Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Wywiad z Piotrem Dymkiem dla Hell Yeah!


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  33
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Witam serdecznie. Zapraszam Was do przeczytania wywiadu przeprowadzonego przeze mnie z Piotrem Dymkiem, założycielem portalu prowrestling.pl, który jest równieżpatronuje federacji Do or Die Wrestling. Wywiad posiada pewne przesłanie, nie tylko dla fanów, ale dobrze zauważalne dla administratorów for i stron wrestlingowych.

 

Życzę miłej lektury i pamiętajcie, że być może ktoś z Was zagości w kolejnym wydaniu Hell Yeah! Special dzieląc się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi wrestlingu, tak jak to zrobiła pierwsza osoba z Attitude.pl głos Attitude Mówi- N!KO.

 

Oto link: http://hellyeah.strefa.pl/special4.html

 

Pozdrawiam serdecznie

_________________

Join us on http://twitter.com/CwiqWM

4826825184da61b59219be.jpg

Odnośnik do komentarza
https://forum.wrestling.pl/topic/24652-wywiad-z-piotrem-dymkiem-dla-hell-yeah/
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • cwiq

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • MissApril
    • MissApril
    • MissApril
    • MissApril
    • MattDevitto
      Też mi trochę ten timing nie pasuje, bo z Takeshty jako mistrza nic nie wycisnęli, jednak tak jak piszesz historia pisze się tutaj sama. Jak chcą kogoś wypromować na już to lepszej okazji nie będzie, a Yota wydaje się, że jest do tego idealnym kandydatem. Obecnie nie widzę lepszej postaci w rosterze biorąc pod uwagę wiek czy doświadczenie. No właśnie, ale tak jak już pisałem wyżej przy obecnym produkcie New Japan wydaje się to aż za idealne. Do tego na pewno będą chcieli mocno promować galę w US
×
×
  • Dodaj nową pozycję...