Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Feud CM Punka z Chrisem Jericho?, Powrót Undertakera na Veng


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

WWE ma zamiar wypuścić serię wywiadów Johna Ceny i CM Punka w celu promocji ich pojedynku na SummerSlam. W jednym z tych filmów, CM Punk zaznaczył, że chciałby widzieć częściej w TV Divy, Zacka Rydera, Tysona Kidda czy Dolpha Zigglera.

 

Oficjalna karta na SummerSlam wygląda następująco:

1. WWE Title Unification Matc...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-feud-cm-punka-z-chrisem-jericho-powrot.html
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • luki

    2

  • Vercyn

    2

  • Ghostwriter

    2

  • Ormer

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 776
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.10.2007
  • Status:  Offline

Vengeance PPV? To po to kilka lat temu wyrzucili tą galę na rzecz Night of Champions, żeby teraz ją ot tak sobie znowu przywrócić?

"Chciałbym tak zawszę, rzucić plik na brudne biurko,

Od dziś, mam nowe motto, żyję dziś, umrę jutro,

Za długo wierzyłem, że inna może być codzienność,

Kapitalizm ma to w dupie i nie zmienia nic w wzajemność"


  • Posty:  1 660
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.04.2011
  • Status:  Offline

Karta na Summerslam prezentuje się dobrze.

 

*- Alex Riley vs. Dolph Ziggler o pas, jestem jak najbardziej ZA, mimo, że jestem za pushem dla Alexa i go lubię, to jednak wolałbym, aby to Ziggler zwyciężył.

 

*- Kofi Kingston vs. Alberto Del Rio - to już jest śmieszne, Del Rio walczył z Kingstonem już parę razy i prawie żaden pojedynek nie był ciekawy, z Evanem Bourne'em zmierzył się raz to i mógłby być rewanż na SS, ale wolą dać mu Kofiego...

 

*- Daniel Bryan vs. Wade Barrett, oby to wypaliło, pewne jest, że Bryan wygra, by go podpromować, ale ważne, że Barrett by miał walkę na PPV.

 

Oo jak za pushem dla Rydera stoją takie ważne dla WWE osoby to wiadomo, że mu go dadzą. Coś mi się zdaję, że dostanie niedługo mecz o pas. (Oczywiście US lub IC).

 

Pojawiły się informacje, że na Night of Champions PPV została już zabukowana jedna walka. Christian ma się ponownie zmierzyć z Ortonem.

 

I to perfidnie widać, jak WWE nie ma pomysłów. Potrzebny jest jakiś return lub draft ciekawej gwiazdy. Teraz, żeby feud Ortona z Christianem dało się oglądać, to zamiana ról byłaby najlepsza.

18056192365019276624f15.jpg


  • Posty:  1 776
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.10.2007
  • Status:  Offline

to już jest śmieszne, Del Rio walczył z Kingstonem już parę razy i prawie żaden pojedynek nie był ciekawy, z Evanem Bourne'em zmierzył się raz to i mógłby być rewanż na SS, ale wolą dać mu Kofiego...
Co ciekawe ta sytuacja dzieje się już drugi raz.

Del Rio po krótkim feudzie z Big Showem zdobył walizkę i potrzebuje byle kogo, żeby zająć swoją osobę, zanim rozwiąże się strawa z WWE title i będzie mógł go zdobyć. To samo było na początku roku pomiędzy wygraniem Royal Rumble i walką na WM. I akurat 2 razy padło na Kingstona.

Swoją drogą Kofi to takie wrestlingowe nic, że powinno się go już dawno wywalić. Walczy jako tako, ale jest taki nijaki, jak nikt inny. Żaden jego feud nie zapada w pamięć, kiedy posiadał jakiś pas to tak, jakby w tym czasie był vacat. Do kosza z nim.

"Chciałbym tak zawszę, rzucić plik na brudne biurko,

Od dziś, mam nowe motto, żyję dziś, umrę jutro,

Za długo wierzyłem, że inna może być codzienność,

Kapitalizm ma to w dupie i nie zmienia nic w wzajemność"

"Na RAW dwa tygodnie po SummerSlam zapowiedziany został dark match John Cena vs CM Punka, jako Champ vs Champ match"

 

Czyli na SS mamy podwójne DQ?

 

 

"Jak się okazuje, za push Zacka Rydera odpowiadają głównie trzy osoby. Są to CM Punk, John Cena oraz Stone Cold Steve Austin"

 

Zapomnieliście o Ortonie...


  • Posty:  1 158
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2011
  • Status:  Offline

Vengeance PPV? To po to kilka lat temu wyrzucili tą galę na rzecz Night of Champions, żeby teraz ją ot tak sobie znowu przywrócić?

Tak.


  • Posty:  615
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  06.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Dobrze, że Punk został w WWE i teraz widać - ma dużo do powiedzenia, co mnie bardzo cieszy. Newsy bardzo ciekawe. Mimo tego, że feud Ortona z Christianem mnie wcale nie nudzi to jednak wypadałoby i chciałbym, by ich program skończył się na SummerSlam. Feud Y2J'a z Punkiem? To byłoby coś, jedna z moich wymarzonych rywalizacji, lecz chciałbym aby Chris powrócił na Smackdown, nie RAW. Młody Sheamus jak się okazuje nie był aż tak śnieżnobiały jak jest teraz :)

  • Posty:  266
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2010
  • Status:  Offline

Posiadłość Rocka wygląda identycznie jak posiadłość Ceny pare newsów temu :D

Even though you can't afford

The sky is over,

I don't want to see you go,

The sky is over.

11451308644e35975636c51.jpg


  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline

Dawka tylu ciekawych newsów, że nie wiadomo od czego zacząć. Jeżeli chodzi o feudy Punk vs. HHH i Punk vs. Jericho to uważam, że jeden i drugi może nieźle podpromować Brooksa i nie będę narzekał jeżeli dojdzie do któregokolwiek.

 

Co do powrotu Undertakera - to oczywiście cieszy. O ile Phenom będzie pokazać ringu tyle co podczas walki z Triple H na WM-ce, a nie podczas niesławnego feudu z Kanem. BTW - niusy sugerują, że teraz Taker miałby sobie przypomnieć przez kogo został zakopany. Rychło w czas - zważywszy, że po drodze miał wspomnianą walkę z Tryplakiem.

 

CM Punk, który ma dużo do powiedzenia? I fajnie... Kolejne potwierdzenie tego, że przyszły dobre czasy dla Brooksa.

 

Shawn jedzie do Afryki. Czytałem już o tym gdy przygotowywałem artykuł o Shawnie. Niektórzy na forum i privie napisali, że nie kumają pasji HBK. Ja też ich nie kumam. Kiedyś o tym pisałem ale dość łagodnie, bo nie chciałem urazić myśliwych, którzy być może są użytkownikami tego forum (albo ktoś z ich rodziny łazi z "gnatem" po lesie).

 

"Dużo mówi się o powrocie Micka Foley'a do WWE." Jeżeli to prawda to nie tylko TNA zatrudnia wiekowych wrestlerów i tzw. wyrzutków. Uważam, że kiepskim pomysłem byłoby posyłanie Foley'a na ring na WM-ce. Widziałbym go w roli menadżera bardziej. Ale skoro mogli posłać na ring Lawlera, a później Jima Rossa to dlaczego nie Foleya? Jestem na nie.

 

Generalnie to cieszy mnie, że chcą Alberto dać pas.

 

Posiadłość Rocka wygląda identycznie jak posiadłość Ceny pare newsów temu :D

 

To samo pomyślałem. :)

14453752125651e0a536c69.jpg


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Posiadłość Rocka wygląda identycznie jak posiadłość Ceny pare newsów temu :D

Powinieneś się chyba udać do okulisty

 

The Rock

http://www.prowrestlingscoops.com/newpws/wp-content/gallery/therockmansion/1.jpg

 

Cena

http://www.prowrestlingscoops.com/newpws/wp-content/gallery/cenamansion/1.jpg


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Posiadłość Rocka wygląda identycznie jak posiadłość Ceny pare newsów temu :D

 

Bo oni mieszkają tak naprawdę w tym samym miejscu, żeby miec więcej czasu na planowanie całego feudu przez WMką :P


  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline

Powinieneś się chyba udać do okulisty

 

Zróbmy konkurs: znajdź 5 różnic. :D

14453752125651e0a536c69.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 039 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 709 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Zmieszany/a
        • Haha
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 596 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 893 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • rtjftdjtf
      Mocno przewidywalna gala
    • KyRenLo
      Ostatnie Smackdown przed Backlash:  
    • KyRenLo
      Backlash 2025 już blisko, więc można jak zwykle rzucić po zdaniu z typowaniami. John Cena (c) vs. Randy Orton: Dla wielu powrót w przeszłość. Dla innych program dwóch legend. Rywalizacja była jak dla mnie na plus. Sama walka pewnie jakaś wybitna nie będzie. Najbardziej zastanawiające co wykręcą z finiszem starcia. Oczywistym jest, że Cena pozostanie mistrzem po tej gali, ale jak do tego doprowadzą? Jakaś interwencja? Blondas?  Ostateczny typ: John Cena wciąż z tytułem. Lyra Valkyria (c) vs. Becky Lynch: Heelowa Becky jest piękna. Sam program dobrze poprowadzony. Lyra też dostała swoje momenty. Na mikrofonie nie było tak źle, a nawet lepiej, niż oczekiwałem. Będzie z niej gwiazda. Moja sympatia względem niej wzrasta dodatkowo całkiem przyjemna do oglądania i nie chodzi tylko o same umiejętności w ringu które też są zadowalające. Wynik? No i tutaj może być różnie. Dwie opcje: Powrót Bayley, która nie dopuści do wygrania przez Lynch. Becky wygrywająca tytuł na trochę, żeby nadać trochę blasku na złoto, aby ostatecznie przegrać cały program. Ostateczny typ: Becky Lynch. Pat McAfee vs. Gunther: Akcja, gdy Gunther udusił irytującego komentatora była satysfakcjonująca i mi się podobała. Mam nadzieję, że walka będzie bardzo krótka. Gunther go dusi ten nie klepie i odpływa, a walka zakończona. Gunther nie przestaje i na ratunek wpada Goldberg. No coś w tym stylu. Niestety to całkiem realne. Ostateczny typ: Gunther. Jacob Fatu (c) vs. LA Knight vs. Damian Priest vs. Drew McIntyre: Walka zapowiada się dobrze. Bez szans na nowego mistrza. Ostateczny typ: Jacob Fatu. Dominik Mysterio (c) vs. Penta: Powtórka z RAW, gdzie Dom bronił tytułu po raz pierwszy. Walka była przyjemna, więc liczę na jeszcze coś lepszego na Gali Premium. Może dostaną odrobinkę więcej czasu i pozwoli to się wkręcić jeszcze bardziej. Finn i jego ewentualna zdrada? Chyba troszkę za szybko. Porażka Dominika nie ma sensu na dany moment. Ostateczny typ: Dom Mysterio. Wszystkim oglądającym życzę pozytywnych wrażeń.
    • KPWrestling
      3 pule rozeszły się w błyskawicznym tempie. Rozpoczynamy sprzedaż czwartej puli biletów na galę KPW Arena 29: Czas antenowy. https://kpwrestling.pl/ Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • Attitude
      Nazwa gali: AEW Collision #92 Data: 08.05.2025 Federacja: All Elite Wrestling Typ: TV-Show Lokalizacja: Detroit, Michigan, USA Arena: Masonic Temple Theatre Format: Live Platforma: TBS Karta: Wyniki: Powiązane tematy: All Elite Wrestling - dyskusja ogólna AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze Ring of Honor - dyskusja ogólna
×
×
  • Dodaj nową pozycję...