Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

WWE Great American Bash 2005 Wyniki + fotki


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 295
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2005
  • Status:  Offline

jesli to co piszesz to prawda to oczywiscie masz racje. mnie rowniez sie podobal gimmick MH i szkoda, ze zakonczyli jego serie. motyw z teroryzmem niesmaczny i przesadzony,ale mi sie to podobalo. bardzo uwiarygodnilo to postac Hassana jako araba, a samo preview na GAB bylo naprawde mrozace.

 

a tych wsszytkich jaj nie byloby gdyby wreszcie zdecydowali sie puszczac smacka na zywo a nie po 2 dniach. nie wiem jaki to ma sens...pojebane wwe :)

 

szkoda, ze zaspoilowales, myslalem ze zrobia z tego jakis 3 way dance, przyjdzie orton i bedzie walka na ss :) w sumie myslalem ze Legend Killer pomoze hassanowi juz w niedziele ui bardzo zdziwilem sie, ze sie nie pojawil, ale tak jak mowisz wplyw na to mogla miec sytuacja z jajem na smacku.

 

tzn ze Hassan nie bedzie odgrywal znaczacej roli w wwe ?? jesli tak to szkoda bo byl to najlpezszy heel na smacku :(

129287286446c8a666924a3.jpg

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Romo

    3

  • DDP

    2

  • Wee Man

    2

  • evertonian

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  15
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.07.2005
  • Status:  Offline

Nie powinni po prostu odnosic sie do terroryzmu, bo szkoda postaci. Akurat jakiegos Hassana aresztowali w Londynie.
Ann

157520527642e93fbbbe6f6.jpg


  • Posty:  580
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

W typerze wtopiłem na całej linii jak nigdy.

 

Animal i H mistrzami tag team? Śmiech na sali. Po co wygrał Booker, sam nie wiem, przecież jeszcze na RAW promowano Christiana, jako nową siłę w Smacku. Eddie znowu dał du.., Orlando wygrał czysto z Benoitem, przecież to śmieszne.

 

Ogólnie strasznie nieciekawe pojedynki, kompletnie bez emocji.

 

A na Summerslam będzie Batista vs JBL, bo Undertaker ma program z Randym, pewnie cos zrobią na SM żeby zmienił się NO1 Contender.

 

O kurcze nie zuważyłem spoilerka powyżej, czyli się potwierdza. Ach, cóż to będzie za walka :shock: :shock:

Retired?

174471322253443c3b65b19.jpg


  • Posty:  1 295
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2005
  • Status:  Offline

tak krytykujecie tego GABa, a nikt nie zwrocil uwagi, ze fajerwerki na poczatku gali byle lepsze nawet od tych z WM21! generalnie najfajniejsze fajerwerki w tym roku ;)

129287286446c8a666924a3.jpg


  • Posty:  852
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.03.2004
  • Status:  Offline

  Ann napisał(a):
Nie powinni po prostu odnosic sie do terroryzmu, bo szkoda postaci. Akurat jakiegos Hassana aresztowali w Londynie.
}

 

dokladnie :) (wwe to syf)

 

witamy dziewuszke na forum :P

...

  • Posty:  1 066
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

nie widzialem w calosci tej gali widzialem jedynie trzy walki tzn Hassana, Mexicools oraz main event.

 

Main event byl moim zdaniem cienki, i to byla niestety wina Batisty, Batista jako heavywieght champion wyglada i prezentuje sie naprawde swietnie, no ale nie w ringu i nie przy mikrofonie, po tej gali z przykroscia to stwierdzam bo mimo jego brakow wciaz go lubie.

Kiepskie bylo to zakonczenie, cala walka byla nudna, koncowka mogla by byc ciut lepsza o ile do ich walki wtracil sie ktos istotny, jakis wrestler z gornej polki (Choc Orlando wygral czysto z benoitem, wiec nie lekcewaze go tak do konca )

 

Walka Hassana i Muhameda tez nie iskrzyla ale miala wieciej fajerwerkow od main eventow, dlategotez twierdze ze byla lepsza od main eventu ,ale jakim kosztem. Wrestling to show i ja nie widze granicy dobrego smaku, nawet w tak goracym czasie nie ma sie co obrazac na terrorystow. Od samego poczatku hassan mi sie srednio podobal, mam o nim podobne zdanie jak o Carlito, sredni w ringu, lepszy w speechu. Jedyne co mi sie w nim podobalo to gimmick niepokonanego, to bylo naprawde dobre i szkoda ze to spierdolili. bardzo podoba mi sie ze w TNA jest tak wielu pretenderow do tytulu, lubie jak sie daje ludziom szanse daje im push tym samym poszerzerza lawke maineventerow. Tak moglo sie stac po GAB gdyby nie bylo tej afery z terrorystwami i Muhamad wygral walke.

Szkoda.

Ale tak z innej beczki to mysle ze dobrze sie dzieje ze Orlando broni ten US Title. W Moim mniemaniu ten tytul to jest smiec, uprzedzam ze jest to moje zdanie, nie wiem patrze na ten tytul i nie czuje zeby dawal on jego wlascicielowi wiekszego prestizu, zwlaszzcza ze dzierzyl go przez cholernie dlugo Cena. Do czego zmierzam, ano do tego ze dobrze sie stalo, czysta przegrana Benoita to droga w kierunku polepszenia statusu tego tytulu, benoit na tym nie zbiednieje , Orlando i tytul na tym zysklay.

 

Szkoda ze Eddie jobuje, ale gdyby wygral ten feud bylby ciagniety, a po co to komu.

 

Zdziwilo mnie ze na tej gali nie byl broniony Cruiserweight title.

szpaler drzewek wydaje się kłaniać w powitalnym geście

205322999744c9c3acda6ae.jpg


  • Posty:  2 861
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.09.2004
  • Status:  Offline

  sixter napisał(a):
Walka Hassana i Muhameda tez nie iskrzyla ale miala wieciej fajerwerkow od main eventow

 

Cholera tą walkę chyba przespałem i drugi main event też :cry:

Take me down to the paradise city

Where the grass is green and the girls are pretty

114037126847768c6792b79.jpg


  • Posty:  2 492
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.03.2004
  • Status:  Offline

  sixter napisał(a):
Choc Orlando wygral czysto z benoitem, wiec nie lekcewaze go tak do konca )

 

 

No czy tak czysto to nie wiem...

Sprzedaję CD z wrestlingiem i autografy wrestlerów... kontakt: gg 4358363 mail weemanowski@gmail.com

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3417898 -> Kup coś :)

11099216134562f5382d0da.jpg


  • Posty:  527
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.11.2003
  • Status:  Offline

Myslalem ze zbedne jest pisanie ze walka nie byla z "czystym finishem" Jak wy ja ogladaliscie panowie? Uzycie "nagiego" naroznika do zwyciestwa to nie jest czyste zwyciestwo, tak jak trzymanie lin. Orlando sam odslonil naroznik, gdyby Benoit to zrobil to bylyby to przypadek ale skoro Jordan to zrobil to on ponosi odpowiedzialnosc za to ze Benoit oberwal od slupka:D
Dallas Horsemen <> ////

191681509045cd1f88a17b0.jpg


  • Posty:  580
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

w obecnych czasach nieustanych interwencji można powiedzieć, że był to czysty finish, dziesiątki akcji które dawniej powodowały natychmiastową dyskwalifikację obecnie jest dozwolone i jest częścią zwykłej walki
Retired?

174471322253443c3b65b19.jpg


  • Posty:  1 066
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

ja tej walki nie ogladalem, ktos wyzej napisal ze byl to czysty finish, ale skoro piszecie ze byl to finish z wykorzystaniem tego zlacza, to majac ta wiedze teraz nie okresli bym tego finishu czystym, ale nie bede sie dalej rozpisywal bo tego nie widzialem.
szpaler drzewek wydaje się kłaniać w powitalnym geście

205322999744c9c3acda6ae.jpg


  • Posty:  923
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.11.2003
  • Status:  Offline

Wygrana Orlando to zart :PPP I w dodatku malo smieszny ,nic nie ujmujac mlodemu wrestlerowi ,ale nobody gives a money ass about Jordan.

 

Przegrana CLB :((( Niestety Christian na SD! nie osiagnie nic wielkiego w najblizszym czasie ,a szkoda :((( Mozna bylo sie tego spodziewac po walce z Batista na SD!

 

Hassan poszedl i mi to szczerze mowiac wisi.

 

JBL vs Batista na SS ehhh..........po chuja !!!!

 

Eddie i Rey robi sie bezsensowne :(((

 

SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

terac niby eddie jest ojcem Dominica.....ehhhh co za bzdury ja pierdole. Ile razy jeszcze Eddie bedzie jobbowal :(((

 

GAB wedlug mnie ssal :(( Nie az tak bardzo jak ten zeszlo roczny ,ale ssssssssal.

 

Tak exposed turnbuckle to czysty win........bueheheh :lol:

Sprowadzanie dowolnych rzeczy WWE i TNA na zamowienie forumowiczow !!!

 

REY024 Allegro, aktualna oferta:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24560233


  • Posty:  4 760
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.01.2005
  • Status:  Offline

Gala do dupy. Rey-Eddie ile razy to mozna ogladac,zygac sie chce.

Wygrana orlanda. Szopka z Hassanem,tym wwe siegnelo dna.

Akurat Christiana mialem w dupie wiec wygrana Bookera T u mnie na plus.

Gala bardzo slaba,co dziwi bo SmackDown ostatnio sporo sie zmocnil a tu tak slabo.

Absence of War Does Not Mean Peace

3669750324873c0356f997.gif


  • Posty:  434
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2004
  • Status:  Offline

Feud Eddie-Rey robi się coraz bardziej żałosny :/.

117380471846b21e8779201.gif


  • Posty:  483
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Zastanawiałem sie czy sciagnac sobie GAB ale po waszych wypowiedziach spasuje nie bede sobie psuł humoru :Pi tak juz sobie skopałem wynikami... WWE czasami naprawde nie mysli no ale coz zaczynam sie przyzwyczajac =_=
Largen then life.....

194233445040d59a169eb2d.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 040 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 599 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 893 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
    • KyRenLo
      Serial The Boys. Sezon 4. Odcinek 8. W finałowym odcinku czwartego sezonu wydarzyło się coś wyjątkowego. Pewna postać pozwoliła się nam poznać od innej strony (Zrobiła coś, czego wcześniej nie robiła). Pytanie dookoła, ale myślę, że ci, co oglądali raczej skojarzą, o jaką scenę dokładnie chodzi.  Co takiego się stało?
    • MattDevitto
      Liczyłem, że przy corocznych cięciach w WWE będzie jakiś ciekawy kąsek dla obecnego New Japan, np. taki Andrade, ale niestety tak się nie stało. Brakuje star poweru i to wie każdy - jestem bardzo ciekawy zestawienia na Climax. Bez posiłków z AEW się nie obędzie... Do BOSJ dopiero zamierzam zasiąść, ale czytałem raczej pozytywne opinie o pierwszych dwóch dniach co cieszy, bo ostatnio nie jest to normą przy turniejach.
    • IIL
      NJPW powinno zagrać trochę jak WWE w Stanach i ściągnąć kogoś jak Kento Miyahara z AJPW czy Kaito Kiyomiya z NOAH (a najlepiej obu) i rozkręcać ten silnik od nowa na szybsze obroty. Widać niestety ogromne cięcia finansowe związane z recesją w Japonii i spadkiem zainteresowania po covidzie.  Jeżeli nic się prędko nie zmieni, to NOAH wraz z wsparciem WWE i AAA/NXT wejdzie na numer 1 w Japonii. Nadzieja w Tonym i jego portfelu. 
    • MattDevitto
×
×
  • Dodaj nową pozycję...