Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

KSW 14: Dzień Sądu


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  330
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.07.2007
  • Status:  Offline

P.S. Jeśli ktos zauważył Jan Błachowicz wchodził do nuty z którą wchodził Brock Lesnar w MMA

 

Toż to Entrance theme Sandmana, a nie jakiegoś Brocka... :P

 

 

Jakiegoś Brocka ? Przecież to mistrz UFC Wagi ciężkiej

 

No kurde, przecież wiem kim jest Lesnar.

 

Tylko, że mi ten utwór Metallici zawsze będzie się kojarzył z wyjściem Sandmana na ONS 2005, mimo iż wrestlingu ostatnio oglądam bardzo mało (właściwie zacząłem znowu się interesować, gdy dowiedziałem się o Pushu dla Kane'a).

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • -Raven-

    6

  • iMPACT! 4 EVER

    4

  • josser

    3

  • Brzoza

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  40
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.08.2010
  • Status:  Offline

Co do KSW 15 mam nadzieję na walkę Sylvia vs Pudzian !

 

Jej no i na co ci to? Już raz była. Do KSW trzeba dodawać nowe walki a nie rewanże. Co do gali oczekiwałem od niej trochę więcej, ale same walki były dobre, i naprawdę, kto nie obejrzał niech żałuje.

Powracam w wielkim stylu!

  • Posty:  289
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.03.2010
  • Status:  Offline

Co do KSW 15 mam nadzieję na walkę Sylvia vs Pudzian !

 

Jej no i na co ci to? Już raz była. Do KSW trzeba dodawać nowe walki a nie rewanże. Co do gali oczekiwałem od niej trochę więcej, ale same walki były dobre, i naprawdę, kto nie obejrzał niech żałuje.

 

Gdybyś uważnie oglądał galę KSW to byś wiedział że gala zapowiedziana na luty będzię galą rewanżów ... -.-'

12596334724cb9a0400309b.jpg


  • Posty:  867
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.08.2009
  • Status:  Offline

Jej no i na co ci to? Już raz była. Do KSW trzeba dodawać nowe walki a nie rewanże

 

Gala KSW 15 ma być organizowana pod walki rewanżowe :roll: .


  • Posty:  40
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.08.2010
  • Status:  Offline

To chyba przysypiałem już wtedy :D
Powracam w wielkim stylu!

  • Posty:  10 260
  • Reputacja:   276
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Obejrzyjcie sobie walki tego butterbeana i porównajcie z tym co tu pokazał

 

Do tego zbyt łatwo pudzian go przewrócił , nie było by to możliwe bez jego pomocy

 

Tylko, że "tamten Butterbean" był jakieś 30 kg lżejszy. Pudzian może i nie ma techniki ani ogólnie MMA skillsów, ale siły fizycznej (nawet po zbiciu wagi) odmówić mu nie można, tak więc obalenie siłowe (zwłaszcza na początku walki, kiedy nie umierał jeszcze z braku powietrza) jest w jego przypadku jak najbardziej możliwe, tym bardziej, że 200 kg dla Strongmana, to nie jest żaden kosmos.

 

Najman powinien zmienic theme na "I Came To Play", bo na chwile obecna to wywodzi sie z reality show, szczeka do kazdego, a w ringu nie potrafi nic

 

Może Najman to dupa a nie bokser, ale w stójce ośmieszył Saletę, bo mało brakowało, aby zafundował KO cwaniackiemu Przemasowi i całkowicie zdominował tą płaszczyznę, która miała być największym atutem Salety (swoją drogą, jak to jest panie Przemku z Pana obietnicami, że z Najmanem to będzie Pan walczył tylko w stójce a nie tam tarzał się po ziemi? :twisted: Nie wstyd było Panu posuwać się do czegoś tak... "plebejskiego" jak duszenie, bo w stójce Najman okazał się nie taki lewy? :twisted: ).

 

Bardzo ładna była trzecia walka turniejowa, gdzie Sowiński uległ Holendrowi. Szkoda, bo wydaje mi się, że Holender był do pokonania.

 

A dla mnie żałosna była decyzja o dogrywce w tej walce. Kornik zdecydowanie przejebał obie rundy (Holender dominował w stójce a na glebie nieomal poddał Artura tymi balachami) i chyba tylko dlatego, że walka toczyła się w Polsce - zasądzili dogrywkę. Całe szczęście, że Holender i tak wygrał, bo gdyby Kornik coś wyczarował i zwyciężył w dodatkowym czasie, to byłby to skandal i typowe wydymanie gościa z zagranicy.

 

A najbardziej szkoda mi Mańkowskiego (jak dla mnie wygrał pierwszą rundę). Borys to jeden z moich ulubionych zawodników wagi lekkiej ze względu na zachowanie (facet jest zawsze uśmiechnięty- taki typowy baby face :) , najlepiej oddaje to, że do ringu wyszedł przy piosence z "Mustanga z dzikiej doliny" :D ), ale trzeba przyznać, że Fin jest cholernie mocny i nie zdziwie się, jeśli pokona Górskiego.

 

Fin wygrał tak pierwszą jak i drugą (i tak prowadził na punkty, zanim zapiął Anakondę) rundę a Borys niewiele z nim potrafił ugrać (pełna kontrola walki przez Puhhakę). Nic jednak dziwnego, bo Naziol był od samego początku uważany za faworyta tego turnieju i w finale Górski wg mnie ma małe szanse na wygraną.

 

Wielu uważa, że Kociao ma najlepszy parter w Polsce (co by nie mówić trenuje w Berserkersach), ale jak dla mnie w tej walce nie udowodnił tego. Sama walka jednak bardzo ciekawa, choć już w dwóch pierwszych rundach Kułak udowodnił, że powinien wygrać.

 

Wg mnie Materla (też szczeciński Berserker) ma lepszy parter od Dowdy, tylko niestety Cipaq strasznie jest podatny na kontuzje, które to już raczej definitywnie przekreśliły jego szanse na większą karierę w MMA.

Kardio Dowdy wołało o pomstę do nieba. Geeez, przecież oni walczyli dwie rundy (jak w kobiecym MMA), a Kociao już w drugiej ledwo stał na nogach (w dogrywce prezentował już "styl pijanego mistrza :twisted: )

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  7
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.05.2009
  • Status:  Offline

saleta - najman typowa walka face vs heel. Przez całą walkę najman (heel) obija saletę ale w ostatecznym rozrachunku bohatersko wychodzi face.

Potem humorzaste promo, a saleta dobrze zagrał te uśmieszki i pukanie się w głowe.

 

ME czyli: pudzian - butterbean słaby booking, bo zbyt szybko to się skończyło... dla tych niecałych 2 minut nie warto było siedzieć do 00:30

 

 

I cieszę się że dali pas Błachowiczowi, bo przecież to pas polskiej federacji więc powinien być promowany polak a nie hiszpan. Tyle odnośnie tematu.

mam nadzieje że wesoło się czytało :lol:


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Wygrywać powinien lepszy, a nie zawsze Polak. A KSW bardzo stara się, żeby tylko nasi mieli pasy, co na pewno nie stawia tej federacji w dobrym świetle za granicą.

  • Posty:  133
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.10.2009
  • Status:  Offline

Ja że tak powiem oglądałem tą galę z poziomu zupełnego zera jeżeli chodzi o jakąkolwiek wiedzę o MMA, jednak 2 walki jedna Kułaka z kimś tam, a druga tego Hiszpana była serio niezła, warto się tym chyba zainteresować, ale co do Main Eventów to była zupełna lipa. Najman vs Saleta czyli pojedynek "Faceta bez jaj z facetem bez nerki" super, poprzewracali sie, mr kickboxing zadusił pajaca jakimś tandetnym duszeniem a w jego trakcie powiedział mu " I co teraz", no brawo, jak na dyskotece. Szkoda, że nie było tam " Bo krew się poleje, nie wyjdziesz z tego", straciłem resztki szacunku dla Przemka razem z tą walką. Ale Najman podobno mówił, że jeżeli przegra da sobie spokój z mma, ale ma on genialną autopromocję jak to powiedzieli komentatorzy no i zbiera spory heat i lubi dostawać po pysku, gadane też ma świetne.... Ja przy takim obrocie spraw wkręciłbym go na gale DDW, niech się zajmie wrestlingiem :) . A co do drugiego Main Eventu gali to wyglądało to dla mnie śmiesznie. Z taką łatwością Mariusz go powalił obijał młotami, jak w swojej walce z Najmanem.... Coś mi śmierdzi w tej walce, nie dziwię się jakby ta walka była ustawiona, bo w sumie temu facetowi już kariera raczej się kończy, nic już nie osiągnie a Pudzian dopiero co zaczyna swoją przygodą, a i Polacy się cieszą ze zwycięstwa ślepo wierząc, że za chwilę będzie on Bogiem MMA.

  • Posty:  10 260
  • Reputacja:   276
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

A co do drugiego Main Eventu gali to wyglądało to dla mnie śmiesznie. Z taką łatwością Mariusz go powalił obijał młotami, jak w swojej walce z Najmanem.... Coś mi śmierdzi w tej walce, nie dziwię się jakby ta walka była ustawiona,

 

Przecież Esch waży ponad 200 kg i ledwo chodzi. Co w tym dziwnego, że ex-strongman (a więc facet, który dysponuje ogromną siłą, nawet po swoim "odchudzeniu") obalił taką niestabilną bekę sadła? Tym bardziej, że Butterbean lepszą formę utracił dobre kilkadziesiąt kg temu.

Ludzie, dajcie już sobie spokój z tymi teoriami spiskowymi. Jesteście lepsi niż Fox Moulder z Archiwum X :roll:

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  3 646
  • Reputacja:   9
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

A KSW bardzo stara się, żeby tylko nasi mieli pasy, co na pewno nie stawia tej federacji w dobrym świetle za granicą.

 

W starciu Puhakki z Górskim i tak niewiele będą mieli do gadania , bo mimo ,że "Highlander" jest dobrym zawodnikiem a jego kopnięcia naprawdę świecą szybkością to puhakka pokazał na KSW 14 , że z niemiecką twarzą i spokojem umie zarówno skończyć przed czasem efektywnym sub'em , oraz równie spokojnie strategicznie wypunktować rywala.

 

Co do ME jeszcze raz. Powinniście się imo przyczepić , czemu tak późno obalił Bean'a , zamiast szukać w tym teorii spiskowych. (Patrz mój poprzedni post) :roll:

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  330
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.07.2007
  • Status:  Offline

A dla mnie żałosna była decyzja o dogrywce w tej walce. Kornik zdecydowanie przejebał obie rundy (Holender dominował w stójce a na glebie nieomal poddał Artura tymi balachami) i chyba tylko dlatego, że walka toczyła się w Polsce - zasądzili dogrywkę. Całe szczęście, że Holender i tak wygrał, bo gdyby Kornik coś wyczarował i zwyciężył w dodatkowym czasie, to byłby to skandal i typowe wydymanie gościa z zagranicy.

Faktem jest, że Holender powinien zostać ogłoszony zwycięzcą już po drugiej walce, ale sama walka bardzo ładna, jeśli chodzi o pokaz umiejętności w parterze.

 

Fin wygrał tak pierwszą jak i drugą (i tak prowadził na punkty, zanim zapiął Anakondę) rundę a Borys niewiele z nim potrafił ugrać (pełna kontrola walki przez Puhhakę). Nic jednak dziwnego, bo Naziol był od samego początku uważany za faworyta tego turnieju i w finale Górski wg mnie ma małe szanse na wygraną.

 

Dla mnie też Puhakka od początku jest pewniakiem na pas (nie ma się co oszukiwać, KSW zrobiło wszystko, by Górski spotkał się z Finem w finale), ale dla mnie, w pierwszej rundzie więcej zdziałał Borys, a druga (do czasu Anakondy) układała się na remis.

 

A KSW bardzo stara się, żeby tylko nasi mieli pasy, co na pewno nie stawia tej federacji w dobrym świetle za granicą.

 

KSW stara się, żeby nie nasi, a ich czyli zawodnicy KSW TEAM mieli pasy.


  • Posty:  10 260
  • Reputacja:   276
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

KSW stara się, żeby nie nasi, a ich czyli zawodnicy KSW TEAM mieli pasy.

 

Dokładnie. Chociażby dlatego walka Kułaka z Dowdą nie była o pas (jeszcze to żenujące wytłumaczenie Janisza, że włodarze KSW chcą aby Kułak jeszcze trochę potrzymał pas i nie zdecydowali by tak szybko po zdobyciu od razu go bronił :twisted: Myślałem, że jebnę).

 

Co do ME jeszcze raz. Powinniście się imo przyczepić , czemu tak późno obalił Bean'a , zamiast szukać w tym teorii spiskowych. (Patrz mój poprzedni post)

 

Nawet Pudzian nie jest takim idiotą aby wierzyć, że ugra coś w stójce z bokserem. Myślę, że plan był taki, aby zmiękczyć Escha najpierw w stójce (low kickami albo po prostu pokrążyć dookoła niego, żeby się Butterbean zadyszał) a dopiero później obalać. Tak też się stało. Nie ma się do czego przyczepić. Pudzian nie jest wybitnym zapaśnikiem i jego trenerzy woleli mieć pewność, że przy próbie wejścia w nogi, nie wyłapie gonga, stąd też pewnie decyzja o pomęczeniu najpierw Esch'a.

 

maly619 napisał/a:

A KSW bardzo stara się, żeby tylko nasi mieli pasy, co na pewno nie stawia tej federacji w dobrym świetle za granicą.

 

 

W starciu Puhakki z Górskim i tak niewiele będą mieli do gadania

 

No nie wiem... Skoro po jednostronnym pojedynku Kornika (który przegrał obie rundy) zasądzono dogrywkę dla naszego, to faworyzowany u nas w kraju Górski (wiele osób podważa jego wysokie miejsce w polskim rankingu wagi lekkiej, gdzie jest na drugim miejscu, zaraz po Irokezie a przed Heldem i Sajewskim) może być też mocno "wspierany" przez sędziów punktujących i Puhakka może mieć mocno pod górkę w tej walce (no chyba, że pozamiata Górala przez suba czy nokaut).

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  5 046
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Naprawdę fajnie czyta się te wszystkie teorie spiskowe, ale prawda jest taka, że kogoś takiego jak Esch nie jest wcale trudno przewrócić, a co dopiero jeżeli atakuje ktoś z taką siłą jak Mariusz. Ciesze się, że Pudzian nie nadział się na jakiegoś usypiacza w wykonaniu Escha i wygrał, bo na to zasłużył(poprawił szybkość i koordynacje, chociaż musi jeszcze dużo pracować). Z innych walk najbardziej podobał mi się oczywiście Błachowicz, który dominował przez całą walkę, a z kolei najbardziej zaskoczył...Najman, który tylko przez swoją głupotę przegrał, bo do momentu Forearm Choke'a był na pewno lepszy i totalnie zaskoczył Saletę.

15974308365193fac7b7921.jpg


  • Posty:  100
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.08.2010
  • Status:  Offline

Mi tez sie wydaje że mało prawdopodbne jest że walka Pudzian vs. Esch była kupiona. MMA to nie wrestling.
JEFF HARDY, STING, CHRISTIAN CAGE, SAMOA JOE, JAY LETHAL, AJ STYLES, ABYSS, MOTOR CITY MACHINE GUNS, SENSHI, ROB VAN DAM, DESMOD WOLFE, KAZARIAN, MR. ANDERSON, KURT ANGLE, D'ANGELO DINERO, TOMMY DREAMER <----- THIS IS MY HEROS!!!!!!!!

8323089524c68ef1857839.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
      • 117 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 018 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 703 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
      • 101 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 583 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 883 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • rtjftdjtf
      hmmm....  
    • Kaczy316
      Dobra lecimy z tą Wrestlemanią, ostatecznie road to WM wyszła przeciętnie/okej, mogło być gorzej, więc teraz zobaczmy jak wyjdzie sama WM! Osobiście mam jakieś oczekiwania, może je trochę obniżę, żeby się nie zawieść, chociaż mam nadzieję, że Tryplak nie zawiedzie i ostatecznie da kozak WM. Oj tak samą WM zaczynamy od Huntera WELCOOOOMEEEE TO WRESTLEMANIAAAAAAAA!!!   1.Gunther vs Jey Uso, World Heavyweight Championship Singles Match Opener czyli nasz mistrz Gunther kontra zwycięzca Royal Rumble 2025, z którym niestety za wiele nie zrobiono Jey Uso! No cóż sam program był jaki był, ale może pojedynek odda, trzeba na to liczyć, obojętne dla mnie tutaj kto wygra, ale niech dadzą coś, co można zapamiętać, nawet squash na Jeyu będzie godny zapamiętania, bo tego nikt się nie spodziewa, a wygranej Jeya spodziewa się każdy xD. Jey Uso ma fajne wejście oj fajne, jeszcze przez trybuny, publika go uwielbia chociaż mam wrażenie, że mało osób coś yeetuje xD, jakoś połowa areny? Tak mi się zdaję, ale może to tylko takie wrażenie przez to, że sam stadion jest ogromny. Gunther wbija i stage wygląda świetnie, bardzo fajnie zrobiony, Gunther standardowa wejściówka. No i co mogę napisać solidnie rozpisana walka, bookingowo ciężko było lepiej to rozpisać, chociaż końcówka niezbyt mi się podobała, w sensie odklepanie Gunthera i to w tak szybki sposób po jego własnej akcji kończącej, mocna ujma na postaci, ale jaki reign takie i jego zakończenie, Jey powinien mieć lepszy reign, mam nadzieję, że jakoś odbuduję ten tytuł, bo reign Gunthera był okropny, reign Jeya nie zapowiada się lepiej, ale jak coś nie zapowiada się lepiej to zazwyczaj jest lepsze, więc miejmy nadzieję, że takie będzie, sam pojedynek to mówiąc wprost dopiero jakoś od połowy się wkręciłem, od tego jak Gunther przywalił pasem Jeyowi, ale mamy piękny WM Moment razem z Jimmym można iść dalej, sama walka trwała około 15-16 minut, odpowiedni czas według mnie, ale publika trochę śpi, w sumie może kwestia podbudowy tego pojedynku, ale zobaczymy jak będzie dalej.   2.War Raiders vs The New Day, World Tag Team Championship Tag Team Match Jest tutaj coś do pisania? Walka dodana od tak z niczego, ale liczę na dobre ringowo show, chociaż to proszę! I my dostaliśmy to, gdzie publika spała przez cały pojedynek zamiast TLC Matchu o pasy WWE Tag Team? Tryplak podejmuję co raz gorsze decyzję, spodziewałem się wygranej The New Day, walka skończyła się po 9 minutach i tak naprawdę jak się rozkręciła to zaraz się skończyła, mierny pojedynek, Panowie się starali, ale no cóż oni mogli zrobić bez podbudowy i z takim bookingiem, masakra, ale widać było starania ze strony zawodników, więc to można docenić, nie ich wina, że ten booking woła o pomstę do nieba.   3.Jade Cargill vs Naomi, Singles Match Ehh nie wiem co napisać, po poprzednich walkach się spodziewałem wiele, a okaże się zaraz, że to pojedynek po którym się niczego nie spodziewałem dowiezie o wiele bardziej. Kurde Panie dostały 9 minut i jak dla mnie wykorzystane w 100%, chociaż jak na to, że to WM to trochę boli fakt, że walki typu Jey vs Gunther czy War Raiders vs The New Day wyszły tak słabo i publika nawet obudziła się dopiero na Jade vs Naomi, a ja sam się spodziewałem, że to będzie jedna z gorszych walk xD, niemniej jednak Panie dowiozły, takie 6,5-7 bym dał na cagematchu, zobaczymy jak inni dadzą, Jade wygrywa zgodnie z przewidywaniami.   4.LA Knight vs Jacob Fatu, United States Championship Singles Match No i co kolejny pojedynek co do którego miałem wątpliwości jeśli chodzi o to czy dowiozą w ringu, ale po 2 świetnych pierwszych walkach i Jade vs Naomi to jestem dość spokojny, Panowie nawet nie będą musieli się starać, chciałbym tutaj Knighta, nie był to program na miarę wygrania przez Jacoba imo, to powinien być większy moment, nawet przy pasie mid cardowym, a w obecnym momencie to imo Fatu niewiele zyska na wygraniu tytułu ot kolejna wygrana na koncie i tyle, Knight jako mistrz US mnie bardziej interesuję na ten moment, zobaczymy na co Tryplak postawi, kurde Knight jaki wjazd to było lamborghini? 11 Minut bardzo dobrej walki, kurde martwiłem się o ten pojedynek, a na razie wypadł najlepiej ze wszystkich, Knight i Fatu mieli ze sobą niesamowitą chemię, publika tutaj w końcu ożyła i pomimo tego, że wolałem Knighta to Jacob mi tu nie przeszkadza jako zwycięzca, trochę boję się o jego reign, ale walka była wybitna, Panowie dali radę nawet bardzo, kontra z Moonsaulta na BFT była wybitna, bardzo fajny pojedynek oj tak, także brawa dla nowego mistrza United States!   5.Rey Fenix vs El Grande Americano, Singles Match Mała zmiana, bo będziemy mieli Reya Fenixa, ale jak dla mnie na plus, Rey Fenix w ringu da lepsze show niż Mysterio, więc będziemy mogli liczyć na genialny pojedynek, a szansę na wygraną El Grande trochę wzrosły, chociaż wydaję mi się, że Rey to ostatecznie ugra, ale walka ma potencjał na bycie showstealerem, tak samo w sumie jak pojedynek Tiffy z Charlotte, ale zobaczymy jak to wyjdzie, pytanie czy jak postawiłem na Reya Mysterio w typerze to automatycznie mam to zmienione na Fenixa i zaliczy mi się punkt? Mam nadzieję, że tak, ale też pewnie się przekonamy później. Fajny pojedynek i cieszy mnie wygrana El Grande Americano w debiucie na WM, szkoda Fenixa co prawda, ale taka przegrana mu nie zaszkodzi imo, El Grande był sprytniejszy, ale szkoda, że te walki takie krótkie, tak naprawdę tylko opener, który był po prostu solidny dostał więcej czasu niż standard na tygodniówce, szkoda, ale no jest jak jest, Gigachad w końcu z wygraną, dobrze i to na WM! 8 minut walki, za krótkie jak na WM.   6.Tiffany Stratton vs Charlotte Flair, WWE Women's Championship Singles Match No i pora na walkę, która miała jeden z najgorszych feudów, ale ringowo może wyjść najlepiej z całego pierwszego dnia, a nawet bym powiedział, że i z całej WM, oczekiwania mam spore, kurde obym się nie zawiódł xD. Świetne promo przed walką, pomimo kiepskiego feudu to materiał promocyjny zrobiony tak dobrze, że dał mi hype na ten pojedynek, entrance Tiff też przyjemny, bardzo pasujący do jej postaci. 20 minut dobrej ringowo, ale mega dziwnej walki, nie było to stricte złe, ale wyglądało jakby Panie chciały to jak najszybciej skończyć, czasem nie wiedziały co zrobić, ale przez to, że są bardzo dobre ringowo to jakoś to wychodziło, wygrana Tiff to największy pozytyw tej walki, ale dalej uważam, że Knight vs Fatu to najlepsza walka gali jak na razie.   7.Roman Reigns vs CM Punk vs Seth Rollins, Triple Threat Match No i czas na main event, kurde szybko to leci, ale jest hype, oj jest, mam nadzieję, że nie wymyślą tu jakiegoś durnego bookingu, ale ciężko wymyślić tu jakieś gówno, którego by ta trójka nie udźwignęła, to zbyt wielcy zawodnicy, żeby nawet ze słabym bookingiem dali kiepskie show, więc zawód tutaj nie wchodzi w grę jak dla mnie. Seth dostał piękną wejściówkę tylko dlaczego na Netflixie zrobił się nagle czarny ekran podczas tego wejścia xD, mam nadzieję, że na yt dadzą jakąś powtórkę czy coś, bo chciałem zobaczyć co się wtedy działo. Klimatyczna wejściówka CM Punka, najpierw mocne promo z The Fire Burns w tle, a potem już standardowo Cult Of Personality grane na żywo! Nie wiem co napisać targają mną takie emocję, że to jest niesamowite, genialna walka, genialny feud, genialny booking, wszystko tu zostało zrobione idealnie i perfekcyjnie, Punk się świetnie bawił, Roman nie wygrał, bo nie musiał, Heyman to geniusz, prawdziwy adwokat diabła, Seth wypadł niesamowicie i generalnie tak, Seth ma dalej niepokonany streak w Triple Threatach na WM już 3:0 z czego drugi Triple Threat, w którym to pinuję Romualda i to w ME WM.....ZNOWU! Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że Roman lepszy od Setha to go zapytam, a Roman wygrał kiedyś z Sethem na PLE? Hehehe, za to Seth przypiął dwukrotnie Romualda w ME WM hehehe i elo, ogólnie to nie wiem co było lepsze, zakończenie tego main eventu czy main eventu WM 40 Night 2, dwie różne sytuację, ale emocję te same.   Match Of The Night: 7.Roman Reigns vs CM Punk vs Seth Rollins, Triple Threat Match   Plusy: Solidny opener Jade vs Naomi Jacob vs Knight i Fatu nowym mistrzem US! El Grande Americano vs Rey Fenix i Gigachad w końcu z wygraną! Tiffany wygrywa z Charlotte Main event ABSOLUTE CINEMA!   Minusy: Tragiczny pojedynek o pasy World Tag Team Mega przeciętny dzień poza main eventem   Podsumowanie: Mówiąc wprost nie wiem co mam powiedzieć, ale tak się spodziewałem, że będzie po ogłoszeniu kart na obydwa dni, pierwszy dzień będzie mocno przeciętny z genialnym main eventem, z kolei drugi dzień wynagrodzi przeciętność pierwszego, ale za to ze średnim main eventem, zobaczymy czy druga część mojej przepowiedni się sprawdzi, ogólnie to powiem tak, nie patrząc na ME to dałbym za ten dzień takie 5,5-6/10, ale ME zrobił taką robotę, że co najmniej 7/10, kurde ciężko to ocenić tak jednoznacznie, bo niby to tylko jedna walka, a reszta mega przeciętna, ale za to jaka to była walka....Nie no walka mogła być 10/10 i taka była imo jak i cały program i booking, ale gala jako całość to imo max 7/10 jedna walka nie zakrywa przeciętności całej reszty niestety, tak samo jutro jak większość walk dowiezie poza ME to będzie to po prostu lepszy dzień jako całość, także do zobaczenia jutro! TO JESZCZE NIE KONIEC WM!
    • Attitude
      Nazwa gali: TJPW/DDT/GCW Data: 19.04.2025 Federacja: Tokyo Joshi Pro-Wrestling, DDT Pro Wrestling, Game Changer Wrestling Typ: Pay Per View Lokalizacja: Las Vegas, Nevada, USA Arena: Pearl Theater At Palms Casino Resort Format: Live Platforma: TrillerTV Komentarz: Dave Prazak Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE WrestleMania 41 - Saturday Data: 19.04.2025 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Premium Live Event Lokalizacja: Paradise, Nevada, USA Arena: Allegiant Stadium Format: Live Platforma: Netflix Komentarz: Michael Cole, Pat McAfee & Wade Barrett Theme: Timeless (The Weeknd), FE!N (Travis Scott) Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • Caribbean Cool
      gunther Viking raiders Fenix Jade Fatu Charlotte Roman Iivy Logan Dominik Drew Tba Cody
×
×
  • Dodaj nową pozycję...