Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 959
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Można psioczyć na to, że dostaliśmy powtórki dwóch głównych walk Royal Rumble, ale czymś ten czas trzeba było zapełnić.

A nie jest to dodatkowy policzek dla publiki z PPV? Że nie wspomnę o abonentach Network. Nie dość, że płacą i dostają szajs, to dzień później leci to za free.

 

Zapełnić czas? Było dać Heymanowi mikrofon i wrzucić razem z komentatorami, on by mnie utrzymał przed TV nawet na 2 godziny :D

...bo jeden Straight Edge na forum to zdecydowanie za mało.

Typer WWE 2018 - 3 miejsce

Typer NXT 2018 - 1 miejsce

105504318959183a35d96e9.jpg


  • Posty:  217
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.07.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Smackdown ma byc nadawane dzisiaj live?Czy tez nagrywane jak zwykle i puszczane w czawrtek?

 

Smackdown będzie live, ale w czwartek.


  • Posty:  114
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.10.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Seth trochę przymulał i równie dobrze mogło jego nie być ale już wywiad z Bryanem wypadł nadspodziewanie dobrze. Podobnie rzecz ma się z Romkiem.

 

A ja mam zgołą odmiennie. Bryan jak zwykle słodki i zły na przeciwności (ale się im nie da), a Reigns nieustraszony Romeo, który przy Lesnarze po prostu nie wygląda. Tegoroczny ME może uratować tylko cashing.

 

A co do Setha, to on miał zamulać, bo sprzedawał obitego heela, który zdaje sobie sprawę z własnej wartości i wie, że był o włos od głównego złota. No i Black zrobił to idealnie.

"Come Royal Rumble, understand, when you step in the ring... your arms are just too short to box with God."

 

Masz Twittera? Chcesz pogadać o wrestlingu? Kliknij!


  • Posty:  249
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.07.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie śledzę uważnie tygodniówek i mam jedno pytanie. Jakie są możliwe feudy dla Daniela Bryana?

79363325354627f1096144.jpg


  • Posty:  403
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Obecnie ma feudowac z heelowym Sheamusem.

  • Posty:  78
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Właśnie nie, planowana jest walka z Zigglerem (kawior dla smartów) na WM :)

  • Posty:  144
  • Reputacja:   5
  • Dołączył:  09.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

W obydwóch przypadkach są to tylko przypuszczenia. Choć opcja z DZ rozwija się za pomocą Twittera to nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

  • Posty:  16
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.02.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ziggler vs. Bryan - chyba najgorsza rzecz jaka może mnie spotkać w życiu. Oczy mi będą od tego krwawić !

"Jeśli wiesz, że jesteś wysoki i możesz wygrać nawet z Umarlakiem, to na pewno wygrasz"

~The Great "Gran" Khali


  • Posty:  403
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie powiem, czekam dosc mocno na to RAW, zastanawiam sie nawet, czy nie ogladac Live.

Ogloszenie trypla, mozliwosc pojawienia sie Undertakera, Bryan vs Ziggler... Niezle, niezle. Do tego nie bylo poprzedniego RAW (wiadomo o co chodzi), wiec teraz tym bardziej bedzie wiecej akcji. No i tez po dosc slabym RR, dablju bedzie chcialo sie jakos podbudowac w oczach fanow. Nic, tylko czekac do 2:00 :D


  • Posty:  548
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie powiem, czekam dosc mocno na to RAW, zastanawiam sie nawet, czy nie ogladac Live.

Ogloszenie trypla, mozliwosc pojawienia sie Undertakera, Bryan vs Ziggler... Niezle, niezle. Do tego nie bylo poprzedniego RAW (wiadomo o co chodzi), wiec teraz tym bardziej bedzie wiecej akcji. No i tez po dosc slabym RR, dablju bedzie chcialo sie jakos podbudowac w oczach fanow. Nic, tylko czekac do 2:00 :D

 

Spokojnie, spokojnie kolego nie ma co się napalać przed RAW :smile: . Każdy z nas wie jak to WWE lubi wstrząsnąć fanami... 2 lat temu, to Revolution is Coming miało być czymś przełomowym, a okazało się zwykłą grą na konsolę. Jeśli sprawa dotyczy Romana, to być może zostanie on pozbawiony Title-Shota na nic więcej nie liczę. Triple H wytłumaczy, że frekwencje Royal Rumble spadły i nie chce, żeby fani, jaki cała federacja ucierpiała na tym. Więc z organizuje Fatal 4 Way Match na Fast Line o Predenta WHC. Ale co jak co, jeśli ma to z nami wstrząsnąć, to musi być jakaś bomba :razz: choć się nie napalam.. przejechałem się na tych wielkich zapowiedziach..

 

Undertaker się nie pojawi na, to nie ma co liczyć..

Przywiązanie jest ograniczeniem samego siebie.

83847756857933960bf77b.jpg


  • Posty:  430
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.06.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Triple H wytłumaczy, że frekwencje Royal Rumble spadły i nie chce, żeby fani, jaki cała federacja ucierpiała na tym. Więc z organizuje Fatal 4 Way Match na Fast Line o Predenta WHC

To byłby fail po całej linii . WWE jak można wyczytać z newsów,nie zamierza się uginać przed fanami a gdyby coś takiego zrobili, to samobój totalny i pokazaliby ,że nie mają jaj.

Już lepiej Reingsa sturnować na WM (gdzie pewnie i tak będzie bad guy) i zrobić z niego heela na lata z Heymanem.

Ewentualne ponowne wygranie przez Romka title shoota wzbudzi tą sama reakcje ,a kogokolwiek innego wrzucać nie wypada,bo póki co to tylko Reings jakoś będzie wyglądać na tle Lesnara.


  • Posty:  1 969
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Triple H wytłumaczy, że frekwencje Royal Rumble spadły i nie chce, żeby fani, jaki cała federacja ucierpiała na tym. Więc z organizuje Fatal 4 Way Match na Fast Line o Predenta WHC

To byłby fail po całej linii . WWE jak można wyczytać z newsów,nie zamierza się uginać przed fanami a gdyby coś takiego zrobili, to samobój totalny i pokazaliby ,że nie mają jaj.

 

E tam ;) Zrobiliby 4-way, Piękny Roman by go wygrał i title-shota zachował, do tego zyskałby trochę promocji...

#FireSpears

Mistrz Świata w Typerze Mistrzostw Świata a.d. 2018

#FireSpears

Zapomniane Ikony Wrestlingu, odcinek #6 - styczeń 2020.

#FireSpears

10322574215b75ed600e0af.jpg


  • Posty:  815
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  13.02.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Jako że Curtis Axel wzbudził wiele kontrowersji, zostanie zorganizowany #1 Contender Match, gdzie Axel zostanie zesquashowany przez Romana. :twisted:
I Miejsce - Typer NXT 2017

  • Posty:  403
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Mogliby, Axel zasługuje na pojawienie sie raz na jakiś czas za swoją pracę w NXT, dostałby meczyk z 5 minut na RAW z Romkiem, i by było spoko.

  • Posty:  2 358
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  02.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  UW

Przecież on dopiero rozpoczął swoja prace w nxt...No chyba , ze mówisz całościowo a jego karierze- i.c title to i tak za wiele jak na tego bezbarwnego workera.

163870508457e2d890447a3.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Bastian
      Oba! Yeet! Oba! Yeet! RAW w Londynie zaczynamy od konfrontacji słownej finalistów KOTR. Jeśli Anglicy wybuczeli pomysł "Rulera", że po zdobyciu korony ruszy na Rhodesa to znaczy, że chcą aby Cody zachował pas?  WWE ma dwie opcje na sobotę. Świetną, czyli Femiego z KOTR i dwiema walkami podczas jednego SummerSlam - z Lesnarem (muszą to domknąć trylogią) i o złoto, najlepiej z Romanem (ze zwycięstwem oczywiście). Jest też opcja fatalna, czyli wygrana Jeya. Niech zgadnę... U kobiet musi w
    • MattDevitto
      Z wczoraj:
    • VictorV2
      Po pierwsze - witam serdecznie. Serce zawsze się cieszy, kiedy więcej osób próbuje przedstawić swoją wizję, swoją kreatywność i pasję. Jak najbardziej będę śledził i czekał na ciąg dalszy. Nie chce jeszcze za bardzo rozpisywać się o tym co się dzieje, bo z doświadczenia wiem że zajmuje nieco czasu pokazanie swojej wizji i przedstawienie planu i zawodników biorących w nich udział. Na to (mam nadzieję) przyjdzie czas  Oby tak dalej!  Mam jednak kilka pytań, bardziej logistycznych: 1. Jak
    • VictorV2
      Informacyjnie. Mimo że pisanie show nie jest problemem, bo cały czas nadrabiam dodawnie tego co już istnieje, to jednak pewien projekt zajmuje mi ostatnio dużo czasu. Na szczęście jesteśmy na ostatniej prostej (mam nadzieję) i będę miał więcej czasu wolnego na inne rzeczy --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   ECCW #9 Show rozpoczęło się od obecności Paul’a Heyman’a w ringu, jak zwykle przyw
    • PercAngle
      Z mojej strony wielki props za zajawkę. Będę regularnie zaglądać. Podoba mi się złączenie czołówki WWE i AEW w jednym rosterze – zestawienia takie jak Drew/Hangman czy Charlotte/Toni to w zasadzie samograje i na pewno uda Ci się z nich wyszponcić coś dobrego. Największy props daję chyba za segment z Graysonem Wallerem – promo na tle zwijającego się z bólu Kevina Knighta to była bardzo charakterna rzecz, oby takich więcej. Jeśli chodzi o uwagi, to najbardziej uderzyła mnie chyba nadmier
×
×
  • Dodaj nową pozycję...