Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

The Ultimate Fighter|S11E03|HDTV-aAF


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 336
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

http://www.bankfotek.pl/image/225771.jpeg

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/fb/Team_Liddell_vs_Ortiz_TUF_poster.jpg

 

The.Ultimate.Fighter.S11E03.HDTV.XviD-aAF

 

http://img140.imageshack.us/img140/8946/infosamoaxh2.jpg

 

http://www.wrestlingdupe.com/png/15555.png

 

http://img376.imageshack.us/img376/5971/downloadrvdfb9.jpg

 

MEGAUPLOAD

 


http://www.megaupload.com/?d=8WKVK69H

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • thejehmes

    1

  • miszcz_94

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 274
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.10.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

The.Ultimate.Fighter.S11E03.HDTV.XviD-aAF

 

Screen:

 

 

http://www.dedicatedtv.net/forum/images/showcaps/153509/1.jpg

 

 

Links:

 

This is the hidden content, please

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Ludzie w NXT kwestionują sens WWE LFG po piątkowych zwolnieniach. Zwyciężczyni pierwszego sezonu programu i medalistka olimpijska Tyra Mae Steele znalazła się wśród osób zwolnionych z WWE w piątek. Nasz kolega z redakcji Bryan Alvarez podzielił się w niedzielę na X z subskrybentami informacją, że w NXT są ludzie kwestionujący sens WWE LFG, skoro i tak wyrzucili zwyciężczynię. Alvarez napisał: Steele walczyła w odcinkach EVOLVE przed piątkowymi cięciami. Wyzwoliła Kendal Grey o pas WWE EV
    • Robespierre
      Zaległa gala/gale są już opublikowane. Proszę więc o kontakt wszystkie zainteresowane osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, a które chcą występować w reaktywowanym EWF i wtedy myślę, że około weekendu majowego moglibyśmy mieć kartę na nową galę.
    • HeymanGuy
      Pure gold.
    • Nialler
      To ja dorzucę od siebie, że "Trouble" od Morganki jest dla mnie mega spoko i nawet w głowie sobie nucę po kilka razy dziennie. I dla mnie to nie jest theme stricte wrestlingowy, bo Nickelbacka słucham od gówniaka, ale theme song WM 42 - Bones for the crows.
    • Grok
      Kairi Sane znalazła się wśród zwolnień z rosteru WWE w piątek i to zagadka, której nie potrafię rozwiązać. W momencie jej odejścia nie było żadnych oznak, że ląduje na liście cięć. WWE poświęciło jej czas antenowy na budowanie historii, a ona nawet pokonała IYO SKY w swoim ostatnim singles matchu na Raw 13 kwietnia. Wszyscy czekali, aż w końcu stawi czoła Asuce, co ja – i wielu innych fanów – odebrałem jako początek długiego programu między nimi. Czy odejście Kairi Sane z WWE było nieoczek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...