Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  61
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.11.2010
  • Status:  Offline

Tyle, że gimmick American Bad Ass został wymyślony przez Undertakera, więc to byłby ukłon w jego stronę. :smile:

  • Posty:  1 009
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2011
  • Status:  Offline

Wpadłem przed chwilą na ciekawy pomysł. Co wy na to, żeby Undertaker wbił na Smackdown Elimination Chamber i wygrał pas wagi ciężkiej. Wtedy walczyłby z najaranym wygraniem RR Sheamusem. W sumie niegłupie, ale wtedy Sheamus nie wygrałby pasa, a wolałbym żeby wreszcie po tylu latach pretendent z RR wygrał pas.

48798430952f294e69c1e4.jpg


  • Posty:  240
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.04.2010
  • Status:  Offline

Co do Jerycho i Punka to teraz jasne już jest co znaczyły słowa "The end of the world as you know it". Dlatego było dziś tyle razy podkreślane kto jest najlepszym wrestlerem na świecie (a raczej Punk podrkeślał). Więc logiczne wydaje mi się, że Jerycho skończy świat, w którym Punk "szefuje". różnica jest taka, że "after" royal rumble, a nie "at".

  • Posty:  54
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.01.2012
  • Status:  Offline

Obawiam się tylko, że tak naprawdę nic to nie zmieni, a Taker przez np. różne mind games w stronę Trypla będzie domagać się walki na WM i w końcu ją dostanie.

 

Podsunąłeś mi pewną myśl, może dla jednych głupią, ale może dla niektórych byłoby to fajne rozwiązanie. Powiedzmy, że Undertaker proponuje Triplakowi kolejną ich walkę na Wrestlemanii. HHH odmawia, bo nie chce po raz kolejny walczyć z Deadmanem.

Grabarz będzie przekonywał Huntera, by ten zgodził się na kolejną walkę różnymi sposobami.

Powiedzmy, że np. Taker swoimi "nadprzyrodzonymi mocami" będzie w pewnym stopniu "dokuczał" Triple H, aby ten się w końcu poważnie wk****, co doprowadzi do tego, że HHH będzie chciał tej walki. Jak już pisałem, pomysł może być głupi, ale ja nigdy jakiegoś specjalnego talentu do pisania scenariuszy nie miałem :). Jeżeli na prawdę nie zobaczymy walki Undertaker vs Triple H na WM 28, to najprawdopodobniejszym przeciwnikiem grabarza staję się Kane. Trudno jest mi wymyślić, z kim Deadman mógłby stoczyć swój ostatni pojedynek. Zapewne w walce z Hunterem założeniem byłoby starcie Streak vs Carrer, ale to głupie rozwiązanie, bo nie po to przez 19/20 lat passa zwycięstw Takera była budowana, by ją przerywać. A z drugiej strony Triplak jest w stanie jeszcze trochę powalczyć. Także podsumowując. Dla Undertakera prawdopodobnymi przeciwnikami są jedynie Kane i Triple H, bo na jakąś powracającą gwiazdę, która nie walczyła z Takerem na WM'ce nie ma co liczyć. Mogliby na prawdę do walki przeciwko Umarlakowi wystawić Chrisa Jericho, a jego feud z CM Punkiem przełożyć na okres po Wm'ce z finalną walką na Summerslam.


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Patrząc na obecny roster WWE to za wiele osób nie ma, które były by wiarygodnym rywalem dla Takera(chodzi mi oczywiście o młodszych zawodników).

 

Przeczytaj dalszą cześć mojego posta. Ja uważam, że wcale nie jest nam potrzebny wiarygodny rywal.

 

Wpadłem przed chwilą na ciekawy pomysł. Co wy na to, żeby Undertaker wbił na Smackdown Elimination Chamber i wygrał pas wagi ciężkiej. Wtedy walczyłby z najaranym wygraniem RR Sheamusem. W sumie niegłupie, ale wtedy Sheamus nie wygrałby pasa, a wolałbym żeby wreszcie po tylu latach pretendent z RR wygrał pas.

 

Tyle, że wtedy dostajemy jedną walkę, zamiast dwóch. Ja wolałbym jednak, żeby Taker nie miał pasa i jego walka była o streak, a jacyś inni zawodnicy mieli walkę o pas.

 

Za to, gdy tak pisaliście o Kanie, to pomyślałem, czemu by nie połączyć ich w drużynę? Można by nawet pokusić się o powrót Shawna i mamy BoD vs DX na WM ;)


  • Posty:  430
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.06.2010
  • Status:  Offline

Obecnym gimmickiem chcę mi się już rzygać i szczerze, wolałbym żeby w ogóle nie wracał!

To sobie przewiń i nie oglądaj^^

Obciął sobie włosy ,bo miał wolne i widocznie miał taką ochotę,nie rozumiem czego się czepiacie tej peruki?

Ważne jest to,czy zrobią dobra walkę ,jak będzie podbudowany feud i to jest istotne! A nie brak włosów no dajcie spokój.

 

Alert napisał/a:

Punk miał by przegrać na WM ?? Really ?? really ?? really ??!!

 

 

A co on jest, pod ochroną, że nie może przegrać?

 

Jak dobrze pamiętam,to Jericho zapowiadał,że nie wraca na stałe tylko na jakiś okres czasu,a jeżeli to prawda to wygrana jest mu niepotrzebna i czysto jobnie Punkowi.


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

maly619 napisał/a:

Alert napisał/a:

Punk miał by przegrać na WM ?? Really ?? really ?? really ??!!

 

 

A co on jest, pod ochroną, że nie może przegrać?

 

 

Jak dobrze pamiętam,to Jericho zapowiadał,że nie wraca na stałe tylko na jakiś okres czasu,a jeżeli to prawda to wygrana jest mu niepotrzebna i czysto jobnie Punkowi.

 

Jeśli miałby zaraz po WMce odejść, to nie widzę kompletnie powodu jego powrotu i może byłoby lepiej, gdyby wcale nie wracał. A tak poza tym, to nie wierzę w to. Na pewno będzie dłużej występować (nie mówię na stałe, ale na pewno dłużej niż tylko do WMki)


  • Posty:  57
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.12.2011
  • Status:  Offline

Raw było dosyc dobre wpierw myślałem ze te włosy Takera sa prawdziwe ale to peruka szkoda ze nie powrocil w gimnicku Badass chociaz na koniec swojej kariery mogl by stoczyc pojedynek na Wrestlemani z HHH w tym gimnicku

Juz powoli nudzi mi sie ten Brodus Clay wciaz squashe mogli by mu dac np.Hunico do walki moze stoczyli by wyrownany pojedynek bo juz nikt niechce ogladac squashow a jego towarzyszki bardzo fajne hehe... :razz:


  • Posty:  41
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.02.2011
  • Status:  Offline

Laurinaitis w końcu został zwolniony czy nie? Bo trypel chyba nie skonczyl gadac zanim powrocił phenom

  • Posty:  359
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.09.2011
  • Status:  Offline

OMFG, Boże, Ja pierdole...

 

Co to ma być? Te "It Begins" to porażka i mimo że sam mówiłem, że to co robi Jericho nie jest złe to teraz mówię, że to shit. Te story z Chrisem nie ma sensu (niby to specjalność TNA..).. nie mówiąc o zajebiście mdłym rozpoczęciu story.. atak na rywala? Nudne, przewidywalne, mdłe.. nie wiem co za debil na to wpadł.

 

Ucieszyłem się jak Miz chwycił za mikrofon, ale czemu do cholery przerwał z Kofim? Tak z perspektywy czasu jak to widzę to wolałbym już walkę Punka i Miza na WM!.

 

A jak Taker wyszedł przerwać Trajpelowi to nie mam wątpliwości, że tą WM najprawdopodobniej odpuszczę. Sorry, mam oglądać coś takiego tylko dlatego, że to WM? Mam to gdzieś, może nazywać się jakkolwiek, ale poziom ten będzie tragiczny (jeśli moje scenariusze się sprawdzą).

 

Punk vs Jericho - rzygać się na myśl "It Begins" i zawód zostanie

HHH vs Taker - nc.

Sheamus vs Bryan - dno

Orton vs Wade - dno

Big Show vs Shaquille - wtf?

 

Nudne, monotonne, mdłe. Nie spodziewałem się cudów, ale to jest naprawdę słaba karta nie potrafiąca mnie w żadnym stopniu zaciekawić. Może do kwietnia mi minie, bo właśnie obejrzałem RAW i czuję się jak debil po zobaczeniu jak Taker przerywa Triple'owi. Może, nie wykluczam.. obecnie przeczuwam, że ta WM to będzie katastrofa.


  • Posty:  15
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.08.2010
  • Status:  Offline

RAW obejrzane, szału nie ma, ale wypowiem się tylko w sprawie powrotu Undertaker'a. Może i mam bujną wyobraźnie i nieco za dużo wymyślam, ale jest kilka możliwych scenariuszy..

 

- Pierwszy i chyba najmniej atrakcyjny. HHH tym klepnięciem po ramieniu tak jakby odmówił, ale Taker go przekona i bez zbędnych fajerwerków dojdzie do ich starcia na WM.

 

- Drugi, już ciekawszy. Tryplak mu odmawia, no i Taker wchodzi mówiąc że każdy się boi czy coś..I że jeżeli nie Tryplak to nikt..No i wtedy wbija Kane i mamy ich feudzik od RAW po EC do samej WM.

 

- Trzeci, chyba najciekawszy ale i najmniej realistyczny. Tu również Tryplak odmawia Takerowi, nikt nie chce walczyć z Umarlakiem. Do federacji na tą jedną walkę wraca jakaś legenda..Shawn Michaels? Marzenie :) Ich obie walki na WM były świetne, ta trzecia myślę że nie była by o wiele gorsza mimo że wynik byłby znany. Oczywiście to tylko mój wymysł, ale motyw z powrotem kogoś kto zakończył już karierę jest możliwy, szczególnie dlatego że Vance podkreślał że chce zrobić najlepszą WM w historii.. :)

 

- Ostatni, podobny do pierwszego, tylko z tą nowością że sędzią specjalnym tego pojedynku będzie HBK. Równie możliwe, myślę że więcej niewiadomych miałoby to starcie..No i emocje gwarantowane..

 

Jak będzie czas pokaże, a nam pozostało jedynie gdybać! Ogólnie RAW średnie, w mojej ocenie takie naciągane 6/10.


  • Posty:  303
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.07.2011
  • Status:  Offline

A co on jest, pod ochroną, że nie może przegrać? Jeśli będzie feudowac z Jericho i wejdzie z pasem na WMkę, to na tę chwilę typuję, że przegra. Zresztą, tak narzekaliście, że Jericho wrócił i nie dostał wygranej na RR. A jeśli przegra na WMce, to będzie już dobrze? Przecież to kolejna wielka walka, którą przegra po powrocie. I co, i tym razem nie będzie narzekania, bo rywalem jest CM Punk, a nie Sheamus?

 

Jeśli miałby zaraz po WMce odejść, to nie widzę kompletnie powodu jego powrotu i może byłoby lepiej, gdyby wcale nie wracał. A tak poza tym, to nie wierzę w to. Na pewno będzie dłużej występować (nie mówię na stałe, ale na pewno dłużej niż tylko do WMki)

 

Akurat tak się składa, że jest. Punk rok temu gdy jeszcze był heelem przegrał na WM przeciwko Ortonowi. No i sam Punk chyba poczuł by się bardzo bardzo wyr**** jeżeli przegra drugą WM z rzędu. I nie wierze w to, że face federacji z resztą mistrz WWE przegra swój pojedynek na WM. Ale np zakładając, że Punk straci pas na EC i będzie walczył o jego odzyskanie na WM. To tym bardziej nie widzę jego przegranej. Teraz jeszcze wyobraź sobie co by się działo gdyby Punk przegrał i w ME The Rock przegrywa. Publika zaczęła by chyba rzucać tymi kubkami na ring i tak jak Vince nie lubi jak PPV kończy się buczeniem.. tak tutaj na następny dzień media mówiły by o zamieszkach jakie wybuchły podczas WM. Skoro wiadomo, że Cena po wygranej będzie wygwizdany to fani chociaż dostaną na otuchę to, że Punk wygrał swój pojedynek.

 

Co do Y2J to nie wiadomo oficjalnie na jak długo on będzie.. ale za kulisami mówi się, że miał by być częścią jakiegoś większego storylinu który skończył by się walką na SummerSlam. Oczywiście wszystko może się zmienić. No ale tak ogólnie mówi się za kulisami.

Edytowane przez Alert

  • Posty:  74
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.07.2011
  • Status:  Offline

Te story z Chrisem nie ma sensu (niby to specjalność TNA..).. nie mówiąc o zajebiście mdłym rozpoczęciu story.. atak na rywala? Nudne, przewidywalne, mdłe.. nie wiem co za debil na to wpadł.

 

Dobra frustracja frustracją, ale ocenianie story jak nic się jeszcze nie zdarzyło i nawet się nie rozwinął na 2 miesiące przed WM'ką jest głupie.... Poczekaj oceń.

 

Ucieszyłem się jak Miz chwycił za mikrofon, ale czemu do cholery przerwał z Kofim? Tak z perspektywy czasu jak to widzę to wolałbym już walkę Punka i Miza na WM!.

 

Ta trzymała by poziom WM'ki. Podałeś kartę która jest dnem a to jest muł pod tym dnem.

 

A jak Taker wyszedł przerwać Trajpelowi to nie mam wątpliwości, że tą WM najprawdopodobniej odpuszczę. Sorry, mam oglądać coś takiego tylko dlatego, że to WM? Mam to gdzieś, może nazywać się jakkolwiek, ale poziom ten będzie tragiczny (jeśli moje scenariusze się sprawdzą).

 

Kto ci każe to oglądać. Zrozumiemy chyba bez wylewania swojej frustracji właśnie tutaj....

 

obecnie przeczuwam, że ta WM to będzie katastrofa.

 

Obecnie nic nie można stwierdzić, na razie to źle wygląda, lecz nie można oceniać dnia przed zachodem słońca ...

Mów mi Daniel :)

  • Posty:  1 184
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.06.2009
  • Status:  Offline

RAW, RAW, RAW. Może nie będę mówił o ogólnych wrażeniach z gali, a o osobistych pomysłach i pewnych odczuciach po ostatnich galach. Miałem nie narzekać, ale wybaczcie...

 

 

Sheamus? Może i lubię kolesia, może i jest charakterystyczny, ale nie widzę go jako kogoś komu przydzielono "Main Event" w Miami. Dlaczego? Bo już wiem, że nie wymyślą mu nic twórczego, daję sobie upierdolić 3 palce, że będzie to standardowy feud, czyli mistrz kontra kandydat do pasa. Pokłócą się kilka razy, kilka razy się poobijają, face będzie ganiał, heel będzie uciekał i tyle. Ktoś pisał o walce face vs face, czyli Rudy i Randy. Ludzie, ja tego nie strawię! Raz, że obecne prowadzenie Ortona jest cholernie mdłe, a drugim argumentem jest kompletny brak chemii między nimi. Kto oglądał ich walki (chociażby heel vs heel) wie o czym mówię.

 

HHH vs Taker? Będzie powtórka z rozrywki... co by się tutaj nie stało będzie hujowo. Triple H złamie "Streak", będzie okropnie. Taker znowu wygra i tyle, będzie okropnie. Czy z tego całego wątku o dwóch legendach da się coś jeszcze wycisnąć? Wątpię... Jednak racjonalnie patrząc nie ma porządnego kandydata do walki z Grabarzem. Ja traktuję "Streak" jak pas, nawet i coś ważniejszego. Kogo bym tu widział? Jasiek, Punk, Orton, coś z tego kalibru, ale jak ktoś mówi mi, że wrzuciłby do walki z Takerem Rhodesa albo Dolpha to chce mi się brechtać. Ludzie, renoma jaką sobie wyrobił Deadman jest porównywalna z magią jego gimmicku i dla mnie osobiście jedynymi rozwiązaniami byłyby tu squashe. Do walki z nim trzeba heavy-wypromowania, równie wielkiej "magii". Można narzekać lub nie, ale HHH ją ma. Mimo wszystko mnie to nie kręci.

 

Punk vs Jericho? Słuchając plotek zapowiadało się świetnie, a dwójka tych Panów to gwarancja świetnej walki i genialnego programu. Jednak to jak poprowadzili powrót Jericho i rozpoczęcie jego programu z Punkiem woła o pomstę do nieba. Nie tak się promuje programy na WM.

 

To co napisał N!KO o Punku i Bryanie (kur*a, tego jego "Yes" mnie zabija) to jednak święta prawda. Dlaczego? Bo między tą dwójką jest to "coś", coś co wciąga. Mają genialne podłoże pod świetny program między sobą i w dzisiejszym odcinku RAW mieliśmy tego kapitalny skrót. Dwójka "małych chłopców", która od walk przed 20-osobową publiką doczłapała się do najważniejszych pasów w tym biznesie. Co więcej, to obecny heel i baby-face, którzy mimo swojej "sytuacji społecznej" nadal uznają się za przyjaciół i podają sobie nawzajem dłonie. No kurwa, przecież to z góry skazane jest na sukces... Czasami WWE mnie przeraża głupotą. Vince ma nam serwować podobno rozrywkę, a dla mnie, dla 20 letniego huja właśnie takiego programy, mające ogrom realistycznych elementów mają w sobie potencjał i dla nich nadal mogę oglądać jego federację. A tak, zastanawiam się co jakiś czas po co ja to oglądam... Może jednak niektórzy znajomi, którzy twierdzą, że wrestling to shit mają rację? Eh.

 

 

I to tyle... pozdrawiam.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Dzięki
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 051 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 187 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 606 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 896 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW Best Of The Super Junior 32 - Dzień 7 Data: 20.05.2025 Federacja: New Japan Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Takasaki, Gunma, Japan Arena: G Messe Gunma Publiczność: 842 Format: Live Platforma: NJPWWorld.com Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
    • PTW
      Alex Brave MA DZIŚ URODZINY! Z tego miejsca składamy najserdeczniejsze życzenia na poczet człowieka, który wykonał wielką pracę by przejść od adepta poprzez sędziego aż do wymarzonego debiutu zawodniczego, a obecnie... no cóż, można za nim nie przepadać, ale należy docenić ogromny progres, zwycięstwa i (chyba przede wszystkim) ringowe cwaniactwo! Tak więc Panie Brave, 100 lat i wszystkiego co najlepsze, ale jednocześnie nieśmiała prośba - zrób nam Pan prezent i nigdy więcej Brave Show, zgoda? ^_^ Dziś wieczorem ogłoszenie kolejnego meczu na galę 31 maja - będzie latane :) Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • Bastian
      Milutko, że Roxanne Perez weszła do MITB, i to kosztem Becky Lynch, która - jak widać - nadal będzie tłuc się z Valkyrią. Przyjemna walka Irlandki, Prodigy i Natalyi. Ripley kontra cudem uratowana przed zwolnieniem Zoey Stark i wracająca po 100 latach przerwy Kairi Sane. Kto to ugra, ciekawe...  Stark w pierwszej walce od 100 lat i jeszcze kontuzja, pech...  Rhea wygrywa, oprócz niej w MITB Bliss, Perez, być może Flair. Walizka pasuje do Roxanne idealnie, a wygrana w takim składzie to już byłby potężny kop dla niej. Jak już się tak rozpływam nad Perez to czas na łyżkę dziegciu w tej beczce miodu. Nie wiem, czy jej obecność w Judgment Day to dobry pomysł. Wygląda to na potencjalny face turn Liv Morgan po powrocie i feud z RP, choć uważam, że po tej jej roli w filmie, dobrą opcją byłby helowy gimmick Hollywood Morgan. No i JD do rozpadu, z tej stajni już się chyba nic nie wyciśnie. Dużo o paniach, bo u panów nuda i dłużyzna. 150 osób kręci się wokół Jeya i WHC, podobnie z tą nową stajnią Rollinsa. Śmierdzi to finałem i War Games.  Rusev niedawno zadebiutował, a już znika na tygodnie. Jak już nie było na niego pomysłu i miał od początku być jednym z wielu to mogli z niego zrobić np. przydupasa helowego Ceny, przynajmniej Jaś odhaczyłby kolejny punkt obowiązkowy w byciu tym złym.   
    • Kaczy316
      Lecimy z ostatnim Monday Night Raw przed Saturday Night's Main Event!   Zaczynamy od Loganika uuuu no czyli zaczynamy dość dobrze. Myślałem, że to będzie jakieś mocne dobre promo, a tutaj typowo heelowe i nic ciekawego, w sensie mówi do publiczki to czego ona nie chce zbytnio czyli, że wygra tytuł, że pokona Jeya i zdobędzie tytuł World Heavyweight i zrobi to 12 lat szybciej niż Jey, na szczęście wszystko przerywa Gunther! Nie wiem, dziwny był ten segment, Gunther mówił coś o braku szacunku do niego ze strony Logana Paula, dobrze, że na koniec wbił Jey Uso i wywalił Superkicka dla Paula, Logan mnie na micu strasznie nudzi przez dłuższy czas, gość wbija i jedynie mówi to co publice się nie podoba i zwraca się głównie do publiki, takie zagrywki działają na początku, ale szybko się nudzą przynajmniej mi, segment dobry, ale dziwny dla mnie.   Giulia na SD to Roxanne oficjalnie na Raw! Ulala i od razu walka kwalifikacyjna do walki o walizkę! Dwie walki dzisiaj kwalifikacyjne kobiet, Roxanne vs Becky vs Natalya oraz Rhea vs powracająca Kairi Sane! vs Zoey Stark ulala będzie się działo! Na Backu Jey spotyka Heymana i Paul fajnie tutaj wypadł, jak praktycznie zawsze w sumie.   Pentagon i Styles vs JD McDonagh i Balor, to może być bardzo dobry pojedynek. Lekko ponad 17 minut genialnego starcia, kurde aż sam nie wierzę, że to starcie było na Raw i wyszło tak niesamowicie, ciężko dzisiaj będzie to przebić, AJ i Pentagon wyglądają bardzo dobrze jako Tag Team i ciekawi mnie czy pociągną to dalej, ja bym zobaczył takie połączenie na dłużej zdecydowanie, ale niestety Pentagon i Styles przegrywają, bo Gigacha.....znaczy El Grande Americano znowu atakuję naszego kochanego Luchadora i Balor z JD wygrywa i nawet Finn zdobywa pin ulala, ale walka genialna polecam mega.   Rollins na backu ostrzega w pewnym sensie Logana i wspomina WM 39, że możemy dostać powtórkę z tej WM tylko tym razem z tytułem World Heavyweight ON THE LINE!   Pierwsza walka kwalifikacyjna dzisiaj! Becky vs Natalya vs Roxanne Perez! Liczę oczywiście na Perez i mam nadzieję, że się nie zawiodę! Kurde no kolejna świetna walka 14,5 minuty bardzo dobrego starcia, które oglądało się z mega przyjemnością i mamy powrót Lyry, która przeszkodziła Becky w wygraniu tego starcia i to tak mocno, Becky próbowała wrócić do walki, a Lyra NIE NIE NIE WRACAJ TU KOLEŻANKO! I cyk nawalanka, ale ten feud mi się podoba Lyra jest obecnie tak genialna do oglądania, a Roxanne sobie wygrywa i jest w walce o walizkę! Jak dla mnie to powinna to wygrać, mam nadzieję, że tak się stanie.   Sami na backu sobie gada z Jeyem. Ulala Akira dostanie Ruseva, a wbija jeszcze Gigachad i American Made dostanie szansę na walkę o tytuły World Tag Team za tydzień, dobre wieści, a Gigachad jest wkurzony trochę, bo Julius i Brutus coś dostali, a On z Ivy nic i chcę coś od Pearca, ale ostatecznie nic nie dostaję.   Sheamus vs Grayson, walka raczej poprzednich nie pobiję, ale też może być mega przyjemna. CO JEST Austin Theory dostał najlepszą reakcje swojego życia przy walce, w której nawet nie uczestniczy xDDDD On w ogóle dostał jakąkolwiek reakcję od jakichś dwóch lat xDDD szkoda tylko, że nie wiem za co, bo była reklama i po reklamie nagle słyszę głośne chanty "Austin Theory" xD. Prawie 12 minutowa walka, która była tak samo bardzo dobra i mega przyjemna do oglądania, kolejna tygodniówka na której walki oddają i to niesamowicie, czekam na kolejne pojedynki, Sheamus tutaj wygrywa, a Theory ma beke, że jego ziomek obrywa xD, ajj fajnie się oglądało dzisiaj Austina.   Co to za jakiś wywiad z no namem. No teraz mamy prawilny wywiad z Guntherem, znaczy miał być, ale od razu wbił Seth Rollins, ale Seth nas okłamał, mówił, że Gunther był bardzo dobrym Championem, no niestety nie był Seth nie był. No lekka kłótnia się wywiązała z tego.   Pora na kolejną walkę kwalifikacyjną! Rhea vs Zoey vs powracająca Kairi Sane! Oj kolejny pojedynek, co może oddać zdecydowanie! Kairi imo tutaj mogłaby wygrać, Ripley ta walizka byłaby tak samo potrzebna jak Becky, One tego nie potrzebują i w walce też nie muszą być. Kurde początek walki i jedna z pierwszych walk Zoey i już wypadła z akcji i to chyba był wypadek przy pracy i jakaś prawdziwa kontuzja, nie wyglądało to na nic planowanego, po reklamach mamy już jedynie walkę pomiędzy Ripley i Kairi, dalej to może być dobra walka, ale szkoda Stark, ale no cóż zdarzają się wypadki. No po prawie 10 minutowej walce wygrywa Ripley, dobry pojedynek, ale widać, że Panie były trochę pogubione, ale no nic dziwnego, walka po prostu była w porządku jak na to co się stało, wydaję mi się, że Kairi miała to wygrać, ale jak Zoey odpadła to nie chcieli podkładać Ripley, chociaż może się mylę.   Co jest? Roxanne Perez w Judgment Day? Kurde ciekawie się zapowiada, Balor wprowadza nową zawodniczkę do formacji i to akurat kobietę pod nieobecność Liv oj coś czuję, że Morgan nie będzie zadowolona, Roxanne nawet dała prezenty swoim nowym przyjaciołom, ale Raquel dalej się to nie podobało.   Next Week: Kolejne walki kwalifikacyjne do Money In The Bank Ladder Matchy, no właśnie dzisiaj żadnych walk męskich nie było o dołączenie do tego Ladder Matchu, może za tydzień będą. Akira Tozawa vs Rusev, no może być niezły comedy match xD. Ulala American Made vs The New Day vs War Raiders o pasy World Tag Team, zapowiada się dobrze. Kolejne Raw zapowiada się w porządku, w sumie poza Triple Threatem o tytuły World Tag Team to jest po prostu ok, szczególnie, że walk kwalifikacyjnych jeszcze nie znamy to ciężko coś powiedzieć.   Lecimy z main eventem! Jey Uso vs Bron Breakker! No Ci Panowie dawali bangerki w walkach o IC Title, więc teraz też na to liczę! Prawie 16 minut tak samo bardzo dobrego pojedynku pod koniec oczywiście Heyman zaczął się wtrącać i nawet chciał się bić z Uso xD, śmiesznie to wyglądało, ale ostatecznie Seth zaatakował poza ringiem Jeya i mamy DQ, pojedynek naprawdę fajny i przyjemny, atak na Jeya kontynuowany, ale na ratunek wbija Sami Zayn! Seth i Bron gotowi, a Zayn niepewny, lecz pojawia się też CM Punk! Mamy spory brawl, a Jey był w ringu i jeszcze Logan na sam koniec go rozwalił xD, fajna walka, feudy podbudowane, czekam na Saturday Night's Main Event!   Plusy: Segment otwierający Pentagon i AJ vs Finn Balor i JD McDonagh Roxanne vs Becky vs Natalya Waller vs Sheamus i przyjemna postać Austina Ripley vs Kairi Main event   Podsumowanie: Oj to Raw walkami stało zdecydowanie, każda walka poza tą gdzie Zoey musiała zostać wycofana z walki to były na co najmniej bardzo dobrym bądź świetnym poziomie, ale Rhea vs Kairi mogły dać gorszy pojedynek, bo trochę się pozmieniało i trzeba było improwizować i tak bardzo dobrze z tego wyszły, bo to, że walka była gorsza niż reszta nie znaczy, że była zła, bo była dobra, ogólnie fajne Raw, ostatnio te tygodniówki są świetne dla mnie i tą też polecam, to widzimy się na SD i na Saturday Night's Main Event!
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Monday Night RAW #1669 Data: 19.05.2025 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Online Stream Lokalizacja: Greenville, South Carolina, USA Arena: Bon Secours Wellness Arena Format: Live Platforma: Netflix Komentarz: Michael Cole & Pat McAfee Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...