Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Mistrzostwa Świata 2010 - Dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  124
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.03.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Grupa A

Tutaj na pierwszym miejscu będzie czarny koń tego Mundialu Urugwaj, a następna Francja.

Grupa B

Argentyna zdecydowanie pierwsza, a druga... może Nigeria ?

Grupa C

Pierwsza Anglia, a drugie miejsce jest sprawą otwartą.

Grupa D

Obstawiam Niemcy i Ghane.

Grupa E

Holadnia przechodzi dalej razem z Danią albo Kamerunem.

Grupa F

Włochy na pewno i raczej Paragwaj.

Grupa G

Wszyscy mają równe szanse, oczywiście oprócz Korei.

Grupa H

Najciekawsza grupa. Myślę, że wyjdzie Chile i.. Szwajcaria. ostatnio słabo grający Hiszpanie chyba nie powalczą na tym Mundialu.

 

A co do króla strzelców..

Zostanie nim napastnik którejś z finałowych drużyn ;]

Only The Phenomal...Only The Icon...

 

----> www.booking.jun.pl <----

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Longer

    48

  • Euz

    47

  • N!KO

    38

  • Point

    30

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  520
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.10.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Euz sadzę, że przesadą jest półfinał dla Chile :) W pierwszej trójce 1 drużyna z Europy? Ale zgadzam się w jednym - te drużyny najbardziej zasłużyły na sukces... I zgadzam się również w kwestii zwycięzcy :) Pozdrawiam

8407598924ba0fe619b015.jpg


  • Posty:  439
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.04.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Euz, gdyby Mundial się potoczył wedle Twojego typowania to byłbym w siódmym niebie. Argentyna niestety faworytem nie jest ale gdyby w ogóle doszła do finału to oglądałbym chyba na stojąco cały mecz ;)

Zapraszam do mojego diary

WWF 1998: Here comes the crap!

10921402264bd2c1c1cf977.jpg


  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Tez sie pobawilem w typowanie Mundialu. Ciezko mi sobie wyobrazic porazke Brazylii czy Hiszpanii choc chyba kibicowac bede Anglikom. Niemcy zaszli u mnei wysoko choc ich nienawidze i dla mnie moga odpasc odrazu.. Staralem sie jednak obiektywnie podejsc do sprawy -> www.KtoWygraMundial.pl/NiKO

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  1 197
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.03.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Podobnie jak wy wszyscy zatypowałem na tym zacnym portalu. W finale dałem Argentynę i Holandię, natomiast czarnym koniem turnieju według moich typowań będzie Meksyk oraz Algieria. A zresztą, oto moje typy --> www.KtoWygraMundial.pl/longer

 

O kurde, te typy trochę się zmienią, bo właśnie dowiedziałem się, że Drogba nie jedzie na Mistrzostwa z powodu kontuzji.


  • Posty:  54
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.09.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

oto moje typy:

racjonalny: http://www.ktowygramundial.pl/Pan_Marian - decydującym meczem będzie wg. mnie nie finał, a ćwierćfinał między wciąż głodną tytułu mistrzowskiego Holandią, a Brazylią, która wreszcie pozbyła się nadmiaru gwiazd. Czarnym koniem może być Anglia, ew. Paragwaj/Chile

 

typ optymistyczny: http://www.ktowygramundial.pl/AndrzejWidacMnie - raczej mało prawdopodobne, choć nie obraziłbym się, gdyby tak się to potoczyło :)

 

"11" turnieju:Neuer - Maicon, Puyol, Ferdinand, Dani Alves - Xavi, Gerrard, Sneijder - Robben (Król strzelców), Rooney, Villa


  • Posty:  3 551
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.12.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Euz sadzę, że przesadą jest półfinał dla Chile

Wiem, że przesada, ale uwielbiam niespodzianki w piłce nożnej. Tak jak kibicowałem dla Blackpool ostatnio w barażach o Premiership, tak zawsze byłem za tymi słabszymi drużynami. Kto by się spodziewał bowiem, że Senegal wyjdzie z grupy w 02, albo Grecja wygra Euro ? Euz o tym marzył i to się spełniło :P . Co do samego Chile to trudno teraz powiedzieć jak grają, jak jednak prezentują ten sam poziom co w Eliminacjach (2 miejsce!) to nie ma szans aby nie wyszli z grupy :)

14078636424fdfa1a4c8062.jpg


  • Posty:  165
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.04.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja też postanowiłem wytypować i tu są wyniki http://www.ktowygramundial.pl/wojtek99956 wydaje mi się że królem strzelców może zostać torres rooney messi ronaldo milito ewentualnie villa lub higuain

a najlepszym bramkarzem cassilas lub julio cesar


  • Posty:  860
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Również skusiłem się na pełne wytypowanie wszystkich meczów mundialu a o to i moje typy :

 

www.KtoWygraMundial.pl/zduna

19355529494bc0e6f3e8556.gif


  • Posty:  1 197
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.03.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Towarzyskie mecze lecą pełną parą. Świetnie jak narazie prezentują się Holendrzy, którzy dziś rozgromili Węgrów, aż 6:1. Francuzi słabo, gdyż przegrali z Chinami, którzy nawet nie są na Mistrzostwach Świata 0:1. Trochę nie pokoi mnie forma Hiszpanów, ponieważ wygrywają tylko dzięki kondycji, a bramki strzelają w ostatnich minutach. Mam jednak nadzieję, że w RPA pokażą lepszy futbol. Algierczycy dziś wygrali w Niemczech ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi 1:0, wynik może i nie jest najwyższy, ale Algierczycy z zasady nie strzelają za dużo bramek. Słowenia pewnie pokonała Costa Rice 3:0. Ogólnie to przygotowanie do Mistrzostw już powoli dobiegają końca, bo bodajże w Środę będą ostatnie mecze. We wtorek przypominam leci mecz Polski z Hiszpanami, a więc nie można przegapić. Jednym słowem 1...2...3 Viva L'Algierie. :)

  • Posty:  460
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Do głównych faworytów należą jak zawsze Brazylia, Hiszpania, Niemcy i Holandia, na którą zawsze liczę, ale w turnieju kicha, czy to euro czy mś... Nie sądze aby Argentyna mogła namieszać, nie pod wodzą Maradony, no może i piłkarz był z niego wielki, ale szkoleniowcem wybitnym to on nie jest, skoro on nie chciał wziąć Milito to ja nie mam pytań, mają solidną i to bardzo ofensywę, ale nic poza tym. Jak zawsze wysoko pewnie zajdą Niemcy swoją fizyczną grą. Kandydaci na finał to zdecydowanie Brazylia i Hiszpania, chociaż w meczach towarzyskich Hiszpanie nie brylują, ciężko ugrane 1-0 z Koreą i 3-2 z Arabią Saudyjską to zdecydowanie nie to, czego oczekujemy od Mistrzów Europy. Mam nadzieję, że Holandia i Anglia dojdą jak najdalej, jednak finał typuje Hiszpania-Brazylia. Włochy nie obronią tytułu, nie ma szans. Portugalia mogłaby dojść daleko, chociaż podobnie jak Hiszpanie w meczach towarzyskich nie brylują, jednak mają dosyć niekorzystną drabinkę, bo z moich typów wynika, że w 1/8 trafią na Hiszpanów. Każdy turniej ma swoje czarne konie i tutaj myślę, że nie będzie inaczej, tutaj stawiam na Meksyk i Kamerun, którzy dojdą do ćwierćfinałów.

Król strzelców na moje oko może być tylko jeden - Rooney, jeżeli będzie tylko prezentował taką formę jak przez większość sezonu to powinno się tak stać.

Jakby kogoś interesowało:

http://www.ktowygramundial.pl/SaiigeY

8434236214bec043e1f826.jpg


  • Posty:  3 551
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.12.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

królem strzelców może zostać torres rooney messi ronaldo milito ewentualnie villa lub higuain

Tevez, Milito, Higuain, Aguero... trudno powiedzieć, któy z nich zagra w 1 składzie, a jak wiadomo Maradona ma jeszcze doświadczonego Palermo pod ręką, który swoim golem w ostatniej minucie zapewnił Argentyńczykom awans w meczu z Peru.

 

Ronaldo też bym wykluczył, bo po ostatnich meczach Portugalii śmiem wątpić w ich wyjście z grupy.

14078636424fdfa1a4c8062.jpg


  • Posty:  3 551
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.12.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Antyfutboliści z Włoch to ciekawy team. Na poprzednim mundialu nie dawałem im większych szans a wiadomo jak się skończyło. Nie ukrywam, że cieszyłbym się gdyby dogonili Brazylię w ilości trofeów za mistrzostwo świata :)

14078636424fdfa1a4c8062.jpg


  • Posty:  1 197
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.03.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Na Mistrzostwach Świata wszystko jest możliwe. Jeżeli chodzi o aktualną dyspozycję Włochów to marne mają szansę nawet na półfinał. Racjonalni kandydaci do wygrania MŚ to zdecydowanie: Hiszpanie, Argentyńczycy(przy dobrych wiatrach), Brazylijczycy oraz Holendrzy. Anglików skreślam od razu, bo nie zapominajmy, że gramy w RPA, gdzie temperatura stoi na 30(takie małe udekorowanie). Co do króla strzelców to nie skreślałbym Leo Messiego, który może strzelić bardzo dużo goli w grupach i potem dać sobie spokój, lecz gra w reprezentacja, a klubie to wielka różnica i raczej nie będzie 4 goli na mecz :shock: . Rooney, Villa, Persie i ewentualnie w grę wchodzi Fabiano.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Ring of Honor serwuje cotygodniowe show na HonorClub dzisiejszego wieczoru. Odcinek z 5 marca został nagrany w niedzielę, 1 marca, w Jacksonville podczas tapingów telewizyjnych ROH. Głównym punktem programu jest Four Leaf Clover Four Corner Survival Match, którego zwycięzca dostanie natychmiastowy title shot: Daddy Magic vs. Shane Taylor vs. Lee Johnson vs. AR Fox. Juice Robinson i Austin Gunn z Bang Bang Gang zmierzą się z MXM Collection. „The Dynamite Kid” Tommy Billington i Adam Pries
    • Attitude
      Nazwa gali: ROH on HonorClub #157 Data: 01.03.2026 Federacja: Ring Of Honor Typ: Online Stream Lokalizacja: Jacksonville, Florida, USA Arena: WJCT Studios Format: Taped Data emisji: 05.03.2026 Platforma: ROHWrestling.com Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Ring of Honor - dyskusja ogólna All Elite Wrestling - dyskusja ogólna AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje
    • Grok
      WWE oficjalnie potwierdziło godziny startu obu nocy WrestleMania 42 w Las Vegas. Plakat promujący walkę CM Punk vs. Roman Reigns, opublikowany przez Paula „Triple H” Levesque w czwartek, wskazuje, że sobotni i niedzielny show ruszą o 18:00 czasu wschodniego (15:00 czasu pacyficznego). W zeszłym tygodniu WWE wysłało maila do posiadaczy biletów, informując, że WrestleMania 42 wystartuje o 14:30 czasu pacyficznego – zmiana względem wcześniej podawanych 16:00. Aktualizacja pojawiła się też na of
    • Grok
      WWE podpisało kontrakt z siostrzenicą kontrowersyjnego polityka Roberta F. Kennedy'ego Jr., co sam sekretarz Departamentu Zdrowia i Usług Humanitarnych USA ujawnił osobiście. Podczas czwartkowego wystąpienia na University of Florida’s College of Medicine Kennedy przedstawiał sekretarza Edukacji USA Lindę McMahon, kiedy zdradził, że Zoe Hines „niedawno podpisała kontrakt z WWE, by zostać zawodniczką”. Następnie zażartował: „Naprawdę nie mogę się doczekać, aż poznam tylu dobrych lekarzy, którz
    • Grok
      Big Boom AJ z The Costco Guys ogłosił w czwartek, że wkrótce wróci na ring AEW – dokładnie w przyszły weekend. W krótkim wideo na Instagramie 50-letni Andrew Befumo Jr. odpowiedział na pytanie z X: „kiedy twój następny występ w AEW?”. Podnosząc ciężary, stwierdził, że zamelduje się w ringu w przyszłą niedzielę na AEW Revolution. Jak dotąd nie było żadnego build-upu do jego meczu ani na AEW TV, ani na ROH TV, ani w social mediach firmy. AJ ostatni raz pojawił się u boku QT Marshalla w odcin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...