Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

RazorNewz #279


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Matt Hardy miał propozycje wystąpienia na Wrestlemanii 21 w ladder match, jednak nie zdecydował się na udział w walce. Teraz po minięciu 90 dni Matt będzie mógł występować gdzie chce, prawdopodobnie dostanie w najbliższym czasie ofertę z TNA.

Rhyno również nie może występować przez najbliższe 90 dni w żadnej federacji na terenie USA. Nie ma żadnych wzmianek na temat jego występów w TNA na dzień dzisiejszy

 

WWE prawdopodobnie zorganizuje następny konkurs - $250,000 RAW Diva Search. Na oficjalnej stronie można przeczytać informacje o poszukiwaniu ładnych, utalentowanych i charyzmatycznych dziewczyn.

 

Dwie następne gwiazdy pożegnały się z WWE. Tym razem piorun spadł na występujących w placówce rozwojowej – OVW Aaron`a "Jesus" Aguilera, który podczas kilku występów na Smackdown nabawił się kontuzji pleców, oraz Will "Chilly Willy" Jones. Chilly Willy to były zawodnik ECW, który podpisał kontrakt rozwojowy z WWE po powrocie z Iraku.

 

Gwiazda Rinf of Honor - CM Punk pojawił się na RAW. Pracował podczas tapingu z Mavenem oraz Simonem Dean`em. Na tej samej gali w dark matchu wystąpili Joey Matthews i Johnny Nitro.

 

Na RAW można było zobaczyć plakat - "I'll Miss Matt"

 

Little Guido (Nunzio) wraz z partnerem Tony Mamaluke mają reformować stajnie FBI na gale ECW w czerwcu.

 

Bardzo prawdopodobne ze na Backlash wystąpi Hulk Hogan.

 

Oto aktualna karta na Backlash

World Title Match

Batista vs. Triple H

Shawn Michaels & Hulk Hogan vs. Muhammad Hassan & Khosrow Daivari

 

Walki niepotwierdzone:

WWE Intercontinental Title Match

Shelton Benjamin vs. Chris Jericho

 

Zwolnień z WWE ciąg dalszy. Tym razem nieszczęśliwy los trafił w ręce Molly Holly. Jest to nieoczekiwane zwolnienie biorąc pod uwage fakt ze Molly czały czas pojawiała się w TV.

Z ostatnich informacji wynika ze to Molly Holly poszła do zarządu z prośbą o zerwanie kontraktu, a nie to że została zwolniona z powodu cięć finansowych. Podobno Holly była niezadowolona ze swojej pozycji w WWE i z nowej edycji Diva Search (zwyciężczyni Chrisy zarabia więcej niż jakakolwiek inna Diva)

14412508044c725aa0e19e.gif

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    3

  • Prezes

    3

  • Luk

    2

  • Mefisto

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 947
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Nie dziewie sie Molly tez bym sie troszka wku**il :-)

 

CM Punk w WWE - no way :x porobi trocha i bye bye albo go zeszmaca

Niektórzy mówią, że jestem leniwy, inni, że po prostu jestem sobą,

Niektórzy mówią, że jestem szalony i chyba zawsze taki będę.

10705701947791dc706fc5.jpg


  • Posty:  245
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.01.2005
  • Status:  Offline

No i spoko na Backlash kolejna walka o tytuł World Title Match

Batista vs. Triple H, czyli prawdopodobnie znowu tytuł powróci do Triple H, ale oby się tak nie stało i żeby odbyła się walka o WWE Intercontinental Title Match i wygrał ją Chris Jericho, chociaż Benjamina też lubię i ma jako taki push, a na temat powrotu Hogana mi się nawet nie chcę pisać, bo to jest chujnia :P

20003137424285fb9541ec1.jpg


  • Posty:  1 872
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2004
  • Status:  Offline

hmm...

 

CM Punk + RAW = hmm...ZAJEBISCIE!:D

 

Jesli podpisalby kontrakt to bylo by bdb...na pewno duzo by sie zmienilo...

 

Pomysl z Hoganem mi sie podoba...HBK i Hogan w Tag Teamie...nieeeeezle ;)


  • Posty:  262
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Niech Jericho wygra Intercontinental Title, bo za Sheltonem jakoś nie przepadam.

 

HBK i Hogan w tag team ??? Może być ciekawie. :razz:

- The feel like I'm dreamin'.

- Heh. More like a nightmare I'd say.


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Myślę, że tytuł nie powróci do Triple H już teraz... Batista zdobył tytuł na najważniejszej gali roku, jeśli straciłby tytuł już miesiąc później zostałby odebrany jako przypadkowy mistrz, a chyba nie to było celem WWE skoro pozwoliło mu wystąpić w main evencie WrestleManii.

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  484
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  05.01.2005
  • Status:  Offline

Triple H chciał rewanżu wiec go dostał hehe mam nadzieje że Batista poraz kolejny pokona Triple H a swoją drogą Chris Jericho mógłby pokonać Benjamina i zdobyć pas Intercontinental :P :twisted:

  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Geeez... Molly Holly is out ? Damn... Widac, ze zarzadzajacy WWE maja gowno w glowach... Pozbywac sie jednej z lepiej walczacych kobiet w swiecie wrestlingu... No coz... Wciaz wiec bedziemy obserwowac gowniane podskoki Christy czy dlugie tyczki Stacy Kiebler...

 

Nie rozumiem jak HBK moze byc w Tag Teamie z Hoganem... 2 legendy, ktore przyciagaly miliony fanow do WWF/WWE... jedna, ktora zapracowala na swoja pozycje poswieceniem w ringu, szalonymi walkami i dobrze prowadzonym gimmickiem... Druga.... ehhh, nie bede pisal nic zlego na Hogana... Stary juz jest, jeszcze mu to zaszkodzi :D

The best there is, the best there was, the best there ever will be... Hartfan

1683510344acb5553018c.jpg


  • Posty:  1 273
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Hogan i HBK w Teamie... kazdy wie jak to bedzie wygladac : HBK bedzie walczyc cala walke, a Hulkster zaliczy pin :P łotewer

 

CM Punka w WWE... chetnie bym go zobaczyl w walce z Christianem, Y2Jeyem, Benjaminem lub Benoitem (a tak juz wogole na maxa to z Hardym... no cóż :P )... ale chyba lepiej by na początku wysępował na SD! CM vs. Rey lub CM vs. Eddie hmmm... chleb z ogórkową Almettą :P Tego bym chciał... zważywszy na fak, że poblokowali mi wszystkie karty i od półtora dnia głoduję ;)

WZIĄŚĆ? W języku polskim nie ma takiego słowa! Mów poprawnie a będziesz pisać poprawnie.

[you] zostań bohaterem,

bądź honorowym dawcą krwi


  • Posty:  852
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.03.2004
  • Status:  Offline

CM Punk + RAW = gnojenie Punka jak swego czasu Ravena :(
...

  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline

Nie nie nie chce widzieć CM Punka w WWE za nic ! Znowu zeszmacą jednego z najlepszych wrestlerów obecnie walczących na świecie.Ja wole go oglądac w ROH czy JAPW gdzie robi świetne walki i tak ma pozostać!

  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Podzielam zdanie przedmówcy... WWE wielokrotnie już pokazało, że nie potrafi wykorzystac potencjału wielu swoich zapaśników (dla przykładu Raven, Sean O'Haire, Kanyon), a wątpie czy Punk, który nie był przecież nigdy gwiazdą na miarę Stone Colda czy Hulka Hogana miałby tam jakąkolwiek siłę przebicia... moze na początku (podobnie jak Rey Mysterio), a później tylko by czekał i czekał i albo otrzymałby ponowny push albo stałby się ofiarą kolejnych cięć budżetowych WWE.

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  484
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  05.01.2005
  • Status:  Offline

Szkoda ze Molly niema już w WWE była to jedna z lepszych zawodniczek ona mogła odebrac pas Trish a tak Trish bedzie miała pas przez długi czas bo niema dla niej godnej przeciwniczki :P :twisted:

  • Posty:  1 872
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2004
  • Status:  Offline

Szkoda ze Molly niema już w WWE była to jedna z lepszych zawodniczek ona mogła odebrac pas Trish a tak Trish bedzie miała pas przez długi czas bo niema dla niej godnej przeciwniczki :P :twisted:

 

zapomniales o Licie...


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Ja od zawsze mówiłem, że w takiej federacji jak WWE nie ma miejsca na kobiecy wrestling... i nie odnosze się tutaj do zwolnienia Molly tylko do wypowiedzi cycusia... faktycznie dywizja kobiet składa sie z kilku zawodniczek, z których zdecydowana większość charakteryzuje się dużym biustem, nie możemy mówić nawet o miernych umiejętnościach.

1005187806541accfacb3d6.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 033 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 706 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 594 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 890 odpowiedzi

×
×
  • Dodaj nową pozycję...