Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Smackdown vs Raw 2010


patik421

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  26
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.10.2009
  • Status:  Offline

Wersja na PS2 jest PRAWIE taka sama jak na PS3.

Nie można edytować ubrań wrestlerów jak i nie da się zmienić filmiku finishera (jak było w PS3-X-Box 360 w 09).

Ale tworzenie tych animacji, finisherów z narożnika... wszytko to będzie.

A oto PIERWSZY GAMEPLAY Z WWE SvR 2010 NA PS2!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=B3Xu84JtTN4

 

Wg. mnie bardzo ciekawie się zapowiada ;)

Nic tylko czekać ;)

Pozdrawiam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bałwan

    82

  • Stuner

    69

  • Thomassi

    59

  • Fracek

    58

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  215
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.07.2008
  • Status:  Offline

Znam SvRGlobala ;] A i tak nie ma u niego wszystkich wejściówek tylko parę więc se nie zobacze tych co chciałbym narazie. Ehh, trzeba czekać do 20 ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  48
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.10.2009
  • Status:  Offline

zaraz nie wytrzymam nie ma jeszcze na torrentach wersji na ps2 a ja chce juz grac!! zapowiada sie rewelacyjnie zobaczymy jak wyjdzie w praniu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  287
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.04.2009
  • Status:  Offline

Jest już wersja na PSP? Nigdzie nie mogę znaleźć, może ktoś mi z linkować jak znalazł? Bardzo proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  26
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.10.2009
  • Status:  Offline

Na razie nie ma na PSP, jak i na PS2, PS3, NDS oraz Wii.

Też czekam na PSP, jak i na PS2 (na obie gry czekam, z powodu posiadania oby dwóch konsolek :D).

Na PS2 oczywiście dla przyjemności z samego grania, jak i poznawania nowych możliwości, a na PSP - do samochodu lub do kolegi, szkoły ;)

PozdO :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  287
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.04.2009
  • Status:  Offline

A kiedy jest premiera na PSP?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  26
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.10.2009
  • Status:  Offline

Chyba tak jak reszta odpowiedników - 20 Października 2009 ;D

Jak co to na bieżąco postaram się dodać link (albo torrent albo z jakiegoś serwa) do SvR 2010 na PS2 lub PSP :P

Więc uzbrójcie się w cierpliwość, tak jak reszta, i ja :D :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  48
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.10.2009
  • Status:  Offline

a pre ordery ?? przeciez byly na ps2 wysylane zapewne niech mnie nie denerwuja tylko uploaduja na jakies serwery a nie graja ja tez bym pogral :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  860
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2008
  • Status:  Offline

A mógłby mi ktoś powiedziec jaka bedzie wersja zebezpieczeń tej gry na XBOX 360 ? Czy będzie to jeszcze WAVE 3 czy juz to nowe WAVE 4 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  71
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.07.2009
  • Status:  Offline

Ma ktoś torrenta na ps2 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  287
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.04.2009
  • Status:  Offline

A z innej beczki teraz. Ma ktoś screeny z gry (chodzi o PSP lub PS2)? Bo jeszcze się nie dopatrzylem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  31
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.03.2009
  • Status:  Offline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 048
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.08.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

A jak z pre-orderami wersji PAL? Bo niby na przerobionej konsoli na jedno wychodzi, czy to PAL, czy NTSC, ale już nie raz już odechciewało mi się grać, jak dźwięk nie zgrywwał się z filmikiem i kończył się na dobre sekundy przed jego końcem (SvR 06 na przykład)

 

@down: nie mam X'a, tylko PS2

Edytowane przez Simson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  493
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2008
  • Status:  Offline

Simsonecztos jak masz X360 i jet napisane RF to spokojnie może grać. Pre-ordery w Euro będą chyba wysyłane w dniu premiery w USA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  26
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.10.2009
  • Status:  Offline

Nie orientuje się ktoś, kiedy będzie dostępna na Torrentach wersja na PS2??

X-Box'owcy mogą się już cieszyć grą, a całą resztę mają w d***. :evil:

Jakby ktoś mógł, wstawił by tutaj linka (jak by go posiadał)?

PoZdRo:D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • Nialler
      Teraz wszystkie walki odbędą się na tygodniówce normalnie czy też przeniosą je do live eventów?
    • PpW
      🎟️ BILETY NA LEDWO LEGALNE JUŻ DOSTĘPNE 🔥🔥🔥 Najbardziej hardcorowa gala roku, już za niecały miesiąc 🤯 A co czeka na was już 8 Czerwca❓ Goblin ponownie zmierzy się z Gustavem, tym razem w meczu NO HOLDS BARRED o tytuł no.1 Contendera do tytułu mistrza PpW 🧌🦅 Sam tytuł będzie broniony przez mistrza - Billa Feagera, w walce 3-Way Dance przeciwko Biesiadowi Strongowi i Misterowi Z 🏆 „The Polish Stallion” Robert Star zadebiutuje w Warszawskim Ewenemencie 🐴 Johnny Blade, po raz pierwszy od ponad 1,5 roku zawalczy o pas European Ultraviolent 🗡️ No i oczywiście wiele więcej (w tym piwo 🍻 krew 🩸 no i oczywiście przemoc ☠️) 🎟️ KUPUJCIE BILETY I WIDZIMY SIĘ JUŻ 8.06 W PRADZE CENTRUM, NA PpW: LEDWO LEGALNE 4 🔥🔥🔥 Link w bio/kom ❗️❗️❗️ Przeczytaj na fanpage.
    • CzaQ
      News z MMARocks : https://www.mmarocks.pl/ufc/derrick-lewis-chcialby-wystapic-w-wwe-szef-ufc-skomentowal-pomysl-czarnej-bestii     Nie będę powielał newsa (wystarczy wejść w link i przeczytać), więc w telegraficznym skrócie :    Derrick Lewis chciałby wystąpić w WWE. W ostatnią sobotę wygrał przez nokaut swoją walkę, a zaraz po niej w wywiadzie zadeklarował chęć pobawienia się we wrestling. Na konferencji prasowej po wydarzeniu szef UFC - Dana White - powiedział, że nie widzi przeszkód w tym i chętnie mu w tym pomoże. Pewnie chodzi o jakiś jednorazowy wybryk, bo chce dalej kontynuować karierę w MMA. Dla niewtajemniczonych - Derrick Lewis to jeden z największych jajcarzy oraz zawodnik wagi ciężkiej, który jest rekordzistą pod względem ilości nokautów. Swoją drogą ciekawostka - jak WWE łączyło się z UFC to pisałem, że pewnie on i Tuivasa (inny jajcarz oraz ciężki) zaliczą jakieś występu w federacji Winczenza ze względu na swoje barwne persony, bo obaj by się odnaleźli w świecie wrestlingu  I jak widać się to (prawie) sprawdza  
    • KyRenLo
    • Attitude
      Za nami już szósta duża gala organizacji Prime Time Wrestling. PTW w minioną sobotę zawitało do Legionowa. W walce wieczoru "Puncher" zmierzył się z Babathunderem o głowny pas. Poniżej pełne wyniki z tego wydarzenia: - BWR Heavyweight Title Three Way Match Scotty Rawk (c) pokonał Axeal Foxa i Marcelito - Tag Team Match Kaiden & Nano Lopez pokonali Eriak Isaksena & Starbucka - Three Way Match Matt Sydal pokonał Aigle Blanca i Jonny'ego Storma - PTW Tag Team Title Match Budapest Bastards (Nitro & Renegade) (c) pokonali Lucha Squad (Lince Dorado & Samuray del Sol) - No Holds Barred Match Wiktor Longman pokonał Disco Pablo - Singles Match Bad Bones pokonał Morgana Webstera - Tag Team Match Legia Lysych (Marco Hammers & Olgierd) pokonali Diana Strong & Heidi Katrina - PTW Title Match Puncher (c) vs. Babathunder - No Contest Co ciekawe, tuż przed galą organizacja zdecydowała, że wydarzenie będzie jednak transmitowane za darmo na YouTube. Po transmisji zmieniono dostęp do materiału i mogą go obejrzeć jedynie wspierający użytkownicy. Niżej link do gali: www.youtube.com/watch?v=y7kujmfEpMs&tPrzeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...