Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

FH Newspack #26 (2005.01.19)


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  890
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Steve Austin/WWE, Booking ostatniego RAW, Snitsky/Kane, Trish/Kane, Wyniki house showu RAW

 

WWE oraz Stone Cold Steve Austin doszli do porozumienia i podpisali umowę na trzy filmy, które zostaną wyprodukowane przez oddział WWE Films. Dzisiaj w LA Roosvelt Hotel w Hollywood, CA odbędzie się konferencja prasowa na której zostaną ogłoszone szczegóły współpracy na linii Austin-WWE. Prawdopodobnie rozmawiano także o występie Austin'a na WrestleManii 21, ale to nic potwierdzonego. Już wiadomo, że pierwszy film w którym zagra Steve będzie nosił tytuł "The Condemned". WWE kończy także produkcję dwóch innych filmów i są nimi "The Marine" z John'em Ceną oraz "Goodnight" z Kanem.

 

RAW z ostatniego poniedziałku było zabookowane bardzo dziwnie. Wszystko z powodu miejsca w którym odbywał się show, czyli Toronto. W kilku momentach publicznośc nie bardzo wiedziała jak ma się zachowywać i komu cheerować. Shawn Michaels grał heel'a w walce z Christianem, który został na jeden wieczór facem, następnie zrobiono walkę face vs. face czyli Jericho vs. Benoit, a pod koniec gali z Kane'a zrobiono heel'a, a z Trish w związku z jej obywatelstwem face'a... Wszystko to wyszło dośc dziwnie. WWE chyba chciało z góry przewidziec reakcję fanów i wszyscy kanadyjczycy byli face'ami. Nie wyszło to jednak do końca tka jak zarząd przewidywał.

 

Gene Snitsky po Chokeslamie z rampy na końcu ostatniego WWE RAW popełnił spory błąd, gdyż kiedy pokazywała go kamera dosyć wyraźnie zapytał Kane'a "How did it go?", na co Kane odpowiedział "Good", ale zakrył ręką twarz gdyż widział filmująca go kamerę. Takie wpadki często zdarzały się podczas walk w WWE, ale jedną z największych jest chyba ta z Royla Rumble 2001, kiedy to Rico czekał przy linach na Jeffa Hardy'ego by go wyeliminował i głośno (za głośno) krzyknął "God damnit Jeff hurry up!". Wrestlerami który dużo rozmawiali podczas walk między sobą byli także Sid i Scott Hall.

 

Chokeslam jaki wykonał Trish Kane na ostatnim RAW nie wyglądał ciekawie. Podczas przerwy na reklamy wokół Trish zgromadzili się lekarze i została ona wyniesiona z hali na noszach. Po tym Chokeslamie można było nawet usłyszeć chant "Holy Shit!" więc musiał on być naprawde potężny. Na http://wwe.com można znaleźć materiał który nie był pokazany na RAW kiedy to lekarze wynoszą Trish.

 

Nie nagrywanym main eventem tylko dla publiczności podczas WWE RAW z Providence, RI które odbędzie się 28 lutego będzie Steel Cage Match: Randy Orton, Chris Benoit & Chris Jericho vs. Evolution.

 

Wyniki house showu WWE RAW z 15 stycznia z Grand Forks, ND:

- Hurricane & Rosey def. La Resistance

- Christian def. William Regal

- Shelton Benjamin def. Maven i obronił IC Title

- Victoria def. Molly Holly

- Mohammed Hassan def. Chris Jericho

- Kane def. Gene Snitsky

- Chris Benoit def. Edge

- Shawn Michaels & Randy Orton def. Ric Flair & Batista

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • FH

    2

  • saibot

    1

  • patrykk

    1

  • Lisaros

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Jak dla mnie booking byl ok tyle ze reakcje publiki byly "w druga strone" Gdy tylko pokazali HBK podczas wywiadu rozpoczelo sie maxymalne buczenie... Nie bylo w jego wypowiedziach nic z "heela" Po prostu publika nie toleruje HBK w Kanadzie i czy bedzie walczyl jako Face z mega Hellem to zawsze ten hell bedzie brany za face'a.

 

A co do Chokeslamu to rzeczywiscie byl ostry :) Az mnie scisnelo jak cisnal "moja" Trish tak mocno o ring... A co do Trish to ona grala Hell'a cala gale. Co z tego jak byla w swoim rodzinnym miescie. Nie oczekujmy ze beda na nia buczec w domu.

The best there is, the best there was, the best there ever will be... Hartfan

1683510344acb5553018c.jpg


  • Posty:  2 492
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.03.2004
  • Status:  Offline

To samo Christian,walczył z HBK,zagrania i ruchy typowo heelowe,ale publiczność dość mocno cheerowała.Po screw jobie w 97 roku,HBK nie powinien mieć złudzeń,że zostanie powitany tak a nie inaczej.

Sprzedaję CD z wrestlingiem i autografy wrestlerów... kontakt: gg 4358363 mail weemanowski@gmail.com

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3417898 -> Kup coś :)

11099216134562f5382d0da.jpg


  • Posty:  1 947
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Chokeslam byl max wypas - tzn fajnie sie to ogladalo :-)

Niektórzy mówią, że jestem leniwy, inni, że po prostu jestem sobą,

Niektórzy mówią, że jestem szalony i chyba zawsze taki będę.

10705701947791dc706fc5.jpg


  • Posty:  852
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.03.2004
  • Status:  Offline

Kurde jestem ciekawe tych filmow produkowanych przez WWE, cos mi sie zdaje, ze to beda straaaaszne gnioty ;-) Ciekawe czy beda to kinowe filmy czy pierdulki robione dla tv :D

 

no nie moge sie doczekac, az zassam z osla horrorek z Kane'm ;-)

...

  • Posty:  245
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.01.2005
  • Status:  Offline

Jak zwykle FH dzięki za newsy. Nie moge się doczekać filmu, w którym zagra John Cena.

20003137424285fb9541ec1.jpg


  • Posty:  12
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.12.2003
  • Status:  Offline

a zasrane kanadyjskie TSN oczywiscie nie pokazalo chokeslam'u na trish... wiec wszyscy ktorzy ogladneli/maja zamiar ogladnac rls W4F nie zobacza tego spotku.

p.s.

moglby ktos gdzies uploadnac ten spot?

?

  • Posty:  1
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.01.2005
  • Status:  Offline

Przyłączam się też do prośby. Przy okazji, mógłby ktoś wytłumaczyć o co dokładnie chodziło z tym screw jobem HBK?

  • Posty:  890
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Przyłączam się też do prośby. Przy okazji, mógłby ktoś wytłumaczyć o co dokładnie chodziło z tym screw jobem HBK?

 

Na Survivor Series 1997 (gala odbywała się w Montrealu) Bret Hart stracił pas mistrzowski chociaż był przekonany, że go zachowa. Doszło to shootu, czyli nieplanowanego zagrania. Najważniejsze role w tym zdarzeniu odegrali właśnie HBK, Vince McMahon i Earl Hebner (sędzia).

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 033 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 706 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 594 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 890 odpowiedzi

×
×
  • Dodaj nową pozycję...