Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Kaval zwolniony z WWE!!!, niespodziewany rating SD!, pierwot


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 936
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2005
  • Status:  Offline

Początkowe plany feudu między Johnem Ceną a CM Punkiem zakładały rozpoczęcie konfliktu podczas PPV Royal Rumble. Program miałby doprowadzić do ich walki na WrestleManii XXVII.

 

 

Kaval został zwolniony z WWE,a federacja tradycyjnie życzy wszystkiego najlepszego. Nie wiadomo co było powodem tej decyzji, jednak na pew...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-kaval-zwolniony-z-wwe-niespodziewany-rating.html
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • nekrophage

    1

  • Psychol

    1

  • Naseem Achmedov

    1

  • Icon

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  261
  • Reputacja:   7
  • Dołączył:  15.02.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Kaval został zwolniony

 

Kpina! Nie dali mu nawet rozwinąć skrzydeł... Co z feudem z Reyem ? ehh, szkoda gadać...

 

Rating wtorkowej gali Smackdown!, emitowanej na żywo wyniósł 2.5 pkt. Średni wynik, jakie uzyskuje ta gala w ostatnim czasie to 1.7 pkt. Raw uzyskało 3.3 pkt. 

 

Kolejna przeprowadzka? Na USA + Wtorek ;D?

"ja żyje jak chcę ja nic nie muszę dlatego mam czystą duszę..."

^.- Know Your Role ! And Shout your mouth!

MOJA GALERIA!

17392117014be7382f32046.jpg


  • Posty:  369
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.05.2009
  • Status:  Offline

To już wiemy czemu nie było Fatal 4 Way na TLC o pas IC...

 

Straszny syf... Jedyny gość, który wnosił coś nowego do skostniałego teraz Smacka...

 

Jeśli go zwolnili przez ten głupi Shoot, to CM Punk też może być zagrożony. CM w komentarzach klepnął o Laycool - Beautiful people :roll:

 

Jeszcze coś tam było, o Bishoffie i Hoganie na poprzednim Raw...

I'm the Nonsense Connoisseur 4 LIFE

 

DRINK UNTIL YOU SINK!

 

Facel Vega 62' - Real Gangsta Ride

3072429474c657d5bdd659.jpg


  • Posty:  1 300
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2010
  • Status:  Offline

I dobrze, z chęcią bym znów zobaczył Punk'a w TNA blond włosy,

PP, tylko, że obecnie nie ma już Terrego Funk 'a inny klimat, ale i tak czekam niecierpliwie na Punka'a może wywalił by ćpuna Hardego z TNA.

Nie bierz życia za poważnie,

Bo i tak trafisz do piachu.

1240828704e1eb65585182.jpg


  • Posty:  1 473
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.05.2007
  • Status:  Offline

Można było się spodziewać. Low Ki nie był wystarczająco dobry na majku, a jak wiadomo, w WWE nie liczą się umiejętności ringowe. Nie sądzę, żeby miało to związek z tym "zarapowaniem" na NXT. Już wtedy by go zwolnili przecież. A jeśli nie zwolnili, to na pewno nie daliby mu wygrać NXT2. Skoro już zwyciężył, a teraz go zwalniają, to ile w tym sensu? Równie dobrze mogli dać wygrać Perfectowi Juniorowi.

 

Jednak nadal nie ma o zwolnieniu wzmianki na corporate.wwe.com, a pamiętacie przecież jak było z Danielsonem? Coś podejrzewam, że schemat się powtórzy, a Kaval, bądź też Low Ki powróci z wielkim boom.

 

A jeśli ma się marnować w WWE ze swoim talentem ringowym, to fakt, nie ma co go na siłę trzymać.


  • Posty:  260
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.03.2009
  • Status:  Offline

Jednak nadal nie ma o zwolnieniu wzmianki na corporate.wwe.com, a pamiętacie przecież jak było z Danielsonem? Coś podejrzewam, że schemat się powtórzy, a Kaval, bądź też Low Ki powróci z wielkim boom.

 

Ta wersja jest bardzo prawdopodobna.Publiczność nie kupiła Kavala jako Face'a, więc myślę, że WWE da mu kilka miesięcy przerwy.Low Ki powróci na scene niezależną i zawalczy z dwie,trzy walki i wróci do WWE jako Mocny Heel.Chociaż w jego przypadku zrobienie z jego postaci mocnego Heela będzie wielkim wyzwaniem.


  • Posty:  258
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.09.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ja tam się cieszę że go zwolnili.

 

!!!FIRE DAMIAN PRIEST!!!
!!!FIRE SETH ROLLINS!!!
!!!FIRE UGLI-EST BELAIR!!!

 

19206047157224d1ceee4a.jpg


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Jednak nadal nie ma o zwolnieniu wzmianki na corporate.wwe.com, a pamiętacie przecież jak było z Danielsonem? Coś podejrzewam, że schemat się powtórzy, a Kaval, bądź też Low Ki powróci z wielkim boom.

 

Może wróci w masce? Oby, bo jeśli nie, to WWE robi naprawdę głupi błąd.


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Moje zdanie na ten temat jest takie że mi Kaval do WWE nigdy nie pasował . Od samego początku w NXT też nie . Lubie go , jest jednym z najlepszych ale WWE to nie dla niego może w dawniejszych czasach tak jak byl Crusihweight Belt ale nie teraz . Kolejny argument Kaval jest niski a Vince woli oglądać tych większych to więc przez to też mógl wyleciec . Ale podobnie bylo z Bryanem też został zwolniony z głupiego powodu duszenie krawatem a na to wyszło że on do Nexusa nie pasował i go oddzielili od niego .

Ale Kaval watpie zeby wrocił ale jest to mozliwe . Dla Kavala to TNA lub federacje niezależne są dobre.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • MattDevitto
    • Attitude
      Nazwa gali: UKPW Rampage 2025 Data: 01.06.2025 Federacja: United Kingdom Pro Wrestling Typ: Event Lokalizacja: Canterbury, England, UK Arena: Westgate Hall Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • KPWrestling
      Wywiad z Chemikiem w Radio Gdańsk S.A.! 📻 W najnowszej audycji „Zoom na popkulturę” zanurzyliśmy się w świat wrestlingu – spektaklu na pograniczu sportu, teatru i widowiska kaskaderskiego. Rozmawialiśmy o jego obecności w popkulturze, od filmów po komiksy, a także o historii WWE i rosnącej popularności wrestlingu...Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • MissApril
      Wiem, że pójdzie dalej, ale czas by wokół niej pojawiła się jakaś nowa postać, która wiązałby się z "potencjalną" "kolejną mistrzynią US". Czas zostawić za sobą trio Alba, Piper i Chelsea. 
    • Nialler
      Truth - fajny jako komediant (oglądam WWE regularnie (w sumie to non stop) od 2010 roku. Zawsze gdzieś był w moim sercu czy to jako komediant, czy jako jeszcze lata temu jako poważny w sumie wrestler. Szkoda mi go mimo wszystko. Nie za takie role i niesłusznie został potraktowany. Carlito - meh. Wyjebne mam bardzo bardzo w niego. Nawet w moim 2K universe nie mam go w rosterze bo typa nie trawię. W ogóle to już nawet JD u mnie nie istnieje tylko solówka. (Finn i JORDAN DEVLIN (!)) mistrzami tag team SD.  Czekam na więcej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...