Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Wyniki z PWG oraz troche newsów


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Pro Wrestling Guerilla

All Star Weekend - Night One

RESULTS FROM 01.04.05

 

Super Dragon def. Kevin Steen & El Generico - walka bardzo spotowa.

AJ Styles def. Samoa Joe

Christopher Daniels def. Alex Shelley

Frankie Kazarian, Scorpio Sky & Quicksilver def. Scott Lost, Chris Bosh & Joey Ryan

James Gibson def. American Dragon

Ricky Reyes & Rocky Romero def. Puma & Kendo KaShin

Jonny Storm def. Petey Williams

Chris Hero def Chris Sabin

Top Gun Talwar, Hook Bomberry, Ronin & Davey Richards def. Disco Machine, Excalibur, Phoenix Star, Zokre

 

 

All Star Weekend - Night Two

RESULTS FROM 02.04.05

 

AJ Styles def. Super Dragon i tym samym został nowym PWG champem walka podobno była niesamowita!

Scott Lost & Chris Bosh def. Frankie Kazarian & Chris Sabin to retain the PWG Tag Team Championship

Kevin Steen def. Jonny Storm

Christopher Daniels over Chris Hero

El Generico, Phoenix Star & Zokre def. Scorpio Sky, Quicksilver & The Human Tornado

Petey Williams def. Joey Ryan

Disco Machine & Excalibur over Hook Bomberry & Top Gun Talwar

Ricky Reyes def. Puma, Davey Richards & Ronin in a four-way elimination match

 

Obie gale Pro Wrestling Guerilla stały na wysokim poziomie o czym zresztą mogą świadczyć walki i sami wrestlerzy którzy wystąpili na tych galach.Sama federacja również zyskuje coraz to większą renome w światku wrestlingowym również fani wrestlingu coraz chętniej sie zbierają w hali podczas gal tej federacji (na pierwszym show ludzi było 450 na drugim niestety już mniej gdyż 375 jednak a i tak nie jest to jakiś zły wynik).Federacja również stara sie stawiać na młodych wrestlerów takich jak Zokre i Phoenix Star (obaj są z Meksyku) jak i The Human Tornado a w niedalekiej przyszłości bardzo prawdopodobne jest pojawienie sie kilku innych wrestlerów z Meksyku jak i również z Kandy w tym głównie z uznanego już na scenie niezależnej IWS.

 

Na koniec troche informacji na temat najbliższej gali Jersey All Pro Wrestling która odbędzie sie 23 kwietnia a na gale są zapowiedziane są jak narazie dwie walki:

B-Boy vs Jay Lethal i ciekawie sie zapowiadający pojedynek pomiędzy Low Ki a El Generico.W kwestii wyjaśnienia chciałbym dodać że na ostatniej gali JAPW Low Ki zerwał El Generico maske.Pojedynek zapowiada sie niezwykle interesująco i jest praktycznie pewne to że walka będzie bardzo dobra.Na gale zapowiedziani są jeszcze Super Dragon,Trent Acid oraz nowi JAPW World Tag Team Champions czyli Teddy Hart i Jack Evans.

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dejv

    2

  • RVD

    1

  • Romo

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  852
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.03.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

mozna to zassac juz z netu, a jak tak to gdzie bo sie nie spotkalem z tym ?
...

  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zbytnio nie orientuje sie skąd sie ściąga gale wrestlingowe ale z tego co słyszałem można na IRC'u niekiedy znaleźć gale PWG.

  • Posty:  2 014
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dzięki Dejv! Dobra robota, kiedyś już planowałem dawać wyniki z PWG ale jakoś nie wypaliło. Dobrze, że się tym zająłeś :)
"Jesteś niebem obserwującym chmury. A wydarzenia, ludzie, sytuacje, to obłoki, które po nim przepływają. Tylko przepływają. Dlatego nie próbuj ich zatrzymać, bo na pewno odpłyną wcześniej, czy później. Gdy przytrafia Ci się coś pięknego albo bolesnego, powinieneś zrobić krok, odstąpić od siebie i popatrzeć z dystansu. Ludzie, których kochasz, to właśnie takie chmury. Są na Twoim niebie dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze"

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • VictorV2
      Jedna rzecz o której zapomniałem ostatnio. Proma Pat'a.  Ludzie myślą że są złe. Są dobre. Są bardzo dobre. W tym problem. To o czym mówi pokazuje że TKO/WWE słucha i śledzi krytykę w internecie. Tylko że zamiast wziąć ją na poważnie i poprawić to z czym *klienci* mają problem...to wysyłają pajaca który ma cosplay'ować "Zwykłego fana" i wykrzyczeć tą krytykę w najbardziej edgy "2000s-XXXPUSSYSLAYERXXX42069XXX-Xbox-Live-Dorito-CoD-Player" sposób, pokazując jak bardzo mają w dupie f
    • Grishan
      Dawniej zarwałbym dla tej gali nockę, dzisiaj już nie. Spać trzeba. Oczy już nie te, a i kręgosłup potrafi okrutnie się zemścić po takiej, nazbyt wytężonej, lekturze. Bieda, panie. Starość nie radość.   No, poużalał się, to teraz oceni: ciężko wchodziło mi się w ten tekst. Na szczęście z biegiem czasu robiło się coraz ciekawiej i ciekawiej, aż do Main Eventu i wydarzeń po gali, które według mnie wzbudzają już konkretne emocje. Ogólnie, pomysł z dwoma galami zamiast jednej oceniam bardz
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Friday Night SmackDown #1390 Data: 10.04.2026 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: TV-Show Lokalizacja: San Jose, California, USA Arena: SAP Center At San Jose Format: Live Platforma: USA Network Komentarz: Joe Tessitore & Wade Barrett Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje,
    • Attitude
      Nazwa gali: CMLL Viernes de Glamour Data: 10.04.2026 Federacja: Consejo Mundial De Lucha Libre Typ: Event Lokalizacja: Guadalajara, Jalisco, Meksyk Arena: Arena Coliseo Guadalajara Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Lucha Libre - dyskusje ogólne
    • Grins
      Dobra czas najwyższy napisać pare słów odnośnie tego szamba w WWE, człowiek się łudził że jednak postanowią posprzątać ten syf sprzed tygodnia jednakże tego nie zrobili, Pat to tak irytująca morda że nawet w samych komentarzach na FB, IG, YT go krytykują i ciągną z niego pizdę że psuje ten program i kompletnie się do tego nie nadaję, tutaj nawet paczka botów z like'ami, wyświetleniami nie pomoże, mimo że mamy czasy gdzie za boty lecą bany na przeróżnych portalach to widać że większych firm to ni
×
×
  • Dodaj nową pozycję...