Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Pytania odnośnie TNA, CM Punka i WWE


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  493
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

1. Mógłby mi ktoś wyjaśnić na czym polega Lethal Lockdown i czy jest to odpowiednik SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH z WWE?

 

2. Czy X-Division Tittle został utworzony w NWA czy NWA-TNA?

 

3. Czy AJ Styles był pierwszym NWA X-Division Championem czy TNA X-Division Championem?

 

4. Czy CM Punk ma na rękach bandaże elastyczne czy bandaże bokserskie?

 

5. Czy WWE po przegranym procesie zapłaciło jakieś odszkodowanie dla WWF?

 

6. Kiedy zostało ogłoszone i przez kogo że na WrestleManii 21 odbędzie się pierwszy Money In The Bank? Był to jakiś storyline czy zwykły pomysł z któregoś z GM'ów?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Czasami droga do nieba wiedzie przez piekło...

19475336534b92c6a93ca7f.gif

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RazorR

    1

  • Przemk0

    1

  • Stuner

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  5 965
  • Reputacja:   57
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

2. Czy X-Division Tittle został utworzony w NWA czy NWA-TNA?

 

W NWA-TNA.

 

3. Czy AJ Styles był pierwszym NWA X-Division Championem czy TNA X-Division Championem?

 

Pas NWA-TNA X-Division to to samo co pas TNA X-Division. Powstał w NWA-TNA dlatego też po zerwaniu umowy z NWA, pozostał w TNA zachowując swoją historię. Inaczej było z pasami wagi ciężkiej i tag-team które były własnością NWA tak więc tutaj TNA musiało stworzyć swoje odpowiedniki tych pasów z "czystą historią".

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

1. Mógłby mi ktoś wyjaśnić na czym polega Lethal Lockdown i czy jest to odpowiednik SURVIVOR SERIES ELIMINATION MATCH z WWE?

 

Odpowiedz K-Pel

 

Otóż Lethal Lockdown to walka w klatce. Walczą w niej dwa teamy. W 2005 była to walka 3 vs 3, w 2006 4 vs 4, a w 2007 i 2008 5 vs 5. Na początku w klatce walczą dwie osoby, po jakimś czasie dołącza do nich zawodnik z jednej drużyny, a później regularnie dołączają do nich zawodnicy z obu drużyn na przemian. Gdy już wszyscy zawodnicy znajdą się w klatce nałożony zostaje na nią dach na którym umieszczone są różne przedmioty - stoły, kije, pokrywy od kubłów itp. W dachu jest kilka otworów przez które można dostać się na szczyt klatki, gdzie można kontynuować walkę. Walka Lethal Lockdown kończy się po pierwszym pinie bądź też submissionie, a SS Elimination Match trwa dopóki wszyscy zawodnicy z jednej drużyny nie odpadną. Można powiedzieć, że Lethal Lockdown jest takim quasi odpowiednikiem Survivor Series Elimination Match, aczkolwiek sam Lethal Lockdown bardziej przypomina WCW-owskie WarGames.

14412508044c725aa0e19e.gif

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Bidamczyk
      To było w pewien sposób rozmyślne. Wolałem skupić się na rozwoju postaci jako takiej. Roster zapowiada się mały, więc będziemy się kisić we własnym sosie - o ile będzie kilka gal - że o tych przeciwnikach będziemy w kółko musieli to samo pisać.
    • Bidamczyk
    • Bidamczyk
      Niezły towar.
    • MattDevitto
      @ CzaQ  z cyklu obrazy, które słyszysz
    • Grishan
      Bardzo dobre. Bardzo.  Jak się do czegoś przyczepić to może do tego, że jednak poświęciłeś potencjalnym przeciwnikom trochę mało czasu. Ale czy w dzisiejszych czasach można to uznać za minus?  Jest klimat, jest dużo Bidama. Dziwnie jest, ale ciekawie.  Bardzo dobre. Bardzo. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...