Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  101
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.01.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

że z Sheamusa będzie taki Tweenerowy Face

 

Ta... Z Ortonem też tak miało być, a jak jest widzimy...


  • Posty:  1 660
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ta... Z Ortonem też tak miało być, a jak jest widzimy...

 

Orton, a Sheamus to dwa inne światy, więc możliwe, że Sheamus to będzie tweenerowy-face.

18056192365019276624f15.jpg


  • Posty:  580
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.06.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Orton, a Sheamus to dwa inne światy, więc możliwe, że Sheamus to będzie tweenerowy-face.

Taki Sheamus najbardziej by mi odpowiadał. :D

I'm the best in the world at what I do

Sometimes a blessing can be a curse

Cody Rhodes #1 Fan!

212326867586a795fd12c5.jpg


  • Posty:  1 470
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.07.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Taki Sheamus najbardziej by mi odpowiadał. :D

No może być ciekawie, z racji iż publika nawet skandowała jego imię. No i w promach może być ciekawszy, czy nawet pozytywnie zabawny z tym akcentem. A gdzie on przeszedł faceturn? Czy przypadkiem nie miało to miejsca już w sklepie z zabawkami w naszej stolicy? :twisted:

A zastój w dywizji tagteamów powinien zostać rozwiązany przez zjoobowanie Nexusa panom z Indii. No bo po co ta dwójka ma razem istnieć? Dla przejścia Khaliego na złą stronę oraz by coś zrobić np w pojedynkach dwójek.

A dla wszystkich, którzy narzekali na podłożenie Morrisona- no przecież mistrz wagi ciężkiej musi coś wygrać, dwa- Szaman Sexu nie ma co liczyć obecnie na jakiś wielki push, skoro w main evencie na RAW wszystko dzieje się wokół dwóch mistrzów WWE.

Roots Rock Reggae

Odpowiedz mi kim jestem!?!

173694779448d910b615175.jpg


  • Posty:  459
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.01.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

+/-

 

+ Speech Huntera ,R-truth'a i Chrystiana. Ogłoszenie walki i znowu o pająkach i gadanie do Lil Jimmy :twisted: . Don't WHAT me! Truth jest zajebisty w tym gimmicku.

+ Ryder jako asystent!!! WWWYKI!!!

+ Dobra technicznie walka JoMo i CC ,tylko ten wynik...

+Bryan i Barret. daniel sie poprawił na micku ,a Barret jak zawsze nieźle.

+ Znowu niezłe wejście Uso's ,ale....

+ TRUTH WYGRYWA! bardzo dobrze...

 

 

 

- Jebać pseudo-Nexus

- ...mogli im pociągnąć ten klimatyczny theme ,a nie ten HH z Ulicy.

- SS 2011 walka Chrystian vs Randy Orton no DQ. Znowu :roll:

- Porażka Johna. Szkoda i tyle...

- Face-turn Rudego. No ludzie oprócz WSM jest jedynym dobrze...wróć. Był dobrze bookowanym heel'em...

-Kingston i Big Show(o sry dopiero zobaczyłem ,że to cofnięcie w czasie From jamaica :P )

 

*dopiero zobaczyłem ,że na stroju WSM nie ma głowy słonia ,tylko facet ze sztangą :twisted:

* Była cenzura ,czyli przekleństwo czyli...Attitude Era :twisted:

3644074924fa3e310b8a76.jpg


  • Posty:  209
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.01.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Powiem wam ,że Heel Turn Ortona to nie głupi pomysł. WWE ma tendencje ,ze jeżeli coś się przyjmie ,to jest to wykorzystane na 100% . Mam nadzieje ,ze te ataki na Stół (swoja drogą już nabijają się w Internecie ,ze na WM 28 Orton zmierzy się ze Stołem Komentatorskim:P) , nie będą kontynuowane za długo . Orton jest świetnie Bookowany ,ale jako przegrany. Mam nadzieje ,ze na SS ,Orton przejdzie Heel Turn.
NWO FOR LIFE !

15887074294e35a9a4096c5.jpg


  • Posty:  1 660
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

no DQ. Znowu

 

Jak znowu? Na Money in the bank ich pojedynek nie był No DQ.

18056192365019276624f15.jpg


  • Posty:  613
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

no DQ. Znowu

 

Jak znowu? Na Money in the bank ich pojedynek nie był No DQ.

Jemu bardziej chodziło o walkę Christian-Orton, nie o stypulację. Swoją drogą niedługo dobiją do ilości pojedynków Kofi-Dolph


  • Posty:  742
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Swoją drogą niedługo dobiją do ilości pojedynków Kofi-Dolph

 

Kofi vs. Dolph to był bardzo nijaki feud ze względu na kiepską postać Jamajczyka. Dolph z Edgem stworzył już bardzo fajny pojedynek. Co do dużej ilości walk to akurat w feudzie Orton vs. Christian wcale mi to nie przeszkadza, bo ich starcia są dobre i ciekawe, a sam feud jest dobrze prowadzony. Nie porównałbym tego do walk Kofiego z Ziglerem, którym towarzyszyła kiepska otoczka i dlatego duża ilość przeszkadzała.

Entertainment > Wrestling

 

Dolph Ziggler sprzedaje ciosy lepiej niż TNA bilety :)


  • Posty:  387
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.06.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wynik Dark Matchu Smackdown

 

 

Wade Barrett def.Colt Cabana

 

 

Czyli doczekaliśmy się debiutu, a w zasadzie powrotu :?:

Colt'a

do WWE :)


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Na ostatnim tapingu SmackDown! poznaliśmy nową walkę na nachodzące wielkimi krokami PPV SummerSlam:

Sheamus vs. Mark Henry

Chyba Celtic Warrior przeszedł już całkowity face turn gdyż uratował Kozlova w squashu z Henrym

 


  • Posty:  613
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Swoją drogą niedługo dobiją do ilości pojedynków Kofi-Dolph

 

Kofi vs. Dolph to był bardzo nijaki feud ze względu na kiepską postać Jamajczyka. Dolph z Edgem stworzył już bardzo fajny pojedynek. Co do dużej ilości walk to akurat w feudzie Orton vs. Christian wcale mi to nie przeszkadza, bo ich starcia są dobre i ciekawe, a sam feud jest dobrze prowadzony. Nie porównałbym tego do walk Kofiego z Ziglerem, którym towarzyszyła kiepska otoczka i dlatego duża ilość przeszkadzała.

Być może. Jednak uważam, że Christiana można było lepiej zrobić. Po turnie zrobili z niego... leszcza, żeby nie powiedzieć gorzej, który chwyta się każdej brzytwy, żeby tylko zostać mistrzem (vide stypulacja na MITB). Do tego denerwuje mnie niekonsekwencja ludzi na SD. Jak Christian lał Ortona pasem to nikogo nie było w pobliżu. Natomiast jak Orton zbliżał się do niego to od razu 5 ochroniarzy przyszło -_- No, ale to widać już od pewnego czasu. Brakuje mi takiego heel'a, który "siłowo" uzyska walkę o pas i ją wygra, np. przez 2-3 tygodnie przychodzić po walce mistrza z krzesłem w ręku i ze dwa razy przez plecy. No, ale to moje marzenia :(


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   465
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Jednak uważam, że Christiana można było lepiej zrobić. Po turnie zrobili z niego... leszcza, żeby nie powiedzieć gorzej, który chwyta się każdej brzytwy, żeby tylko zostać mistrzem

 

Właśnie na tym polega obecna postać Christiana. Heel, który próbuje różnych chwytów np. ten ze stypulacją na MITB, wymalowanie autokaru Ortona, zasłanianie się ochraniarzami.

 

Brakuje mi takiego heel'a, który "siłowo" uzyska walkę o pas i ją wygra, np. przez 2-3 tygodnie przychodzić po walce mistrza z krzesłem w ręku i ze dwa razy przez plecy.

 

W tej chwili takim heelem jest Mark Henry tylko na razie nie walczy o pas. Chcą go pod promować trochę.

Najdłużej panujący w historii Attitude Mówi Typer Champion of the world!!!

1. Miejsce - Typer AEW 2020

1. Miejsce - Typer AEW 2021

2. Miejsce - Typer WWE 2020

3. Miejsce - Typer Mistrzostw Świata 2014

3. Miejsce - Typer Ligii Europy 2014/2015

156429637657b4c00661021.jpg


  • Posty:  613
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Właśnie na tym polega obecna postać Christiana. Heel, który próbuje różnych chwytów np. ten ze stypulacją na MITB, wymalowanie autokaru Ortona, zasłanianie się ochraniarzami.

 

Nie kupuję tego, ale to już mój problem :P

 

W tej chwili takim heelem jest Mark Henry tylko na razie nie walczy o pas. Chcą go pod promować trochę.

Ten z kolei, ze względu na swoje warunki ma nieco, ograniczony zestaw ciosów (czy jak to nazywacie), niewątpliwie czekam co z tego wyniknie, bo jak wiadomo Alberto też miał mieć walkę o pas :sad:. Dla mnie idealnym heelem, który powinien kręcić się wokół pasa (i z pasem :wink:) , był Sheamus. Teraz to niewiadoma, bo wygląda to na jego faceturn i trzeba chwilę poczekać z oceną.


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   465
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Dla mnie idealnym heelem, który powinien kręcić się wokół pasa (i z pasem :wink: ) , był Sheamus. Teraz to niewiadoma, bo wygląda to na jego faceturn

 

Być może już niedługo po uporaniu się z Henrym zawalczy z Christianem o pas WHC jeśli Captian Carisma upora się z Ortonem. Sheamus jako face nie wiem czy się sprawdzi dajmy mu trochę czasu.

Najdłużej panujący w historii Attitude Mówi Typer Champion of the world!!!

1. Miejsce - Typer AEW 2020

1. Miejsce - Typer AEW 2021

2. Miejsce - Typer WWE 2020

3. Miejsce - Typer Mistrzostw Świata 2014

3. Miejsce - Typer Ligii Europy 2014/2015

156429637657b4c00661021.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • VictorV2
      Oooof. Z jednej strony, sporo to tłumaczy. Z drugiej, trochę to rozumiem. Też nigdy nie byłem fanem samej akcji w ringu - jak każdy inny lubię obejrzec 5* match i co chłopaki i dziewczyny potrafią zrobić, ale nie uważam matchy za "główna atrakcję", więc storyline > match. Można mieć dobry storyline z chujową walką, ale nie wyobrażam sobie świetnej walki z chujowym storyline'em. Mimo wszystko, balans musi być.  Wydaje mi się że pewnie stąd też tyle rzeczy wygląda tak samo/bardzo podobnie, bo c
    • -Raven-
      Jest to bardzo prawdopodobne. Trylogia z Lesnarem czeka za rogiem na Obamę, tak więc najwyższa pora żeby Lesław spierdolił mu szansę na zostanie Królem Ringu i rozliczyli się za to na SummerSlam.
    • VictorV2
      Ominąłem komentarz z zeszłego tygodnia, wiec wróćmy szybko przed GAB   Ogólnie, faktycznie, nie wiele jest poszczególnych momentów o których warto mówić albo które są szczególne. NXT ma u mnie kredyt zaufania, zrzucę to na fakt że dużo nowych twarzy (Jednak...nawet ja mam limit i niedługo nawet z moim podejściem to nie będzie wymówka). Z ciekawszych rzeczy - Shugarmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan. O tak, więcej go proszę. Oby ojebał Dion'a i odesłał go do NFL, bo poza wyglądem Dion
    • IIL
      O tych wizach warto pomyśleć z wyprzedzeniem... 
    • VamosBarcelona
      Thursday Night Overdrive #3 18.06.2026r. Fort Wayne, IN   Tym razem Overdrive wychodzi poza stan Illinois i przenosi się do Fort Wayne co od razu na pierwszy rzut oka widzimy po tym jak arena wypełniona jest fanami, którzy żądni są rozrywki zwłaszcza po wydarzeniach z zeszłego tygodnia. Słyszymy w końcu theme song Swerve’a Stricklanda, a publiczność wita czarnoskórego zawodnika ogromnym cheerem. Swerve po drodze przybijając piątki swoim fanom mija rampę, żeby wejść do ringu i odeb
×
×
  • Dodaj nową pozycję...