Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

xbox 360 dysk


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  728
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.11.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

mam xboxa 360 i dysk 120 gb

 

Jak wiadomo jest tam opcja zgrywania gry z płyty na dysk.Zgrałem jedną grę jednak nie da się grać bez płyty ;| gdy chcę odpalić grę z dysku konsola woła płytkę.

 

Coś nie tak robię czy co ?;/ trochę to dziwne bo po co jest opcja zgrywania gry na dysk skoro nie da się grać bez płyty ? kurde jak się okaże że serio nie da się grać bez plyty to nie wiem -,- po to brałem wersje elite :/

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w żadnym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.

15526227894b75c90031222.gif

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arti707

    2

  • czester666

    2

  • Avanger

    1

  • Hrystek

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

No to masz pecha. Konsola zawsze będzie "wołać" o płytę :P Takie zabezpieczenie przed tym żebyś nie wgrał sobie gry a potem ją sprzedał :P

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  39
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dokładnie tak jak powiedział modjo, konsola zawsze prosi o płytę, aczkolwiek zgrywanie płyt na dysk ma swoje zalety ponieważ xbox360 ma tendencje do rysowania płyt, a po zgraniu zawartości na dysk sprawdza tylko czy płyta się zgadza i czyta sobie dane z dysku nie niszcząc przy tym płyty ;)

  • Posty:  728
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.11.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No to masz pecha. Konsola zawsze będzie "wołać" o płytę :P Takie zabezpieczenie przed tym żebyś nie wgrał sobie gry a potem ją sprzedał :P

 

omg :/ właśnie tak chciałem robić :F :( ehhh w takim razie niepotrzebnie kupiłem wersje elite :/ bo po co mi dysk jak gier nie bede zgrywał bo to bez sensu :////

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w żadnym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.

15526227894b75c90031222.gif


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

lepiej zgrywac..

duzo ciszej ciała, nie rysuje plyt, pozniej padnie napęd :)

ja z tych powodów kupiłem elitke (poza faktem ze nowa z 2 nowymi grami kosztowała mnie 900 zł :P)

14412508044c725aa0e19e.gif


  • Posty:  161
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Czester pomyśl logicznie... Gdyby tak się dało, to zrzuciło by się kilku kolesi, kupiła sobie jakąś grę, każdy zgrywa na dysk sprzedaje... Wychodzą gdzieś na 0... W taki o to sposób kilkadziesiąt osób by grała na jednej płycie...

  • Posty:  39
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

W starym Xboxie się tak dało, też na początku myślałem ,że jest taka opcja :( Po czasie przestaniesz o tym myśleć ;))
  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  1 108
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.08.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie chce robić nowego tematu i tu moje pytanie. Podpiąłem kompa do Xboxa 360 i zrobiłem wszystko według pewnego poradnika poradnika( mam neo, a nie mam routera). Wszystko dobrze idzie, rejestruje się do Xbox Live, aż tu nagle gdy mam wpisać sekretne pytanie wyskakuje że "logowanie do usługi Xbox Live jest w tej chwili nie aktywne" czy coś w tym stylu. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?

@down dzięki, potem spróbuje.

Edytowane przez Hrystek
We want Dark Sam!

17794869784a630ab0499dd.jpg


  • Posty:  3
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zmień kraj w ustawieniach regionalnych konsoli na np. Wielką Brytanie.

  • Posty:  209
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.03.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

...a po zgraniu zawartości na dysk sprawdza tylko czy płyta się zgadza i czyta sobie dane z dysku nie niszcząc przy tym płyty ;)

 

Dodam jeszcze, że gry loadingi znacznie (niekiedy kilkukrotnie) się skracają jak przegrasz gre na dysk. Tak przynajmniej czytałem w 'fachowej' gazecie.

15192108424405e31546cee.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • GGGGG9707
      Problem tylko w tym, że gdyby to Orton przeszedł turn (Cody jak wiemy nie chce) to trochę byłaby to powtórka Cena - Cody gdzie legenda Face przechodzi turn na Cody'm (choć tu podczas walki) i odbiera mu nieczysto pas na WM. Generalnie to i tak byłoby bardzo dobre, ale mimo że chcę Ortona z pasem nie wiem czy nie widziałbym tego tak, że Orton turn podczas walki, jednak Cody nie daje się zaskoczyć (nauczka z zeszłego roku) i to Cody wygrywa po czym Orton wściekły demoluje go na SD i ruszamy z feud
    • Bastian
      Zgadzam się. Najlepsza opcja to droga do WM na zasadzie face-face i turn jednego z nich w Las Vegas. Już samo to uczyni te walkę ciekawszą. Fani będą się zastanawiać, kto kogo wyroluje. Heel turn największego face'a federacji to zawsze wydarzenie. Fani czekają na złego Rhodesa. A i Orton ma powody, zby zagrać nieczysto. 15 tytuł po latach i zbliżenie się do rekordu Ceny to nie w kij dmuchał.
    • Przemk0
      Podczas najbliższego odcinka SmackDown, który odbędzie się w Portland, Drew McIntyre stanie do obrony Undisputed WWE Championship przeciwko Cody’emu Rhodesowi. Pojedynek ma istotne znaczenie dla układu walk o mistrzostwo podczas WrestleManii 42. Według informacji podanych przez PWInsider oraz Fightful, wewnątrz WWE istnieje obecnie przekonanie, że podczas piątkowej gali może dojść do zmiany mistrza. Aktualny plan zakłada bowiem doprowadzenie do starcia Cody’ego Rhodesa z Randy’m Ortonem o tytuł
    • Grok
      Pierwsza noc New Japan Cup odbyła się w Tokio. Dwa mecze pierwszej rundy turnieju rozegrano w Korakuen Hall w środę. Aaron Wolf zadebiutował w New Japan Cup, trafiając na członka House of Torture Dona Fale w pierwszej rundzie. W main evencie Great-O-Khan zmierzył się z Yuyą Uemurą. Zaplanowano też 10-osobowy tag team z udziałem Gedo, Yoty Tsujiego, Robbie X, Taijiego Ishimoriego i Yuto-Ice przeciwko członkom TMDK. W sześcioosobowym starciu Tomoaki Honma połączył siły z Master Wato i Taichi
    • -Raven-
      Wg mnie, pociągną to jako face vs. face i starcie dwóch przyjaciół. To jeszcze lepiej, bo W potrafi tego typu walki rozpisywać ciekawiej niż klasyczne "face vs heel", a Orton ostatnio w ringu mocno zamula, więc dobry booking by tu mógł mocno pomóc.  Stawiam, że turn przydałby się bardziej podczas samej WM-ki i oby to blondas skantował, bo to.Kodekowi bardziej by się przydało odświeżenie postaci (pomimo, że odpierdala Ultimate Warriora i rękami i nogami zapiera się przed turnem).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...