Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  380
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.12.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Powiem tyle - pewno zaraz sobie pójdę spać, bo chciałem być wariatem i dać szansę tej gali, ale... to jest jednak dalej RAW, więc żaden "streak" nie przepadł. Jest jeden problem, czuję się jak na kompletnie beznadziejnym Smackdown, gdyż tutaj będą same powtórki z Royal Rumble (walka o pas i RR Match) przez około 2 godziny (czyli kilka razy więcej czasu niż powtórki z RAW na SD). No niestety, PPV oglądałem live i PPV oglądałem podczas Attitude Mówi, nic mnie nie przekona do powtórnego obejrzenia. :twisted:

 

A najgorzej na tym wyjdą dwie grupy ludzi - ci, którzy opłacili galę PPV (lub ogółem subskrybcję) i ci, którzy oglądają RAW live. Pierwsi zostali zrobieni w konia, bo dwie główne walki gali pokazują za darmo na USA Network, a drudzy muszą oglądać po raz kolejny wygraną Romulusa... :P

...

16454446905728fca76830a.jpg


  • Posty:  967
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A najgorzej na tym wyjdą dwie grupy ludzi - ci, którzy opłacili galę PPV (lub ogółem subskrybcję) i ci, którzy oglądają RAW live. Pierwsi zostali zrobieni w konia, bo dwie główne walki gali pokazują za darmo na USA Network, a drudzy muszą oglądać po raz kolejny wygraną Romulusa... :P

 

A ci co oglądają na USA Network i oglądali wczoraj RR, to muszą to oglądać? Przecież nikt nie karze im oglądać Romka wybuczanego do granic możliwości. Zawsze mogą obejrzeć co innego. Teraz gdy nie ma normalnego RAW, to inne fedki pokazują się jak mogą.

"You're just a boy in a man's world. And I'm a man who loves to play with boys" - Kurt Angle

 

1x WrestleCircus Sideshow Champion

1575015285565e157eedb15.jpg


  • Posty:  380
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.12.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A ci co oglądają na USA Network i oglądali wczoraj RR, to muszą to oglądać? Przecież nikt nie karze im oglądać Romka wybuczanego do granic możliwości. Zawsze mogą obejrzeć co innego. Teraz gdy nie ma normalnego RAW, to inne fedki pokazują się jak mogą.

Nie muszą, ale wiadomo że rating tego RAW będzie mocno zaniżony przez a) fakt, że to nie normalne RAW; b) pokazują, ekhm, świetną walkę o pas i gówniany RR Match ponownie. Ale rozumiem że poniekąd to nie jest wina WWE, gorzej gdyby faktycznie RAW nie było więc trzeba jednak pochwalić za próbę ratowania gali.

...

16454446905728fca76830a.jpg


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Obejrzałem to "RAW" i w sumie nie zdarzyło się tam nic ciekawego.

Zapowiedzieli jakieś tam walki, pociągnęli promocję paru feudów, no i dali pokazać się najważniejszym aktualnie postaciom w rosterze. W sumie to największy plus gali, bo nie było nikogo niepotrzebnego. :D Sama czołówka federacji ;)

Nie pozostaje nic innego jak poczekać na SD! Live


  • Posty:  323
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.08.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wiadomo ,że na siłę coś dostaniemy. W sumie jakoś z tego wybrnęli ale puszczanie walki o pas to jeszcze może i przejdzie ,bo tam się dużo działo. Odtwarzanie Rumble po raz drugi nie wiem czy było dobrym pomysłem. Czas jakoś zapchali ,a resztę zapełnił wywiady. Nikt tu czegoś strasznie odkrywczego nie powiedział ale widać ,że Romek już się bierze za Brocka. Bardziej czekam na SmackDown na żywo.
2 miejsce - Typer WWE 2015

120921668456dd549defd56.jpg


  • Posty:  217
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.07.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

WWE moim zdaniem strzeliło sobie w stopę powtarzając cały Royal Rumble Match na RAW. Rozumiem, że to sytuacja ekstremalna i miało to wyglądać całkiem inaczej, ale po co karmić ludzi tym, co 24h wcześniej dostali i lekko mówiąc nie byli zadowoleni. Wolałbym osobiście jakiś program w stylu "the best of" przypominając poprzednie lata w federacji gdy jeszcze było co oglądać :D

  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

A kto kazał ludziom oglądać to co już było? Federacja nie miała pomysłu jak zapełnić czas, to wrzucili walki z PPV. Kto chciał obejrzał, reszta przełączyła się na coś innego. Proste.

  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

WWE moim zdaniem strzeliło sobie w stopę powtarzając cały Royal Rumble Match na RAW. Rozumiem, że to sytuacja ekstremalna i miało to wyglądać całkiem inaczej, ale po co karmić ludzi tym, co 24h wcześniej dostali i lekko mówiąc nie byli zadowoleni. Wolałbym osobiście jakiś program w stylu "the best of" przypominając poprzednie lata w federacji gdy jeszcze było co oglądać :D

Montaż takiego czegoś zająłby o wiele więcej czasu.RR to jednak PPV więc mogli wyjść z założenia że nie każdy kupił i nie widział.

#SmartFanZone

  • Posty:  217
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.07.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No chłopaki nie wierzę, że WWE nie ma przygotowanych planów ratunkowych. Przecież na WWE Network mamy setki godzin podsumowujących materiałów. Nie problem puścić coś z przeszłości, cokolwiek. Ja rozumiem, że to było najprostsze rozwiązanie i mogli wyjść z założenia, że nie każdy oglądał Royal Rumble tylko uważam, że oni dobrze wiedzieli, że dali dupy tym RR Matchem więc dla mnie bezsensem jest powtarzanie czegoś co dobrze wiedzą, że jest słabe.

  • Posty:  4 959
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Warto na to zerknąć dla Ambrose'a i Heymana. Długo wam nie zajmie ;)

...bo jeden Straight Edge na forum to zdecydowanie za mało.

Typer WWE 2018 - 3 miejsce

Typer NXT 2018 - 1 miejsce

105504318959183a35d96e9.jpg


  • Posty:  114
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.10.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie wiem jak oni chcą sprzedać wygraną Romka nad Lesnarem. Jeśli Reings dalej będzie słodkim twardzielem, który niczego się nie boi, jednocześnie wypowiadając swoje kwestie bez żadnego przekonania, to ja tego nie kupię.

 

Zresztą, albo Rock będzie za jego mikrofonem, albo on przegra tę walkę przed wejściem do ringu, bo, choć sam zainteresowany mówi, że "chce pływać z rekinami" i da sobie radę, to taki Żarłacz Biały jak Heyman połknie go w całości i wysra same kości. Nie widzę tego.

 

Promyk smartowo-markowej nadziei - Ambrose powiedział, że zrobi wszystko, aby zawalczyć na WMce. Czy nie podobnie mówił Bryan w zeszłym roku o ME? Wiem, unreal. Ale pomarzyć można.

 

Swoją drogą, plus dla WWE za brak edycji reakcji publiczności.

"Come Royal Rumble, understand, when you step in the ring... your arms are just too short to box with God."

 

Masz Twittera? Chcesz pogadać o wrestlingu? Kliknij!


  • Posty:  304
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.12.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No chłopaki nie wierzę, że WWE nie ma przygotowanych planów ratunkowych. Przecież na WWE Network mamy setki godzin podsumowujących materiałów. Nie problem puścić coś z przeszłości, cokolwiek. Ja rozumiem, że to było najprostsze rozwiązanie i mogli wyjść z założenia, że nie każdy oglądał Royal Rumble tylko uważam, że oni dobrze wiedzieli, że dali dupy tym RR Matchem więc dla mnie bezsensem jest powtarzanie czegoś co dobrze wiedzą, że jest słabe.

 

Problem w tym, że na Network awet nie ma uzupełnionych starych gal :) Ani Nitro, ani Raw is War i SD ze starych czasów. Mieli uzupełnić to do końca ubiegłego roku i nic. A szkoda, bo jak tam się pojawią stare gale to i na torrentach będzie Attitude i RA w HD :)

71873036054fe0f048f170.jpg


  • Posty:  1 969
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

A szkoda, bo jak tam się pojawią stare gale to i na torrentach będzie Attitude i RA w HD :)

 

I to pewnie jeden z powodów, dla których fedka nie śpieszy się z wrzucaniem gal na Network - po co ułatwiać kradzieże cebulakom, którym szkoda kilka dolarów miesięcznie na swoje hobby?

#FireSpears

Mistrz Świata w Typerze Mistrzostw Świata a.d. 2018

#FireSpears

Zapomniane Ikony Wrestlingu, odcinek #6 - styczeń 2020.

#FireSpears

10322574215b75ed600e0af.jpg


  • Posty:  685
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.03.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

O czym warto wspomnieć z ostatniego "Raw"?:

 

-Główna informacja to fakt, że naprawde wyciągneli z tego maksimum. Jak na galę robioną na ostatnią chwilę, można powiedzieć, że improwizowali to wypadło to dosyć składnie. Można psioczyć na to, że dostaliśmy powtórki dwóch głównych walk Royal Rumble, ale czymś ten czas trzeba było zapełnić. Ograniczyli zbędne gadanie to minimum. Pokazali najważniejsze osoby federacji (trochę zaskoczyło mnie pojawienie się Ambrose'a ale trzeba też powiedzieć, że jego krótki speech był jednym z jaśniejszych punktów tego odcinka).

 

Nie wiem czy będe jedyną osobą, która to zauważyła ale te nagrywane w studiu wywiady wypadły naprawdę dobrze. Seth trochę przymulał i równie dobrze mogło jego nie być ale już wywiad z Bryanem wypadł nadspodziewanie dobrze. Podobnie rzecz ma się z Romkiem. Potwierdza się teoria, że gdy jest naturalny, mówi na luzie to naprawde da się jego słuchać. Kto wie czy nie należy pójść w tym kierunku w przyszłości (oczywiście nie nadużywając tego). Co mi się jeszcze podobało? Staredown Lesnara i Reignsa. Przywykłem do hejtowania Romka ale trzeba przyznać, że wypadło to nieźle.


  • Posty:  147
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.01.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Smackdown ma byc nadawane dzisiaj live?Czy tez nagrywane jak zwykle i puszczane w czawrtek?

-Może zabrzmi to dość arogancko, ale nigdy nie pozwól mówić innym, że nie jesteś świetny...

-This may sound quite arrogant , but I never let tell others that you're not great...

91674922154aff2a817159.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Bastian
      Oba! Yeet! Oba! Yeet! RAW w Londynie zaczynamy od konfrontacji słownej finalistów KOTR. Jeśli Anglicy wybuczeli pomysł "Rulera", że po zdobyciu korony ruszy na Rhodesa to znaczy, że chcą aby Cody zachował pas?  WWE ma dwie opcje na sobotę. Świetną, czyli Femiego z KOTR i dwiema walkami podczas jednego SummerSlam - z Lesnarem (muszą to domknąć trylogią) i o złoto, najlepiej z Romanem (ze zwycięstwem oczywiście). Jest też opcja fatalna, czyli wygrana Jeya. Niech zgadnę... U kobiet musi w
    • MattDevitto
      Z wczoraj:
    • VictorV2
      Po pierwsze - witam serdecznie. Serce zawsze się cieszy, kiedy więcej osób próbuje przedstawić swoją wizję, swoją kreatywność i pasję. Jak najbardziej będę śledził i czekał na ciąg dalszy. Nie chce jeszcze za bardzo rozpisywać się o tym co się dzieje, bo z doświadczenia wiem że zajmuje nieco czasu pokazanie swojej wizji i przedstawienie planu i zawodników biorących w nich udział. Na to (mam nadzieję) przyjdzie czas  Oby tak dalej!  Mam jednak kilka pytań, bardziej logistycznych: 1. Jak
    • VictorV2
      Informacyjnie. Mimo że pisanie show nie jest problemem, bo cały czas nadrabiam dodawnie tego co już istnieje, to jednak pewien projekt zajmuje mi ostatnio dużo czasu. Na szczęście jesteśmy na ostatniej prostej (mam nadzieję) i będę miał więcej czasu wolnego na inne rzeczy --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   ECCW #9 Show rozpoczęło się od obecności Paul’a Heyman’a w ringu, jak zwykle przyw
    • PercAngle
      Z mojej strony wielki props za zajawkę. Będę regularnie zaglądać. Podoba mi się złączenie czołówki WWE i AEW w jednym rosterze – zestawienia takie jak Drew/Hangman czy Charlotte/Toni to w zasadzie samograje i na pewno uda Ci się z nich wyszponcić coś dobrego. Największy props daję chyba za segment z Graysonem Wallerem – promo na tle zwijającego się z bólu Kevina Knighta to była bardzo charakterna rzecz, oby takich więcej. Jeśli chodzi o uwagi, to najbardziej uderzyła mnie chyba nadmier
×
×
  • Dodaj nową pozycję...