Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

UPW #2

thejehmes

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Witamy na Underground Pro Wrestling!

data: 18 czerwiec 2009r.

czas: 20:00

miejsce: Wroclaw, Polska

Zaczynamy gale! Widzimy wybuchajace fajerwerki, slyszymy theme UPW a po chwili roztluczone

szklo! To Stone Cold Steve Austin zmierza na ring! Nie obylo sie bez beer bash`u :)

S - Jak zapewne wiecie, Dave Batista zostal powaznie pobity oraz zostal kopniety w glowe

przez nikogo innego jak przez Randy`ego Ortona

Na widowni wielkie buczenie.

S - Dobrze dobrze... Ja tez go nie lubie. Otóz sytuacja wyglada tak: Batista jest kontuzjowany,

ma rozciety luk brwiowy oraz zlamany nos. Zaproponowalem Dave`owi urlop aby sobie odpoczal. Lecz

on postanowil wystapic dzisiaj! (cheer) Chce podjac wyzwanie Orton`a! Nie rozumiem jego na prawde...

No cóz, zaczynajmy dzisiejsze show!

Wielki cheer zmieszany z nie pewnoscia czy Batista poradzi sobie w walce z Orton`em.

T - Ta walka to druga runda o pas World Heavy weight Champion!

Slychac gong! To Undertaker! Jednak wszyscy fani sa zdziwieni! The Undertaker wyjeżdza na motorze

w gimmick`u American Bad Ass! Mimo to fani okrzykują go! Taker powoli schodzi z motoru i wchodzi

na ring. "Can you dig it SUCKAAAAAAAAAAAAAA!!!" Na ring szybko wbiega Booker T i zaczyna walkę.

Końcowka: Undertaker leży, Booker T wykonuje leg drop a po chwili elbow drop. Booker podnosi

Taker`a i próbuje wykonać Book End lecz Undertaker natychmiastowo unika ciosu i robi clothesline

na przeciwniku! Deadman podnosi przeciwnika i irish whip`em wyrzuca go za ring. Taker schodzi

z ringu i uderza głową Booker`a w stół komentatorski a po chwili w schody! Następnie Taker

wykonuje irish whip i Booker wpada na publiczność! Undertaker wchodzi na ring i siada na narożniku.

Booker T powoli zaczyna wstawać i wchodzić na ring. Undertaker nie traci czasu, wrzuca Booker`a

na narożnik i wykonuje superplex! Taker podnosi Booker`a i wykonuje chokeslam! Pin 1...2! Booker

T podbija się! Undertaker nie może uwierzyć więc podnosi Booker`a T i wykonuje last ride! Pin

1...2...3! Undertaker wygrywa i będzie walczył z Sandman`em o pas World Heavyweight Champion!

Backstage. Widzimy Edge`a, podchodzi do niego Rob Van Dam. Edge zamierza już atakować Rob`a lecz

ten łapie go za rękę i zaczyna mówić.

R - Słuchaj... Nie chce bić się tutaj. Poczekajmy spokojnie te kilka dni na It`s all about the

title! Ok?

E - Dobra...

R - Mam jeszcze jeden pomysł. Co byś powiedział na Ladder match?

Słychać cheer fanów.

E - A czy ty czasami nie kryjesz jakiegoś podstępu?

R - Skądże. Chciałbym tylko zadowolić bardziej publiczność z naszej walki, zgadzasz się?

E - Zgadzam się, tylko musisz wiedzieć, że to ja wygrałem najwięcej w historii ladder match`y.

Na przykład wygrałem dawno temu Money In The Bank Ladder Match!

R - Ja też...

E - A no tak...

R - Pamiętaj, że ja już wygrałem ladder match o Intercontinental Champion! Więc mam w tym

doświadczenie!

E - Dobra nie przechwalaj się bo to JA wygrywałem walki z drabiną o WWE Champion oraz o WHC!

R - Ale my o te pasy nie walczymy. Ja np. wiem jak się ten pas zdejmuje (nabijka z Edge`a)

E - A to nie tak samo jak inne pasy?

R - Nieee, człowieku! Ten pas jest zupełnie inny niż inne.

E - O kurczę.

R - Dobra ja spadam nara!

E - ...

Rob Van Dam odchodzi śmiejąc sie z Edge`a.

Ring.

J - Przedstawię wam teraz początkową kartę na galę PPV "It`s all about the title!".

1. walka - Rob Van Dam vs Edge o Intercontinental Champion!

2. walka - Sandman vs Undertaker o World Heavyweight Champion

3. walka - ??? vs ??? o UPW Champion

Na pewno dojdzie jakaś walka tak więc proszę o cierpliwość.

T - Następująca walka to pierwsza runda o pas UPW Championship!

"Time to play the game..." Fani szaleją! Na ring wchodzi ulubieniec widzów - Triple H!!! Staje

na ringu i czeka na przeciwnika. "I`m a sexy boy!" Wszyscy widzowie są zdziwieni! Tag team

partnerzy będą walczyć przeciwko sobie! Triple H nie może w to uwierzyć. Przed walką witają się,

coś do siebie mówią i zaczynają walkę.

Końcówka: Oboje leżą na macie po double-clotheslin`nie. Sędzia odlicza 1...2...3...4...5...6!

Oboje równo wstają. Wymiana punch`y. Triple H wygrywa tą wymiane i robi na HBK`u irish whip

do narożnika. HHH rozbiega się i splash! Po chwili znowu się rozbiega i clothesline! HBK

znowu pada na matę. Triple H postanawia wykorzystać to i zaczyna kopać i uderzać HBK`a.

po chwili skacze na niego kolanem, robi leg drop oraz elbow drop`y. Podnosi go i wykonuje

spine buster! Pin 1...2! HBK podbija się! Triple H znowu podnosi Shawn`a i próbuje wykonać

pedigree lecz HBK kontruje do back body drop`u! Triple H natychmiast się podnosi lecz Michaels

wykonuje Sweet Chin Music! Pin 1...2...3! Shawn Michaels wygrywa i stanie do walki o UPW Champ!

Backstage. Widzimy rozgrzewającego się Randy`ego Orton`a. Podchodzi do niego Maryse.

M - Randy, proszę. Nie krzywdź go. I tak go wystarczająco pobiłeś.

O - Przykro mi. Muszę go dobić! I tak dzisiaj to nie koniec! Będę go męczył na każdej gali UPW.

M - Proszę zrób to dla mnie!

O - Spokojnie. Szybko go pokonam. Nikt mnie nie powstrzyma. Pozatym ten kretyn sam chce stanąć

do walki!

M - Nie wiem czemu chce stanąć do walki skoro jest cały poturbowany...

O - Widziałaś go dzisiaj?

M - No... no tak. Poszłam do niego dzisiaj zobaczyć jak się czuje...

O - Jak możesz! Zabiję go! Będzie zdychał!

M - Nieee...

Ring.

T - Ta walka to druga runda o pas UPW Championship! GM federacji zapowiedział, że jakiś zawodnik

niższego poziomu dostanie dzisiaj szansę!

Na ring wchodzi Jamie Noble. Jest on bardziej przestraszony niż szczęśliwy. Nagle wybuchają ognie!

To KANE! Jamie zaczął jeszcze bardziej się bać, lecz przystąpił do walki.

Walka: Jamie zaczął uderzać Kane`a lecz na nim nie robi to wrażenia. Kane chwyta Noble`a za

szyję i wykonuje chkoeslam! Pin 1...2...3! Kane w bardzo szybkiej walce wygrywa ten pojedynek

i zmierzy się z HBK`em o pas UPW Champion!

Backstage. Widzimy wściekłego Ortona idącego korytarzem w stronę ringu.

Ring.

T - Ta walka to na życzenie Orton`a i za zgodą Batisty NO HOLDS BARRED MATCH! Bardzo przepraszamy

za to , że obiecaliśmy Last Man Standing.

"I hear voices" Randy Orton niecierpliwy wchodzi szybko na ring i czeka na Batistę. Zaczyna

grać theme Animala! Dave Batista wchodzi z dużymi siniakami z bandażem na nosie oraz na brwi.

Zaczyna się walka.

Walka: Orton odrazu zaczął atakować Batistę. Wystartował silnym kopnięciem w brzuch przez co

Batista upadł. Randy ściągnął bandaż z brwi Batisty i zaczął tam uderzać! Dave`owi zaczęła znowu

lecieć krew. Orton zszedł pod ring i zaczął wyciągać spod ringu różne rzeczy (2 krzesła, stół,

kendo stick). Batista zaczął powoli wstawać lecz Orton zaczął uderzać go kendo stick`iem. Batista

zaczyna stękać. Lecz co widzimy! Maryse wbiega na ring i staje przy linach! Randy Orton odwraca

się i zaczyna mówić jej żeby stąd szła. Batista postanowił wykorzystać to, że Orton jest odwrócony

i próbuje uderzyć go krzesłem lecz przez przypadek trafia w Maryse! Maryse spada z ringu! Orton

nie może w to uwierzyć! Szybko wykonuje RKO na Dave`ie, schodzi z ringu i zanosi Maryse na zaplecze.

Batista nie zdążył wstać lecz Orton zdążył wrócić. Orton podnosi Dave`a i wykonuje kolejne RKO!

O - Zapłacisz za to śmieciu!

Orton schodzi z ringu i wyciąga kij bejsbolowy obwinięty barbed wire! Randy dalej szuka czegoś.

Wyciąga zapałki! Orton podpala barbed wire na kiju! Wchodzi na ring i uderza Batist`e! Dave

wyje z bólu. Orton kładzie na Batiście zapalony kij, Dave zaczyna głośniej wyć. Fani są zaszokowani.

Niektórzy nie mogą na to patrzeć. Randy Orton rozkłada stół, podnosi Dave`a i wykonuje kolejne

RKO! Orton spycha Batiste z ringu i zanosi go w pobliże titantronu. Tam kontynuuje pastwienie

się nad Batistą. Podnosi go i wykonuje RKO na stalową płytę! Tam gdzie przebywają zawodnicy

wbiegają sędziowie aby odciągnąć Orton`a lecz ten rozprawia sie ze wszystkimi! Batista próbuje

wstać lecz Orton kopie go w twarz! Batista przestał reagować... Orton idzie na backstage.

Sanitariusze podchodzą do Batisty lecz ten w ogóle nie reaguje...

A na następnej gali:

- co się dzieje z Batistą?

- zapowiedziane zostaną 2 walki na IAAM

- nowy GM UPW

I taka ciekaostka, galę It`s All About the Money a konkretniej Ladder Match promuje to zdjęcie:

http://img519.imageshack.us/img519/9169/maryse2bouelletlq2.jpg

• Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cypex

3

• estevez

2

• thejehmes

1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Backstage utrzymany na wysokim poziomie, tak jak mówiłeś.

Ale walki... Dno i 2m mułu... Pisz całe walki, jeśli nie masz na to czasu to nie pisz gal! Same końcówki nikogo nie satysfakcjonują...

Aha, i 3 walki to naprawdę śmiech na sali biorąc pod uwagę dostępny roster i Twoje możliwości. W walkach brakuje dynamiki, używaj zamienników imion wrestlerów np. Undertaker = Deadmen = The Phenom itp. Bo czytanie w 4 linijkach pod rząd Undertaker również sprawia, że walka sprawia wrażenie jednostronnej. Wymyślaj bardziej skomplikowane akcje, nie pisz, że "XXX wykonał akcję, po czym podniósł się i wykonał następną, po czym następną" napisz to w stylu "XXX wykonał akcję, po czym wykorzystując zamroczenie przeciwnika wyegzekował jakąś akcję". Na pewno rozumiesz, o co mi chodzi :)

Uważam, że UPW #1 było lepsze, chociażby ze względu na nieco bardziej emocjonujące walki. Back masz bardzo dobry, ale nie skupiaj się tylko na nim - gale nie opierają się tylko na tym :)

Pozdrawiam i czekam na następne (dluższe!!) gale :)

• Reputacja:   24
  • Urządzenie:  Windows

Backstage utrzymany na wysokim poziomie, tak jak mówiłeś.

Ale walki... Dno i 2m mułu... Pisz całe walki, jeśli nie masz na to czasu to nie pisz gal! Same końcówki nikogo nie satysfakcjonują...

Ludziom chce się ledwie przeczytać takie urywki walk, a co dopiero gdyby mieli czytać całe. Dla mnie zbędne dokładanie roboty przy pisaniu diary :)

Ja tam zawsze czytam całe walki, akurat Ty sam wiesz najlepiej, że nic nie odda tak emocji przy pojedynku jak napisanie go od samego klinczu, aż do emocjonującej końcówki :)

• Reputacja:   24
  • Urządzenie:  Windows

Ja tam zawsze czytam całe walki, akurat Ty sam wiesz najlepiej, że nic nie odda tak emocji przy pojedynku jak napisanie go od samego klinczu, aż do emocjonującej końcówki :)

Owszem, fajnie jest takie coś poczytać, ale u nas problem jest taki, że takie gale pisałbyś praktycznie sam dla siebie. Ludziom nie chce się czytać, więc takie uproszczenie wystarczy, szczególnie że sama końcówka walki wystarczy do zachowania feudów i oddania sytuacji.

Inna sprawa, że u wielu twórców diary, takie końcówki to totalna klapa, zero emocji i słabe opisy, co spowodowane jest widocznym od razu brakiem pomysłu na cokolwiek.

Da się łatwo zauważyć, że większość ludzi piszących diary robi to na odpał, z nudów, byle cokolwiek napisać. Czasami głowa boli od tych tragicznych tekstów, ale ten Jogi naprawdę nie jest zły ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Najnowsze posty

• Jeffrey Nero
      1. The Judgment Day (Finn Bálor and Damian Priest) (c) vs. New Catch Republic (Pete Dunne and Tyler Bate) - Tag team match for the Undisputed WWE Tag Team Championship 2. Becky Lynch vs. Bianca Belair vs. Liv Morgan vs. Tiffany Stratton vs. Naomi vs. Raquel Rodriguez - Elimination Chamber match for a Women's World Championship match at WrestleMania XL 3. Rhea Ripley (c) vs. Nia Jax - Singles match for the Women's World Championship 4. Drew McIntyre vs. Randy Orton vs. Bobby Lashley vs. LA Knight vs. Kevin Owens vs. Logan Paul - Elimination Chamber match for a World Heavyweight Championship match at WrestleMania XL
    • Attitude
    • KPWrestling
      Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • PTW
      IRON MAN - AXEL FOX! 🔥🦊 Gala Gold Rush Rumble przyniosła wiele zwycięstw - tych małych i tych wielkich, ale też rekordów, które zapisały się w archiwum historii polskiego pro wrestlingu! Mistrzem został Dawid Puncher Seńko, najwięcej eliminacji zaliczył Wiktor Longman, ale nie można nie wspomnieć o dokonaniu Polskiego Lisa - Axel Fox, który wszedł do ringu jako pierwszy i walczył dzielnie do samego końca, ostatecznie zostając wyeliminowanym przez czempiona po rekordowych 43 minutach i 45 sekundach! 🏆 Zgodnie z zapowiedziami Pana Pawłowskiego Gold Rush Rumble nie było jednorazową atrakcją, a stałym elementem gal PTW. Czy wymienione wyżej rekordy zostaną w przyszłości pobite, czy przez lata będą nieosiągalne dla kolejnych pokoleń gwiazd Prime Time Wrestling? – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Bilety na galę PTW #6: TOTAL BLAST FROM THE PAST: https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • MattDevitto
      Trailer reportażu o cesarzu wygląda jak pierwsza lepsza przeróbka - będzie złoto  
  • Dodaj nową pozycję...