Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 053
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.06.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Mam pytania:

1.Czy te tygodniówki się jeszcze odbywają ?

2.Na czym one polegały ?

3.W jakie dni się odybywały/odbywają ?

G: Mm Sebastian pyszna bazylia !

R: Naprawdę !

G: Prawda ?!

R: Podeślę Ci więcej 200TON !

G: Nigdy takiej nie jadłem.

S: Ja też.

R: Ja nigdy nie jadłem bazylii .

5478249054e0729101720a.jpg

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    1

  • Brejver

    1

  • Noface

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

1. Heat zeszło z anteny w maju ubiegłego roku.

2. Mówiąc najogólniej, Heat powstało, by pomóc w rozwijaniu i promowaniu scenariuszy RAW. Najpierw krótko było całkiem ważną tygodniówką, ale po rozpoczęciu emisji SmackDown! w połowie 1999 roku, jego rola spadła. Heat zostanie więc zapamiętane jako tzw. "B-Show", czyli niejako gala drugiej kategorii, a to dlatego, że najczęściej walczyli na niej zawodnicy z niższych półek - najpierw z całego WWE, a po podziale na rostery tylko z RAW. Ponadto przez jakiś czas na Heat odbywały się pierwsze walki gal PPV, które jednak nie miały żadnej rangi, co najlepiej oddaje wyraz "preshow".

3. Heat było najczęściej nagrywane w poniedziałki - przed RAW - i emitowane w niedzielę (długo oficjalna nazwa gali brzmiała zresztą Sunday Night Heat). Potem zaczęło być nadawane tylko w internecie - w piątki.

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  905
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.02.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Kaczy316
      Jeśli Oba ma to wygrać albo chociaż zostać wiarygodnie przedstawiony, że Brock będzie musiał na niego wykonać kilka finisherów, żeby go poskładać i to nie tak, że wykona jednego, Oba leży i dla zabawy sobie powykonuję mu kolejne finishery z nudów, a Oba ledwo będzie się trzymał, tylko, że faktycznie to będzie wyglądało i zostanie zabookowane jakby Lesnar stał z gościem jak równy z równym i żeby Oba też postawił się solidnie Lesnarowi, a walka niech potrwa co najmniej te kilkanaście minut i wtedy
    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW New Japan Cup 2026 - Dzień 6 Data: 12.03.2026 Federacja: New Japan Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Takamatsu, Kagawa, Japan Arena: Takamatsu City Gymnasium Publiczność: 702 Format: Live Platforma: NJPWWorld.com Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
    • Attitude
      Nazwa gali: AEW Collision #135 Data: 11.03.2026 Federacja: All Elite Wrestling Typ: TV-Show Lokalizacja: San Jose, California, USA Arena: San Jose Civic Format: Taped Data emisji: 14.03.2026 Platforma: TNT Karta: Wyniki: Powiązane tematy: All Elite Wrestling - dyskusja ogólna AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze Ring of Honor - dyskusja ogólna
    • Bastian
      Tak
    • CzaQ
      schwannoma neurofibrosarcoma? ;d
×
×
  • Dodaj nową pozycję...