Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  257
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.10.2010
  • Status:  Offline

Mimo, że wszystko skazuje na trzecią już ich walkę na WrestleManii to nadal są małe szanse, że do tego nie dojdzie. Tryplak pokazał gestem na RAW, że nie ma ochoty już na walkę

 

Albo ten gest oznacza coś w stylu "już mi Ciebie żal". Pamiętacie, żę Undertaker na ostatniej Wrestlemani nie potrafił wyjść z ringu o własnych siłach. Wiec chciał może dać mu do zrozumienia, że tym razem będzie jeszcze gorzej. Różnie to można interpretować. Ja przeboleję tę walkę, ale pod warunkiem, że streak nie zostanie obalony. Kiedyś gdy dyskutowałem z Ghostwriter'em stwierdził on, że streak to coś więcej niż pas WWE, czy WHC. Podpisuje się pod tymi słowami, twierdzę tak samo. Nie chce żeby go przerwał nawet Shawn Michaels, pomimo że wciąż jest moim ulubionym zawodnikiem.

Zapraszam na fanpage! Jeśli możesz, zostaw like'a. Dzieki!

 

Sadiztik Fanpage


  • Posty:  11
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.06.2010
  • Status:  Offline

Co do momentu Huntera i Undertakera z RAW to uważam podobnie jak jeden z użytkowników. Ten gest Trypla mógł oznaczać że nie chce tej walki z powodu zakończenia poprzedniej. Wyglądało to tak jakby chciał powiedzieć:"Już dosyć, nie chce ryzykować resztek Twojego zdrowia". Pewnie na kolejnych RAW Taker będzie chciał doprowadzić do tej walki i udowodnić że jeszcze jest w stanie stoczyć zwycięski pojedynek. Może warunkiem Trypla będzie sędzia specjalny. :wink:

Ot taki fantasy booking :smile:


  • Posty:  960
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline

Jak dla mnie była to swego rodzaju prowokacja ze strony Takera, która miała na celu wzbudzić taką sportową złość w HHH, żeby spróbował po raz kolejny. Gest HHH był jak dla mnie jednoznaczny, oznaczał : " Nie tym razem stary, już nie". Prawdopodobnie i tak skończy się na ich walce, więc mam nadzieję, że w jej promocję wmiesza się Michaels. Mógłby przekonywać Huntera, że jest w stanie to zrobić itd. Naprawdę zaczynam dostrzegać w tym storylinie potencjał, i mam nadzieję, że WWE tego nie spartoli.

1161423919541b3db89050d.jpg


  • Posty:  10 275
  • Reputacja:   289
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

-Raven- napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć, jaki jest sens (logika) w "staraniach" Takera o rewanż z Tryplem? Grabarz wygrał poprzednią walkę czysto i szczerze mówiąc, to ewentualnie Hunter powinien zabiegać o jakiś rematch. Totalną głupotą i brakiem logiki jest dla mnie to, że teraz to DeadMan ma latać za Tryplakiem, żeby ten łaskawie zgodził się z nim ponownie zawalczyć na WM'ce. Jaki gość może mieć ku temu powód (poza oczywiście chorą fantazją bookerów)?

 

 

Ja to widzę tak, ze Taker chce się, zemścić za to co mówił HHH, po ich pojedynku. Chce pokazać, że tym razem nie będzie schodzić z ringu ledwo żywy, a wygra w normalny sposób. Zresztą łączy się to też z poklepaniem po ramieniu Trypla, które w tym wypadku można odebrać jako "nie stary, chcę żebyś jeszcze żył przez jakiś czas"

Wiem, że naciągane, ale to jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy i tak to też sobie tłumaczę :P

 

Wiesz, próbowałem sobie też to w ten sposób wytłumaczyć ("nie wygrałem ostatnio wyraźnie, dominowałeś przez większość walki - a więc chcę rewanżu, żeby udowodnić, że tamto zwycięstwo to nie był fart"), ale dalej jakoś to do mnie nie przemawia. Jeżeli wrestling to "rozrywka sportowa", to coś z tym sportem jednak wspólnego mieć powinien, a tam - nie ważne o ile sekund, czy centymetrów się wygrało, ważne że się wygrało i basta. Z miejsca przypomina mi się sytuacja z MMA, gdzie Spider bronił pasa w starciu z Sonnen'em, przez 4 i pół rundy Mistrz był wcierany w glebę przez pretendenta (masakrycznie wygrywał na punkty), a na 1,5 minuty przed końcem - Silva zdusił go w trójkącie i było po zawodach. I kto później srał się, aby doprowadzić do rewanżu? Mistrz, który teoretycznie miał od chuja szczęścia, że to wygrał? No way! Pretendent, który finalnie zmoczył (co jest oczywistą oczywistością). Tak samo więc tutaj, w kwestiach walki Grabarza z Tryplem, to jednak ten drugi powinien mieć niedosyt i gnębić Takera o rewanż. Po prostu głupio to wygląda, kiedy zwycięzca ma teraz stawać na uszach, aby pokonany dał mu szanse rewanżu (w ogóle samo słowo "rewanż" brzmi śmiesznie w tej sytuacji).

Swoją drogą kolejna walka z Hunterem też jakoś nie budzi u mnie większych emocji (choć pewnie będzie równie wciągająca jak pierwsza). Jeżeli nie dorzucą tam Michaelsa jako Sędziego, to w ogóle będzie "emocjonalna lipa", bo skoro Tryplak nie zabookował sobie wygranej rok temu, to i nie zrobi sobie tego teraz (minus 100 do dramaturgii). Tak czy siak - sądzę, że by tego nie zrobił, ale z Shawnem jako Reef'em, można przynajmniej się zastanawiać nad tym, czy HBK nie będzie chciał pomóc kumplowi i odegrać się Grabażowi za wysłanie na emeryturę (pojawia się masa ciekawych rzeczy, które można tu wykorzystać). Jeszcze lepiej zamiast wciskać Shawna jako Sędziego, byłoby go przywrócić na jedną walkę i zmontować triple threat (streak vs. kariera Nochala) DeadMan vs. HHH vs. HBK. Pod kątem wizualnym byłoby to zapewne świetne (w końcu Shawn zrobiłby pewnie swoje), a poza tym - można by się było zastanawiać, jak podejdzie do tego Michaels, który i tak będąc na emeryturze (tak więc nie mając nic do stracenia), mógłby oficjalnie pomagać koleżce zachować pracę i przełamać streak Grabarza... Oczywiście ta opcja to czysta fantazja, bo HBK nie pali się do powrotu na ring.

Osobiście wolałbym zamiast walki z Hunterem (w końcu to już będzie jego trzecie podejście do przełamania streaku... Litości! :roll: ), żeby Takerowi dali face'owego Ortona (skoro Cena w tym roku odpada). Niby Randal już próbował robić "skok na streak", ale był wówczas heelem i był o wiele słabiej wypromowany. Myślę, że pod kątem dramaturgii byłoby to o wiele mocniejsze niż kolejna walka z mężem Stefki.

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  18
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.02.2012
  • Status:  Offline

No ciekawe raw , dobrze walczył Ziggler chodź dobrze że wygrał Orton.

walka Kofiego z Mizem świetna , kofi mu pokazał gdzie raki zimują piękny Trouble in paradise.

Szkoda tylko że Eve tak szybko przegrała .

A motyw z Undertakerem był super , nagłe wejście i rozmowa z Tripel H pewnie będzie powtórka z ostatniej WM w jakiś ciekawym wydaniu .

17356688884f2970082e177.jpg


  • Posty:  960
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline

nagłe wejście i rozmowa z Tripel H

 

Po pierwsze: Triple H

Po drugie: Gdzie ty kolego widziałeś rozmowe HHH z Grabarzem ? Przecież to odbyło się na tych samych zasadach co rok temu, czyli milczenie.

1161423919541b3db89050d.jpg


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Szczegolnie irytuje ta sytuacja z Takeram, bo o ile mnie pamiec nie myli, to on usilnie staral sie uniknac powtorki z HBKem (ze storylineowego punktu widzenia). Czemu teraz nie robi tego samego w stosunku do Triple H'a? Poza tym, powtorka powtorki, to porazka dla WMki, jak i streaku. Lepiej wypromowac kogokolwiek do starcia z Grabarzem, niz robic kolejna walke emerytow. Powtorka z Michaelsem juz wywolywala kontrowersje. HHH to niewielka roznica, i rowniez daleko bylo do usmiechow. Teraz znowu to samo? Tego kotleta juz nie wypada odgrzewac.

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  1 009
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2011
  • Status:  Offline

O ile 2 walka z HBK była zrobiona z powodu na retire Shawna, to jak teraz zrobią to samo z Tryplem to będę rzygać, bo ta WM ma potencjał na najlepszą Wrestlemanię od czasu 23. Aktualnie z face'owego punktu widzenia to mam tylko w głowie Ortona, ale już z heelowej strony pojawia się Barrett (jakby wygrał feud z Ortonem to idealnie by się wpasował), Rhodes (ale to już za późno na poważną promocje) i Del Rio (który nie wiadomo czy jeszcze się odnajdzie w WWE po ostatnich runach z pasem).

 

Oby wymyślili coś, żeby już za tydzień para HHH-Taker poszła w 2 inne strony.

48798430952f294e69c1e4.jpg


  • Posty:  613
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.10.2010
  • Status:  Offline

Pewnie WWE dałoby Nam do zrozumienia, że Taker ma swoje lata i nie ma mało siły, by walczyć tak jak przed laty, dlatego idzie na łatwiznę i chce po raz kolejny pokonać kogoś, kto już jedno/dwa starcia z grabarzem zaprzepaścił. Gdyby walczył z Triplem lub Kanem, to tłumaczyliby to w sposób, ze Taker zna wszystkie ich zagrywki i w starciach, gdzie już ze sobą toczyli bój Deadman rozpracował ich technikę...

Dla mnie to ma mniejszy sens niż to, że Deadman przerwał Tripplowi, bo te przerwał mu rok temu. Mark jest w tej chwili postacią mistyczną i nie wyobrażam sobie, by na koniec swojej kariery postrzegano go za większego Bryana, który chwyta się wszystkiego, żeby wygrać.

 

Co do samego pojedynku HHH z UT, to już wolałbym, żeby Mark wygłosił jakąś mowę w stylu: "obserwowałem Ciebie przez dłuższy czas podczas mojej nieobecności. Zrobiłeś ogromne postępy. Przypominasz mi samego siebie jak zaczynałem w tym biznesie. Dlatego chcę oferować Ci to czego nikt mi nie zaproponował - miejsce w najważniejszej walce na WM." skierowane do jakiejś młodej sprawdzonej gwieździe typu Alberto, Cody czy Dolph. Zaszaleję! Niech nawet zrobią handicapa! I tak będzie mnie to bardziej interesowało niż 19-0 +/- HBK v2.


  • Posty:  10 275
  • Reputacja:   289
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Co do samego pojedynku HHH z UT, to już wolałbym, żeby Mark wygłosił jakąś mowę w stylu: "obserwowałem Ciebie przez dłuższy czas podczas mojej nieobecności. Zrobiłeś ogromne postępy. Przypominasz mi samego siebie jak zaczynałem w tym biznesie. Dlatego chcę oferować Ci to czego nikt mi nie zaproponował - miejsce w najważniejszej walce na WM." skierowane do jakiejś młodej sprawdzonej gwieździe typu Alberto, Cody czy Dolph. Zaszaleję! Niech nawet zrobią handicapa! I tak będzie mnie to bardziej interesowało niż 19-0 +/- HBK v2.

 

Całkiem niezły pomysł (przynajmniej byłoby to coś innego), tylko niestety mało przystający do mrocznego gimmicku Takera, w którym nie bardzo jest miejsce na takie "gesty dobrej woli". Ja np. rozpisałbym jakiś turniej (na zasadzie: nie ma przeciwnika dla Takera na WM-kę, tak więc musimy go wyłonić") w którym wzięłoby udział np. 8 gwiazd. W finale spotkałyby się jakieś młode, perspektywiczne gwiazdy (np. Ziggler i Rhodes), a walka zakończyła się przez... koniec czasu (bez rozstrzygnięcia), przez co obydwaj dostaliby szansę walki z Grabarzem na WrestleManii. Żeby zwiększyć ich iluzoryczne szanse, można by było zrobić handicap. Młodzi oczywiście by zmoczyli na WM'ce, ale dając świetne widowisko i poprzez ścisłą współpracę - robiąc sporo problemów Grabarzowi, przez co ładnie by się wypromowali. Nie jest to pomysł najwyższych lotów, ale przynajmniej byłoby coś choć trochę innego.

 

Kurwa, nie mogę... Cały czas mnie szlag trafia jak sobie myślę o myku z Jericho i końcem świata. Po prostu nie mogę uwierzyć, że ktoś postanowił z nas tak chamsko zakpić :shock: Wytłumaczenie tych wszystkich klimatycznych, podkręcających, zapowiadających mega-pierdolnięcie prom, na zasadzie: "Wcześniej Punk mówił o sobie, że jest najlepszy na świecie. Teraz wraca Jericho i skoro w waszym świecie to CM jest najlepszy, to nastąpi koniec świata jaki znacie" - to po prostu kpina i żenada. To tak jakby popierdalać do fabryki kryształów po najmisterniej wykonane kielichy, aby później z nich sobie chlapnąć Denaturat :roll: Przyznam szczerze, że dawno nie czułem takiego rozczarowania po jakichś zapowiedziach. Tylko jak do tego - i tak kretyńskiego - wytłumaczenia ma się "Milczek-Y2J" (bo chciał jako Silent-Ninja zaatakować Punka? :twisted: )? Tego chyba nawet najtęższe umysły Kreatywnych w WWE nie zdołały zgłębić...

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  613
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.10.2010
  • Status:  Offline

Całkiem niezły pomysł (przynajmniej byłoby to coś innego), tylko niestety mało przystający do mrocznego gimmicku Takera, w którym nie bardzo jest miejsce na takie "gesty dobrej woli".

 

Tak samo jak Kane trenujący Johna do walki z Rockiem? Oczywiście mój pomysł był pisany na szybko i można by było go jakoś pozmieniać np. do "testowania" możliwości młodych gwiazd (czytaj: obijanie ryja co tydzień). W końcu Mark mówi, że nie widzi dla siebie kandydata na WM-kę więc weźmie dwóch w zestawie :twisted:


  • Posty:  10 275
  • Reputacja:   289
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

-Raven- napisał/a:

Całkiem niezły pomysł (przynajmniej byłoby to coś innego), tylko niestety mało przystający do mrocznego gimmicku Takera, w którym nie bardzo jest miejsce na takie "gesty dobrej woli".

 

 

Tak samo jak Kane trenujący Johna do walki z Rockiem?

 

Z tym, że Kane nie robi tutaj żadnego "gestu dobrej woli" (to nie ma być przysługa dla BezCennego), tylko z premedytacją pierdoli Jaskowi w głowie (bawi się nim), żeby wyciągnąć z niego to, co najgorsze. Zdecydowanie pasuje to do heela lubującego się w mind games'ach :wink:

 

W końcu Mark mówi, że nie widzi dla siebie kandydata na WM-kę więc weźmie dwóch w zestawie :twisted:

 

A na dokładkę - frytki do tego :D Żartuję :wink: Sęk w tym, że szansa przerwania streaku jest czymś tak wyjątkowym (storyline'owo), że dla mnie jest to po prostu nie do kupienia, żeby Taker sam popierdalał i szukał sobie przeciwnika na WrestleManię (coś jakby Bill Gates łaził po pośredniakach i prosił bezrobotnych żeby składali u niego podania o pracę w Microsoft'cie :lol: ). Zawodnicy powinni sami się palić w blokach żeby się załapać do takiej walki, albo wystąpienie w tym starciu danego wrestlera powinno wynikać z jakiegoś sensownego feudu.

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Ja np. rozpisałbym jakiś turniej (na zasadzie: nie ma przeciwnika dla Takera na WM-kę, tak więc musimy go wyłonić") w którym wzięłoby udział np. 8 gwiazd.

 

W SD vs RAW 2011 w karierze (czy jak to się tam nazywa: Road to Wrestlemania) był właśnie taki motyw. Turniej o to kto walczy na WMce z Takerem ;)

Sam pomysł jest fajny. Zresztą, dla mnie każda opcja, która uwolni nas od kolejnej walki Taker vs HHH będzie dobra :P


  • Posty:  74
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.07.2011
  • Status:  Offline

Sam pomysł jest fajny. Zresztą, dla mnie każda opcja, która uwolni nas od kolejnej walki Taker vs HHH będzie dobra :P

 

Zawsze moglibyśmy dostać wspomniany handicap na zasadzie 2 on 1 Streak match:

Santino&Skrzat (v. Vickie) vs Undertaker ;]

 

Turniej rzeczywiście nie byłby głupi ale dość prymitywny :) Naprawdę na to 20:0 mogli by przygotować coś wielkiego czego nie mieliśmy... Ale czy to nie za trudne się wysilić :D W końcu to tylko WM'ka :D

Mów mi Daniel :)

  • Posty:  10 275
  • Reputacja:   289
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

-Raven- napisał/a:

Ja np. rozpisałbym jakiś turniej (na zasadzie: nie ma przeciwnika dla Takera na WM-kę, tak więc musimy go wyłonić") w którym wzięłoby udział np. 8 gwiazd.

 

 

W SD vs RAW 2011 w karierze (czy jak to się tam nazywa: Road to Wrestlemania) był właśnie taki motyw. Turniej o to kto walczy na WMce z Takerem ;)

 

W gierę nie grałem. Tak tylko sobie luźno zaimprowizowałem coś na poczekaniu :wink:

 

Naprawdę na to 20:0 mogli by przygotować coś wielkiego czego nie mieliśmy... Ale czy to nie za trudne się wysilić :D W końcu to tylko WM'ka :D

 

Takim czymś mogłaby być TYLKO I WYŁĄCZNIE walka Takera z Ceną, a jak wiadomo - Jasiek ma już kogo innego wpisanego w karnecik na ten wieczór :D

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Dzięki
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 051 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 187 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 606 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 896 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW Best Of The Super Junior 32 - Dzień 7 Data: 20.05.2025 Federacja: New Japan Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Takasaki, Gunma, Japan Arena: G Messe Gunma Publiczność: 842 Format: Live Platforma: NJPWWorld.com Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
    • Bastian
      Milutko, że Roxanne Perez weszła do MITB, i to kosztem Becky Lynch, która - jak widać - nadal będzie tłuc się z Valkyrią. Przyjemna walka Irlandki, Prodigy i Natalyi. Ripley kontra cudem uratowana przed zwolnieniem Zoey Stark i wracająca po 100 latach przerwy Kairi Sane. Kto to ugra, ciekawe...  Stark w pierwszej walce od 100 lat i jeszcze kontuzja, pech...  Rhea wygrywa, oprócz niej w MITB Bliss, Perez, być może Flair. Walizka pasuje do Roxanne idealnie, a wygrana w takim składzie to już byłby potężny kop dla niej. Jak już się tak rozpływam nad Perez to czas na łyżkę dziegciu w tej beczce miodu. Nie wiem, czy jej obecność w Judgment Day to dobry pomysł. Wygląda to na potencjalny face turn Liv Morgan po powrocie i feud z RP, choć uważam, że po tej jej roli w filmie, dobrą opcją byłby helowy gimmick Hollywood Morgan. No i JD do rozpadu, z tej stajni już się chyba nic nie wyciśnie. Dużo o paniach, bo u panów nuda i dłużyzna. 150 osób kręci się wokół Jeya i WHC, podobnie z tą nową stajnią Rollinsa. Śmierdzi to finałem i War Games.  Rusev niedawno zadebiutował, a już znika na tygodnie. Jak już nie było na niego pomysłu i miał od początku być jednym z wielu to mogli z niego zrobić np. przydupasa helowego Ceny, przynajmniej Jaś odhaczyłby kolejny punkt obowiązkowy w byciu tym złym.   
    • Kaczy316
      Lecimy z ostatnim Monday Night Raw przed Saturday Night's Main Event!   Zaczynamy od Loganika uuuu no czyli zaczynamy dość dobrze. Myślałem, że to będzie jakieś mocne dobre promo, a tutaj typowo heelowe i nic ciekawego, w sensie mówi do publiczki to czego ona nie chce zbytnio czyli, że wygra tytuł, że pokona Jeya i zdobędzie tytuł World Heavyweight i zrobi to 12 lat szybciej niż Jey, na szczęście wszystko przerywa Gunther! Nie wiem, dziwny był ten segment, Gunther mówił coś o braku szacunku do niego ze strony Logana Paula, dobrze, że na koniec wbił Jey Uso i wywalił Superkicka dla Paula, Logan mnie na micu strasznie nudzi przez dłuższy czas, gość wbija i jedynie mówi to co publice się nie podoba i zwraca się głównie do publiki, takie zagrywki działają na początku, ale szybko się nudzą przynajmniej mi, segment dobry, ale dziwny dla mnie.   Giulia na SD to Roxanne oficjalnie na Raw! Ulala i od razu walka kwalifikacyjna do walki o walizkę! Dwie walki dzisiaj kwalifikacyjne kobiet, Roxanne vs Becky vs Natalya oraz Rhea vs powracająca Kairi Sane! vs Zoey Stark ulala będzie się działo! Na Backu Jey spotyka Heymana i Paul fajnie tutaj wypadł, jak praktycznie zawsze w sumie.   Pentagon i Styles vs JD McDonagh i Balor, to może być bardzo dobry pojedynek. Lekko ponad 17 minut genialnego starcia, kurde aż sam nie wierzę, że to starcie było na Raw i wyszło tak niesamowicie, ciężko dzisiaj będzie to przebić, AJ i Pentagon wyglądają bardzo dobrze jako Tag Team i ciekawi mnie czy pociągną to dalej, ja bym zobaczył takie połączenie na dłużej zdecydowanie, ale niestety Pentagon i Styles przegrywają, bo Gigacha.....znaczy El Grande Americano znowu atakuję naszego kochanego Luchadora i Balor z JD wygrywa i nawet Finn zdobywa pin ulala, ale walka genialna polecam mega.   Rollins na backu ostrzega w pewnym sensie Logana i wspomina WM 39, że możemy dostać powtórkę z tej WM tylko tym razem z tytułem World Heavyweight ON THE LINE!   Pierwsza walka kwalifikacyjna dzisiaj! Becky vs Natalya vs Roxanne Perez! Liczę oczywiście na Perez i mam nadzieję, że się nie zawiodę! Kurde no kolejna świetna walka 14,5 minuty bardzo dobrego starcia, które oglądało się z mega przyjemnością i mamy powrót Lyry, która przeszkodziła Becky w wygraniu tego starcia i to tak mocno, Becky próbowała wrócić do walki, a Lyra NIE NIE NIE WRACAJ TU KOLEŻANKO! I cyk nawalanka, ale ten feud mi się podoba Lyra jest obecnie tak genialna do oglądania, a Roxanne sobie wygrywa i jest w walce o walizkę! Jak dla mnie to powinna to wygrać, mam nadzieję, że tak się stanie.   Sami na backu sobie gada z Jeyem. Ulala Akira dostanie Ruseva, a wbija jeszcze Gigachad i American Made dostanie szansę na walkę o tytuły World Tag Team za tydzień, dobre wieści, a Gigachad jest wkurzony trochę, bo Julius i Brutus coś dostali, a On z Ivy nic i chcę coś od Pearca, ale ostatecznie nic nie dostaję.   Sheamus vs Grayson, walka raczej poprzednich nie pobiję, ale też może być mega przyjemna. CO JEST Austin Theory dostał najlepszą reakcje swojego życia przy walce, w której nawet nie uczestniczy xDDDD On w ogóle dostał jakąkolwiek reakcję od jakichś dwóch lat xDDD szkoda tylko, że nie wiem za co, bo była reklama i po reklamie nagle słyszę głośne chanty "Austin Theory" xD. Prawie 12 minutowa walka, która była tak samo bardzo dobra i mega przyjemna do oglądania, kolejna tygodniówka na której walki oddają i to niesamowicie, czekam na kolejne pojedynki, Sheamus tutaj wygrywa, a Theory ma beke, że jego ziomek obrywa xD, ajj fajnie się oglądało dzisiaj Austina.   Co to za jakiś wywiad z no namem. No teraz mamy prawilny wywiad z Guntherem, znaczy miał być, ale od razu wbił Seth Rollins, ale Seth nas okłamał, mówił, że Gunther był bardzo dobrym Championem, no niestety nie był Seth nie był. No lekka kłótnia się wywiązała z tego.   Pora na kolejną walkę kwalifikacyjną! Rhea vs Zoey vs powracająca Kairi Sane! Oj kolejny pojedynek, co może oddać zdecydowanie! Kairi imo tutaj mogłaby wygrać, Ripley ta walizka byłaby tak samo potrzebna jak Becky, One tego nie potrzebują i w walce też nie muszą być. Kurde początek walki i jedna z pierwszych walk Zoey i już wypadła z akcji i to chyba był wypadek przy pracy i jakaś prawdziwa kontuzja, nie wyglądało to na nic planowanego, po reklamach mamy już jedynie walkę pomiędzy Ripley i Kairi, dalej to może być dobra walka, ale szkoda Stark, ale no cóż zdarzają się wypadki. No po prawie 10 minutowej walce wygrywa Ripley, dobry pojedynek, ale widać, że Panie były trochę pogubione, ale no nic dziwnego, walka po prostu była w porządku jak na to co się stało, wydaję mi się, że Kairi miała to wygrać, ale jak Zoey odpadła to nie chcieli podkładać Ripley, chociaż może się mylę.   Co jest? Roxanne Perez w Judgment Day? Kurde ciekawie się zapowiada, Balor wprowadza nową zawodniczkę do formacji i to akurat kobietę pod nieobecność Liv oj coś czuję, że Morgan nie będzie zadowolona, Roxanne nawet dała prezenty swoim nowym przyjaciołom, ale Raquel dalej się to nie podobało.   Next Week: Kolejne walki kwalifikacyjne do Money In The Bank Ladder Matchy, no właśnie dzisiaj żadnych walk męskich nie było o dołączenie do tego Ladder Matchu, może za tydzień będą. Akira Tozawa vs Rusev, no może być niezły comedy match xD. Ulala American Made vs The New Day vs War Raiders o pasy World Tag Team, zapowiada się dobrze. Kolejne Raw zapowiada się w porządku, w sumie poza Triple Threatem o tytuły World Tag Team to jest po prostu ok, szczególnie, że walk kwalifikacyjnych jeszcze nie znamy to ciężko coś powiedzieć.   Lecimy z main eventem! Jey Uso vs Bron Breakker! No Ci Panowie dawali bangerki w walkach o IC Title, więc teraz też na to liczę! Prawie 16 minut tak samo bardzo dobrego pojedynku pod koniec oczywiście Heyman zaczął się wtrącać i nawet chciał się bić z Uso xD, śmiesznie to wyglądało, ale ostatecznie Seth zaatakował poza ringiem Jeya i mamy DQ, pojedynek naprawdę fajny i przyjemny, atak na Jeya kontynuowany, ale na ratunek wbija Sami Zayn! Seth i Bron gotowi, a Zayn niepewny, lecz pojawia się też CM Punk! Mamy spory brawl, a Jey był w ringu i jeszcze Logan na sam koniec go rozwalił xD, fajna walka, feudy podbudowane, czekam na Saturday Night's Main Event!   Plusy: Segment otwierający Pentagon i AJ vs Finn Balor i JD McDonagh Roxanne vs Becky vs Natalya Waller vs Sheamus i przyjemna postać Austina Ripley vs Kairi Main event   Podsumowanie: Oj to Raw walkami stało zdecydowanie, każda walka poza tą gdzie Zoey musiała zostać wycofana z walki to były na co najmniej bardzo dobrym bądź świetnym poziomie, ale Rhea vs Kairi mogły dać gorszy pojedynek, bo trochę się pozmieniało i trzeba było improwizować i tak bardzo dobrze z tego wyszły, bo to, że walka była gorsza niż reszta nie znaczy, że była zła, bo była dobra, ogólnie fajne Raw, ostatnio te tygodniówki są świetne dla mnie i tą też polecam, to widzimy się na SD i na Saturday Night's Main Event!
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Monday Night RAW #1669 Data: 19.05.2025 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Online Stream Lokalizacja: Greenville, South Carolina, USA Arena: Bon Secours Wellness Arena Format: Live Platforma: Netflix Komentarz: Michael Cole & Pat McAfee Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • CzaQ
      Po wyborach, więc politycznie     Również gratulacje dla Adriana Zandberga :       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...