Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  19
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.04.2007
  • Status:  Offline

Hmmmm The Rock is in the house! ogólnie cóż można powiedzieć?...maksymalne podjaranie i tyle. 7 długich lat czekania...7 długich lat suszy...7 długich lat bez niego. Jego wejście i speech chyba oglądałem z 10 razy ,żeby nacieszyć oko i uszy jego osobą. Mam również nadzieje ,że nie rzuca słów na wiatr i zostanie w WWE na dobre, połączy jakoś to z nagrywaniem filmów klasy B ,a nawet i w tej kwestii WWE mu pomoże. Na co się teraz nastawiać? hmmmm pewnie RAW,RAW i jeszcze raz RAW...napewno pokaże się na EC choć jeszcze nie stoczy walki w ringu...może jakieś interference czu cuś. No i WM host ma się rozumieć...tak jak większość stawiam na walke z Jasiem...tylko na litość boską...niech się stanie słuszna rzecz czyli The Rock odnosi zwycięstwo nad Jasiem...mam nadzieje ,że writerzy i Vince nie będa na takiej fantazji ,żeby w tej walce Jasiu wygrał z The Peoples Champem...nawet użyje słowa hańba jeżeli tak się stanie ;D a co po WM?...się zobaczy. Zakładam ,że zostanie...powiedział ,że już nie opuści więc chyba frajera z siebie nie będzie chciał zrobić szybko znikając po WM.Już to widze jak będzie ośmieszał wszystkich swoimi mic skillami...ring skille nie ma boskich ale to jest The Rock i to może być mu wybaczone damn! jak ja dawno nic nie pisałem....to by było na tyle póki co...wiem wiem ,że dosyć ogólnie się rozpisałem ale wdrażam się na nowo, wdrażam.

5025843847e2ab5fc4c4a.jpg


  • Posty:  170
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.07.2010
  • Status:  Offline

niech się stanie słuszna rzecz czyli The Rock odnosi zwycięstwo nad Jasiem...mam nadzieje ,że writerzy i Vince nie będa na takiej fantazji ,żeby w tej walce Jasiu wygrał z The Peoples Champem

No i znowu..Co to zwycięstwo da Rockowi? Dosłownie nic, on już się swoje nawygrywał, swoje nazbodywał. Nie widzę innej opcji, niż wygrana Ceny w tym starciu (o ile do niego dojdzie, w co nie wierze). Hogan spotkał się z Rockiem 9 lat temu i kto wygrał? Rock! Bo co dało by zwystięstwo Hoganowi? Zupełnie nic.

 

Co do zostania na dłużej..Wszedłem specjalnie na filmweb i z tego co zauważyłem, znów zagra w jakimś filmie kategorii "D", który wyjdzie w 2012 roku, więc i na to bym nie liczył.


  • Posty:  29
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.01.2011
  • Status:  Offline

Jest Orton, który jest face'em w stylu Stone Cold'a (tweenerowaty), za którego marki oddałyby obecnie nerkę oraz mamy słodziutkiego do wyrzygania Rey'a. Powraca też Trypel, który jeśli nie przejdzie turnu i od razu nie zawiesi butów na kołku (na rzecz zarządzania WWE razem z Vince'em) to będzie także mega-mocnym face'em. Jest także w odwodzie zawsze mocny, face'owy Taker, którego z pewnością stać (nawet bez względu na formę) zrobić feud z BezCennym. Mocną, face'ową pozycję ma także Big Show (jako mięso armatnie dla Jaśka jak najbardziej by przeszedł) oraz Edge.

Randy Orton - Vince próbował w zeszłym roku zrobić switch na pozycji top babyface'a lecz Orton najzwyczajniej w świecie nie dał rady. O ile w porównaniu do megagwiazd poprzedniej ery - Rocka i Austina, Cena wygląda blado, to Randy się przy nich po prostu upokarza. Jest dobry ale nie sprawdził się jako człowiek numer jeden. Nie potrafi tak jak Cena być wiecznie w centrum uwagi fanów, nawet pomimo ogromnego pushu i bardzo mocnego bookingu.

Rey Mysterio - ma węższy target fanów niż Cena no i zniszczone kolana. Co chwile potrzebuje przerw no i jest nudny jako mistrz. Potrzebuje bardzo charyzmatycznych przeciwników aby jego feudy nie wyglądały jak midcardowe przepychanki.

Trypel - zniszczone kolana, wiek, kiedyś był lepszy od Ceny ale obecnie nie wytrzymuje porównania.

Taker - zniszczony kontuzjami, wymaga bardzo oszczędnego grafiku.

Big Show - solidny ale nic więcej. Nudny w ringu i nadaje się bardziej do squashy niż 30-minutowych main eventów.

Edge - zniszczony kontuzjami, daleki od swojej szczytowej formy, chce niedługo zakończyć karierę, no i nie ma już zbyt dobrej prezencji. Wciąż jest przydatny w federacji ale z żalem muszę stwierdzić, że to już nie jest ten Edge który nie schodził poniżej czterech gwiazdek podczas walk na PPV. No i jego charakter nie nadaje się do ery PG co rzutuje na jakość prom.

 

Wszyscy wymienieni powyżej są mocnymi face'ami, ale żaden z nich nie nadaje się, aby przejąć schedę po Cenie gdyby ten przeszedł turn.

Believe in The Shield

  • Posty:  742
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.10.2010
  • Status:  Offline

Jeśli doszłoby do walki Cena vs. Rock to powinien wygrać Cena co da mu porządnego kopa w karierze. Taka zmiana pokoleń. Rocky pokonał kiedyś Hogana, czyli wcześniejszego People's Championa. Tak samo teraz powinien wygrać Cena. Jednak jeśli Cena wygra to powinno to stać się przez jakieś oszustwo Johna, co wiąże się z upragnionym heel turnem. A to jest lepsza okazja do tego niż dołączenie do Nexus. Ludzie kochają Rocka i pokonanie go przez jakiś nieczysty sposób spowoduje, że taki zawodnik stanie się zdecydowanie heelem numer jeden federacji. Miejsce czołowego face'a zajmie wtedy Orton. Oczywiście najpierw musi dojść do tej walki.

Entertainment > Wrestling

 

Dolph Ziggler sprzedaje ciosy lepiej niż TNA bilety :)


  • Posty:  19
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.04.2007
  • Status:  Offline

Danielss zgadzam się...niby nic by mu to nie dało...choć ja mam nadzieje ,że tak się stanie i Jasiek zostanie zgładzony...poprostu jest to moje marzenie...a co do tego aby został to nigdy nie mów nigdy ;) podoba mi się ta teoria ,że zostaje na rok i na następnej WM zostaje wprowadzony do HoF i jakaś jego ostatnia walka...każdy jego czas spędzony dla nas fanów jest więcej dla mnie wart niż to co obecnie reprezentują inni...wiem ,że może i przesadzam ,a wręcz napewno ale to tylko moja opinia ;) zresztą zawsze jakaś wygrana coś daje ,a nad Jaśkiem już wogóle...zresztą co by było gdyby babcia miała wąsy...obserwujmy i oceniajmy co nam przygotowali.

5025843847e2ab5fc4c4a.jpg


  • Posty:  198
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.03.2010
  • Status:  Offline

Jeśli mowa o starciu Ceny vs Rock na WMce. To jeśli miałoby do niego dojść, to dobrze by było gdyby wygrał Cena ale tylko(tylko i wyłącznie!) przechodząc tym samym heel turn. Nie potrafię sobie wyobrazić face'a Ceny który rozpieprzył najlepszego The rocka. Nawet najwięksi fani Ceny pewnie by byli smutni.
My life, my rules.

17029495504c78e82ba05f6.jpg


  • Posty:  10 274
  • Reputacja:   288
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Co do Big Show'a - nie wyobrażam go sobie w roli babyface'a federacji, a oto kilka powodów:

 

# ma on 39 lat, więc na długo w WWE nie pozostanie;

# dla mnie, jest on sztampowym przykładem face'a na pocieszenie publiki i promowanie nowych gwiazd;

# jakoś nie mogę sobie wyobrazić Giant'a feudującego z 'koksami' o główne pasy;

# w ringu - wiadomo, ma swój ciężar, więc jest powolny, lecz ma większy moveset od Ceny;

# kto ma w myślach wizję Show'a wygrywającego najważniejsze walki na PPV typu WrestleMania?

 

Żeby nie było - lubię jego gimmick i ogólnie jego całego, ale... jakoś mi się to nie widzi.

 

Nikt nie mówi, że Show miałby być głównym baby face'em federacji. Takie role przypadłyby Ortonowi (RAW) i Mysterio (Smack) a Show jest wystarczająco silnym face'em aby np. na przetarcie dostać feud z Ceną po ewentualnym jego heelturnie (Jasiek zniszczyłby giganta i umocnił swoją pozycję mega-heela. Przecież od razu nie zmontowali by mu walki z głównym pupilem publiczności, czyli Randolfem).

 

Randy Orton - Vince próbował w zeszłym roku zrobić switch na pozycji top babyface'a lecz Orton najzwyczajniej w świecie nie dał rady. O ile w porównaniu do megagwiazd poprzedniej ery - Rocka i Austina, Cena wygląda blado, to Randy się przy nich po prostu upokarza. Jest dobry ale nie sprawdził się jako człowiek numer jeden. Nie potrafi tak jak Cena być wiecznie w centrum uwagi fanów, nawet pomimo ogromnego pushu i bardzo mocnego bookingu.

 

Tylko tak jak sam napisałeś - wtedy próbowano dokonać podmiany face'a za face'a, czyli Ortona za Jaśka, dlatego gówno z tego wyszło. Inaczej sprawa by wyglądała gdyby marki nie miały alternatywy, bo Janusz przeszedłby na ciemną stronę mocy. Wtedy wszystkie dzieciaki na klęczkach zwracałyby się do Vipera, aby uratował WWE Uniwerse od złego Janusza (czyt. z braku laku i możliwości innego wyboru - marki ślepo poszłyby za Randym, który naturalną siłą rzeczy byłby wiecznie w centrum ich uwagi, tak jak żarcie, spanie i sranie :D)

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  83
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2010
  • Status:  Offline

@mastah11

11 oznacza wiek czy rok urodzenia?dank3.

 

 

Co do koncepcji heelturnu Jaśka WWE raczej nigdy się nie zdecyduje, choć koncept z Randym jest dobry. Na SD! jest jeszcze Edge baby-facem, a na RAW Orton + ? Marella ? Orton nie był by w stanie sam pociągnąć RAW, HHH odchodzi podobnież na emeryturę, JoMo niezbyt wypromowany jeszcze, R-trutha czeka jobbowanie zapewnie po wpadce z miastami.


  • Posty:  960
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline

Wracając do tematu Rocka zaświtała mi pewna myśl. Może ciekawie by było gdyby na WM Rock zmierzył się z Takerem? Jak na mój gust gdyby wymyślony by był jakiś ciekawy rodzaj walki ,dwie legendy mogłyby zrobić naprawde dobry pojedynek.

1161423919541b3db89050d.jpg


  • Posty:  54
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.02.2010
  • Status:  Offline

Może ciekawie by było gdyby na WM Rock zmierzył się z Takerem? Jak na mój gust gdyby wymyślony by był jakiś ciekawy rodzaj walki ,dwie legendy mogłyby zrobić naprawde dobry pojedynek.

 

Dobry pojedynek może by i wyszedł, na pewno świetnie wypromowany. Tylko że na wynik i zwycięstwo Rocka nie było by co liczyć, Undertaker zachował by serie bo poco miałby się podłożyć Rockowi który i tak pewnie odegra swoją role i pójdzie dalej w pizdu.


  • Posty:  18
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.04.2010
  • Status:  Offline

Moim zdaniem wszystkie trzy proma dotyczą dwóch gwiazd THE UNDERTAKER I STINGA.

W trzeci promo można zauważyć kształt skorpiona w 6 sekundzie trzeciego proma


  • Posty:  70
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.04.2010
  • Status:  Offline

Co do koncepcji heelturnu Jaśka WWE raczej nigdy się nie zdecyduje, choć koncept z Randym jest dobry. Na SD! jest jeszcze Edge baby-facem, a na RAW Orton + ? Marella ? Orton nie był by w stanie sam pociągnąć RAW, HHH odchodzi podobnież na emeryturę, JoMo niezbyt wypromowany jeszcze, R-trutha czeka jobbowanie zapewnie po wpadce z miastami.

JoMo niewypromowany? Czas to zmienić! Gościu jest świetnie wypromowany jako "ten gościu co skacze jak małpa", dostaje spory pop, mic skille nie tragiczne. Tylko czekam na otrzymanie przez niego WWE title.

 

Jeśli nie Morrison to... [szuka na wwe.com w zakładce "Raw"] Bryan? Henry? Bourne zupełnie się nie nadaje, chyba że po wygraniu MitB. Ewentualnie Christian po drafcie. Ogólnie kiepsko szczególnie, że wole już Cene od Ortona.

 

matah11

 

WTF R U doin'? Coś takiego załatwia się na PW, a po przejrzeniu twoich postów załamałem ręce. Czemu ty odnosisz się do użytkownika The Miz (który też nie jest wirtuozem ortografii i składni (no offence, stary) jakby nazywał się Mike Mizazin i pochodził z USA?


  • Posty:  692
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.06.2007
  • Status:  Offline

Takie pytanie:

Orientuje się ktoś czy zwolnienie Ziggler'a to work czy na serio?

Wcześniej myślałem,że to work, ale po rzekomej notce na fb czy tam twitterze mam pewne wątpliwości. Jeśli to na serio to czy ktoś wie za co poleciał?

213559901458cecbdd39123.jpg


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Ziggler jest znany z różnych ciekawych wpisów na twitterze, więc nie przejmowałbym się tym. To na bank work.

  • Posty:  742
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.10.2010
  • Status:  Offline

Ziggler nie po to był promowany dość mocno i dostał tyle szans walki o pas, żeby zostać zwolnionym. Nawet zdobył WHC. Na 7 minut, ale jednak liczy się w statystykach.

Entertainment > Wrestling

 

Dolph Ziggler sprzedaje ciosy lepiej niż TNA bilety :)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 048 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Smutny/a
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 187 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 599 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 896 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Attitude
      Nazwa gali: DDT Early Summer Beer Garden Pro Wrestling - Dzień 1 Data: 13.05.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Ueno Park Outdoor Stage Format: Taped Data emisji: 15.05.2025 Platforma: Wrestle Universe Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT D Generations 2 - There's No Limit To Growing Pains Data: 14.05.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Ueno Park Outdoor Stage Format: Taped Data emisji: 17.05.2025 Platforma: Wrestle Universe Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • Tomos
      Jaka francuska powieść przygodowa została zaadaptowana w 2004 roku na odcinkowe anime, którego akcja rozgrywa się w szóstym tysiącleciu?
    • Giero
      Za nami kolejny epizod TNA iMPACT w drodze do Under Siege 2025. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń. Indi Hartwell w ringowym debiucie w TNA dość szybko rozprawiła się z Kelsey Heather. Ringowy debiut w TNA tego wieczora zaliczyła także Nikkita Lyons z NXT. Tworzyła tag team z Mashą Slamovich przeciwko Tessie Blanchard i Victorii Crawford. Walka zakończyła się dyskwalifikacją, gdy Slamovich zaatakowała rywalki krzesłem. Matt Cardona w Fatal 4-Way Matchu pokonał Ace’a Austina, Elijaha i Mance’a Warnera. Tym samym został nowym pretendentem do TNA International Championship. W walce wieczoru Jeff Hardy pokonał Nica Nemetha. Nic i Ryan próbowali jeszcze atakować Jeffa i Matta po pojedynku, ale z pomocą Hardym przybył Leon Slater. To on będzie tag team partnerem Matta podczas Under Siege. Wszystko przez to, że Jeff nie może udać się do Kanady. Za tydzień: * Joe Hendry i Elijah vs. Moose i Brian Myers * Ace Austin vs. Mustafa Ali * Santana i Sami Callihan vs. First Class * Santino Marella i Robert Stone… będą debatować Aktualna karta Under Siege, które już 23 maja: * TNA Knockouts Championship Match: Masha Slamovich vs. Victoria Crawford * TNA World Tag Team Championship Match: The Nemeths vs. Matt Hardy i Leon Slater * TNA International Championship Match: Steve Maclin vs. Matt Cardona * TNA Knockouts Tag Team Championship Match: Ash By Elegance i Heather By Elegance vs. Spitfire * Trick Williams i Frankie Kazarian vs. Joe Hendry i Elijah * Cody Deaner vs. Eddie Edwards Deanerowi zostanie przedłużony kontrakt, jeżeli wygra * Tessa Blanchard vs. Arianna Grace * Mike Santana vs. AJ Francis Fot. TNA
    • Kaczy316
      Tak czułem po tym face to face Jade z Charlotte z bodajże ostatniego SD. Nie wiem czy jestem fanem, w sensie ważne pytanie czy Flair tu wygra? Jeśli tak to nie jestem fanem, ale raczej nie uwali kolejnego pojedynku, a taki feud ogólnie mógłby być dłuższy, wydaję mi się, że pierwszą walkę wygra Flair, ale cały feud Jade, kurde Charlotte wróciła i zawsze była topem topów, a teraz gdyby nie star power to jej umiejętności nadają się na mid card moim zdaniem, jakby straciła skilla, w ringu nudy, przy micu nudy, no ja nie wiem, jedynie nazwisko i osiągnięcia trzymają ją w tym ME jak na razie.   Totalnie nie rozumiem jeśli zrobią to przed SummerSlam, nie jestem tego fanem, jeśli już to po SummerSlam czy coś, a dlaczego? Bo moim zdaniem draft przed PLE bardzo odbiera samemu PLE, bo często jest tak, że o mistrzostwa walczą wtedy zawodnicy z przeciwnych brandów czy feudowo jakoś to się  nie zgrywa i bardzo często jest to spoiler wyniku, a przy tak dużej gali jak SummerSlam uważam, że nie byłoby to rozsądne, dlatego niech zrobią to już pod koniec tego Maja lub po MITB nawet albo wcale.   Może odbierze pas Cenie xD Cena vs Rhodes, dawno nie było.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...