Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Ultraviolent dla każdego


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Gale w salach gimnastycznych ?! Viking Hall to dla Ciebie sala gimnastyczna Romo ? Nawet w latach 99-01 CZW nie organizowało gal w salach gimnastycznych.
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RVD

    4

  • Dejv

    3

  • -Raven-

    3

  • Mefisto

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 817
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.12.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

nie bede sie madrzyl, bo widzialem zaledwie kilka walk UV, ale takie match'e jak Lobo vs Zandig (bodajze na C o D 4) czy Lobo vs Wifebeater (zajebisty gimmick, swoja droga) - fans bring the weapons pamieta sie dlugo...

  • Posty:  2 014
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

CZW już od daaaawna nie organizuje gal w innych halach oprócz ECW Arena. Wyjątek to "Tournament of Death", który odbywa się na otwartej przestrzenii. Poza tym undeground, który kiedyś panował w CZW bardzo mi się podobał. Miał swój unikalny klimat.
"Jesteś niebem obserwującym chmury. A wydarzenia, ludzie, sytuacje, to obłoki, które po nim przepływają. Tylko przepływają. Dlatego nie próbuj ich zatrzymać, bo na pewno odpłyną wcześniej, czy później. Gdy przytrafia Ci się coś pięknego albo bolesnego, powinieneś zrobić krok, odstąpić od siebie i popatrzeć z dystansu. Ludzie, których kochasz, to właśnie takie chmury. Są na Twoim niebie dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze"

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Autor: Noah Leatherland Piąty dzień turnieju NJPW Best of the Super Juniors odbył się w hali Osaka Municipal Central Gymnasium i skupił się na bloku A. CMLL’s Titan pokonał Ryusuke Taguchi, umacniając pozycję lidera z idealnym bilansem i dorobkiem 10 punktów. Od początku turnieju Titan radzi sobie świetnie dzięki skutecznym submissionom. Ta strategia ponownie przyniosła mu zwycięstwo – Taguchi został zmuszony do odklepania, a Meksykanin powiększył przewagę w bloku A do czterech punktów nad res
    • Grok
      TJPW zawitało do Shinjuku FACE w ramach Spring Tour, a walkę wieczoru stanowił ogromny ośmioosobowy tag team match. Przed czerwcowym wydarzeniem TJPW Stand Alone pretendentki pokonały mistrzynie, zdobywając cenną przewagę psychologiczną. Po jednej stronie ringu stanęły wszystkie mistrzynie: Yuki Arai (Princess of Princess Champion), Suzume (International Princess Champion) oraz Miu Watanabe i Rika Tatsumi (Princess Tag Team Champions). Po drugiej stronie pojawiły się ich rywalki: Yuki Kamifuku,
    • Grok
      Sol Ruca opowiedziała o rozmowie z Triple H po nieudanym wykonaniu Sol Snatchera podczas odcinka Raw z 4 maja. W wywiadzie dla Ringer Wrestling wrestlerka przyznała, jak bardzo komentarze w mediach społecznościowych wpływają na samopoczucie zawodników. Ruca odniosła się też do nieudanego Sol Snatchera z Becky Lynch, przy którym potknęła się o liny. Po segmencie Triple H zadzwonił do niej, pochwalił występ i doradził, by ignorowała szum w social mediach. Później WWE wyczyściło fragmenty segm
    • Bidamczyk
      Dobra gala. Głupio, że przegrywam wszystko jak leci.
    • Bidamczyk
      Kto napisze RPsa? Są już jakieś spóźnienia zgłoszone?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...