszcze, że John Cena to drugi Hulk Hogan. Lubię Johna i dobrze się z nim znamy, ale uważam, że byłem od niego lepszym zawodnikiem w jego wieku. I nie zmieniałem koszulek tak często jak on. John jest mistrzem i bardzo dobrze, bo "drugi Hogan" jest mistrzem. Chciałem jeszcze dodać, że...

 

Nagle przemowę Hulka, przerywa theme CM Punka! Sam Punk wchodzi na ring z mikrofonem:

 

- Witaj, wielki Hulku! Nasza ikono wrestlingu. To aż dziwne, że jesteś GM'em RAW, a co z... z drugą federacją? Od tak Ci spadła forma i opuszczasz ring od T... od federacji? Jeżeli byłeś kiedyś najlepszy, to od tak forma by Ci nie spadła, nie mylę się prawda? Wychodzi na to, że zawsze byłeś fleją, zawsze nią zostaniesz - dopiero teraz się z tym pogodziłeś, odchodząc z ringu. Wspomniałeś coś o Johnie. Lubisz go to widać. Obaj lubicie przebierać się w dziecięce ubrania i udawać super bohatera. Na TNA Ci to nie wyszło nie? *Hogan Coraz Bardziej Zdenerwowany* Słuchaj Hulk, chcę walki o pas na Royal Rumble, bo dostając GM'a musiałeś swoimi starymi oczkami pooglądać ostatni rok, gdzie byłem mistrzem, gdzie każdego miażdżyłem. Dlatego też musisz wiedzieć, że co z tego, że wrócił Shawn Michaels, Undertaker, JBL czy Triple H do ringu? A może Y2J? Co z tego, jeżeli to ja jestem najlepszym Wrestlerem Świata, nie oni, nie Cena, nie TY!

 

Hulk Hogan: Jak śmiesz mi przerywać, jak śmiesz się tutaj pojawiać? To jest moje Show, pamiętaj o tym - ty tu tylko jesteś pionkiem. Udajesz kogoś kim nie jesteś, nagle zaczynasz cwaniaczyć? A co było za czasów Straight Edge? Goliłeś ludziom włosy, tandetną maszynką i byłeś z siebie zadowolony. Co się tak patrzysz? Oglądałem WWE na bieżąco i to jak przez rok nie potrafiłeś wygrać na PPV. A teraz nagle zaczynasz mi ubliżać i czekać na cheer od publiczności? To że mi ubliżasz, to lata mi koło nosa, ale to że chcesz walki o pas to już mnie zaciekawiło. Co możesz dać więcej federacji, dostając walkę o pas? Mogę dać ją HBK'owi, Triple H'owi czy nawet JBL'owi, powiem więcej - mogę dać ją nawet...

 

I hear voices in my head...

Na rampie widzimy nikogo innego, jak Randy'ego Ortona! On sam dość szybkim krokiem, ubrany w koszulkę z napisem RKO, wchodzi na ring. W ręku trzyma mikrofon:

Randy Orton: Wybacz Hulk, ale musiałem przerwać Twoją wypowiedź. Nie byłem pewny komu jeszcze nawet dasz walkę o pas? Dlatego tutaj jestem, ponieważ wiem, że osiągnąłem więcej niż Punk. Byłem częściej w posiadaniu pasa niż on, wygrywałem z o wiele lepszymi rywalami niż jego rywale i on sam. Punk oprócz tego, że wykorzystał raz walizkę i raz zdobył pas, którego później stracił na moją osobę nie miał nic więcej. Za co masz dostać walkę Punk? Za to, że każdemu powiesz co chcesz? Gratuluje Ci tego, że jesteś szczery, ale ja również mogę powiedzieć wszystko co mi się podoba.

 

Punk: Co chcesz powiadasz? To powiedz mi jaki miałeś cel feudując z Hoganem, co do niego miałeś? Co miałeś na celu atakując razem z Legacy Cene, Triple H'a i Shane'a McMahona oraz mnie? Powiedz mi, dlaczego nagle się tak zmieniłeś, skąd u Ciebie taka dobroć? Każdy zadaje sobie takie pytanie więc pochwal się, no dalej...

 

Randy Orton groźnie patrzy na CM Punka przez dłuższy czas. Długo myśli patrząc w jedno miejsce, próbuje przyłożyć mikrofon ale nagle go oddala od siebie.

 

My Time is Now!

John Cena wbiega na arenę z pasem WWE na ramieniu! Wślizguje się pod dolną liną i zabiera mikrofon Randy'emu.

John Cena: Daj mi to Randy bo nic chyba nie wydukasz. Tutaj CM Punk miał trochę racji, teraz mi uświadomiłeś, że sam nie wiesz po co to robiłeś. Ale ja Ci powiem dlaczego. Dlatego, że samemu nic byś nie osiągnął dopiero nie dawno zaczęło się do Ciebie uśmiechać szczęście. Teraz po tym jak powróciłeś na RAW, próbujesz dobierać się do głównego pasa tej federacji. Myślisz, że wystarczy tylko Twoje znane nazwisko? Nie bardzo, fani mogą tego chcieć ale musimy myśleć realistycznie. Punk, Ty również okazałeś się w ostatnim roku takim super, lubianym kolesiem. Dlatego, że tak jak Randy wspomniał - mówisz szczerze. Ja też mówię szczerze, ale jednak muszę się namęczyć by zdobyć pas, a Ty chcesz od tak go zdobyć? Obaj jesteście godni tego samego... dostania ode mnie kopniaków. Ale póki co, zawalczcie o pretendenta

 

Hulk Hogan: John to nie Ty tutaj ustalasz walki tylko ja. Chodź jeszcze kilka dobrych lat temu spotykaliśmy się w WWE i lubiliśmy się, ostatnimi czasami tracę do Ciebie "chęć lubienia". Każdy Ciebie równa do mnie, a przecież jesteśmy całkiem inni, ja jestem lepszy. Jednak teraz przejdę do Ortona i Punka i może przyznam Ci racje. Dzisiaj zobaczymy walkę: CM Punk and Randy Orton vs The Miz i Ziggler, a dopiero po tym zastanowię się co dalej! John, a co do Ciebie mam też plan na dzisiejszy wieczór! Zmierzysz się z Batistą!

 

Rozbrzmiewa theme Hogana, a on sam rzuca mikrofon i schodzi na Backstage, przy czym pozostała trójka patrzy się na niego, a John jakby miał do niego jakieś pretensje.

 

Chavo Guerrero vs Justin Gabriel - Normal Match

Obaj zawodnicy zaczęli od klasycznego klinczu, z którego Chavo wyprowadził kopniaka z kolana w brzuch Gabriela i wykonał Swinning Neckbreakera. Chavo obijał leżącego Justina na różne sposoby, podniósł rywala i wykonał Northern Lights Suplex, po których wykonywał stompy. Kiedy kolejny raz chciał podnieść rywala, Justin zaatakował go 2 razy łokciami w brzuch i wykonał Irish Whip na liny, a kiedy Chavo wrócił wykonał Shoulder Block na Gabrielu, po którym sam odbił się od lin, a kiedy wracał dostał Spinning Wheel Kick a zaraz po tym Elbow Drop od Justina! Justin obijał Low Kickami rywala po których wykonał STO. Kiedy Meksykanin wstał włożył palce do oczu Justinowi i wykonał Belly-To belly Suplex, po których dodał jeszcze European Uppercut i Avalanche Suplex. Chavo przeszedł z rywalem do narożnika i tam go zostawił a sam wziął rozbieg i chciał zaatakować Justina, który jednak wystawił nogę w górę, a Guerrero się na nią nadział. Justin przeszedł na apron i wykonał Springboard Crossbody! Zaraz po tym Elbow Drop. Kiedy wstali Justin próbował wykonać Super Kicka, ale Chavo schylił się pod nogą, ustawił rywala i wykonał Three Amigos. Wszedł na narożnik i próbował wykonać Frog Splash'a, ale jednak Justin w porę odturlał się w stronę narożnika i sam na niego wszedł po czym... 450 Splash!

1...

2...

3...

The winner is... Justin Gabriel!

 

Rozbrzmiewa theme Princells, w zasadzie to Cody'ego Rhodesa, który wchodzi wraz z Tedem DiBiasem. Wolnym krokiem zmierzają do ringu. Obaj wchodzą na ring, Cody unosi swój pas US do góry. Zaczyna mówić:

 

Cody Rhodes: Powracamy, ja i Ted do jedności! Pamiętacie Legacy z Randy'm? To było coś, byliśmy najlepszym Teamem w historii! Jednak w drużynie okazał się jeden słaby punkt, czyli sam Orton. Dlatego dzisiaj powracamy pod nazwą Priceless, bez pasożytów, którzy nas wykorzystują! Będziemy niszczyć swoich rywali w walkach jak i poza nimi, ja swój pas będę trzymać kilka lat, aż znudzi mi się i wyrzucę na śmietnik a potem zabiorę się za WWE! Jesteśmy sobie równi, a jak wiecie pas zdobyłem bez pomocy Teda, więc zamknijcie się!

 

Ted DiBiase: Jesteście żałośni. Nie macie do nas szacunku bo era waszych różowych pajacy się skończyła. Wiecie, że będziemy dominować RAW i tego nie chcecie bo wtedy wasi pupile zgasną na zawsze. Zawładniemy rosterem, zdobędziemy możliwe pasy i wyjdziemy z WWE do Hall Of Fame'ów!

 

Rob! Van! Dam! Tak! To RVD wychodzi na arenę z mikrofonem i zmierza do ringu.

 

Rob Van Dam: Priceless... Haha, to już są jakieś żarty? Robicie Tag Team o podobnej nazwie do "Princess" Księżniczek? W sumie, co ja się dziwie - obaj jesteście nadziani oraz puści w głowach. Obchodzi mnie jedna rzecz, Cody co masz na ramieniu? Pas US, do którego nie masz jeszcze pretendenta - nie mylę się prawda? Więc jestem. Halo, czy słyszy mnie GM! Zgłaszam się do walki o pas US na Royal Rumble!

 

Cody i Ted zaczynają nastawiać się na Roba do ataku.

 

Rob Van Dam: Oho... panowie... spokojnie.. a zresztą

 

RVD rzuca mikrofonem w twarz DiBiasego, a sam rzuca się na Rhodes'a! Obaj zaczynają się obijać nawzajem i jak już leżeli na ziemi okładając się nawzajem, Ted pomógł partnerowi z TT. Zaczęli obaj obijać rywala, ale zaraz po tym... Hulk Hogan!

 

Hulk Hogan: Koniec tego, macie się uspokoić! Rob pierw pokaż co potrafisz w ringu później proś o pretendenta - to jest moja zasada! Zmierzysz się dzisiaj z Tedem DiBiasem! Walka rozpocznie się właśnie teraz!

 

Ted DiBiase (w/Cody Rhodes) vs Rob Van Dam - Single Match

Ted zaczyna od kopnięcia w brzuch i wyprowadzenia kilku punchy w głowę przeciwnika. Zaraz po tym wykonuje Suplex i Knee Drop. Ted podnosi Roba, a ten szybko się "wyrywa" i inkasuje Side Kick przeciwnikowi, który po tym ataku jeszcze trzyma się ledwo co na nogach, wtedy dostaje jeszcze Steam Roller! RVD obserwuje Cody'ego, a po chwili dokłada Tedowi Spinning Legdrop! Siada na rywalu i obija punchami jego głowę. High Flyer czeka aż wstanie, jego przeciwnik a gdy ten to zrobi mamy Irish Whip do narożnika w którym Rob obijał kopami Teda, a na koniec dołożył Monkey Flipa! Van Dam wyszedł na apron i kiedy wstał DiBiase, chwycił się lin i wyskoczył w górę by wykonać Spingboard Crossbody, jednak Ted świetnie wykonał Dropkicka! Podniósł Roba i wykonał na nim z rzędu: Nothren Lights Suplex, Gutwrench Suplex oraz na koniec DDT! RVD już lekko obity, jednak kiedy wstał zauważył kątem oka Teda i kopnął go w brzuch oraz dodał do tego Double Underhook Facebuster. Po tym wszystkim wykonał jeszcze śliczny Split Legged Moonsault! RVD odbija się od lin i próbuje wykonać Rolling Thunder, jednak nadziewa się na kolana przeciwnika, który próbuje szybko pinować: 1,2, count out! Ted podniósł rywala i... Irish Whip na liny, a kiedy RVD wrócił mamy Spinning Spinebuster! RVD wstaje i nie bardzo wie co się dzieje, Ted to wykorzystuje i wykonuje Clothesline. Wchodzi na narożnik i próba Diving Elbow Dropu... NIE TRAFIONA - RVD odturlał się w bok. Obaj wstają, Ted próbuje drugiego Clothesline'u, jednak "One Of The Kind" schyla się pod ręką i przy jego sprycie wykonuje Super Kicka w klatkę piersiową DiBiasego Jr. i ten pada na matę. Rob Van Dam bierze rozbieg i... Rolling Thunder!!! Robbie V wskakuje na narożnik i już przymierza się do akcji kończącej, kiedy to na ring wturlał się Cody Rhodes, co go rozproszyło! Van Dam szybko zeskoczył z narożnika by dopaść Codyego ale ten szybko się ulotnił a za plecami... Ted DiBiase łapie do swojego finishera Mr.Money In The Bank i mamy Dream Crusher!

1...

2...

3...

And The Winner is... Ted DiBiase!

 

Po walce Cody wrzucił do ringu krzesełko. Obaj czaili się na RVD'ego, Ted podniósł rywala i obaj z Cody'm zaczeli go okopywać w narożniku. Ted chwycił krzesełko, Cody trzyma rywala i nagle go popycha, Ted próbuje uderzyć Roba i... Ten schyla się pod nim i dodaje od siebie Van Daminator w głowę za pośrednictwem krzesełka!! Wielki Cheer od fanów jednak, po chwili Cody uderzył w głowę Roba pasem i wykonał Cross Rhodes.

 

 

Na Backstage widzimy Matt'a Strikera! A jego gościem jest... Shawn Michaels!

Matt: Witaj Shawn.

HBK: Cześć.

Matt: Deklarowałeś, że nigdy nie wrócisz do ringu, a jednak podpisałeś nowy kontrakt.

HBK: Słuchaj... jeżeli tyle lat co ja, spędziłbyś na ringu to wiedziałbyś co czuje. Każdego ranka myślałem, że idę na trening a w poniedziałki, że mam walkę. Na treningu muszę dać z siebie wszystko, a w walce muszę wygrać. Kiedy odszedłem, budziłem się z rozpaczą, że nie mam ani treningów ani walk. To najgorsze co mnie spotkało w życiu. Dzisiaj mam walkę i mam nadzieje, że kibice wybaczą mi moje puste słowa.

Matt: A co z Undertakerem, zakończył twoją karierę a Ty wracasz?

HBK: Nie obchodzi mnie Undertaker.

 

Mr. Wrestlemania zszedł nam z widoku nagle, w trakcie wywiadu...

 

Triple H vs Brian Kendrick - Normal Match(w/ Ezekiel Jackson)

Wszyscy fani skandlowali "Triple H!", który stacza swoją pierwszą walkę, od kiedy Shane przejął zarządy WWE. Brian podskakiwał wokół Triple H'a i coś do niego krzyczał, wyraźnie go prowokując. Hunter stał chwile spokojnie ale po chwili został uderzony z otwartej ręki przez rywala. HHH złapał się za twarz i po jego minie nie był już on taki spokojny: uderzył z pięści Kendricka, który po jednym ciosie upadł na podłogę, a gdy wstał został powalony mocnym Clothesline'm. Zaraz po tym Triple H podniósł rywala i wykonał Irish Whip do narożnika i Cornenr Clothesline! Po którym mamy Knee Strike! Ezekiel poza ringiem krzyczał coś do Triple H'a, który nie reagował i atakował dalej. Kiedy Kendrick wstał i odwrócil się do przeciwnika dostał Spinebuster, a Triple H "wiwatował" tauntując! Hunter uśmiechał się do Jacksona po czym złapał Kendricka do Powerbombu Clutchu i od tak wykonał Pedigree!

1...

2...

3...

He's Your Winner is... Triple H!

Po walce Ezekiel przyczaił się za plecami Huntera i gdy ten się odwrócił wykonał Clothesline! Zaraz po tym podniósł Triple H'a, ale ten szybko wyrwał się Ezekielowi i zaatakował Jacksona 5 punchami po których wyrzucił Ezekiela Clothesline'm z ringu! Zaraz po tym złapał za szorty Kendricka i wyrzucił go z ringu w stronę stojącego Ezekiela. Ezekiel krzyczał na Huntera i widocznie był bardzo zdenerwowany, ale Triple H miał to gdzieś i zaczął tauntować na narożnikach.

 

Kamera ukazała nam Shawna Michealsa idącego po korytarzu Backstage'u. Zatrzymał się i z uśmiechem słuchał kłótni... Ezekiela Jacksona i Briana Kendricka, którzy uciszyli się widząc Shawna. HBK roześmiał się i kiwnął głową po czym szedł dalej.

 

Shawn Michaels vs Matt Hardy - Finisher Match

Matt zaczął od wyprowadzania punchy, z których jednego Shawn uniknął i wyprowadził serię chopów. Po chwili Matt skontrował inicjatywę Shawna na Irish Whip i gdy Shawn wracał, zainkasował Clothesline. Zaraz po tym Matt atakował "hakami" plecy i tył głowy HBK'a a kolejno wykonał Nothren Lights Suplex. Matt złapał Shawna do Powerbomb Clutchu, jednak Shawn w porę "wykręcił się" tak, że znalazł się za plecami Hardego i wykonał Belly-To Belly Suplex. Podniósł rywala i kolejnych kilka chopów, po których wykonał Body Slam. HBK wszedł na narożnik i planował wykonać Diving Knee Dropa jednak Matt wporę wyturlał się z ringu. HBK zszedł do rywala i z powrotem wrzucił go do ringu a kiedy sam chciał wejść został zaatakowany. Matt kopał rywala, po czym wykonał Legdrop i próba pinu, 1,2, Count Out! Matt podniósł rywala i wykonał na nim Neckbreaker, a zaraz po tym ponownie go podniósł i wykonał Turnbuckle Clothesline! Matt ciągle miał inicjatywę, po raz kolejny podnosi Hearth Break Kida, ale ten w końcu zareagował atakując łokciami w żebra przeciwnika, odbija się od lin i... Matt powala go atakiem łokciami, a do tego dokłada Elbow Drop. Starszy z braci Hardych wchodzi na narożnik, wyskakuje z celem Diving Legdropu i... Shawn odsuwa się w stronę lin! Obaj wstają, HBK atakuje Matta dwoma chopami, po których Hardy dwa razy pada i podnosi się. Po drugim podniesieniu się Matta, HBK wykonuje Atomic Drop a zaraz po tym chop, po którym Matt kolejny raz pada! Matt podnosi się i... inkasuje Teardrop Suplex. HBK na fali, wskakuje na narożnik, wyskakuje i... Flying Splash! Mamy pin: 1,2, Count Out! HBK "przenosi" rywala do narożnika po czym bierze rozbieg i... nadziewa się na podniesioną nogę Hardego! HBK schyla się, Matt wchodzi na 2 linę narożnika i wykonuje Extreme Elbow, powalając Shawna! Matt czekał aż wstanie HBK, po czym wykonał na nim Side Effect! Próba pinu: 1,2,trz.. count out! Matt podnosi HBK'a i ma go już ustawionego pod Twist Of Fate! Kiedy Matt wykonuje znany Nam wszystkim ruch ręką i w ty momencie HBK wykręca się z trzymania! W ten sposób stoi przed Mattem plecami, ten odpycha go na liny, a kiedy HBK wraca do Matta wykonuje na nim Flying Forarm Smash, po którym pada jak nie żywy! Matt powoli już się prostuje na nogach a w tym samym momencie HBK robi "sprężynkę" przy czym publika niesamowicie cheeruje! Obaj odwracają się w swoją stronę i... Atomic Drop po czym "Mr.Wrestlemania" poprawia Dropkickiem! Matt pada na matę, Shawn wdrapuje się na narożnik i... Diving Elbow Drop! Shawn wstaje i zmierza ku narożnikowi i zaczyna tupać! Matt powoli zaczyna się zbierać i próbować podnosić się, a publika tupnięć HBK'a naliczyła aż 16!! Matt już na nogach, odwrócony twarzą do przeciwnej strony HBK'a, Shawn tupnął 17, 18, 19 i... przy 19 tupnięciu na jedną sekundę gaśnie światło, Matt odwraca się do HBK'a i dostaje Sweet Chin Music!!!

1...

2...

3...

The Winner is... Shawn Michaels!

 

Po walce Mr. Wrestlemania najwyraźniej pyta się coś sędziego po czym wychodzi na BS.

 

 

Dolph Ziggler and The Miz vs Randy Orton and CM Punk - Tag Team Match

W ringu zaczęli Orton i Ziggler. Orton od razu szybko atakował rywala, wykonując mu Clothesline, Suplex oraz obijając go w narożniku. Kiedy Ziggler był w DDT Clutchu, szybko się z niego wydostał i wykonał na Randy'm Enzuigiri po którym punchował leżącego rywala. Zaraz po wstaniu Ortona, znowu został "zniesiony" na matę DDT'm. Ziggler zmienił się z Mizem, a ten od razu zaczął bezlitośnie atakować rywala a na koniec dodał Legdrop Buldog. Gdy Orton wstał został zaatakowany Hangman's Jawbreakerem. Miz zmienia się z Zigglerem i obaj wykonali na Ortonie Double Belly-to-Back Wheelbarrow Facebuster. Ziggler zaczął coś mówić do publiczności i stracił na tym troszkę czasu, ponieważ jak podniósł Ortona, ten go odepchnął i wykonał na nim Clothesline. Obaj padli i chwile leżą. Nagle jednak obaj zaczynali wstawać, a gdy wstał Ziggler, Orton szybko na leżąco "odbił się" od maty i zmienił się z Punkiem. Punk wbiega i od razu częstuje Dolpha dwoma Clothesline'ami, po których dodał Delayed Vertical Suplex. Punk został przywitany mocnym cheerem i on sam się uśmiechnął do publiczności, po czym kontynuował atak. Najpierw wykonał Dropkick a później Reverse Frankensteiner. Punk próbował złapać Zigglera do Powerbomb Clutchu, ale ten sprytnie i przebiegle kopnął kolankiem w brzuch Straight Edge'a i wykonał na nim Fame Asser. Ziggler leży nie przytomny, ale po chwili wolno czołga się w stronę Tag Team Partnera, jednak kiedy jest już coraz bliżej, Punk łapie go za nogę i przyciąga do narożnika, swojego TT partnera. Szybko wbija go w narożnik i prostuje tak by stał opierając się plecami narożnika. Punk bierze rozbieg i... High Knee Strike + Bulldog! Ziggler już "niemrawy". Punk tauntuje. Punk podnosi Zigglera do Go To Sleep, przy tym odwracając się do Ortona. Miz wychyla jedną nogę pod liną jakby chciał wejść na ring, Punk tego nie widzi, a Orton chcąc temu zapobiedz biegnie w stronę Miza. Punk puszcza Zigglera i atakuje Ortona High Kickiem! Orton pada na matę!! Ziggler roluje Punka i pinuje!

1...

2...

3...

The Winner is... Dolph Ziggler and The Miz!

 

Zaraz po tym wbiegają sędziowie i zabierają Punka z obawą od Randyego Ortona!

 

 

Batista vs John Cena

Po gongu obaj stojąc w swoich narożnikach mają grymas zamyślenia na twarzy, w końcu jednak John rusza ze swojego narożnika, wymuszając na Batisćie klincz. Początkowo swoją siłę pokazuję Batista, lecz Cena wykorzystuje swój spryt i ściąga z lewego barku rękę Animal'a i wykręca jego prawą, przechodząc z nią za jego plecy. W tej pozycji wpycha go z całym impetem przodem w narożnik, po którym Batista bezwładnie spływa. Wtedy Champ widząc odsłoniętego Dave'a przechodzi do akcji, łapię się oburącz lin i osłabia go kopnięciami w nerki. W końcu przestaje i łapię Batiste za głowę i podnosi go na nogi i nadal trzymając go za głowę ciska nią w narożnik. Przez następne dobre kilka minut Batista odsłaniał się na ciosy "Chain Gang Leader'a", aż do momentu, w którym John Cena nie spróbował przedwcześnie wykonać Attitude Adjustment. Zaraz po wyniesieniu, Animal oszałamia go kilkoma łokciami wprost w szczękę i zeskakuje z niego ciągnąc go za sobą za szyję. Champ uderza mocno plecami o matę, a Dave po raz pierwszy przejmuje inicjatywę w walce. Oszołoiony tym obrotem spraw poddaje się zamiarom Batisty, który błyskawicznie podnosi go i wypycha w stronę lin. To była podróż w jedną stronę, Cena wylatuje przez liny za ring i potężnie uderza w stół. Batista nie czeka na powrót "Mistrza" i podąża za nim, chwyta go za tył głowy i kilkakrotnie uderza w stół. Jerry Lawler i ten drugi oskakują ze swoich miejsc jak poparzeni, lecz zawodnicy nie zwracają na nich uwagi, ponieważ szykuje się coś mocnego! Batista szykuje się pod Batista Bomb na stół! John jednak będąc w pozycji pod BB, z nadludzką siłą prostuje się wyrzucając Dave'a za siebie, wprost na stół. Stół ledwo utrzymuje ciężar Batisty, zawodnicy zmęczeni i poobijani nie zwracają uwago na to co dzieje się wokół, a dużo tracą! Sędzia właśnie kończy odliczanie do 10 i tym samym obaj zawodnicy zostają zdyskwalifikowani. Dźwięk gongu pobudza John'a Cena'e, który orientując się w sytuacji, początkowo wściekły z czasem się uspokaja i w akcie zemsty wyciąga z pod ringu...krzesło! Bez przeszkód odwraca się z nim w dłoni w stronę Batisty i... otrzymuje kopnięcie w brzuch i Batista Bomb na stół komentatorski! Widać to na pierwszy rzut oka, nienawiśc między tymi zawodnikami nie skończyła się po Summer Slam z przed 2 lat. Batista, wykończony schodzi z areny patrząc zza ramienia na biegnących sanitariuszy w stronę nie przytomnego "The Champ'a".

 

 

 

Tym dość krótkim ale jakże tajemniczym ME kończymy RAW. Proszę o opinie i komentarze - co się podobało, co nie.

P.S: Pisze pierwszy raz takie coś, razem z kolegą z nudów postanowiliśmy wcielić się w Bookerów. "Dzisiaj" działo się mało, mniej segmentów etc. ale to dlatego, żeby pierw wszystko nabrało tchnienia.

 

Zapraszamy na kolejne wydania naszej twórczości.

Edytowane przez MaskedUser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...
 • Odpowiedzi 4
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • MaskedUser

  3

 • Freedom

  1

 • Quicky

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  5
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.08.2011
 • Status:  Offline

SmackDown! - 07/01/12

http://upload.fototube.pl/pics/2011/01/15/org/2cfaa08a2b6db25572643aa7d689e924.png

http://www.youtube.com/watch?v=FzrynWKRLLA&feature=related

 

Rozpoczynamy nową galę Smackdown!, po kilkunastu sekundach głośnej muzyki i pirotechniki, zapada ciemność, a w tle jedynie dzwony. The Undertaker pojawia się na rampię z pasem, ledwo widocznym pod ciemnym skórzanym płaszczem. Widząc pojawiającą się mgłe wokół ringu pierwsze rzędy, lekko przestraszone, ale i ekstremalnie podekscytowane cofają się kilka kroków w tył. Umarlak, powoli i majestatycznie dostaje się do ringu, gdzie bierze w dłoń mikrofon i mówi:

 

 

The Undertaker: Naprawdę... Naprawdę, męczy mnie gadanie bezmyślnych nieudaczników powtarzających wciąż, że jestem za stary do zapasów. Nieudaczników bojących się to powiedzieć mi prosto w twarz, bojących się mojej reakcji na moje słowa...

*The Undertaker znów opuszcza mikrofon i próbuje wypowiedzieć swoje myśli odpinając pas ze swojego biodra.*

- Czy Ci, Ci którzy mówią nie myśląc, sądzą że ten pas, który teraz dzięrżę trafił do mnie dla tego, że jestem za stary? Kiedyś odejdę z tego biznesu, ale powodem tego nie będzie wiek, kiedyś nie będę miał tu już wyzwań, i będę zmuszony odejść i zaszyć sięgdzieś głęboko w piekle.

 

Breaks The Walls Down

Na rampie pojawia się Chris Jericho, który ze swoim uśmiechem na twarzy podąża pewnie w stronę Taker'a.

 

Chris Jericho: Undertaker, nie wiem czy wiesz, ale otaczają Cię hipokryci. Patrzą na Ciebie z przerażeniem, dzieci są podekscytowane, a jednak w głębi ich duszy, widzą Ciebie... jako już nie tak strasznego, nie tak zdolnego i nie tak młodego zawodnika jak z przed kilkunastu lat. Patrzą tak na Ciebie, ponieważ chcą tak patrzeć i wmawiają sobie, że Ty... To nie Ty! Że to tylko chwilowy kryzys i właśnie dlatego oglądają Ciebie takiego jakim jesteś teraz... Nudnego! No dalej, przyjrzyj się tym hipokrytom dokładnie.

Umarlak rozgląda się wokoło, jednak szybko przerwał mu to Chris mocnym dźgnięciem palcem w klatke piersiową Taker'a

- Przyjrzyj się im! Co widzisz? Bandę hipokrytów, a Ty jesteś największym z nich! Mając pięćdziesiątke na karku odgrażasz się " Och! Jestem straszny Undertaker! Demon z krainy Cienia, Badass, Umarlak..."

Podczas, gdy Y2J wymieniał bez końca przydomki Undertakera parodiując je swoim ironicznym głosem, Umarlak powoli zdejmował kapelusz i płaszcz, wkońcu jednak zabiera głos.

Chris Jericho: ... "Ostatni wyjęty z po"

The Undertaker: Chris, pojmij to w końcu! Śmierć się nigdy nie starzeje.

Po tych słowach Taker wyraźnie rusza w stronę Y2J, jednak szarżę przerywa mu theme Theddiego Longa!

 

Theodore Long: Undertaker stop! Musimy sobie coś wyjaśnić! Jericho wiem do czego zmierzasz. Chcesz pretendenta do tytuła Mistrza Wagi Ciężkiej, musisz sobie wywalczyć droge do tego miana. Dlatego postanowiłem, Y2J będziesz walczył o to miano z... Jeff'em Hardym za tydzień!! A co się tyczy Ciebie Undertaker, będąc mistrzem, musisz walczyć jak mistrz. Dlatego zmierzysz się dzisiaj w pojedynku handicap'owym 3 vs 1, przeciwko Corus!

 

Rozbrzmiewa theme Teddiego Longa, a kamera pokazujelekko przerażonego Jericho pod wpływem truposzego wzroku Takera.

------

 

Booker T: Łaaaał!

Josh Mathews: Panowie i panie, za tydzień ujrzymy walkę o miano pretendenta do głównego pasu SmackDown! - World Heavyweight Champion!

Michael Cole: Kto wygra tą walkę, Chris Jericho czy Jeff Hardy? Przekonamy się dopiero za tydzień!

 

---------------------------------

 

JTG vs Mike Knox - Normal Match

Walka była zdominowana w większości przez Knoxa. Zawodnicy weszli w klincz, z którego Mike popchnął JTG'ego tak, że ten padł na matę. Kiedy wstał zainkasował Clothesline. Mike trzymał inicjatywę dość długo wykonując takie akcje jak Powerslam czy Body Drop. Jednak po jakimś upływie czasu, JTG przejął pierwszy raz inicjatywę w meczu, wydostając się z pod opieki rywala. JTG punchował przeciwnika co nie dawało mu jakichkolwiek efektów. Po chwili jednak wykonał Dropkick w nogi przeciwnika, a to wszystko skończył Shinning Wizardem. JTG szykował się na rozbieg i kiedy Knox wstał, ten zaczął biec na przeciwnika, jednakże zawodnik z Texasu przytomnie wykonał Big Boota! Zaraz po tym dodał jeszcze Bicycle Kick, a na koniec Spinning Sitout Spinebuster! JTG już nie kontaktował i to był idealny moment na The KnoxOut.

1

2

3

The Winner is... Mike Knox!

 

Michael Cole: Bez żadnego wysiłku wygrywa Mike Knox.

Booker T: Krótka walka, szybko skończona - to był jak squash!

Josh Mathews: Macie racje panowie. Teraz przypomnijmy co działo się na Monday Night Raw!

 

...

Shane ogłasza wprowadzenie na RAW nowego Generalnego Managera!

...

Okazuje się nim Hulk Hogan! Fani piszczą z radości i nie mogą nacieszyć się widokiem Super Legendy.

...

"Dostałem propozycje by być GM'em RAW i od razu wziąłem tą fuche, dlaczego? Dlatego, że znam się na Wrestlingu najlepiej"

...

CM Punk przerywa Hulkowi Hoganowi i zaczyna z nim dyskusje przy tym go obrażając!

...

Do dyskusji dołącza się również Randy Orton i John Cena!

...

Hulk ogłasza walki na jego pierwsze RAW: Randy Orton and CM Punk vs The Miz and Dolph Ziggler / John Cena vs Batista!

...

CM Punk kopie swojego TT Partnera Randy'ego Ortona - najwidoczniej przez pomyłkę!

...

John Cena i Batista remisują w walce, po której Cena próbował użyć krzesła co spotkało go jednak z zemstą Batisty!

...

 

--------------------------

Mark Henry vs Shelton Benjamin - Single Match

Walka była bardzo wyrównana, chociaż o dziwo z lepszej strony pokazywał się Shelton. Shelton wykonywał te ciosy, które mógł czyli kopnięcia lub skoki, za to Mark Henry dość swobodnie rzucał rywalem w walce.

 

Końcówka Walki:

Mark Henry wykonuje Clothesline Sheltonowi, po czym podnosi rywala i... Body Drop. Po udanej akcji, Mark Henry głośno się wydarł co spotkało go z buczeniem publiczności, na co odpowiadał jej by się przymknęła. Mark Henry przyciągnął rywala pod narożnik po czym wszedł na 2 linę przy narożniku! Publika domyślała się co chce zrobić, Corner Slingshot Splash... nie! Benjamin w porę odsunął się z pola "zagrożenia"! Obaj wstali, Shelton przeszedł do punchy co nie bardzo robiło na Henrym wrażenie. Shelton odbija się od lin i... obrywa Shoulder Blockiem od Marka! "World Strongest Man" odbija się od lin i... mamy Spinning Wheel Kick od Sheltona! Zaraz po tym próba kopnięcia w brzuch Marka Henrego... ale ten łapie Sheltona za nogę i popycha ją do przodu.. Dragon Whip od Sheltona Benjamina! Benjamin czeka aż Mark się podniesie, a gdy ten to zrobi -Shelton wyskakuje z Pay Dirtem... jednak nie! Mark odpycha od siebie Sheltona, jednak ten upada na nogi i wykonuje Super Kick! Mark pada na matę, Shelton zmierza na narożnik. Chwile się zastanawia i gdy ma już skakać... Tik Tak, Tik Tak! Fani wstają z miejsc i patrzą się na rampę, wierząc że to powrót MVP'ego! Shelton zeskakuje z narożnika i schodzi z ringu patrząc się na wprost na rampę! Nikt jednak nie wyszedł, Shelton wraca do ringu i... nadziewa się na World Strongest Slam od Marka Henrego!

1...

2...

3...

Here's The Winner is... Mark Henry!

 

Josh Mathews: Proszę państwa ależ emocje! Czyżby MVP zwiastował swój powrót?

Michael Cole: Eee.. czy to jest możliwe? Został zwolniony w tamtym roku ponieważ nie mógł dogadać się z zarządem, od tak by wrócił?

Josh Mathews: Trudno powiedzieć, ale dużo na to wskazuje!

------------------

 

Na Backstage widzimy Todda Grishmana, którego gościem był Jeff Hardy!

 

Todd: Witaj Jeff, jak się masz?

Jeff: Witaj Todd. Mam się bardzo dobrze, ciągle myślę o tym co powiedział dzisiaj Theddy.

Todd: Rozumiem, dostać walkę o pretendenta do tak znaczącego tytułu w WWE to spełnienie marzeń?

Jeff: Wiesz... Jedni Ci powiedzą, że pierwszy raz to jest spełnienie marzeń, ale ja mam inne zdanie. Miałem już kilka walk o ten tytuł i za każdym razem czułem się jak moje marzenia się spełniają. Teraz jest tak samo.

Todd: A czy Chris Jericho będzie trudnym rywalem dla Ciebie?

Jeff: Hmm.. Chris to dobry zawodnik, jednak jego wadą jest, że jest po prostu zbyt pewny siebie, oraz jest arogancki i egoistyczny. Jego nastawienie do Wrestlingu może go zgubić w walce za tydzień i wiem, że tak będzie - ponieważ nie widzę siebie jako przegranego.

Chris Jericho: Oo proszę, kogo ja tu słyszę. Jeff ty chyba nie wiesz co mówisz... Jestem najlepszy w tej branży i nic oraz nikt tego nie zmieni. Moje nastawienie do Wrestlingu jest takie, by Cie zniszczyć na następnym SmackDown! i wiem, że to zrobię oraz wygram walkę o pretendenta, a na Royal Rumble wygram pas WHC. Do zobaczenia za tydzień, matole.

 

Jericho z aroganckim uśmieszkiem na twarzy popatrzył na Jeffa i poszedł sobie, a Jeff jakby spokojnie na to wszystko patrzył.

 

------------------------------

 

Kane vs Big Show - Fall Count Anywhere

Walka była bardzo wyrównana, obaj zawodnicy pokazali się z naprawdę świetnej strony, Kane wiele razy użył krzesełka a Big Show band, słupków itp. Walka po jakimś czasie walki w ringu, przeniosła się na dobre poza ring.

Końcówka Walki:

Big Show punchuje po brzuchu Kane'a po czym trzymając za głowę przeciwnika uderza w stół komentatorski kilka razy. Nagle, z trzymania Big Show'a, Kane'owi udało się wyrwać i zaczął wyprowadzać serie ataków: najpierw punche, później łokcie a na sam koniec Big Boot! Złapał za głowę Największego Atletę Świata i wykonał na nim Bulldog! Zaraz po tym Czerwona Maszyna, chwycił krzesełko i kiedy Show wstawał został zaatakowany w plecy metalowym krzesełkiem. Kane dobijał nim jeszcze kilka razy, leżącego Show'a. Po chwili Kane próbował wykonać rywalowi Chokeslam, ale jednak Big Show sprytnie się wyrwał i powalił Brata Undertaker'a Clothesline'm, po którym dodał Hed Butt. Show podnosił przeciwnika, ale wtedy Kane mądrze zareagował i kopnął w brzuch Big Showa po czym chwycił go za szyje! Szykował się Chokeslam od Kane'a! Jednak... Big Show łapie za szyje Kane'a! Obaj trzymają się z całych sił, po chwili Big Show jakby wygrał to starcie i lekko odepchnął Kane'a, a kiedy ten wrócił otrzymał KO Punch! Big Show pinuje: 1,2, trz... nie! Kane unosi bark do góry! Zdenerwowany Big Show, podniósł rywala i ustawił się z nim tak, by jego Chokeslam na Kane'ie był na stół komentatorski! Big Show unosi rywala i... Kane zeskakuje z ręki rywala za jego plecy, chwyta krzesełko i gdy Show się odwraca... Kane uderza nim w głowę! Do tego wszystkiego dochodzi poprawka uderzenia krzesłem w głowę! Show się chwieje, Kane łapie go za szyje i... Chokeslam na stół komentatorski!!

1...

2...

3...

The Winner is... Kane!

 

-----------------------------------

 

Na Backstage widzimy, jak Chris Jericho w szatni coś do kogoś mówi przez telefon:

- Słuchaj jesteś mi potrzebny, odwdzięczę się tylko mi pomóż!

Chris zauważył, że widzi go kamera:

- Co tutaj szukasz? Wynoś się, już!

 

-----------------------------------

Na ring przybywa mistrz Interkontynentalny - Drew McIntyre.

 

Drew McIntyre: Wielu we mnie nie wierzyło, wielu mnie skreślało. Od pory, kiedy straciłem pas IC zostałem skreślony z listy najlepszych zawodników SmackDown! I co teraz, pytam się? Co teraz mi powiedzie fani WWE, co? Jestem mistrzem i nikt mi tego tytułu nie ma prawa zabrać! Jestem najprzystojniejszy oraz najbardziej utalentowany zarazem niedoceniany Wrestler na Świecie. Wszyscy Wy, którzy na mnie buczeliście musicie mi teraz przyznać rację, że jestem najlepszy w tym co robię.

 

Drew schodzi z ringu u podchodzi do fanów.

- No dalej, może Ty we mnie nie wierzyłeś co? A Ty? Wierzysz we mnie!? Pytam się!

McIntyre szyderczo się uśmiecha i wraca do ringu.

 

Drew McIntyre: Widzicie? Teraz jestem szanowany, fani boją się powiedzieć co myślą, ale wiem że myślą to samo - jestem najlepszy. Zbliża się Royal Rumble i tam pokażę Wam, moje zwycięstwo ale nie w walce o pas IC, ponieważ tej nie może być. Wygram 35-cio osobowe Battle Royal i na Wrestlemanii zdobędę pas głównej federacji...

 

You know (you know)

What me say

Kofi Kingston: Drew, Drew, Drew... Jak to nie chcesz bronić pasa? Czyżbyś aż tak się bał, żeby teraz unikać o niego walki? Czy ty jesteś tak płaczliwym zawodnikiem? Słuchaj, nie obchodzi mnie co Ty chcesz. Wiem czego ja chcę, mianowicie...

The Truth Sheel Set Your Free

 

R-Truth: Zamknij się! Wiem co chcesz powiedzieć, ale niestety wyprzedzę Cie i powiem, że to ja chcę...

 

Booyaka, Boyaka... 619!

Rey Mysterio: To Ty się zamknij Truth! Nie masz prawa nic mówić, ponieważ tylko ja i Kofi zasługujemy na to by zmierzyć się z Drew'em...

 

It's a shameful thing, lobster head

Sheamus: Hahaha o czym Wy w ogóle mówicie? Panowie, przecież to śmieszne licytować się jak dzieci: "To ja", "Nie to ja". Jest tylko jeden człowiek i jeden prawowity nie oficjalny pretendent do pasa IC. Jestem nim właśnie ja! Pokonałbym każdego z Was, bez drobnego problemu, i mogę to zrobić właśnie teraz.

Rozbrzmiewa Theme Theddiego Longa!

 

Theodor Long: Ej panowie, po co się kłócić? Po co się licytować? Mam dla Was propozycje. Żebyście wyjaśnili sobie swoje żale właśnie teraz odbędzie się 6 Osobowy Match o pretendenta do pasa IC, pomiędzy Tobą Drew, Tobą Kofi, Tobą Truth, Tobą Mysterio, Tobą Sheamusem oraz tajemniczym zawodnikiem! Walka będzie miała stypulacje Elimination Match. Drew jeżeli wygrasz, obronisz się od pierwszego podejścia do walki o pas IC i wyeliminujesz owych rywali do tego miana!

Wściekły Drew krzyczy coś do Theddego jakby żalił się i nie mógł się pogodzić z jego decyzją! Przerywa mu jednak theme Sin Cary, którym jest tajemniczym 6 zawodnikiem w tym meczu!

 

-----------------------------------------

 

Drew McIntyre vs Kofi Kingston vs Sheamus vs Rey Mysterio vs R-Truth vs Sin Cara - Elimination Match for No.1 Condender Intercontinental Championship

Walka miała widocznie, żywy przebieg. Panowie podzielili się na "pary". Drew McIntyre zajął się Kofim, Truth Mysteriem a Sheamus Sin Carą. Na początku heelowie obijali rywali, jednak po chwili ulubieńcy publiki przejęli inicjatywę i wyrzucili z ringu całą trójkę! Pozostała trójka popatrzyła się na siebie po czym kiwnęła do siebie głową. Kofi odbił się od lin i... Spingbroad Crossbody na zawodników z poza ringu! Zaraz po tym Sin Cara i Mysterio po raz pierwszy spotykają się razem w ringu i obaj odbijają się od tej samej liny po czym wyskakują z ringu, lecąc prosto na czwórkę poza ringiem! Wszyscy leżą i łapią się za poszkodowane części ciała. Pierwsi wstali Drew i Sin Cara. Ten drugi zaatakował Low Kickami Szkota, który zaraz po tym zareagował kopnięciem w brzuch i wrzuceniem do ringu zamaskowanego przeciwnika. Kiedy sam wszedł pod dolną liną został zaatakowany Standing Dropkick'iem po którym Drew wstał momentalnie, ale zaraz musiał znowu paść na matę ponieważ Meksykanin wykonał na nim Headscissors Takedown. Po chwili Zamaskowany Zawodnik został zaatakowany przez R-Trutha, a w tym samym czasie Mysterio, Sheamus i Kofi obijali się za ringiem. R-Truth wykonał Powerslam po czym dodał Elbow Drop. Próba pinu: 1... dw... Sin odrywa bark od maty! Zdenerwowany Truth podnosi Sin Carę i próbuje wykonać Suplex, jednak Sin Cara spada na nogi i atakuje Trutha Low Kickami, a zaraz po tym odbija się od lin i... Jumping Calfkick od R-Trutha! Sin Cara wytruluje się z ringu a na jego miejsce przychodzi Kofi Kingston wykonując Dropkick Truthowi. Poza ringiem widać jak Sheamus nadziewa Mysteria na metalowy słupek i wchodzi na ring. Kofi okopuje rywala w narożniku a kiedy odwraca się do środka ringu, nadziewa się na Irish Course Backbreaker od Sheamusa! Sheamus łapie w Powerbomb Clutch Kofiego, ale niespodziewanie Drew McIntyre powala Irlandczyka mocnym Clothesline'm! Sin Cara na apronie łapie się lin i wykonuje Spingbroad... Drew łapie w locie Meksykanina do Powerbombu i inkasuje go w narożnik! Szkot podchodzi do Kofiego i wykonuje Rear Chancery Neckbreaker! Ależ pozamiatał! Jednak niespodziewanie odwraca się i mamy Truth Missle od Trutha! Truth wstaje i... Spingbroad Dropkick od Mysteria! Zaraz po tym mamy Huricarnane oraz Running DDT od Mysteria! Mysterio czeka przy linach, Truth do niego po chwili podbiega ale sprytnie Mysterio przewrócił rywala na liny! Mysterio odbija się od przeciwległych lin i... 619! To koniec Trutha! Mamy Pin: 1...2...3!

 

 

R-Truth is Eliminated by Rey Mysterio!

 

 

Mysterio wstaje i... Celtic Hammer od Sheamusa! Zaraz po tym podchodzi do leżącego McIntyre'a i kilkakrotnie go stompuje, po czym zbliża się do Kofiego. Kiedy jest blisko niego podnosi go, ale nie spodziewał się szarży od Kofiego! Kofi zaczyna serię punchy kończąc to Monkey Flip'em! Jamajczyk podchodzi do Mysteria i... Back Suplex, oraz Shinning Wizard na McIntyre'rze! Próba pinu: 1...2... trz - pin zerwany przez Szkota! Kofi odbija się od lin i... Boom Drop na Szkocie, ale kiedy podnosi się Sin Cara podbiega do niego i wykonuje Tilt-a-Whirl Headscissors Takedown! A zaraz po tym dodaje Splash odbijając się nogami od lin! Próba pinu: 1...dw... Count Out! Sin Cara wstaje i podbiega do Drew'em wykonując mu przy tym Enzuigiri.. ale nie! Drew schyla się pod nogą rywala, po czym atakuje go kolankiem. Odbicie od lin i... aleeeeż silny Clothesline dla Sin Cary, po którym Sin Cara zrobił mini salto! Drew odwraca się do rywali i... Brouge Kick!? Nie! Drew schyla się pod nogą Sheamusa, a Mysterio korzystając z okazji, że Irlandczyk zatrzymał się przy nim wykonał Hurricarnane na liny. Zaraz po tym Drew próbuje wykonać Clohtesline na Reyu ale ten podstawia mu nogę i Szkot dołącza do Sheamusa! Mysterio odbija się od lin, Drew schodzi z drugiej liny, Mysterio próba 619 na samym Sheamusie! Nie! Sheamus łapie za nogi Reya, przeciąga go na środek ringu i próbuje wykonać na Meksykaninie Catapult na narożnik, jednak Mysterio sprytnie wskoczył przy tym na narożnik i Diving Crossbody na Sheamusie! Mysterio szybko próbował odbić się od lin jednak nadział się na strasznie silnego Big Boota, od Szkota! Drew szybko łapie Mysteria do Double Underhook DDT! Tak, tak wykonał swoją akcje kończącą! Pin: 1...2...3!

 

 

Rey Mysterio is Eliminated by Drew McIntyre!

 

 

Drew powoli wstaje i... Kofi próbuje wykonać na nim TIP, ale Drew w porę łapie przeciwnika za nogi i popycha na liny, a gdy Kofi wraca, Szkot próbuje na nim wykonać Big Boot, niestety Kofi schyla się pod nogą McInytre'a a ten swoją nogę zawiesił na 3 linie! Kofi podchodzi do lin i... Pendulum Kick! Ależ piękna akcja! Kofi wchodzi na narożnik i czeka aż odwróci się do niego Sheamus, a kiedy ten to zrobi Kofi wyskakuje na stojącego Sheamusa ale... ten wykonuje na lecącym w powietrzy Celtic Hammer! To musiało boleć! Sheamus łapie za szorty Kofiego i popycha go tak między linami jakby chciał go wyrzucić z ringu ale ciągle trzymając za rękę Kofiego, co daje mu przemieszczenia Jamajczyka na apron! On sam również tam idzie a tam sprytnie kładzie na linach Kofiego i wykonuje swoją markową akcje - Kilkakrotne Chest Thumps! Kofi bardzo cierpi, w końcu Sheamus puszcza Kofiego a ten ląduje na drugiej linie. Sheamus wchodzi do pierścienia i... próbuje zaatakować kolankiem Kofiego tak jak robi to zawsze ale ten w porę unika tego ataku i... Trouble In Paradise!!! Coś niesamowitego! Kofi wchodzi do ringu i pinuje rywala: 1...2...3!

 

 

Sheamus is Eliminated by Kofi Kingston!

 

 

Kofi po pinie miał zamiar chwile przeczekać na kolanach odpoczywając ale niestety nie poznał jeszcze zamiaru Sin Cary, który obserwował chwilę Kofiego, a po chwili wziął rozbieg i wykonał Hurricanrana DDT na Kingstonie! 1...2...3!

 

 

Kofi Kingston is Eliminated by Sin Cara!

 

 

Sin Cara wstaje i odwraca się do Drew'a, a ten w szybki sposób wykonuje Double Knee Armbreakera! na Meksykaninie! Zaraz po tym podniósł rywala i wykonał Firemans' Curry Gutbuster! Kiedy Szkot podnosił Sin Care, ten w szybki sposób wykonał Enzuigiri! Drew padł na matę z wielkim bólem a Sin Cara czekał na wstanie McIntyre'a! Kiedy Szkot wstał od razu nadział się na High Kick! Sin Cara był na fali! Drew po chwili próbował powoli wstawać i tym samym był wtedy na kolanach, Sin Cara podniósł rękę do góry a fani domyślali się co chce zrobić! Sin Cara bierze rozbieg i czyżby Hurricarnane DDT!? Nie! McIntyre zaparł się i nie dał się powalić Finisherem Sin Cary, łapiąc go za nogi! Drew wstaję nadal trzymając nogi Sin Cary, który wyraźnie się próbuje wyrywać, ale nic to nie daje - Mamy Catapult na liny, a zaraz po tym dobicie Double Underhook DDT! Pin: 1...2...3!

 

The Winner is... Drew McIntyyyyyyyre!

 

--------------------------------

 

Undertaker vs Corus - One on Three

Walkę po stronie Corus rozpoczął Heath Slater, który zaczął kopać i punchować rywala, jednak po jednym z punchy Undertaker chylił głowę i uniknął puncha od Slatera. Od tej pory zaczęła się dominacja Takera, on również wyprowadzał serie punchy w stylu bokserskim, które doprowadziły rywala do narożnika. Tam również Undertaker dominował. Po chwili Taker wziął rozbieg i wykonał Corner Clothesline, po którym Taker chwycił za rękę Slatera i wykonał Irish Whip do drugiego narożnika, a następnie powtórzył Corner Clothesline. Undertaker podnosił rywala, ale ten niespodziewanie kopnął go w brzuch, ale niestety nic mu to nie dało a raczej pogorszyło sytuacje. Taker jakby w ogóle nie odczuł tego kopnięcia, złapał za szyję Slatera i pchnął go na Otungę, który wypadł z apronu na plecy a w tym samym momencie Barrett klepnął mało widocznie dla Undertakera w plecy swojego TT Partnera. Deadman wyrzucił Slatera Clothesline'm z ringu, a Barrett wszedł za plecami Takera do kwadratowego pierścienia po czym wykonał Big Boot! Siadł na rywalu i obijał go mocnymi punchami. Podniósł rywala i... DDT. Po chwili Wade, wyniósł rywala pod Wasteland, ale przytomny Taker zeskoczył z barków rywala i wykonał Complete Shot! Po chwili chwycił rywala tak, że był on na jego barku i rzucił go w stronę narożnika tak, że padł na niego twarzą! Undertaker odbija się od lin i... Wade dobrowolnie pada na matę po czym na 4 kończynach idzie w stronę narożnika i zmienia się z Otungą! David powoli wchodzi na ring po czym prosto w oczy patrzy Taker'owi, a na jego twarzy pojawia się głęboki oddech. Otunga unosi rękę do góry, tym samym dając wskazówkę Deadmanowi, by weszli w klincz. Taker posłuchał rywala ale nadział się na kolanko w brzuch, po którym David dodał hak na plecy a Taker padł na matę. Zaraz po tym wykonał Elbow Drop a jego team bił mu brawo, w ten Otugna się uśmiechał jakby był z siebie dumny. Podniósł rywala, ale ten zaatakował go 3 punchami po czym odbił się od lin i nadział się na Spinning Elbow Smash od Otungi! Otugna chwile postompował rywala, po czym podniósł go i wykonał na nim Neckbreaker. Coś za łatwo wszystko szło Otundze i ten odwrócił się w stronę swojego narożnika i śmiejąc się coś do nich mówił, ale w ten czas nie zauważył że Undertaker podniósł się a kiedy jego koledzy mu o tym powiedzieli został zaatakowany Big Bootem, a jego partnerzy zostali zrzuceni z ringu! Zaraz po tym podniósł rywala i wykonał na nim Irish Whip, a kiedy Otunga wracał, Taker wykonał na nim Back Body Drop! Zaraz po tym podniósł rywala i przemieścił go do narożnika. W narożniku Taker wsadził Otunge na narożnik po czym sam wszedł na drugą linę i złapał rywala do Superplexu, jednak David w porę odepchnął rywala a ten padł na matę. Deadman dość szybko się podniósł i wrócił do rywala który odpoczywał na narożniku złapał go za szyje i... Otunga zaczął punchować Takera, po czym kopnął go w twarz a na koniec dodał Diving Clothesline! Obaj dość długo leżeli, Otunga wstał minimalnie wcześniej i szedł w stronę swojego narożnika, ale nagle Taker złapał za nogę Davida i przeciągnął go w swoją stronę tym samym go wywracając. Odbił się od lin i szybki Legdrop! Taker podniósł Otungę i wykręcił jego rękę po czym wszedł na narożnik, a następnie na środek liny! Miał zamiar wykonać jedną ze swoich sygnatur, jednak nagle, David mocno przyciągnął rękę Takera w swoją stronę i kiedy Taker spadał, Otunga wykonał na nim The Verdict! Ależ kapitalny pomysł Otungi! Pin: 1...2...trz.. nie! Taker jednak jeszcze miał siłę oderwać barki! Otunga zmienia się ze Slaterem, który zaraz po tym stompował "Grabarza". Zaraz po tym Taker niespodziewanie przejął inicjatywę i zapiął Slaterowi Sleeper Hold. Heath tracił przytomność, ale nagle obudził się i wykonał taki "mini" Stunner, po którym Undertaker puścił z trzymania oraz chwiał się na nogach! Slater szybko wstał i... Jumping STO! Pin 1...2...trz. nie! Po kolejnym finisherze Taker się nie poddaje! Slater zmienia się z Barrettem. Barrett krzyczy do publiczności, że to już koniec! Podnosi rywala i chwyta go do The Wastelandu, jednak w porę Taker zeskakuje z trzymania, odbija się od lin i Jumping Lariet! Obaj padają na matę. Undertaker jednak korzysta z "Kip Up" i z pozycji leżącej, w sekundę przechodzi do siedzącej! Mamy wielki cheer, obaj panowie wstają i... Chokeslam od Takera! Do ringu wchodzi Otunge, ale szybko nadziewa się na Big Boota od Grabarza, a zaraz po nim mamy Spinebuster dla Heatha Slatera! Otunga wstaje szybciej i... Chokeslam eliminuje go z gry! Zaraz po tym Last Ride dla Slatera! Taker odwraca się i po raz drugi zostaje złapany do The Wastelandu, Barrett już prawie dopełnia formalność, ale po raz kolejny zeskakuje tym razem w stronę patrzenia Barretta i od razu mamy zapięci Hell's Gate! Barrett niesamowicie cierpi i po chwili odklepuje!

 

The Winner is... The Undertaker!

 

Undertaker cieszy się przy narożniku i nie widzi, że Y2J wbiegł do ringu! Odwraca się i mamy Codebreaker! Chris Jericho coś krzyczy i śmieje się z Takera a po chwili zapina Walls Of Jericho! Chwile trzyma, Taker praktycznie nie przytomny - w tej chwili słyszymy muzykę Jeff'a Hardego! To właśnie sam Jeff wbiega na ring i w tym samym momencie Y2J ucieka z ringu i biegnie w stronę Backstage! Panowie wymieniają się spojrzeniami...

 

I w ten oto sposób kończymy SmackDown! Czekam na podpowiedzi, opinię oraz krytyki - do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  5
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  09.09.2011
 • Status:  Offline

No powiem szczerze że fajnie się czyta , chociaż zaskoczył mnie Hulkd Hogan ;] Walka Dolph i Miz vs Punk i Orton bardzo ładna . :] Czekam na dalszą część
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  10
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  05.09.2011
 • Status:  Offline

Bardzo łaadnie napisane szczerze to wyszło ci jak na pierwszy raz ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...

 • Posty:  5
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.08.2011
 • Status:  Offline

http://staropole.files.wordpress.com/2011/04/raw-logo.jpg

RAW 09.01.2012

 

 

 

RAW zaczynamy od przypomnienia zdarzeń z poprzedniego tygodnia:

- W walce Tag Teamowej, Randy Orton wszedł do ringu, czego najwidoczniej nie zrozumiał CM Punk i kopnął swojego TT Partnera High Kicki'em w klatkę piersiową.

- Walka Cena vs Batista skończyła się No Contest, a po walce Batista wykonał Cenie Batista Bomb.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=eWo0zowsIRc

Na ring przychodzi Batista. Zszedł na chwilę z ringu po mikrofon, po czym do niego wrócił.

- ... W zeszłym RAW zostałem zlekceważony przez pewnego osobnika, waszego ulubieńca, mojego dawnego kolegę a teraz zwyczajnego intruza. Mowa oczywiście o czerwonym jak Power Rangers, Johnie Cenie. <2/3 cheer, 1/3 boo> Macie go za bohatera, a jaki z niego bohater? To, że pobije 2 zawodników na ringu to żaden wyczyn, ja to samo zrobię z 3 zawodnikami. Mógłbym być takim samym bohaterem jak on dla Was, ale po co? Po co mi to potrzebne? Po co mi rzesza fanów, która jest upierdliwa, wymagająca i fałszywa. Kiedyś byłem Wami przejęty, teraz jesteście jak powietrze, nie dostrzegam Was. Ale ten cały wasz bohater to tylko złudzenie, bo to tylko on się za niego uważa. On uważa się, że jest najlepszy, że pokona każdego niestety tak nie będzie, ze mną nigdy! To on dla siebie jest bohaterem, ale czekajcie. Jak znajdzie się gdzieś na hali osoba dla której John to bohater to niech teraz mi coś wyjaśni. Jak bohater może podnieść krzesło na swojego rywala, który nic mu nie zrobił? Jak on mógł śmieć mnie znieważyć, jak? A no tak, że ma brak szacunku do innych, a te całe przykrywki jaki to on jest wyrozumiały itp to tylko fałszerka. John to głupi, napakowany klaun, który próbuje działać głosem a nie umiejętnościami. To, że jest WWE Championem to oznacza, jakiego ma farta. Tydzień temu pokazał swoją klasę a ja pokazałem jak łatwo można go zniszczyć, nikt nie był tak dobry i tak mądry by to zrobić. Tylko ja mogę...

 

Na rampę przychodzi widocznie w nie najlepszym nastroju przy radości fanów - John Cena, po czym zmierza ku ringu!

 

John Cena: Czekaj Dave! Tylko ty możesz dostać dzisiaj ode mnie baty i zaraz je dostaniesz! Ale chwilka, chciałbym coś wyjaśnić. Akcja z przed tygodnia bardzo mnie zdenerwowała ponieważ tydzień temu mój syn obchodził urodziny. Chciałem wygrać walkę w Main Evencie dla niego, chociaż... Nawet nie musiałem jej wygrywać, chciałem dać z siebie wszystko. Ale ty w głupi sposób mi to zepsułeś, wyszedłeś za ring i próbowałeś mnie tam obijać, co uniemożliwiło mi wrócić na ring i skopać Ci dupy. Po walce chwyciłem krzesło i kiedy miałem Cie nim uderzyć widocznie nie potrzebnie się zawahałem a Ty to wykorzystałeś i wykonałeś mi Batista Bomb na stół. Nie jestem zły za to, że mi wykonałeś po werdykcie tą akcje ponieważ miałeś takie prawo, ale jestem cholernie wściekły za to jak zachowałeś się w walce. A to co mówisz, że to ja z siebie robię bohatera to jest totalny nonsens. Nie masz na mnie argumentów oprócz tego, że noszę dobrze sprzedające się, czerwone koszulki? Masz mi to za złe tak? To, że mam dużą rzeszę fanów to tylko mówi o tym, że jestem kolesiem który da się lubić, że jestem kolesiem na którego można liczyć, a Ty? Tracąc szacunek do publiczności tracisz populacje i teraz nie możesz się z tym pogodzić. Rozumiem Twój żal, bo nie mieć fanów to chyba największy błąd zawodnika! Zniszczysz wszystkich powiadasz, tak? To co Ty na to, byśmy dzisiaj stoczyli rewanż na RAW, jeśli wygram przez miesiąc będziesz nosić moje koszulki a kiedy Ty wygrasz...

Batista: Będę pretendentem do pasa WWE! Zgoda, taki układ mi pasuje, zniszczę Cie!

 

http://www.youtube.com/watch?v=9kyzysP4qik

Na rampie zatrzymuje się nie kto inny jak CM Punk!

 

CM Punk: Ło, ło łoooooooooooooo! Panowie o czym Wy tu mówicie? O WWE Championship? Beze mnie? To chyba niestety nie możliwe, ponieważ na ten tytuł zasługuje najbardziej. Dlaczego zachowujecie się jak cienkie bolki i pomiędzy sobą ustalacie jakieś walki? Gdzie jest Szanowny Dziadek? Zgubił laskę, czy po prostu nie potrafi ogarnąć tej całej sytuacji, a może to spisek? Nie mam zamiaru nad tym rozmyślać, chce walki o pretendenta do tytułu z Batistą, ponieważ nudzi mnie jego bredzenie o tym, że zniszczyłby każdego - ponieważ to ja jestem "The Best On The World".

 

John Cena: Haha, Punk masz racje, miałeś mieć dzisiaj walkę o pretendenta, ale sprawa z Batistą to "drugi slot".

CM Punk: Zamknij japsko John! Wiem o tym, że mam dzisiaj walkę z Ortonem ale przed tym chciałbym coś wyjaśnić. Tydzień temu byłem pewny, że Orton pragnie mnie zaatakować. Obejrzałem powtórkę walki i możliwe że chciał współpracować, możliwe również że nie. Nikt nie jest pewny Randy'ego. Mimo to, chciałem go przeprosić jeżeli swoje zamiary miał inne, niż te przebiegłe. Ale bez urazy dla niego... on na walkę o pretendenta ze mną jest za słaby. Chce zmierzyć się z Batistą i to jest moje zdecydowane zdanie! John w dzisiejszej przemowie nie chce mi się Ciebie czepiać, ponieważ nie lubię przereklamowanych i przeterminowanych produktów. Wiem tylko jedno, że Twój pas na ramieniu nie pasuje do Twoich czerwonych koszulek, za to kiedy odebrałem Ci go na Money In The Bank 2011, pasował do mnie jak ulał, a więc...

 

Hulk Hogan: CM Punk - Dziadek is Here. I Dziadek jest bardzo ogarnięty i zły, oraz chętny skopania Tobie tyłka. Ale po co? Zrobi to za mnie Batista, ponieważ dzisiaj zmierzycie się o pretendenta do WWE Championship w No DQ Match! Randy Orton powiedział, że ma dość użerania się o pas WWE i planuje się odprężyć. Dziwna decyzja z jego strony, troszkę mnie zlekceważył ale cóż... na dzisiejsze zdarzenia wszystko ładnie pasuje. Tak więc trzymajcie się panowie... oraz Ty CM Punk.

 

 

Ukazuje nam się promo zapowiadające zbliżającą się gale PPV - Royal Rumble:

...

Royal Rumble - Dzień zmian!

...

Powrót 7 zawodników!

...

35-Man Royal Rumble

...

Zwycięzca dostanie bilet na Wrestlemanie 27!

...

Royal Rumble nadchodzi

...

Nadchodzi... Dzień Wielkich Zmian!

...

 

--------------------------

 

Walka #1: Brian Kendrick(w/Ezekiel Jackosn) vs DH Smith - Normal Match

Walka była krótka. Panowie pokazali kilka swoich ciosów z move-setu, DH Smitch wyraźnie pokazywał swoją siłę w tej walce, a Brian bardziej skoczność.

Końcówka walki: DH Smith wykonuje silny Clothesline na swoim przeciwniku. Zaraz po tym dokłada jeszcze Dropkick a Brian pada na matę. DH Smith wyraźnie daje, że chce skończyć tą walkę na co publika nagrodziła go lekkim cheerem. Brian się podnosi, a DH już czyha za jego plecami. W końcu Smith łapie Kendricka do swojego finishera - Saito Suplex, wynosi go i... Brian Kendrick zeskakuje za plecy DH'a na nogi, Smith się odwraca i... dostaje od Briana Heel Kick, po którym opiera się o 3 linę! Brian podbiega do opierającego się rękoma 3 liny Smitha i zaczyna go niemiłosiernie kopać, na co sędzia zaczyna odliczać do 4 i chwile dyskutuje z Kendrickiem. Ezekiel Jackson wykorzystując to wszedł na apron i pociągnął głowę Smitha na liny kiedy sędzia nie widział, a wtedy Kendrick wziął rozbieg i wykonał The Kendrick rywalowi! Mamy pin:

 

1

2

3

Zwycięzcą zostaje: Brian Kendrick!

 

 

---------------------------

 

Na Backstage widzimy siedzącego sobie wygodnie Hulka Hogana, do którego niespodziewanie dołącza Cody Rhodes oraz Ted DiBiase.

 

Ted DiBiase: Powiedz mi Hulk, dlaczego nie szanujesz naszego Tag Teamu? Czy to dlatego, że jesteśmy za dobrzy na tą federacje? Wiesz dobrze, że obecnie jesteśmy najlepszym teamem w WWE i powinieneś to uszanować.

Cody Rhodes: Powinieneś też wiedzieć, że zmieniliśmy nazwę na The Legacy! Mówi Ci to coś? To my tworzyliśmy ten team a nie Randy Orton, dlatego mamy takie prawo. Posłuchaj, chcemy walczyć o pasy TT a pasu IC nie chciałbym bronić na RR. Chcemy pokazać jakim jesteśmy Tag Teamem!

Hulk Hogan: Panowie, czy musicie mnie denerwować w tej chwili? Zatwierdzam waszą nazwę jesteście The Legacy, ble ble ble teraz idźcie.

Cody Rhodes: My chyba się nie zrozumieliśmy, chcemy walki na RAW oraz walki o pasy na Royal Rumble!

Nagle pojawia się Rob Van Dam.

RVD: Co ja tu słyszę? Hulk widzę, że użerasz się z "The Legacy" ale po co? Ja jestem odpowiednim rywalem dla ich 2, a to co zrobili tydzień temu to po prostu żenada i wcale mnie to nie denerwuje...

Cody Rhodes: Zamknij się! Hulk tutaj rządzi, powinieneś się go słuchać a nie wypowiadać jakieś dyrdymały. Dostałeś manto więc teraz siedź cicho rozumiesz? Hulk nie zgadzaj się na jego propozycje, przegrał z Tedem mamy go już dość.

Hulk Hogan: Zamknijcie się! Teraz mam inne rzeczy do zrobienia i do myślenia! Dajcie mi święty spokój. Mam pomysł. Legacy, jeżeli tak chcecie walki to ją dostaniecie, RVD ty również dostaniesz dzisiaj swoją upragnioną walkę z The Legacy.

Cody Rhodes: Nie możesz...

Hulk Hogan: Przymknij tą swoją zabotoksowaną buźkę! Dzisiaj zobaczymy walkę: The Legacy oraz Dolph Ziggler i The Miz vs RVD i jego wybrana przez siebie trójka! To nie wszystko, stawką tego meczu będzie pretendent do pasa IC dla Rob'a. A teraz, rozejść się i dać mi spokój!

 

Cody z Tedem patrzą na Hulka z wielkim żalem po czym znikają z kamery, a RVD bardzo uśmiechnięty podziękował Hulkowi i również sobie poszedł.

 

------------------

Walka #2: WWE Champion John Cena vs Jack Swagger - Single Match

Walka oczywiście dominowana przez Jaśka. John w walce prawie wyczerpał swój Move-set, chociaż w sumie Jack też nie był bez głosu ale nie takiego jak John Cena.

Końcówka walki: John leży na 4 kończynach a Jack Swagger obija go zwykłymi, uniwersalnymi atakami. W końcu Swagger podniósł Cene i wykonał Irish Whip na liny, a gdy Cena wracał próbował na nim wykonać Clothesline, jednak John sprytnie schylił się pod ręką, odbił się jeszcze raz od lin i... 2x Jumping Shoulder Block, a następnie Proto Bomb! John Cena unosi ręką i... "You Can't See Me", oraz Five Knuckle Shuffle! Swagger wstaje, John unosi go na barki i... Swagger zeskakuje za plecy Johnowi i wbija się mu barkiem w nogę! Zapina Ankle Lock! Chwilę trzyma Johna w mocnym uścisku, ale co się dzieje? John kapitalnie drugą nogą podciął rywala i odwrócił go na brzuch, mamy STF!!!

 

Jack Swagger odklepuje!

...

Zwycięzcą zostaje: John Cena!

 

 

-------------

 

Walka #3: Christian vs Alberto Del Rio

Bardzo wyrównana i co ciekawe, ciekawa walka! Fani byli bardzo głośni podczas jej trwania, co oznacza że panowie dobrze się uzupełniali. Wykonywali wiele ciosów, walka była dość długa ale miała szybki przebieg.

Końcówka walki: Christian czeka aż podniesie się lekko Alberto, a kiedy ten to zrobi, CC wykonuje na nim Running DDT! Zaraz po tym wstaje i czeka aż podniesie się Del Rio i... mamy szybki Dropkick! Christian wchodzi na apron i czeka, Del Rio podnosi się mamy Spingbroad Crossbody... nie! Del Rio pada na matę, Christian również! Meksykanin wstaję, CC powoli się podnosi, odwraca do Del Rio i... Enzuigiri od Alberta! Del Rio łapie za rękę Christiana i... Armbreaker! Zaraz po tym zapina Cross Armbreaker!

 

Christian odklepuje, widocznie ból był zbyt silny.

...

Zwycięzcą zostaje: Alberto Del Rio!

 

 

---------------

 

Na Backstage widzimy Matta Strikera oraz jego gościa... Shawna Michaelsa - w bardzo dobrym humorze!

 

Matt Striker: Shawn, jakie masz plany na niedalekie czasy w WWE?

Shawn Michaels: Matt... jestem w tym biznesie dekady i jak wiesz dążę do celu, zawsze! Teraz również będę to robił, dlatego powiem Ci że moim celem jest wygranie Royal Rumble Matchu. Wygrana w tym wielkim matchu byłaby dla niego wielkim sukcesem i oznaczałoby to też, że zawalczy o pas WWE na Wrestlemanii, a o to powinien walczyć "Mr. Wrestlemania".

Przemowę przerywa nie kto inny jak Alberto Del Rio, lekko spocony po walce mówi:

Alberto Del Rio: Shawn, Shawn, Shawn... Mowa o Royal Rumble Matchu? Czy Ty teraz śnisz czy marzysz? Nie rozumiem Twojego postępowania, bo kto taki jak Ty może wygrać Royal Rumble, w tym roku? Rozumiem, że kiedyś Ci się udało ale to były lata Twojej kariery, które niestety się już dawno skończyły. A proszę bardzo, stoi przed Tobą Royal Rumble Winner ostatniego roku i co? Tak wygląda prawdziwy Champion, tak wygląda najlepszy zawodnik WWE! Dlatego moim przeznaczeniem jest wygrać Royal Rumble i w tym roku.

Shawn Michaels: Yy, do kogo Ty to mówisz? Do Matta, czy do mnie? Jeżeli do Matta, to rozumiem możesz tak do niego mówić ponieważ on nie jest czynnym zawodnikiem, ale jeżeli do mnie to chyba prosisz się o wyjaśnienie tutaj czegoś? Jestem jednym z najbardziej popularnych zawodników WWE/WWF w historii, nie tylko teraz! Moje nazwisko kojarzone jest z "Sexy Boy" oraz "Mr. Wrestlamnia" to świadczy o tym, że jestem wspaniały i moim przeznaczeniem jest...

 

Shawn nie dokańcza swojej wypowiedzi i wygląda na to, że odchodzi od Alberta i Matta, jednak... Sweet Chin Music! Ależ niespodziewany atak Shawna na Albercie! Wielki Cheer i bardzo ładny uśmiech Shawna, oraz bardzo zdziwiona twarz Matta...

 

------------------------

 

Czas rozpocząć czwartą walkę dzisiejszego wieczoru a jest nią walka 4 vs 4 o miano pretendenta dla RVD'ego! Na ring wchodzi Legacy, zaraz po nim Dolph Ziggler, kolejno The Miz. Czterech panów czeka w ringu na swoich rywali.

http://www.youtube.com/watch?v=5bO5BAujCbk

Na rampę wchodzi uśmiechnięty Rob Van Dam. Wskazuje ręką w stronę Titantronu:

...

http://www.youtube.com/watch?v=DwDuKM7bD2o&feature=fvst

...

...

Rob Van Dam karze zrobić miejsce swoim kolegom oraz pokazuje palcem do Cody'ego że to nie koniec. Kolejny raz wskazuje...

...

Triple H!! Cały team heelowski jest strasznie wzburzony swoim strachem, a przeciwna czwórka przy themie HHH'a zmierza na ring!

 

 

Walka #4: The Legacy, Dolph Ziggler, The Miz vs Evan Bourne, John Morrison, Triple H, Rob Van Dam - 8-Man Tag Team Normal Match

Walka była długa ale bardzo ciekawa. Dominował Team Face'ów jeżeli chodzi o umiejętności i akcje techniczne, a Team Heelów bardziej próbował obijać, okopywać rywali. W ringu najwięcej robił Triple H, który rozprawiał się jak chciał z rywalami, Rob Van Dam pokazał swoje umiejętności techniczne za to Legacy dobrą współpracę w Tag Teamie.

Końcówka Walki: John Morrison i Ziggler leżą na macie po Double Clothesline. Obaj czołgają się do swoich teamów i mamy dwie zmiany! Triple H i The Miz wbiegają na ring i obaj zaczęli nawzajem się punchować. Triple H w końcu przejął inicjatywę, wykonał Irish Whip na liny a po tym został kopnięty w brzuch przez Miza. "Awsome" wykonuje Irish Whip na liny i... Knee Facebuster od Triple H'a, a kiedy The Miz jeszcze stał na nogach silny Clothesline! Zaraz po tym mamy Spinebuster od Triple H'a! Ależ zdominował! Ale co to? Na ring wchodzi Ted DiBiase i atakuje Clothesline'm Huntera! Na pomoc wchodzi John Morrison który wyrzuca Teda Clothesline'm z ringu, a przy tym razem siebie! Triple H powoli wstaje, o nie! Ziggler szybko wszedł pod trzecią liną i wykonał Zig Zag na Triple H'u! Wbiega Evan Bourne i mamy Spinning Wheel Kick! Zaraz po tym Hurricarnaną wyrzuca Dolph'a z ringu! Cody zeskoczył z apronu, Evan tego nie widział dlatego został przyciągnięty za nogi i tym samym wyciągnięty z ringu! Poza ringiem Cody wykonał Clothesline Evanowi, The Miz czeka na zmianę i... mamy zmianę - wchodzi Cody Rhodes! Triple H na 4 kończynach, a Cody zaczyna biec na rywala i... Spinebuster! Spinebuster od Huntera! Triple H niemrawy zmienia się z Rob Van Dam'em który wskakuje na 3 line i... Five Star Frog Splash!

Mamy pin:

 

1...

2...

3...

Zwycięzcą zostaje: Team Rob Van Dam'a, który oficjalnie zostaje pretendentem do pasa United States!!

 

 

 

-----

 

Ukazuje nam się promo zapowiadające zbliżającą się gale PPV - Royal Rumble:

...

Royal Rumble - Dzień zmian!

...

Powrót 7 zawodników!

...

35-Man Royal Rumble

...

Zwycięzca dostanie bilet na Wrestlemanie 27!

...

Royal Rumble nadchodzi

...

Nadchodzi... Dzień Wielkich Zmian!

...

 

--------------------

 

Walka #5: CM Punk vs Batista For Contender WWE Championship - No DQ Match

Bardzo dobra walka, dużo emocji oraz wiele ciosów "hardcore'owych". Panowie używali wiele przedmiotów, najczęściej metalowych krzesełek oraz kije kendo. Walka naprawdę wyrównana, obaj wykonywali wiele, wiele akcji. Warto dodać że wykonali na sobie swoje Sygnaturki oraz ujrzeliśmy Go To Sleep, po którym podniósł się jeszcze Batista.

Końcówka Walki: Batista powoli wstaję kiedy to Punk zaczyna na niego biec... Back Body Drop od Batisty! Batista chwilę odpoczywał a Punk zwijał się z bólu. Po chwili Dave chwycił krzesełko i czekał aż wstanie jego rywal, a kiedy ten to zrobił uderzył metalowym krzesłem w brzuch oraz dobił w plecy rywala. Punk wstaje, momentalnie doskakuje do niego Batista z serią zwykłych ataków. Zaprowadził go do narożnika i tam wykonywał Shoulder Thrusty, a po chwili wziął rozbieg i... Pendulum Kick od Punka! Straight Edge wchodzi na narożnik i... Diving Clothesline! Batista się podnosi, Punk próbuje wykonać High Kick i... Batista schyla się pod nogą rywala, odbija się od lin i Spear na Punku! Punk łapie się za brzuch i widać na jego twarzy grymas z bólu, a Batista powoli się podnosi pomagając sobie linami. Batista chwyta do Powerbomb Clutchu swojego przeciwnika, wynosi i... Punk zeskakuje na nogi i wyprowadza High Kick! Punk wynosi Batiste pod Go To Sleep i... Batista zeskakuje z barków Punka i od razu pada na matę. Ale co to? Punk odwraca się i... RKO! RKO od Ortona! Jak on tu wszedł!? Batista szyko zbiera się do pinowania.

 

1...

2...

3...

Zwycięzcą zostaje CM Punk!

 

 

 

Randy Orton schodzi z ringu po wykonanej akcji, ale... Batista nie zamierza chyba od tak z niego zejść! Chwyta CM Punka do Powerbomb Clutchu, Randy staje obok ringu i przygląda się tej akcji. Batista ma już wynosić "Straight Edge'a" do finishera na rozłożony stół na ringu ale...

 

 

John Cena! John Cena wbiega na ring i rzuca się na Batistę okładając go! Cena schyla się pod ręką Batisty odbija się od lin i wykonuje na nim 2x Jumping Shoulder Block, a zaraz po tym Proto Bomb! John Cena na fali, wyrzuca koszulkę w trybuny, czeka na rywala... Podnosi Batistę do Attitude Adjusment i wykręca się w stronę rozłożonego stołu... Orton wskakuję na apron, Cena puszcza Batistę i podchodzi do Randy'ego z wielkim zdziwieniem... Randy chyba zrozumiał swój błąd i przeprasza Cenę ale... Mamy RKO na liny!! Cena w efekcie zamroczenia odwraca się do Batisty a ten wykonuje na nim Batista Bomb na STÓŁ! Co Randy chciał przez to udowodnić, jaki miał cel? Dowiemy się w następnym odcinku!

 

 

Tym oto zdarzeniem kończymy RAW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • IIL
   AEW All Out 2024 przesunięte o tydzień: W związku z tym w tym roku nie powtórzy się sytuacja w której AEW organizowało dwie gale ppv dokładnie tydzień po sobie. To moim zdaniem zmiana na plus, ale z drugiej strony zerwią z tradycją w której od czau pierwszego All In w 2018 roku, Chicago hostowało galę ppv w pierwszy weekend września. 
  • IIL
   Nagły zawał serca wczoraj rano... Wielka szkoda. Podobał mi się ten gimmick "badness" bazowany na Macho Manie. Widziałem też kilka jego walk na żywo w tym zajebisty finał 16 Carat Gold 2018 - Bones vs Dragunov vs Walter/Gunther. RIP...
  • Kaczy316
   Kolejne Monday Night Raw i ostatnie przed K&QOTR, czy dostaniemy coś ciekawego poza finałami od strony Raw? Zobaczmy. Rozpoczynamy od Sami Zayn vs Gigachad Gable, może to być bardzo dobra walka. Przed samym pojedynkiem dostaliśmy bardzo dobre promo od Samiego, które bardzo dobrze podbudowało starcie o tytuł Interkontynentalny na K&QOTR, a wyszedł również Gigachad, który także się wypowiedział i oczywiście zbeształ swoich podopiecznych z Alpha Academy, Otis znowu jest mega over dzięki temu, bo jest najbardziej jebany, a był Number One Guyem, Gable jest co raz bardziej nienawidzony przeze mnie, ale to przez to, że jest tak dobrze bookowany jako Heel i ma naprawdę talent i serce do tego co robi mimo wszystko, świetna wymiana zdań, bardzo przyjemny segment naprawdę i bardzo dobre wprowadzenie do walki do któej właśnie płynnie przechodzimy. 10,5 minuty walki w TV i dwie reklamy to z 15-16 minut panowie dostali, dużo jak na opener i świetny segment przed walką, sama walka była bardzo dobra, a większość i tak skupiała się na tym co mieli zrobić pomocnicy Gable'a, ostatecznie nikt poza Otisem nie zrobił tego co miał, ale widać po Otisie że nie jest zadowolony, oj dajcie mi ten feud, chcę go zobaczyć, Otis zaczyna być over, ale to chwilowe tak jak w 2020 i to Gable powinien wyjść górą z tego wszystkiego, bo on over jest od kilku ładnych lat, świetny pojedynek, Sami raczej obroni na PLE, bo kto przegrywa przed PLE to wygrywa na samym PLE, fani w ogóle nawet chantują już "You Suck" i to w rytm theme songu Alpha Academy oj czekamy czekamy, może jednak będą chcieli zrobić drugiego Angle'a z Gigachada oby oby. Na Backu Cruz został rozjebany, zapewne przez Carlito. Debiucik na Raw Brona, w końcu po przejściu, znaczy w sumie to długo czekać nie musiał, może z Rudym zawalczy, a nie to jedynie squash z jakimś jobberem meh czyli wracamy do punktu wyjścia. No i Bron pokazał że rozpierdoli sobie na spokojnie jobbera, odesłał go karetką do domu/szpitala, a Pearce jest wkurwiony na niego, może to prowadzi do czegoś większego, bo Bron powiedział że Pearce nie potrafi go kontrolować. Lyra vs Iyo, walka powinna wyjść dobrze, ale oby nie odjebali i nie dali wygrać Lyrze, no to przesada by była, Iyo dopiero co CO-Main Eventowała WM i wnosiła na największą galę w roku tytuł, który miała dosyć długo, no ja liczę, że Sky to spokojnie ugra. Nie wiem dziwna walka, publika miała totalnie wyjebane w ten pojedynek tak samo jak ja, tempo jakieś takie nierówne było i słaba chemia, Iyo czasem zrobiła fajną akcję, ale nic ponad to, nie bawiłem się za dobrze na tej walce i Lyra to wygrała......ja pierdole to Ilja nie mógł dojść do finału, Melo nie mógł dojść do finału, ale kurwa jebana Lyra se tak o rozjebała byłą mistrzynie, jeszcze jej koronę dajcie.....ja pierdole nie mogę, nie chce mi się tej dywizji oglądać jak ma być takie coś, pierdole finał QOTR, jeszcze niech Pianka rozjebie w finale oj tak świetne to będzie, a zapomniałem, nawet Stratton nie mogła dojść do finału, ale gówniana Lyra doszła, nie chce mi się tego oglądać, walka trwała z 10-11 minut czasu TV i razem z reklamami, których było chyba dwie to z 15-16 minut, za długo. O myślałem że dostaniemy jakąś zapowiedź rewanżyku pomiędzy Ricochetem i Ilją, ale chyba Ricochet ma większy problem w postaci Breakkera, ciekawe co chcę tym osiągnąć młody Steiner. Gunther dał całkiem niezłe promo na temat Jeya i KOTR na pustej arenie. LET'S GOOOOOOO AWESOME TRUTH VS JUDGMENT DAY! Nie wiem czy ringowo jakoś wybitnie będzie, ale niech wyjdzie dobrze i żeby Awesome Truth obronili tytuły, bo w sumie dobrze wyglądają jako Championi, nie są jacyś wybitni, ale mają okej run i śmiesznie jest z nimi. Lekko ponad 6 minut walki w TV i jedna reklama to z 9 minut panowie dostali, przyjemny pojedynek, zdecydowanie wolę takie pojedynki, gdzie ringowo po prostu jest poprawnie lub dobrze, ale dostarczają mega emocji dzięki kontaktowi z publiką i dzięki psychologii ringowej niż po prostu zajebiste ringowo, ale z małymi emocjami i bez psychologii, oczywiście najlepsze są i z tym i z tym w jednym, ale różnie to bywa, Awesome Truth obronili tytuły dzięki pomocy Brauna i ja jestem zadowolony, fajna walka, ogólnie to wszystko na plus. Liv zajebała Lyrze plaskacza, może Valkyria doznać kontuzji teraz? xDDD. Bronson pogroził Samiemu, Otis przeprosił Samiego, kurwa chanty dla niego to jakiś sztosik, ale WWE jak chcę to umie budować emocjonalne story. Kolejna nudziara ja pierdole, dajcie jej ten Heel Turn, bo słuchać nie mogę tego pierdolenia co tydzień o tym samym, skip, dajcie jej walki to chociaż będzie co pooglądać. Karrion nie wiem czy on grozi Xavierowi czy co, ale mógłby już nie pojawiać się w MR, nie ma tam czego szukać. Walka o to kto podłoży się Piance i Jade nie wiem w sumie kiedy. może na K&QOTR chyba że Pianek dojdzie do finału turnieju still walka do skipa dla mnie, wygrały Shayna i Zoey no tak, one mogą się podłożyć xD. Drew na backu powiedział z tego co zrozumiałem że już jest dopuszczony do akcji w ringu, więc czeka na jego rewanż o tytuł. Gigachad już spoufala się z Creed Brothers oj będzie zamiana sojuszników zdecydowanie, ale czekam wcześniej na feudzik Otis vs Gigachad, emocje będą i być może tytuł Interkontynentalny w tle, widziałbym to. Main Event Jey Uso vs Gunther, to nasz dzisiejszy Main Event! Gunther powinien to wygrać, ale sama walka jak się zbliży do ostatniej ich potyczki to będzie świetnie, około 15 minut, a z reklamami, bo chyba dwie były to z 20+ minut świetnej walki, jedynie sekwencja z obijaniem ręki Jeya mnie wynudziła, a reszta to sztosik totalny, mega dobra walka, dorównała ich walce o tytuł IC kilka miesięcy temu, nawet nie wiem czy jej nie przebiła, Gunther rozjebał Jeya i wygląda mocarnie, nasz Ring General leci po koronę, a Jey nie stracił za wiele, zemdlał po świetnej walce i mocnej dźwigni, poproszę Five Stara dla tych panów xD Cody i AJ by dostali. Plusy: Cała sekwencja otwierająca Z Bronem coś się dzieję mimo dalszego obijania jobberów Walka o pasy World Tag Team Main Event Neutral: Iyo vs Lyra Minusy: Dywizja Kobiet Podsumowanie: Całkiem niezłe Raw, pomijając dywizję kobiet to powiedziałbym że nawet świetne, opener kozacki, Main Event kozacki, walka o pasy Tagowe odbyła się i była przyjemna, Braunik się pojawia, Awesome Truth dalej z pasami, story z Alpha Academy mega ciekawe, a Otisek znowu jest over, pomijając kobiety to tak jak mówię bardzo dobry odcinek Raw i ja polecam obejrzeć, można się dobrze bawić.
  • IIL
   Pamiętam oglądanie live WM 23. To był zwykły pokaz slajdów w małym okienku nad ircem. Gdy w RR 2007 na końcu został Michaels i Taker magia płynęła z ekranu. Dobre czasy...  
  • Attitude
   Pechowo zakończył się main event gali Marigold Fields Forever dla Giulii. Zawodniczka tworzyła tag team z Utami Hayashishitą, a rywalkami były Bozilla i Sareee. Giulia zakończyła ten pojedynek kontuzją nadgarstka. Nie jest wykluczone, że będzie potrzebna przerwa od występów. Tego lata Giulia ma dołączyć do WWE i rozpocząć występy w NXT. A'propos NXT - zapowiedź dzisiejszego odcinka: * NXT North American Championship #1 Contender's Match: Joe Coffey vs. Wes Lee vs. Josh Briggs * NXT Women's North American Championship Qualifier: Fallon Henley vs. Thea Hail * NXT Women's North American Championship Qualifier: Brinley Reece vs. Jaida Parker * Karmen Petrovic i Natalya vs. Lola Vice i Shayna Baszler Nowe Playlist: Link do filmu Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
×
×
 • Dodaj nową pozycję...