Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Wyniki tapingu Smackdown na 30/10/2009r


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 153
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.01.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Smackdown

 

 

Non-title: Dolph Ziggler def. John Morrison via count out

 

Beth Phoenix def. Gina Brooks (local jobber)

 

Matt Hardy def. Eric Escobar.

 

Drew McIntrye vs. Finlay - no contest

 

CM Punk def. Scott Armstrong.

 

Chris Jericho def. Kane. Chris Jericho weźmie udział w walce o WHC na Survivor Series.

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RR

    2

  • Andrew

    2

  • Codebreaker-

    1

  • Karpin

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  326
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.11.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Beth Phoenix def. Gina Brooks (local jobber)

 

WTF? Beth przychodzi na Smackdown ,żeby niszczyć miejscowe jobberki?? Chyba jest już wystarczająco wypromowana ,żeby dostać od razu jakiś feud. Takie rzeczy tylko zajmują czas antenowy i w niczym nie umilają życia.


  • Posty:  631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Smackdown

 

 

Non-title: Dolph Ziggler def. John Morrison via count out

 

Beth Phoenix def. Gina Brooks (local jobber)

 

Matt Hardy def. Eric Escobar.

 

Drew McIntrye vs. Finlay - no contest

 

CM Punk def. Scott Armstrong.

 

Chris Jericho def. Kane. Chris Jericho weźmie udział w walce o WHC na Survivor Series.

 

No ciekawe rzeczy tu były. Widać, że Hardy'emu tworzą feud z new-comerem Escobarem, aby lepiej pokazać charakter tamtego (heel) i wypromować młodzika.

 

Co do Div - w sumie to nie obchodzą mnie, jedynie te które są dziewczynami zawodników, lub mają jakieś bardziej eksponowane funkcje od jobberek :D Co do Scotta Armstronga - za dużo ostatnio z nim zamieszania, teraz jako zawodnik?


  • Posty:  1 470
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.07.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No gala trochę mnie zaciekawiła z kilku przyczyn

Przede wsyzstkim po raz kolejny mieliśmy do czynienia z pojedynkiem Zigglera i Morrisona, lecz ci dwaj mają taki potencjał, że nie mogą się znudzić, o nieee!!! John chyba straci swój pas i wkręcą go chyba w końcu w feud o pas wagi ciężkiej- z Jericho, undertakerem czy??? coś?

w pojedynku panów z brzuszkami wygrał ten bardziej znany, a Escobar nie pokazał do tej pory absolutnie nic. Wizna przyszłości dla tego pana- jobbowanie oraz płacz jego menadżerki ku uciesz widzów :lol:

Drewa nastawiają bardziej na kreowanie swojego wizerunku heela, aniżeli na pokazywanie czegos w ringu, a szkoda, gdyż Finlay mógłby go dobrze poprowadzić w tej walce jakoś by to wyglądało.

no oczywiste było chyba, że Jericho wygra z Kanem, w prawdzie również kapitanem zwycięskiej drużyny, ale bez osobistego pushu.

Hitem tego odcinka piątkowego był- ,,EDDIE IS DEAD!!" czyli cukierkowaty Rey, zimny BAtista z ironicznym usmieszkiem oraz wkręcenie do feudu Matta. Reausumując, coś się może dziać zna Smackdown z nutką głębokich emocji

Roots Rock Reggae

Odpowiedz mi kim jestem!?!

173694779448d910b615175.jpg


  • Posty:  531
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.11.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nitro vs Dolph - ładne tempo (jak zwykle zresztą) i ciekawa końcówka, oby tak dalej. Niestety brak reakcji publiki na to co Morrison prezentuje przy micu, chłop powinien być heelem.

Escobar nie pokazał do tej pory absolutnie nic

Co niby miał pokazać zawodnik który nic nie potrafi?

Kane - wiem że koleś się wypalił i jakość jego walk bardzo mocno spadła ,ale to co teraz sobą prezentuje to makabra, wolny jak khali i jeszcze ten kaleczony okrutnie selling i to w main evencie. WWE też sobie strzeliło w stopę pokazując powtórkę tego żałosnego "codebreakera" w końcówce.


  • Posty:  599
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  13.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

A za tydzień Hardy vs Batista i nie spodziewam się innego wyniku, niż wygrana Big Dave'a.

Warto zauważyć, że Chris Jericho nareszcie wykonał udany Lionsault :)


  • Posty:  1 470
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.07.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A za tydzień Hardy vs Batista i nie spodziewam się innego wyniku, niż wygrana Big Dave'a

będzie zdemolowanie wścipskiego, no zanadto troskliwego Matta bądź dyskwalifikacja Batisty niszczącego Hardy'iego w sposób nieprzepisowy, lecz heelowski (no ku temu zbliża się Zwierzak)

Warto zauważyć, że Chris Jericho nareszcie wykonał udany Lionsault

hurra!!! Jeśli śledzisz moje wpisy na temat Y2K, to ta kwesia bolała mnie od xxxx czasu. Ale trafił :shock: :D :)

Roots Rock Reggae

Odpowiedz mi kim jestem!?!

173694779448d910b615175.jpg


  • Posty:  555
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.02.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Też się cieszyłem, gdy trafił. Gorzej z tym, że Kane sobie nic z tego nie zrobił...

  • Posty:  635
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.05.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Co do skuteczności akcji Y2J'a, to kiedy ktoś ostatnio tapował po Walls of Jericho?

Bardzo mnie cieszy w końcu trafiony Lionsault.. :)

 

@down

No.. jak na finisher Main Eventera, to trochę dawno..

Edytowane przez Codebreaker-

12501231434d3da85730ba0.png


  • Posty:  531
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.11.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

@up. Jimmy Snuka na WM 25.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Big E rozumie, dlaczego fani tak ostro krytykowali rozwój wydarzeń po jego rozstaniu z The New Day. W grudniu 2024 roku doszło do angle'a, w którym Kofi Kingston i Xavier Woods zdradzili Big E i wyrzucili go z New Day. Fani liczyli, że ten wątek doprowadzi do czegoś więcej, ale nie doczekali się znaczącej kontynuacji, bo Big E nie może wracać na ring po złamaniu szyi w 2022 roku. Big E, w rozmowie z The Takedown on SI, przyznał, że wziął udział w tym wątku, mimo że zdawał sobie sprawę, iż pr
    • Grok
      Dralistico jest bliski powrotu po kontuzji, która wyłączyła go z akcji od końca 2023 roku. W grudniu Dralistico ogłosił, że przeszedł nieujawnioną operację. Próbował występować mimo urazów ucha, ale pod koniec października został wycofany z akcji, a jego ostatnim meczem była walka trzyosobowa, w której La Faccion Ingobernable przegrała z Komanderem, Markiem Briscoe i Roderickiem Strongiem. Od tego występu minęły cztery miesiące, ale nasz Bryan Alvarez donosi, że zawodnik dostał zielone światło
    • Grok
      Dustin Rhodes nie jest zainteresowany powrotem do WWE i wskrzeszeniem starego gimmicku Goldust. W odpowiedzi na pytanie fana w mediach społecznościowych Rhodes oświadczył, że najlepszą robotę w karierze odwalił w AEW. Choć bardzo kochał tę postać, gimmick Goldust wyczerpał się i nie prowadził donikąd przed jego odejściem z WWE. „Nope! Nigdy nie dostałem tam podwyżki. Co, chcesz, żebym siedział na ławie i nic nie robił? To już nie ja. Najlepszą robotę w karierze odwaliłem z @AEW. Koch
    • MattDevitto
      Podobają mi się te postery prezentowane przez Stardom czy TJPW - fajne, z pomysłem, a nie kolejny plakat, który wygląda jak coś zrobione w 2 minuty na szybko...
    • KyRenLo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...