Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  217
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.02.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie ogarniam przesłania prom Curtisa. Dla mnie to jest cholerny kicz, bez żadnego wyrazu...nie czaję. Akurat on, mam nadzieję, nie zagrzeje miejsca.
And if you're not down with that, I've got just two words for ya!

  • Posty:  234
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.01.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Chodzi chyba o jakieś przysłowia czy też grę słów, w zeszłym tygodniu było to "Płakanie nad rozlanym mlekiem", w tym roku jakieś przysłowie o czipsie na ramieniu. Wspomniał o tym Cole po filmiku.

  • Posty:  1 009
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie ogarniam przesłania prom Curtisa. Dla mnie to jest cholerny kicz, bez żadnego wyrazu...nie czaję. Akurat on, mam nadzieję, nie zagrzeje miejsca.

 

Coś mi się zdaje, że w taki sposób wypełnia swój kontrakt. WWE nie chce ponosić strat zwalniając go i dają mu takie segmenty. Biorę po uwagę też optymistyczną wersję. Czyli nerdowski gimmick dla Curtisa.

48798430952f294e69c1e4.jpg


  • Posty:  817
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.12.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dają mu po prostu serię segmentów, w których - wykorzystując różne przysłowia - żali się, że nie dostał obiecanego title shota na pasy tag teamowe. Czy to takie tragiczne? Ja tam mam do tego neutralny stosunek, zresztą dużo czasu na to nie poświęcają. Curtis ogólnie jako wrestler (przynajmniej po tym co widziałem w NXT, kiedy jeszcze to oglądałem) jest tragiczny więc mam nadzieję, że donikąd te segmenty nie będą prowadziły, a jedynie będą jakimś wytłumaczeniem na to czemu Johnny nie może skorzystać ze swojego zwycięstwa z NXT i np. czemu później zniknie. Może podłożą go potem Truthowi w jakimś squashu i się z nim pożegnają. Oby.

„The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - J. Robert Oppenheimer

 

„W krainie ślepców jednooki jest królem.”

899277064ec56dc584330.jpg


  • Posty:  168
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Posiada jednego, Randy'ego ale to chyba jednak za mało.

 

Może nie za mało ale za słabo.Randy Orton miał zastąpić Edge'a ale go nie zastąpi(ł)...

If you smell what The Rock is cooking!!!

256089434dd7a45d767df.jpg


  • Posty:  98
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

O Curtisie wreście sobie przypomnieli że mają jeszcze zwycięzce NXT, z ktorym nic nie robią i wymyślają mu jakieś pojebane segmenty, których nikt nie rozumie. A Jinder Mahal według mnie może dużo zrobić w WWE zobaczymy jak go dalej pociągnom narazie bym chciał żeby jemu i Khaliemu dali pasy TT, bo według mnie kiedy nie ma Big Show i Kane'a znowu w dywizji TT są same zjeby.
Ja chce heelturn Jasia

  • Posty:  960
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Curtis jak dla mnie jeśli jakimś cudem wogóle się przebije do rosteru to jest to materiał na kosmicznego jobbera jak Tatsu. Czy on wogóle coś walczył od kiedy wygrał NXT? Ja sobie nie przypominam. Najlepiej byłoby go odesłać do rozwojówki, ewentualnie zwolnić.

1161423919541b3db89050d.jpg


  • Posty:  98
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Curtis jak dla mnie jeśli jakimś cudem wogóle się przebije do rosteru to jest to materiał na kosmicznego jobbera jak Tatsu. Czy on wogóle coś walczył od kiedy wygrał NXT? Ja sobie nie przypominam. Najlepiej byłoby go odesłać do rozwojówki, ewentualnie zwolnić.

 

Nie walczył jedyne co się pokazał przed tymi segmentami to to że był w grupie osób bijących brawo Edge'owi przy jego ostatni speechu. A w rozwojówce siedział już w ch*j wiec lepiej go już zwolnić.

Ja chce heelturn Jasia

  • Posty:  960
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie walczył jedyne co się pokazał przed tymi segmentami to to że był w grupie osób bijących brawo Edge'owi przy jego ostatni speechu.

 

Faktycznie, przypominam sobie. Ciekawe czy na tym 3-godzinnym RAW zawalczy chociaż raz( osobiście mam nadzieję na przegraną z Ryderem ) czy dalej będzie nam sypał mądrościami życiowymi o jedzeniu.

1161423919541b3db89050d.jpg


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.05.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Curtis jak dla mnie jeśli jakimś cudem wogóle się przebije do rosteru to jest to materiał na kosmicznego jobbera jak Tatsu. Czy on wogóle coś walczył od kiedy wygrał NXT? Ja sobie nie przypominam. Najlepiej byłoby go odesłać do rozwojówki, ewentualnie zwolnić.

 

Nie walczył jedyne co się pokazał przed tymi segmentami to to że był w grupie osób bijących brawo Edge'owi przy jego ostatni speechu. A w rozwojówce siedział już w ch*j wiec lepiej go już zwolnić.

 

 

 

I jeszcze był Drwalem w Lumberjack Matchu pomiędzy Ezekielem Jacksonem a Wadem Barrettem na Extreme Rules.

Entertainment > Wrestling

  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wszyscy tak spisujecie Curtisa na straty a ja się mogę z wami założyć że otrzyma on nie mniejszą szanse na pokazanie się jak Jindar Mahal.Dlaczego? Dlatego że po wygraniu NXT nie było go na ekranach jakieś 4 miesiące.Śledząc tylko to forum widać było że większość już o nim zapomniała,podejrzewam ze większość fanów WWE tak miała.No właśnie to skoro tak było to po kiego ch*** teraz Curtis otrzymuje czas antenowy jak już można go dawno było usunąć (skoro tak sami mówicie że będzie Mega jobberem)

Aaa i jeszcze te segmenty ja powiem szczerze że od dawna nie widziałem czegoś tak oryginalnego i zarazem odpychającego jak na warunki PG.Byle jobberowi by mlekiem się polewać nie kazali.

Zrobiłem dużo dla biznesu:

Udział: Youshoot Teddy Long, Youshoot Rikishi, Lapsed Fan Podcast, Wrestling Soup, konwersacje z Dejwem na twitterze... Więc się wypowiadam + jestem w stanie słuchać Russo.


  • Posty:  238
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.02.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wszyscy tak spisujecie Curtisa na straty a ja się mogę z wami założyć że otrzyma on nie mniejszą szanse na pokazanie się jak Jindar Mahal.Dlaczego? Dlatego że po wygraniu NXT nie było go na ekranach jakieś 4 miesiące.Śledząc tylko to forum widać było że większość już o nim zapomniała,podejrzewam ze większość fanów WWE tak miała.No właśnie to skoro tak było to po kiego ch*** teraz Curtis otrzymuje czas antenowy jak już można go dawno było usunąć (skoro tak sami mówicie że będzie Mega jobberem)

Aaa i jeszcze te segmenty ja powiem szczerze że od dawna nie widziałem czegoś tak oryginalnego i zarazem odpychającego jak na warunki PG.Byle jobberowi by mlekiem się polewać nie kazali.

 

Tu się zgadzam no ale ja czekam na jego walkę i jestem ciekaw co się z nim stanie no bo segmenty z wylewaniem na siebie mleka nie mówią wiele.Możliwe że pokręci się wokół pasa Interkontynentalnego no bo shot o pasy TT z Truthem na razie odpada.

We walk alone in the unknown

We live to win another victory

We are the young

Dying sons

We live to change the face of history...

2482447074e46ec6d7986d.jpg


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja jestem jak najbardziej za tym pomysłem o którym już ktoś wspomniał by zawalczył choćby nawet w squashu z R-Truthem tym bardziej że miał kilka niesnasek z nim podczas NXT...ale to raczej nierealne bo są w osobnych brandach:/

Zrobiłem dużo dla biznesu:

Udział: Youshoot Teddy Long, Youshoot Rikishi, Lapsed Fan Podcast, Wrestling Soup, konwersacje z Dejwem na twitterze... Więc się wypowiadam + jestem w stanie słuchać Russo.


  • Posty:  45
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.06.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Curtis jak dla mnie jeśli jakimś cudem wogóle się przebije do rosteru to jest to materiał na kosmicznego jobbera jak Tatsu.

 

Jeżeli chodzi o przebicie do rosteru to oto nie ma się co martwić. Bowiem ostatnio oglądając wwe.com zauważyłem iż ten zawodnik został dodany do rosteru SmackDown. Moja opinia odnośniego jego postaci jest inna. WWE uważa że jeszcze nie nadszedł na niego czas. Koleś ma raptem 23 lata, więc musi się nieco podszkolić, a segmenty są po to aby go sprawdzić, a to że robi z siebie idiotę jest inną sprawą. Osobiście w NxT kibicowałem Batemanowi i ubolewam że to nie on wygrał, bo to był potencjał na zawodnika, a aktualnie jako jedyny z tego sezonu nie znalazł się w WWE... Chyba że chcą z nim poczekać a Novak, Conor i Saxton po zakończeniu swojego pobytu w NxT pożegnają się na długo o ile nie na zawsze z WWE.

17964326704dfcf6fa9263f.png


  • Posty:  209
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.01.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Curtis jak dla mnie jeśli jakimś cudem wogóle się przebije do rosteru to jest to materiał na kosmicznego jobbera jak Tatsu.

 

Curtis ma niezłe Ring Skille , Mic Skille ma słabe i brak charyzmy . Curtis ma niby szczęście że wygrał NXT chodź Brodus powinien wygrać ( a tak miedzy nami po co jest to NXT? Bo już lepiej by 3 Brand wyglądał , bo Brodus który zajął drugie miejsce częściej pojawia sie od Curtisa ,to samo z Kavalem który Jobbował a teraz go nie ma , a "przegrani"? McGillicuty ma Pas Tag Team, a Alex Feuduje z byłym Championem Mizem ), ale pech Curtisa polega na Erze PG . Curtis będzie gwiazdą Superstars nic więcej ,a Heel Turn doprowadziłby go z jego charyzma do statusu Jobbera ,albo zwolnienia.

NWO FOR LIFE !

15887074294e35a9a4096c5.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • VictorV2
      Oooof. Z jednej strony, sporo to tłumaczy. Z drugiej, trochę to rozumiem. Też nigdy nie byłem fanem samej akcji w ringu - jak każdy inny lubię obejrzec 5* match i co chłopaki i dziewczyny potrafią zrobić, ale nie uważam matchy za "główna atrakcję", więc storyline > match. Można mieć dobry storyline z chujową walką, ale nie wyobrażam sobie świetnej walki z chujowym storyline'em. Mimo wszystko, balans musi być.  Wydaje mi się że pewnie stąd też tyle rzeczy wygląda tak samo/bardzo podobnie, bo c
    • -Raven-
      Jest to bardzo prawdopodobne. Trylogia z Lesnarem czeka za rogiem na Obamę, tak więc najwyższa pora żeby Lesław spierdolił mu szansę na zostanie Królem Ringu i rozliczyli się za to na SummerSlam.
    • VictorV2
      Ominąłem komentarz z zeszłego tygodnia, wiec wróćmy szybko przed GAB   Ogólnie, faktycznie, nie wiele jest poszczególnych momentów o których warto mówić albo które są szczególne. NXT ma u mnie kredyt zaufania, zrzucę to na fakt że dużo nowych twarzy (Jednak...nawet ja mam limit i niedługo nawet z moim podejściem to nie będzie wymówka). Z ciekawszych rzeczy - Shugarmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan. O tak, więcej go proszę. Oby ojebał Dion'a i odesłał go do NFL, bo poza wyglądem Dion
    • IIL
      O tych wizach warto pomyśleć z wyprzedzeniem... 
    • VamosBarcelona
      Thursday Night Overdrive #3 18.06.2026r. Fort Wayne, IN   Tym razem Overdrive wychodzi poza stan Illinois i przenosi się do Fort Wayne co od razu na pierwszy rzut oka widzimy po tym jak arena wypełniona jest fanami, którzy żądni są rozrywki zwłaszcza po wydarzeniach z zeszłego tygodnia. Słyszymy w końcu theme song Swerve’a Stricklanda, a publiczność wita czarnoskórego zawodnika ogromnym cheerem. Swerve po drodze przybijając piątki swoim fanom mija rampę, żeby wejść do ringu i odeb
×
×
  • Dodaj nową pozycję...