Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

WM 22 - Dream Matches


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  527
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.11.2003
  • Status:  Offline

Six ma racje. Starzy wyjadacze nie powinni juz wracac na ring. Na pewno nie po to by walczyc. Sting, Nash, Hall, Luger, Flair, Hogan, DDP, Hart, Taker, Austin - tym panom juz dziekujemy. Zrobili swoje, zapamietamy ich do konca zycia ale nie chce juz widziec ich jak kalecza ten "sport". Po obejrzeniu walk AJ Stylsa czy Samoa Joe nie dam sie zmusic do ogladania kolejnej walki dinozaurow. Wiem ze nawet 10 lat temu nie dorownaliby poziomem Joe i spolce ale to nie o to chodzi. Na swoje czasy byli kims i wlozyli serce w ten sport ale czas uplynal niemilosiernie i prawie wszystkim zaraz pyknie 50. Sa grubi, bez formy i wygladaja jak z domu starcow na tle mlodych przypakowanych zawodnikow. Btw Flair powienien walczyc w koszulce pomijajac fakt ze juz nie powinien walczyc wcale!!! czy on nie ma za grosz poczucia estetyki?!

 

Moje dream matches?

 

Kiedys marzylem jako mark by DDP walczyl z Rockiem w walce peoples champ vs peoples champ. Ale teraz juz bym nie chcial tej walki bo by ssala.

Rowniez z checia zobaczylbym zderzenie wielkich gimmickow czyli walke Stinga z Undertakerem.

Nikt chyba nie opralby sie pokusie zobaczenia walki Michaelsa z Hartem po pamietnym screw jobie.

Austin i Goldberg z tego co pamietam nie mieli okazji "skrzyzowac piesci" a na pewno nie w okolicznosci takich jakich ja bym chcial.

 

Moja karta na PPV wieku:

 

Sting (wcw 98 face) vs Undertaker (ten z ministry, wwf 99 heel)

 

Goldberg (wcw 99, jak zawsze face:/) vs Steve Austin (wwf 2001, heel)

 

DDP (wcw 98, face) vs Rock (wwf 99, face)

 

Bret Hart (wcw 99, face) vs Shawn Michaels (wwf 98, heel) vs Jeff Jarrett (wcw 00, heel) Booker T (wcw 00, face) vs Chris Jericho (wwf 99, heel) vs Eddie Guerrero (wwe 04, tweener)

 

Dudley Boyz (wwf 99) vs Edge & Christian (wwf 00) vs RVD & Sabu (ecw 99) - burning tables match

 

Rey Mysterio (wcw 98 ) vs Jushin Liger (njpw 96) vs Ultimo Dragon (98 ) vs AJ Styles (tna 04) - ladder match

 

Chris Benoit (wcw 99, face) vs Kurt Angle (wwf 03, heel) 30 min ironman

Dallas Horsemen <> ////

191681509045cd1f88a17b0.jpg

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • evertonian

    5

  • SunnyFan

    3

  • SixKiller

    2

  • Rabol

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 255
  • Reputacja:   45
  • Dołączył:  30.05.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

Chciałbym zobaczyć następujące walki :

 

Juventud vs Psicosis vs Super Crazy

Brock Lesnar vs Bobby Lashley

Chris Benoit vs HBK

Shelton Benjamin vs Edge

Kane & Big Show vs Batista

Randy Orton vs Kurt Angle


  • Posty:  14
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.11.2005
  • Status:  Offline

Wracajac jeszcze do tych starszych zawodnikow...moze Flair jest juz za stary, ale wrestling to nie tylko walki w ringu...Ci zawodnicy maja charyzme i o wiele wieksze mozliwosc zrobienia ciekawych feudow...co my teraz mamy w WWE ? Shelton, Mysterio, London obojetnie kogo jeszcze bym nie wymienil...tutaj nie ma zadnego ciekawego scenariusza dlugofalowego co do ich wystepow...dlaczego Triple HHH nie moze odpoczac, no bo CI tzw. mlodzi, atletyczni sa troche bez wyrazu poza ringiem, nie maja takich osobowosci, nie sa magnetyczni etc....dlatego pisze ze brakuje DX, Horseman..bo ich czlonkowie mieli charyzme...

 

a co do ciekawych walk...to moze zorganizowac walke sentymentalna w stylu Royal Rumble..Team WWE v. Team WCW v. Team ECW po 10 wrestlerow z kazdego teamu :)


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Flair na pewno jest stary, określenie "może" pasowało do niego kiedy jeszcze występował w WCW :). Wydaje mi się, że zatrzymałeś się kilka lat temu i dlatego sceptycznie patrzysz na to co się dzieje teraz... zresztą nie tylko Ty, kazdy z sentymentem wspomina to co już widział w przeszłości, ale trzeba iść do przodu. A jeżeli podajesz przykład Triple H to należy zaznaczyć, że ten zapaśnik ze względu na swoje zakulisowe koneksje (gdyż jak na pewno wiesz jest mężem Stephenie McMahon, córki Vince'a) teoretycznie może zniknąć wtedy kiedy będzie miał na to ochotę. Myślę, że ciekawych charakterów nie brakuje... i mogę tutaj wymienić Batistę, Johna Cenę, Randy'ego Ortona czy wreszcie JBL... oni mogą sie podobać mimo wszystko. To oczywiste, że legendy, takie jak Ric Flair zawsze będą cieszyli sie większym szacunkiem i zainteresowaniem... ale dla nich czas nie zatrzymał się w miejscu, starzeja sie i naprawdę czasem myślę, że dla tych ludzi byłoby lepiej gdyby odeszli z wrestlingu. Poza tym podałeś złe przykłady, stawiasz Triple H na równi z Benjaminem, Mysterio, czy Londonem... nie tędy droga, wszyscy zapaśnicy, których wymieniłeś to mid-carderzy, nie biorą udziału w głównych feudach.

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  181
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.12.2003
  • Status:  Offline

Ja na wrestlemanii 22 chciałbym zobaczyć

 

Main Event: WHC Title

RVD/lub Shelton Benjamin vs Kurt Angle©

 

WWE Title:

Chris Benoit© vs Shelton Benjamin/lub RVD

 

Cruserweight Title:

Juvi Guerrera© vs Super Crazy vs Paul London vs Jamie Noble vs Chavo Guerrero vs Rey Mysterio jr vs Kid Kash vs Tajiri/lub Spanky- Eight men elimination match/ lub Juvi vs Rey Mysterio jr - jak za czasów WCW:)

 

Money in The Bank II

Kane vs Matt Hardy vs Edge vs Booker T vs Chris Jericho vs Randy Orton

 

Dream Match

The Rock vs HBK

 

Dream Match II

Hogan vs Austin - chciałbym zobaczyć kto będzie musiał zajobować :P

 

Brock Lesnar vs Batista

 

Undertaker vs Triple H


  • Posty:  789
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.09.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

to teraz mój typ: oczywiście każdy z podanych wrestlerów jest w świetnej formie fizycznej :)

 

świetny pomysł kolegi nieco wczesniej:

DDP vs The Rock

 

Three Way Dance:

Lesnar vs Goldberg vs Stone Cold S(półka) A(kcyjna) ;)

 

Steel Cage Match/ Burried Alive Match/ Casket Match (internauci wybierają):

Big Show vs Kane (masked red machine)vs Undertaker

 

Fatal Submission 3 Way:

Scott Steiner vs Chris Benoit vs Dean Malenko

(no pin, only Submission)

 

Hell In Da Cell:

HBK vs Bret Hart

 

Undisputed World Tag Team Chamionship:

The Outsiders vs L.O.D. vs The Steiner Brothers vs Luger & Sting

"Plaga dysleksji wśród mlodzieży, jest tylko, uprawomocnioną lekarskim stemplem, plagą lenistwa umysłowego"

 

"Kwestię wolności w internecie można włożyć Ad ACTA" - 25 January 2012

 

Now Heaven Has Some LATINO HEAT

1326192738437791faa06bf.gif


  • Posty:  1 632
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.09.2004
  • Status:  Offline

A Ric Flair mój drogi postarzał sie od 2001 r., ma już 56 lat, chyba nie jsteś zdziwiony, że jego rola jest bardzo ograniczona?

 

Dokladnie. Moim zdaniem i tak niezle wymiata jak na swoj wiek. Inni (Undertaker, Nash) nie potrafia juz dobrze chodzic, a co dopiero walki robic (choc Nash nigdy nie potrafil zrobic dobrej walki).

 

Mnie sie wydaje, że takich kotletów jak nWo, DeGeneration X czy Four Horseman nie nalezy odgrzewać

 

Czy uwazacie ze cale wieki w federacjach powinny panowac te same stajnie (wlasciwie nazwy)? Nie... Bo takie stajnie traca potem swoja wartosc ktore nabraly w najlepszych swoich latach.

Czas na nowe, i mam nadzieje lepsze stajnie, ktore tez beda potrafily tak mocno sie wybic, ze bedziemy je wspominac tak jak dzisiaj nWo z WCW...

53541565549537ccb6a05f.jpg


  • Posty:  1 295
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2005
  • Status:  Offline

a propo stajni...szkoda ze juz nie ma evolution :(:(

129287286446c8a666924a3.jpg


  • Posty:  102
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.12.2004
  • Status:  Offline

Trish vs Melina vs Lita vs Victoria (Let's Get Naked Women Championship)

 

Piper, Duggan, Snuka, Tatanka, Jake Roberts, Kamala, Lawler, Vader, Goldust, Valentine, Slaughter, itd. (Legends Battle Royal)

 

Flair vs Shelton Benjamin (IC Championship)

 

Booker T vs Benoit vs Hardy vs Kennedy vs Mysterio (US Championship)

 

Boogeyman vs Kane vs Shane(Last Breathe Match)

 

Lashley vs Undertaker vs Lesnar

 

MNM vs LOD (WWE Championship)

 

HBK vs JBL (Last Man Standing)

 

Carlito vs The Rock

 

Edge vs Shelton vs Masters vs Big Show vs Y2J vs RVD (MITB II)

 

Batista vs Orton (HW Championship)

 

John Cena vs Triple H (WWE Championship)

 

Hogan vs Austin

 

Kurt Angle vs Bret Hart (Iron Man Match)

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  14
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.10.2005
  • Status:  Offline

cena vs matt hardy winner cena

melina vs ashley vs candice vs maria winner ashley

jbl vs orton vs undertaker winner undertaker

kid kash vs paul london vs juventud winner kid kash

batista& mysterio vs mnm vs kane and big show winner batista and mysterio

hbk vs angel vs hhh vs shelton benjamin winner hbk

edge vs flair

booker t vs carlito vs eugene

hogan vs rock

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Giero
      Za nami historyczna, wspólna gala AAA i WWE – Worlds Collide 2025. Przedstawiamy podsumowanie tego show. Po krótkiej, oficjalnej ceremonii otwarcia fanów przywitał legendarny Rey Mysterio. Podkreślił, jak dumny jest z bycia częścią ewolucji Lucha Libre. Przemowę wygłosił mieszając język hiszpański i angielski. Następnie przywitał uczestników pierwszej walki. Aero Star, Mr. Iguana i Octagon Jr. pokonali Lince’a Dorado, Cruza Del Toro oraz Dragona Lee. Ważne wydarzenia miały miejsce po walce – Dominik Mysterio obserwował ją jako widz, a następnie prowokował luchadorów. To przerodziło się w bójkę Dominika i Octagona. Zdenerwowany Mysterio zaproponował Octagonowi… pojedynek o Intercontinental Championship na późniejszym Money in the Bank. Lola Vice i Stephanie Vaquer pokonały Chik Tormentę oraz Dalys. Legado del Fantasma pokonali zespół złożony z El Hijo de Dr. Wagner Jr., Pagano i Psycho Clowna. Ethan Page obronił NXT North American Championship w pojedynku z Je’Vonem Evansem, Laredo Kidem i Reyem Fenixem. W walce wieczoru po świetnym pojedynku El Hijo del Vikingo obronił AAA Mega Championship przeciwko Chadowi Gable. Skrót gali
    • Bastian
      Money in the Bank kobiet - widząc, ile czasu są w ringu Perez i Giulia, pewne było, że z walizką do domu wróci ktoś inny. Mało było Vaquer, nie oglądałem Worlds Collide, może TT Match z jej udziałem kosztował trochę zdrowia. McAfee podczas słynnej akcji "La Primery" równie mocno spermiarski jak Booker T 😀  Naomi z walizką, więc rosną akcje... Cargill i Belair. 😀 O samej walce nic, bo szału nie było. 😀  Dom Mysterio vs Octagon - chcieliście 5 walk, no to macie 😀 Wujek Hunter dał starcie rodem z rozpisanego na kolanie Smackdown, gdzie emocji było tyle, ile 5 starów w karierze Jindera Mahala 😀  Lyra Valkyria vs Becky Lynch - w ringu źle nie bylo, ale ta stypulacja to jawny spoiler wyniku końcowego. Becky kolekcjonuje pasy jak Charlotte mężów, feud bedzie kontynuowany, można rozpisać kolejne brawle na tygodniowkach i zaraz SummerSlam, Bożenko... Money in the Bank mężczyzn - bylo nieźle, kilka spoko akcji z drabinami, ale stało się to, czego się obawiałem. Interwencje z zewnątrz, dobrze, że chociaż Reigns, Punk i Zayn zostali w domu. Fatu zaatakował Solo, lepiej byłoby chyba na odwrót, gdyby Jacob był w MITB, a Solo zabrał mu zwycięstwo. Rollins z walizką, cash in na 99 proc. na Uso. Cody Rhodes & Jey Uso vs John Cena & Logan Paul - spodziewałem się mizernej walki, ale pod koniec zrobiło się nieźle, były bumpy na stołach. Wrócił R-Truth, czyżby był to casus ubiegłorocznej WM, gdzie po oburzeniu fanów to nie Rock, a Rhodes walczył z Romanem?  😀 Cena przypięty, Cody może śmiało próbować odzyskać WWE Title. Jaś powinien w sumie też rozprawić się z Truthem. Te tarcia Ceny z Loganem świadczą o tym, że to chyba Paul będzie tym, który przywróci Jasia na jasna stronę mocy. Dobry wybór, publika nie znosi Logana, będzie feta jak mu Cena sprzeda AA. Reasumując, gala na kolana nie rzucila. Brakowało przede wszystkim walk mistrzowskich, dających cień nadziei, że jedna z walizek będzie zrealizowana jeszcze na MITB.  
    • GGGGG9707
      Na drabinie też...   Gala słaba dla mnie, ciężko się WWE ostatnio ogląda patrząc co się dzieje i biorąc pod uwagę ich decyzje. W skrócie : 1) MITB kobiet : świetna walka, bardzo mi się podobała ale nie przepadam za Naomi także nie jestem tylko zadowolony z wyniku (chciałem każdego oprócz Naomi i Ripley) ale walka była bardzo dobra 2) Dom : nie potrzebna walka, dobrze że Dom obronił 3) Lyra : Nie chcę Becky z pasem bo robi się z niej druga Charlotte i nie mogę się do niej przekonać od czasu powrotu. Walka piękna ale jak pisałem wcześniej dla mnie to było Backlash 2.0, pewnie będzie rewanż który też będzie świetny ringowo ale przydałoby się jakieś 2 out of a 3 falls czy coś 4) MITB : poza śmieszkowaniem (nie lubię jak się z ważnej walki parodie robi bo to zabija całą wiarygodność) na początku, czy Solo przez całą walkę czy Penta i Almas na drabinie (co mi się bardzo nie podobało bo to psuło walkę) to walka była bardzo fajna aż do końcówki... Jak weszła ekipa Rollinsa to już wiedziałem że zdemolują wszystkich i Rollins wygra (chyba że Punk i Zayn przyjdą) i zdziwiłem się że tak nie było. Brawo dla Fatu za zdemolowanie Solo, to było dobre. Za to to co dla mnie zabiło całą walkę i sprawiło że uważam ją za jedną z najgorszych MITB matchy to końcówka... Gable dostaje Spear od Breakker'a i leży prawie 10 min i już nie wstaje ??? Tak samo inni uczestnicy!!! Martwi po jednym finisherze ale ściema, przecież to nie ma żadnego sensu. Jedynie local hero się przebudził choć Americano przed nim oberwał. Myślałem że wszyscy wrócą do walki i jakoś sprytem Rollins wygra a nie tu każdy po 1 finisherze drużyny Rollinsa leży martwy do końca. Zwycięzca najgorszy z możliwych (razem z Andrade), nie lubię jak ME i byli mistrzowie zdobywają walizkę. Przecież Rollins równie dobrze może sobie KOTR wygrać i walczyć o pas na SummerSlam bądź tak po prostu TS dostać. Przecież on już zaczął feud z Jey'em (który mam wrażenie ma 5 feudów jednocześnie) 5) ME sobie darowałem. Po tym co widziałem wcześniej na tej gali + skład tej walki (Cody i Cena ok ale Jey nie na swoim miejscu a ten ostatni intruz w tej federacji) to wyłączyłem 
    • MattDevitto
      1. Syf z walizą (pozdro @ CzaQ )... 2. Naomi z walizą... 3. Becky z kolejnym pasem... HHH: PS: Oczywiście gali nie oglądałem, tylko wyniki, ale teraz widzę, że na walizce jest już nawet miejsce na sponsora
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT A Love Letter from Me 2025 Data: 07.06.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Event Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Shinagawa Prince Hotel Club eX Official video: Link Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...