Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

UFC 124: St. Pierre vs Koscheck 2 - wyniki


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  10 272
  • Reputacja:   288
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Walka wieczoru:

 

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze półśredniej

170 lbs.: Georges St. Pierre pok. Josha Koschecka przez jednogłośną decyzję, 3 x 50-45

 

Główna karta:

 

265 lbs.: Stefan Struve pok. Seana McCorkle przez TKO ( uderzenia z dosiadu ), 3:55 runda 1

155 lbs.: Jim Miller pok. Charlesa Oliveirę przez poddanie ( balacha na kolano ), 1:59 min runda 1

155 lbs.: Mac Danzig pok. Joe Stevensona przez KO ( lewy sierp ), 1:54 min runda 1

170 lbs.: Thiago Alves pok. Johna Howarda przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27

 

Pozostałe:

 

155 lbs.: Mark Bocek pok. Dustina Hazeleta przez poddanie ( duszenie trójkątne nogami ), 2:33 min runda 1

185 lbs.: Jesse Bongfeldt zremisował z Rafaelem Natalem ( większościowy remis ), 28-28, 28-28, 28-29

170 lbs.: Sean Pierson pok. Matthew Riddle’a przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27

185 lbs.: Dan Miller pok. Joe Doerksena przez niejednogłośną decyzję, 29-28,28-29, 29-28

170 lbs.: Ricardo Almeida pok. T.J. Granta przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27

155 lbs.: John Makdessi pok. Pata Audinwooda przez jednogłośną decyzję, 30-27, 30-27, 30-26

 

GSP vs. Koscheck - Kos nawiązał równorzędną walkę z Kanadyjczykiem wyłącznie w pierwszej rundzie, później był to już mecz do jednej bramki (choć trzeba oddać, że Josh bardzo ładnie bronił obaleń), gdzie GSP bezlitośnie wypunktowywał w stójce Pudla. Kos jakby w ogóle nie wiedział co zrobić i polował na jedno, nokautujące uderzenie, co w przypadku tak doskonałego zawodnika jak Gorges - mało małe szanse na powodzenie.

Przyznam, że pojedynek mnie nie urzekł (bardziej podobały mi się parterowe kulanki w ich pierwszej walce), bo GSP zawalczył bardzo asekuracyjnie i punktował przez większość czasu pojedynczymi uderzeniami, jakby zupełnie zapominając o kombinacjach (chociaż bardzo podobało mi się jak skutecznie kopał low kicki). Uważam, że gdyby St Pierre poszedł mocniej do przodu, to w 4 lub 5 rundzie znokautowałby mocno wycieńczonego rywala, ale GSP wolał nie ryzykować i bezpiecznie dowieźć wygraną do końcowej syreny. Szkoda, bo to już kolejna walka, którą GSP spokojnie mógł zakończyć przed czasem (poprzednia to ta z Hardy'm) a tego nie zrobił.

 

Alves vs. Howard - wielki powrót Thiago! Świetna walka w wykonaniu Brazylijczyka, który w końcu pokazał formę z jakiej go pamiętamy przed operacją - niesamowite, demolujące low kicki, świetne kolana z tajskiego klinczu, ładne, efektowne obalenia i killerskie kardio (kurwa, kolo nawet nie był zdyszany podczas odczytywania decyzji! :shock:). Świetnie wyłapywał to, że podczas kopania, Howard opuszcza gardę i mocno karcił go za to punchami.

Co do Howarda, to szacunek, że dotrwał do końca tego starcia i niesamowicie szybko odbudował się po nokdaunie w 3 rundzie.

Szkoda, że Thiago po powrocie nie dostał takiej właśnie walki na przetarcie, tylko od razu Fitch'a.

 

Bocek vs. Hazelett - mocny start i przepięknie wypracowany trójkąt nogami przez "Boczka". Krótka walka, w której Hazelett nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

 

Jim Miller vs. Oliveira - bardzo krótka, ale niesamowicie "treściwa" walka, gdzie podczas niewiele ponad 2 minut, Oliveira niemal poddał Millera za pomocą Gilotyny, niemal wyciągnął mu kimurę i armbar, żeby zostać za chwilę stap-out'owanym, po tym jak Jim dorawał mu się do nogi i założył leg-lock. Bardzo ładne, szybkie, grapplingowe widowisko. Dla mnie - bomba!

 

Danzing vs. Stevenson - kolejna szybka walka. Dużo "wyczuwania się" rywali i KO, którego nie byłem w stanie dostrzec podczas pierwszego obejrzenia :D Danzing popisuje się niesamowitym timingiem i krótkim, niemal niezauważalnym sierpem, kontruje nacierającego rywala w sam czubek brody. Na glebie nie ma co już dobijać. Mocarne KO!

 

McCorkle vs. Struve - Sean chyba pomylił rywali, bo myślał, że podobną, "szkolną" kimurą podda Struve'a tak samo łatwo jak Hunta :twisted: Stefek jednak wyszedł z tego submissionu i sam niemal wyciągnął armbara z gardy (te jego dłuuugaśne giry...:D) a później kimurę. Po pięknym przetoczeniu, Struve ląduje od razu w dosiadzie a McCorkle stosuje metodę "na Lesnara" zasłaniając się przed G&P rękawicami i nic nie robiąc. Egzekucja trwa tylko chwilę i sędzia jest zmuszony przerwać.

Swoją drogą Stefan ostatnio się chyba naoglądał walk Minotauro, bo ostatnimi czasy żeby wygrać musi sam zawsze zdrowo dostać w pizdę :twisted:

 

Dan Miller vs. Doerksen - Miller niczym Fitch, zastosował metodę efektywną, choć dla widza - mało efektowną. Obalał na początku rundy i obijał rywala na glebie, nie pozwalając mu się podnieść. Niestety jego G&P było mało widowiskowe i jedyny moment emocji jaki miałem w tej walce, to wtedy, gdy w 2 rundzie Doerksen wyciągnął rywalowi kimurę a Dan sprytnie z niej się wyswobodził.

Nie porwało mnie jakoś to starcie, pomimo, że uwielbiam grappling.

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • -Raven-

    1

  • N!KO

    1

  • SaigeY

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

GSP vs. Koscheck - Jedyne co mnie zirytowalo, to to, ze GSP nie potrafil zakonczyc walki przed czasem. Koscheck zostal sponiewierany. Pierre robi wrazenie fightera, ktory ma wszystko wyliczone i nie podejmuje zadnego ryzyka. Slyszalem o nim, ale w temacie MMA raczkuje, wiec moze wlasnie wypisuje jakies herezje :wink:

 

Alves vs. Howard - Najlepsza walka gali. Przyjemna wymiana ciosow, choc Howard nie stanowil zadnego zagrozenia. Probowal sie "odwinac" jakims sierpowym, ale w tych probach liczyl glownie na farta. Brazylijczyk nie pozwolil mu na nic.

 

Jim Miller vs. Oliveira - Swietny finish. Majstersztyk jak zlapal Oliveire i sila calego ciala wyrwal swoja noge z niewielkiej opresji i zakonczyl walke.

 

Danzing vs. Stevenson - Pieknie padł na pysk. Trzeba bylo paru powtorek, zeby ogarnac co tam sie stalo, choc i tak nie wygladalo to jakos strasznie. Danzig powinien miec ksywke Kangaroo.

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  460
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.05.2009
  • Status:  Offline

Ech, GSP... do bólu przewidywalny, ładnie pracował lewym prostym ale to za mało by mnie zadowolić. Kurwa.. z takimi umiejętnościami mógłby zjechać Koshceka w 2 rundy... :( W ogóle, to strasznie mnie dziwiło, że GSP nie umiał utrzymać na ziemi Koshecka. Rzygam już tym stylem walki GSP, ale trzeba mu przyznać, może nie daje zajebistych walk ale jest do bólu skuteczny... Teraz GSP z Fitchem kolejna decyzja, Shieldsa też pewnie nie skończy... ajaja

A Kosheck lamer, reki nie podał przed walką, a po walce to się przytula, hipokryta jeden :?

Alves wyśmienita forma, ciekaw jestem jakby dorwał tego dietetyka przed walką z Fitchem... ach ale teraz to tylko gdybania, świetny występ, bałem się ze mu tą nogę zaraz urwie :)

8434236214bec043e1f826.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Dzięki
      • 30 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 039 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 710 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 599 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 893 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Bastian
      Jacob Fatu vs LA Knight vs Damian Priest vs Drew McIntyre - dość szybkie tempo, każdy dostał swoją chwilę dominacji, a i przegrani niewiele stracili. Sądząc po bumpie na stole, Szkot i Priest będą kontynuować program. LA Knight przypięty, ale za sprawą ataku debiutującego Jeffa Cobba. Bloodline 3.0? Nawet jeśli, to niedługo już bez Fatu. Publiczność jest mocno za nim, a on sam wygląda jak jednoosobowa armia. Pomocnicy, a już zwłaszcza w osobach takich nieudaczników jak Solo czy Tama Tonga nie są mu potrzebni. Lyra Valkyria vs Becky Lynch - niezła walka. Plus za wynik, Valkyria potrzebuje zwycięstw z bardziej utytułowanymi rywalkami. Zabrakło Bayley, natomiast nie zabrakło głupawego finiszu, gdzie jednooka mistrzyni jedną ręką trzyma się za oko, a drugą dociska Becky  Lynch zgnoiła Lyrę po walce, więc program będzie kontynuowany. Dominik Mysterio vs Penta - walka rodem z tygodniówki, nawet jej finał taki był. Penta w WWE zaczął od walki z Chadem Gable El Grande Americano, teraz wracamy do punktu wyjścia? Gunther vs Pat McAfee - nie lubię walk wrestlerów z komentatorami/celebrytami itp. I to starcie tego nie zmieni. Sztampowy booking, gdzie pełnoprawny wrestler garował rywala, ten heroicznie się odgryzał, coś tam pomagał Cole, ale finalnie Gunther górą. To co, teraz Gunther kontra Cole, a może Handicap Match?  John Cena vs Randy Orton - obaj mają ze sobą ringową chemię, odbębnili typowe sekwencje dla swoich wcześniejszych walk i przy okazji pobili chyba rekord AA i RKO na minutę gali. Cena niby heelowy, ale wyszedł tutaj na terminatora, który odkopał kilka RKO, a nawet 2 x AA na stół. Generalnie nie było źle, no ale ta końcówka...  Aldis i inni oficjele znowu z RKO, no i jeszcze R-Truth, którego dowcipasy w scenkach na zapleczu lub walkach z low carderami są znośne. Kiedy jednak wrestler z komediowym gimmickiem miesza się w tak szumnie zapowiadaną, ikoniczną, ostatnią rywalizację dwóch żywych legend, trąci to abstrakcją i fatalnym bookingiem. To co, R-Truth kontra Orton? Triple Threat Match o tytuł, patrząc na to, co działo się na konferencji po gali?  Jeśli ktoś liczył, że Backlash będzie odbiciem po dość przeciętnej WM, ten srogo się rozczarował. Pięć walk, z czego jedna zbędna (Gunther - McAfee), druga słabo wypromowana (IC Title mężczyzn).Przewidywalne wyniki (nawet ja miałem 5/5 w typerze ), kilka sztampowych interwencji z zewnątrz.
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT King Of DDT 2025 2nd Round Data: 10.05.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Shinjuku FACE Format: Live Platforma: Wrestle Universe Official video: Link Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • Attitude
      Nazwa gali: MLW Azteca Lucha 2025 Data: 10.05.2025 Federacja: Major League Wrestling, Consejo Mundial De Lucha Libre Typ: Online Stream Lokalizacja: Cicero, Illinois, USA Arena: Cicero Stadium Format: Live Platforma: YouTube.com Komentarz: Austin Aries & Joe Dombrowski Official video: Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Major League Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW Best Of The Super Junior 32 - Dzień 2 Data: 11.05.2025 Federacja: New Japan Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Iwanuma, Miyagi, Japan Arena: Miyagi Iwanuma City General Gymnasium Publiczność: 1.369 Format: Live Platforma: NJPWWorld.com Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
    • KyRenLo
      Backlash 2025: Jacob Fatu vs. LA Knight vs. Damian Priest vs. Drew McIntyre: Bardzo dobry opener. Każdy z Panów dostał swój czas. Damian wyciąga sędziego, gdy Drew jest bliski zdobycia złota. Było mocne South of Heaven poza ringiem, które wyłączyło obu Panów z walki. Ostatecznie jak się spodziewaliśmy Fatu wygrał pojedynek. Zadebiutował Jeff Cobb i Jacob dostał pomoc, z której był niezbyt zadowolony. 8,5/10 Lyra Valkyria vs. Becky Lynch: Wow. Wow x2. Walka wieczoru zdecydowanie. Becky wyciągnęła z młodszej koleżanki maksa. Kapitalna walka. To była pierwsza singlowa walka Lynch od prawie roku i wykręca taki pojedynek. Szacunek moja królowo. Żeby nie było oczywiście pochwały też dla mistrzyni, która wiele dobrego dołożyła. Lyra obroniła tytuł. Valkyria będzie gwiazdą i fajnie. Zakończenie daje pewność, że to jeszcze nie jest koniec. Mimo że moja ulubienica nie wygrała to jestem bardzo zachwycony. 10/10 Dominik Mysterio vs. Penta: Przyjemny pojedynek, aż szkoda, że nie dostali troszkę więcej czasu. Dobrze się to oglądało. DDT Dominika wyszło wybornie. Mexican Destroyer ze strony Penty wcale nie gorzej. Oczywiście Dominik nie mógł tutaj wygrać sam, więc standardowo trochę The Judgment Day, a ostatecznie to El Grande Americano przyczynia się do porażki pretendenta. Dominik obronił, a walka się mogła podobać i to dla mnie najważniejsze. Na zdradę ze strony Balora będziemy musieli jeszcze troszkę poczekać. 7,5/10 Gunther vs. Pat McAfee: Za długo to trwało jak na moje. Prawie 15 minut Pat wytrzymał z kimś, takim jak Gunther. No nie podoba mi się to. Pat uduszony i odpływa bez poddawania się, czyli tak jak przewidziałem, ale druga część się nie sprawdziła, bo Goldberg się nie pojawił. Co teraz? Gunther vs. Cole? Naciągane 3/10 John Cena vs. Randy Orton: Oglądałem na żywo i byłem już troszkę zmęczony, więc mogę odbierać to bardziej krytycznie niż inni, ale nie wkręciła mi się ta walka za bardzo. Za długa. Sporo finisherów. Gdzieś tam R-Truth w tle. Cios w jaja plus uderzenie pasem i po walce. Cena dalej mistrzem. Po starciu jeszcze złapał za mikrofon i już myślałem, że zaraz przyleci Blondas, ale to się nie stało. 4,5/10 Podsumowanie: Bardzo dobry opener plus debiut nowego zawodnika. Wybitna walka Pań plus Lyra dalej z pasem co wielu ucieszy. Solidna walka Dominika. Dwie ostatnie walki mi się dłużyły i średnio spodobały. Ocena ogólna: 7/10. Taki dodatek z Post Show: John Cena vs. R-Truth na Saturday Night's Main Event?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...