Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

UFC 97 wyniki


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  234
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.01.2009
  • Status:  Offline

1 Eliot Marshall Vinny Magalhaes Decision (Unanimous) 3 5:00

2 T.J. Grant Ryo Chonan Decision (Split) 3 5:00

3 Mark Bocek David Bielkheden Submission (Rear-Naked Choke) 1 4:57

4 Ed Herman David Loiseau Decision (Unanimous) 3 5:00

5 Nate Quarry Jason MacDonald TKO (Punches) 1 2:27

6 Denis Kang Xavier Foupa-Pokam Decision (Unanimous) 3 5:00

7 Luis Arthur Cane Steve Cantwell Decision (Unanimous) 3 5:00

8 Cheick Kongo Antoni Hardonk TKO (Punches) 2 2:29

9 Krzysztof Soszynski Brian Stann Submission (Kimura) 1 3:53

10 Mauricio Rua Chuck Liddell TKO (Punches) 1 4:28

11 Sam Stout Matt Wiman Decision (Unanimous) 3 5:00

12 Anderson Silva Thales Leites Decision (Unanimous) 5 5:00

 

[ Dodano: 2009-04-19, 10:46 ]

Ha ha wiedziałem że Shogun wygra:D

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablobjj

    2

  • -Raven-

    1

  • Bonkol

    1

  • L.A.

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  332
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.01.2006
  • Status:  Offline

Ogólnie cała gala podobała mi się. Największy szok to chyba to, że Rua zTKO'ował Liddell'a, oglądając walkę miałem lekkie zaburzania komu kibicować. Z jednej strony jestem fanem Shoguna, ale w typerze obstawiłem na Iceman'a i na XWT w zakładach postawiłem na niego 5gb z mego uploud'u :D. Ogólnie dobrze, niech Rua wraca do siekania hehe.

 

Przed main event'em pomyślałem sobie, że zajebiście byłoby gdyby walka trwała przez 5 rund zaciętej walki w stójce i parterze. Otrzymałem tylko 50% mego życzenia. Walka nudna i przyłączam się do skandowania French-Canadian'ów "Bullshit!". Sami też woleli skandować dla siedzącego na widowni swego rodaka "GSP !" niż dla walczącego Spider'a :twisted: . Jednak mogę zrozumieć Anderson'a zbliża się do zapisania w kartach historii MMA (już jest i tak hehe) i woli na spokojnie zdobywać "W". Silva używał śmiesznych ciosów w udo hehe, ale te Front Kick'i w kolano musiały boleć.

Ganso Puro Czub :).

53373727349a4521b35993.jpg


  • Posty:  234
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.01.2009
  • Status:  Offline

Ogólnie tylko walka Shoguna i Soszyńskiego jest warta obejrzenia. Ja jutro zassam HD jakośc i coś więcej się wypowiem
  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  10 258
  • Reputacja:   276
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Ogólnie dobrze, niech Rua wraca do siekania hehe.

 

Wg mnie Rua miał sporo szczęścia, że wszedł mu taki czysty strzał (chociaż Liddell to też już nie to co kiedyś), bo przez całość walki - pomimo, że był zdecydowanie lepiej przygotowany niż do walki z Colemanem czy Griffinem - Shogun radził sobie średnio i to IceMan cały czas był w natarciu. Na razie wstrzymałbym się z ekscytacją, że Rua wraca do formy. Dla mnie jeszcze tego w żaden sposób nie pokazał.

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg

  • 4 miesiące temu...

  • Posty:  5 046
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

UFC 97: Redemption

Steve Cantwell vs Luiz Arthur Cane

Trzeba nadrabiać zaległości hehe. Pierwsza walka gali wypadła całkiem nieźle, ale była dość jednostronna mimo, że Cane wygrał dopiero przez decyzje to przez całą walkę miał wyraźną przewagę i nie dał dużych szans mniej doświadczonemu Cantwellowi.

 

Antoni Hardonk vs Cheick Kongo

Myślałem, że Hardonk pokaże się z dobrej strony, a tak naprawdę został zdominowany przez Kongo, który nie jest jakimś wyjątkowo dobrym fighterem, a już na pewno nie jest regularny w tym co robi. W tej walce jednak, bez żadnych problemów poradził sobie z Holendrem kończąc wszystko przez TKO w drugiej rundzie.

 

Krzysztof Soszynski vs Brian Stann

Przyjemnie oglądało się zwycięstwo Krzyśka, który dobrze sobie radził i prowadził całą walkę, był bardziej aktywny i miał jeden plan, przejść do parteru i zakończyć walkę swoją specjalnością, czyli kimurą. Udało mu się to mimo, że za pierwszym razem Stann bardzo ładnie wyszedł z opresji, niestety dla niego, kolejna próba była już skuteczna.

 

Sam Stout vs Matt Wiman

Bardzo przyjemna walka w oglądaniu. Działo się dużo, było mnóstwo wymian i pozostaje się tylko cieszysz, że walka została przeniesiona do main cardu, bo pierwotnie miało być inaczej. Przez większość trwania walki jak dla mnie więcej pokazał Stout i punktacja po walce też to ukazała. Jak dobrze pamiętam walka ta została wybrana najlepszą walką tej gali i trudno się dziwić.

 

Mauricio Rua vs Chuck Liddell

Dużo chaosu i szczęśliwe zwycięstwo Shoguna. Owszem w czasie walki pokazywał większy rozsądek i nie rzucał uderzeniami w powietrze tak jak to robił Chuck. Pod koniec pierwszej rundy legenda UFC nadziała się na jeden z nielicznych dobrze wyprowadzonych ciosów Brazylijczyka. Szkoda mi było Icemana po walce, widać, że był smutny i kto wie może to była ostatnia jego walka w Octagonie.

 

Anderson Silva vs Thales Leites

Zawiodłem się na main evencie. Jak na 5 rund to naprawdę mało było ciekawych akcji i Silva jakoś specjalnie nie musiał się przemęczać żeby wypunktować nie mającego żadnego pomysłu na walkę Leitesa. Szkoda, że tak asekuracyjnie wyszedł do walki pretendent o pas, bo mimo, że wytrzymał pełny czas walki to nie wypadł pozytywnie, a mistrz pokazał, że samym swoim dorobkiem straszy rywali, bo Thales bał się starcia w stójce jak ognia.

15974308365193fac7b7921.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Haha
        • Dzięki
        • Lubię to
      • 115 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 018 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 703 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
      • 101 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 583 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 883 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • CzaQ
      Aż musiałem wygooglować. Brzmi dobrze   A dla zainteresowanych mimo, że jest za późno to desperados czy tam captain jack kosztował w biedronce 6 za 4paka LOL
    • IIL
      Desperados - Mojito taste i belgijskie Leffe Blond...  
    • Tomos
      Ja planuję ukręcić sobie moscow mule, a do tego jakiegoś czipsika zjeść (salt & vinegar zapewne), może gdzieś tam wjedzie reszta święconki albo trochę żurku   Oczywiście gala z odtworzenia, z tymi reklamami to się tego przecież nie da oglądać
    • KPWrestling
      Zobacz na YouTube
    • Tomos
      Kuuuurde, SmackDown o wiele lepsze niż Raw, było w końcu czuć że to końcowa tygodniówka przed największą galą roku. Promo Rollinsa cu-do-wne. Niech on wygrywa, bierze Heymana pod pachę i jazda, ku zachodzącemu słońcu. Najlepiej nie po pas, bo bez pasa jest zdcydowanie ciekawszy   Battle Royal bardzo sprawne i idealnej długości. Każdy dostał moment i ciężko było się chociaż chwilę nudzić. Doskonale wykorzystany potencjał tego pojedynku. To co tam gadała Mami przewinąłem, absurdalnie jednowymiarowa postać pomimo starań sprzed kilku tygodni - to promo na backu po stracie pasa zapowiadało jakąś głębię, a skończyło się na tym co zawsze -> aj em Rija Riplej end aj em stronk, tylko że z niesłuchalnym, australijskim akcentem. Krąg modlitewny w intencji Iyo nadal otwarty, zapraszam do zapisów. Randy Orton zrobił swoim promem coś niemożliwego, czyli nakręcił mnie na walkę Randy'ego Ortona. Ciekawe kto tam będzie. Oba Femi? Rusev? Szkoda, że nie Aleister, no ale on już zapowiedziany swoim filmikiem na przyszłotygodniowe SD. Promo Ceny fajne, fajne, ale zupełnie się nie spodziewałem że na Kodiego zaczną buczeć. Kodi nam jednak zaprezentował, że jest profesjonalistą i weteranem, no i obrócił o 180 stopni reakcję w jakąś minutę. Piękna sprawa. Pomimo tego, że dwa ostatnie spotkania kończyły się Cross-Rhodesem i komicznym sprzedawaniem przez Cenę, jakoś tak mi się wydaje, że Cody może to ugrać. Chyba dalej wierzę, że Nochal pomyśli tak jak ja i uzna, że droga Ceny do 17. mistrzostwa będzie lepsza, kiedy wygra je po serii porażek, już jako face. No jest jaranko przed WMką, przyznam. Nie było, ale nakręcili mnie tym epizodem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...