Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Attitude Mówi #36 (N!KO, Ja Myung Agissi & DOG)


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

http://www.attitude.pl/gfx/felietony/attmowi3.png

 

Sacrifice 2011 od TNA trafiło na tapetę w tym wydaniu Attitude Mówi, a gościem był DOG. Prosiliście o niego w nadziei, że wreszcie usłyszymy parę ciepłych słów w kierunku Dixielandu, więc zapraszam do słuchania. Na początku usłyszycie rozm...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-attitude-mowi-36-nko-ja-myung-agissi.html

50608915156a3743c1fa34.jpg

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • N!KO

    3

  • DOG

    2

  • pablo modjo

    1

  • maly619

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Nie ukrywam, że czekałem na ten odcinek, bo jak wiemy DOG, jest postrzegany u nas jako jeden z obrońców TNA i byłem po prostu ciekaw jak wypadnie ta cała dyskusja.

 

Niestety, nie było żadnych kłótni i w sumie wyszło na to, że DOG patrzy na TNA tak jak reszta prowadzących, albo spogląda na to w jakiś inny sposób, ale wszystko całkowicie logiczne (nie, żebym uważał, że "obrońcy TNA" to banda psycholi, którzy nie myślą logicznie :P)

 

Dodatkowo zdziwiło mnie to, że po raz kolejny gość przejął inicjatywę, choć tu to powinno się chyba powiedzieć, że zdominował ten odcinek :D

Nie mniej jednak, nie przeszkadzało mi to, nawet bardzo dobrze, że tak się stało, bo tak jak powiedziałem wcześniej, mogliśmy się przekonać, że jest on normalnym fanem TNA, a nie psycholem, który patrzy na wszystko ze znaczkiem TNA przez różowe okulary.


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Dodatkowo zdziwiło mnie to, że po raz kolejny gość przejął inicjatywę, choć tu to powinno się chyba powiedzieć, że zdominował ten odcinek

 

Wzialem sobie do serca, ze mam syndrom Kuby Wojewodzkiego, i wielu mialo wrazenie, ze prowadzacy (nizej podpisany N. Wlodek) jest w tym programie najwazniejszy. DOG radzil sobie bardzo dobrze, wiec ciesze sie, ze przyjal zaproszenie.

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

Pierwszy raz przesłuchałem całą audycję i macie u mnie wielkiego plusa, bo była naprawdę ciekawa (przy okazji dorobiłem kilka klatek komiksu ;) )

 

DOG na pełnym luzie - bardzo przyjemnie się słuchało. Ogólnie z większością opinii się zgadzam i pokrywają się one z moim poglądem na TNA. Pewnie dlatego też mi się tak dobrze słuchało. W każdym razie - dobra robota i mam nadzieję, że Dog jeszcze wystąpi w AM.

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  386
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.06.2009
  • Status:  Offline

A tam po co kłótnie spotkało się 3 kolesi chcących pogadać trochę o wrestlingu i powymieniać poglądy, a nie bronić jakiegoś krzyża. Tak ogólnie to oceniam gale naprawdę całkiem nieźle:D Podobała mi się ot wiadomo nie ma gal idealnych i można setki błędów przytaczać ale oglądało się przyjemnie:D

 

Występ w Attitude mówi mi się podobał bo praktycznie nie mam z kim i kiedy rozmawiać o wrestlingu ot taka odmiana:D

 

Ps. zaskoczę was ale jeżeli fortuna się uśmiechnie to jadę na ta polska gale co wwe nam szykuje;) fanem nie jestem ale "liczy się wrestling" no nie:D


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

fanem nie jestem ale "liczy się wrestling" no nie:D

tam tego nie będzie - tylko entertainment :D wrestling to tylko podczas Impact Wrestling

 

Fajna AM-ka. Przyjemnie się jej słuchało, tylko miałem momentami wrażenie, że DOG-owi przydałaby się plujka na mikrofon :twisted: Ogólnie to N!KO i Jin byli tylko tłem (zwłaszcza N!KO) dla DOG-a co by monolog nie wyszedł, a scenka z zaplecza też ciekawa ;0


  • Posty:  386
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.06.2009
  • Status:  Offline

Może będzie może nie pojadę sprawdzić:D

  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

dobra robota i mam nadzieję, że Dog jeszcze wystąpi w AM.

 

Po tym wydaniu mogę śmiało powiedzieć, że drzwi stoją dla niego otworem. Okazja jeszcze bedzie, ale szykuje kilku ciekawych gości na przyszlosc (bodajze do TNA No Surrender mam przewidzianych ludzi, z jednym znakiem zapytania przy SummerSlam, ktory miejmy nadzieje niebawem zniknie)

50608915156a3743c1fa34.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Dzięki
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 046 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 187 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 599 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 893 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Jeffrey Nero
      Jak dla mnie Perez to trochę nowa AJ Lee mała ładna dobra w ringu po heel turnie rozwinęła się na mikrofonie. Total package. Powinna z buta wejść do MR mogłaby nawet zgarnąć od razu pas jak kiedyś Paige. Za dużo dobrych lasek w NXT. Robią tam dobre programy siedzą nie które po 3 lata a potem po awansie brak pomysłów bo wszystko już przerobione w NXT. Jesteś dobry awans a nie pas kilkukrotnie.
    • Bastian
      Zgadzam się z Tobą. Wolę nieco za krótki pobyt w NXT niż kiszenie się tam. Impet Perez w głównym rosterze i tak już nieco wyhamował. Była ostatnia wyeliminowaną w RR, weszła do EC, a potem cisza, ucięty feud z Bayley i jobbowanie w NXT. Teraz jakoś to odbudowują. Lepsze to niż walki o North American Title.
    • Giero
      Dawka najważniejszych informacji z najnowszego odcinka NXT. Skrót NXT Za tydzień zapowiedziano: – koncert Joe Hendry’ego i występ rapowy Tricka Williamsa – Shawn Spears vs. Josh Briggs – OTM vs. Kale Dixon & Uriah Connors – #1 Contender’s for NXT North American Championship: Sean Legacy vs. Je’Von Evans vs. Ashante Thee Adonis – Kelani Jordan vs. Zaria Aktualna karta Battleground 2025, które już 25 maja: Tony D’Angelo vs. Stacks NXT Women’s Championship Stephanie Vaquer vs. Jordynne Grace TNA World Championship Joe Hendry vs. Trick Williams NXT Championship Oba Femi vs. Myles Borne
    • Jeffrey Nero
      No właśnie tak sobie czytam na zagranicznych stronach, że ludzie są średnio zadowoleni jak są one prezentowane bo większość walk mimo, że z gwiazdami, ale udupiają. Ja bardzo na nie liczę w głównym rosterze. Nie wiem jak wy, ale ja osobiście wolę jak ktoś awansuje do głównego rosteru a nie tak sami nie wiedzą czy już je awansować czy potrzymać jeszcze w NXT. Walizka jak dla mnie w tym orku dla Perez.
    • MattDevitto
      Ale to były czasy Tamten Orton był takim kocurem, że aż będę musiał to łyknąć w całości w wolnej chwili...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...