Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Wyniki tapingu Smackdown na 13/11/2009r


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 153
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.01.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

WWE SmackDown

 

 

CM Punk b. R-Truth.

 

Natalya b. Mickie James

 

Finlay vs. Drew McIntyre - no contest.

 

John Morrison vs. Dolph Ziggler - double count out.

 

Beth Phoenix b. a local jobber.

 

World Heavyweight Champion The Undertaker b. Chris Jericho.

 

 

Dark Match Main Event:

 

World Heavyweight Champion The Undertaker b. CM Punk in a Casket Match.

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Andrew

    2

  • Bonkol

    1

  • Tomek

    1

  • Fruki

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  145
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.01.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Całkiem sympatyczny Smackdown. W sumie bez fajerwerków, ale nie nudziłem się. Fantastyczna końcówka main eventu. Kontra za kontrą, a do tego Y2J próbujący wykonać Tomb Stone… no panowie narobili mi apetytu na najbliższe ppv. Liczę że Chris zdobędzie złoto, bo już niedługo Edge wraca :D.

Poza tym troszkę słabsza walka od ostatnich dokonań Morrison’a i Ziggler’a. Drew miał szanse w końcu pokazać coś w ringu u boku Finlay’a, ale znowu zamiast walki zobaczyliśmy promo. Do tego nie wiem czemu sędzia przerwał ten pojedynek.

Natomiast CM Punk zaczyna się kisić u boku R-Trutha. Mam wrażenie, że przejście Batisty na SD zatrzymało push takich ludzi jak Punk czy Morrison, a w dodatku zrobiło jeszcze większą siekę na Raw, gdzie musza walczyć o najważniejszy pas wyłącznie ulubieńcy publiczności.


  • Posty:  531
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.11.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jericho jak zwykle stanął na wysokości zadania i stoczył świetną walkę z będącym niezbyt dobrej formie Phenomem.

Dawno nie widziałem Deadmana w starciu z tak mocarnie zabookowanym heelem (chyba od czasu Angle'a na NWO 2006 a później to już tylko płaczące pussyheele), Y2J w pojedynkę zamiatał Markiem cały ring. Oby Vince częściej dawał wykazywać się tak bookowanemu Chrisowi.


  • Posty:  5 047
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Jericho jak zwykle stanął na wysokości zadania i stoczył świetną walkę z będącym niezbyt dobrej formie Phenomem.

Dawno nie widziałem Deadmana w starciu z tak mocarnie zabookowanym heelem (chyba od czasu Angle'a na NWO 2006 a później to już tylko płaczące pussyheele), Y2J w pojedynkę zamiatał Markiem cały ring. Oby Vince częściej dawał wykazywać się tak bookowanemu Chrisowi.

 

Dokładnie. Pod koniec brakowało mi tylko przysłowiowej kropki nad i. Wcale nie mam tu na myśli czystego zwycięstwa z Takerem(chociaż przy odpowiednio prowadzonym programie może nawet coś takiego nam zaserwują), ale chodzi mi o to błyskawiczne tap-out Chrisa gdy tylko Deadman założył submission.

15974308365193fac7b7921.jpg


  • Posty:  531
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.11.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Również mam lekki niedosyt po tym finishu, aż się prosiło o "klasyczny" szybki rollup lub chociaż chokeslam z zaskoczenia w wykonaniu Marka na "próżnym i aroganckim" Kanadyjczyku gdy ten zaczął się już "puszyć" i tauntować stojąc nad półprzytomną ofiarą , ale z drugiej strony co by powiedziały "Vincowe" marki - babyface'owy Taker nie dość że totalnie zdominowany przez gościa ,którego ostatnio pinowali zwykli midcarderzy, to jeszcze na dodatek w akcie desperacji ucieka sie do "takich" metod.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • MattDevitto
      Podobają mi się te postery prezentowane przez Stardom czy TJPW - fajne, z pomysłem, a nie kolejny plakat, który wygląda jak coś zrobione w 2 minuty na szybko...
    • KyRenLo
    • CzaQ
      Ten plakat wygląda jakby WWE promowało przemoc domową       A tu znowu szachy - czarne na górze, białe na dole  Jeszcze jebne jak Orton z Knightem zaczną  
    • Grok
      Claudio Castagnoli zmierzy się z dwoma pretendentami podczas swojej następnej obrony CMLL World Heavyweight Championship. CMLL potwierdziło, że Castagnoli obroni tytuł przed Euforia i Akuma w three-way matchu w Arena Mexico w ten piątek wieczorem. Mecz został ustalony po tym, jak obaj odpowiedzieli na open challenge ogłoszony przez Castagnoli. Będzie to piąta obrona Castagnoli od czasu zdobycia CMLL World Heavyweight Championship na Gran Guerrero w listopadzie 2025 roku. Dotychczas gwi
    • HeymanGuy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...