Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

xbox 360 dysk


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  728
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.11.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

mam xboxa 360 i dysk 120 gb

 

Jak wiadomo jest tam opcja zgrywania gry z płyty na dysk.Zgrałem jedną grę jednak nie da się grać bez płyty ;| gdy chcę odpalić grę z dysku konsola woła płytkę.

 

Coś nie tak robię czy co ?;/ trochę to dziwne bo po co jest opcja zgrywania gry na dysk skoro nie da się grać bez płyty ? kurde jak się okaże że serio nie da się grać bez plyty to nie wiem -,- po to brałem wersje elite :/

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w żadnym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.

15526227894b75c90031222.gif

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arti707

    2

  • czester666

    2

  • Avanger

    1

  • Hrystek

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

No to masz pecha. Konsola zawsze będzie "wołać" o płytę :P Takie zabezpieczenie przed tym żebyś nie wgrał sobie gry a potem ją sprzedał :P

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  39
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dokładnie tak jak powiedział modjo, konsola zawsze prosi o płytę, aczkolwiek zgrywanie płyt na dysk ma swoje zalety ponieważ xbox360 ma tendencje do rysowania płyt, a po zgraniu zawartości na dysk sprawdza tylko czy płyta się zgadza i czyta sobie dane z dysku nie niszcząc przy tym płyty ;)

  • Posty:  728
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.11.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No to masz pecha. Konsola zawsze będzie "wołać" o płytę :P Takie zabezpieczenie przed tym żebyś nie wgrał sobie gry a potem ją sprzedał :P

 

omg :/ właśnie tak chciałem robić :F :( ehhh w takim razie niepotrzebnie kupiłem wersje elite :/ bo po co mi dysk jak gier nie bede zgrywał bo to bez sensu :////

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w żadnym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.

15526227894b75c90031222.gif


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

lepiej zgrywac..

duzo ciszej ciała, nie rysuje plyt, pozniej padnie napęd :)

ja z tych powodów kupiłem elitke (poza faktem ze nowa z 2 nowymi grami kosztowała mnie 900 zł :P)

14412508044c725aa0e19e.gif


  • Posty:  161
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Czester pomyśl logicznie... Gdyby tak się dało, to zrzuciło by się kilku kolesi, kupiła sobie jakąś grę, każdy zgrywa na dysk sprzedaje... Wychodzą gdzieś na 0... W taki o to sposób kilkadziesiąt osób by grała na jednej płycie...

  • Posty:  39
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

W starym Xboxie się tak dało, też na początku myślałem ,że jest taka opcja :( Po czasie przestaniesz o tym myśleć ;))
  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  1 108
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.08.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie chce robić nowego tematu i tu moje pytanie. Podpiąłem kompa do Xboxa 360 i zrobiłem wszystko według pewnego poradnika poradnika( mam neo, a nie mam routera). Wszystko dobrze idzie, rejestruje się do Xbox Live, aż tu nagle gdy mam wpisać sekretne pytanie wyskakuje że "logowanie do usługi Xbox Live jest w tej chwili nie aktywne" czy coś w tym stylu. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?

@down dzięki, potem spróbuje.

Edytowane przez Hrystek
We want Dark Sam!

17794869784a630ab0499dd.jpg


  • Posty:  3
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zmień kraj w ustawieniach regionalnych konsoli na np. Wielką Brytanie.

  • Posty:  209
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.03.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

...a po zgraniu zawartości na dysk sprawdza tylko czy płyta się zgadza i czyta sobie dane z dysku nie niszcząc przy tym płyty ;)

 

Dodam jeszcze, że gry loadingi znacznie (niekiedy kilkukrotnie) się skracają jak przegrasz gre na dysk. Tak przynajmniej czytałem w 'fachowej' gazecie.

15192108424405e31546cee.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • -Raven-
      Wg mnie, pociągną to jako face vs. face i starcie dwóch przyjaciół. To jeszcze lepiej, bo W potrafi tego typu walki rozpisywać ciekawiej niż klasyczne "face vs heel", a Orton ostatnio w ringu mocno zamula, więc dobry booking by tu mógł mocno pomóc.  Stawiam, że turn przydałby się bardziej podczas samej WM-ki i oby to blondas skantował, bo to.Kodekowi bardziej by się przydało odświeżenie postaci (pomimo, że odpierdala Ultimate Warriora i rękami i nogami zapiera się przed turnem).
    • Grok
      Odcinek AEW Collision z sobotniego wieczoru przyciągnął średnio 365 tys. widzów na TNT – to spadek o 22,3% w porównaniu z poprzednim tygodniem. Najniższa oglądalność dla tego show od 24 stycznia, tuż przed wdrożeniem przez Nielsena nowych korekt pomiarowych w systemie Big Data + Panel. Collision zanotował rating 0,06 w demo 18-49 – spadek o 25% tydzień do tygodnia i równocześnie najniższy wynik w tej grupie od odcinka z 24 stycznia. Show zmierzyło się z mocną konkurencją: meczem NBA na ESPN, co
    • Grok
      Piątkowy odcinek WWE SmackDown przyciągnął średnio 1,379 mln widzów na USA Network – to wzrost o 23,9% względem poprzedniego tygodnia, nadanego na Syfy. To druga najwyższa widownia show od 5 września 2025 roku. Oceny w kluczowej grupie 18-49 SmackDown zanotował rating 0,34 w demo 18-49. To wzrost o 17,2% w porównaniu z poprzednim tygodniem i remis z drugą najwyższą notą w tej kategorii od 19 września. Mimo konkurencji z meczem NBA na ESPN, który wygrał cable rankings, program zajął 2. miejsce
    • Grok
      MJF wyjaśnił szczegółowo, dlaczego nigdy nie zamierza opuszczać AEW Tony'ego Khana. Przed swoim występem na AEW Dynamite w El Paso w Teksasie MJF udzielił wywiadu dyrektorowi sportowemu ABC-7 Adrianowi Ochoa w KVIA, gdzie podzielił się swoimi przemyśleniami na temat cen biletów WWE oraz planami pozostania w AEW. Na pytanie, dlaczego woli pozostać w AEW mimo możliwości dołączenia do innych federacji, MJF odpowiedział: Dwukrotny AEW World Champion i jednokrotny AEW International Champion
    • Grok
      Finałowe starcia o tytuły Speed w obu dywizjach zaplanowano na przyszły tydzień. Wren Sinclair pokonała Nikkita Lyons we wtorek, awansując do finału, w którym zmierzy się z Thea Hail. Sinclair zmusiła rywalkę do poddania za pomocą finishera final wrench, znanego też jako cattle mutilation Bryana Danielsona, zaledwie pięć sekund przed upływem limitu czasu. Zwyciężczyni tego pojedynku zawalczy z obecną mistrzynią Fallon Henley. Hail zapewniła sobie miejsce w finale w zeszłotygodniowym odcinku,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...