Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

RoH Supercard of Honor IV(03.04.09r.) Wyniki


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 160
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.02.2008
  • Status:  Offline

Erick Stevens d. Rhett "Addicted to Love" Titus

 

Sweet & Sour Inc. of Chris Hero, Eddie Edwards & Incognito d. Jay Briscoe, Kevin Steen & Magno

 

Roderick Strong d. Katsuhiko Nakajima

 

Kamala vs Bobby Dempsey - Walka zakończyła się No Contest, obaj zawodnicy zostali zaatakowani przez Shane’a Hagadorn.

 

Four Corner Survival Match

Claudio Castagnoli d. ROH World Tag Team Champion El Generico, NWA World Champion Blue Demon Jr. i Brent Albright

 

"American Dragon" Bryan Danielson d. Alex Koslov

D'Lo Brown d. Colt "Boom Boom" Cabana

 

GHC Junior Heavyweight Title Match

KENTA© d. Davey Richards

 

Jimmy Jacobs & Austin Aries d. Tyler Black & The Necro Butcher

 

Ring of Honor World Title Match

Jerry Lynn d. Nigel McGuinness© - Jerry Lynn został nowym mistrzem RoH!!

7894118684ede4cf290d46.jpg

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • -Raven-

    1

  • HcK

    1

  • fluxing

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  133
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.05.2008
  • Status:  Offline

A jednak Lynn wygrał... Eh jakby tak Nigel ogłosił że ma kontuzje i nie będzie go jakiś czas, oddałby pas na 'vacated' i byłby o niego turniej. Dla mnie dużo lepsze rozwiązanie.

  • Posty:  10 252
  • Reputacja:   270
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Zważywszy na to, że RoH to nie WWE i tam mistrz dosyć długo trzyma pas, to Lynn - który chociaż nadal ma zajebistą formę, to ma już przecież 46 lat - nie jest najlepszym wyborem. Pewnie Jerry zbyt długo tytułu nie potrzyma (taki "przejściowy" Champion) i dlatego w tym przypadku - bardziej perspektywicznym rozwiązaniem byłoby danie pasa komuś z dwójki Jimmy Jacobs (przede wszystkim), Tyler Black (dobry wybór, chociaż Tyler ma jeszcze czas na mega push).

 

Eh jakby tak Nigel ogłosił że ma kontuzje i nie będzie go jakiś czas, oddałby pas na 'vacated' i byłby o niego turniej. Dla mnie dużo lepsze rozwiązanie.

 

Dokładnie. Walka eliminacyjna pomiędzy Blackiem, Jacobsem, Danielsonem i Ariesem to byłby hicior! Pas powinien przejąć Jacobs, który ostatnio robi świetną robotę na każdej płaszczyźnie.

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Lubię to
      • 81 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 001 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 693 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Haha
      • 101 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 181 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 556 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 878 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • MattDevitto
      Ja, aż tak nie wybiegam w przyszłość - na razie mam KUPE zaległości z New Japan, ale widziałem, że powoli odkrywają karty na nadchodzący BOSJ. Nie brakuje postaci z CMLL czy AEW. Ogłoszona lista to: El Desperado (IWGP Junior Heavyweight Champion) Kosei Fujita  Hiromu Takahashi  Taiji Ishimori  KUSHIDA Nick Wayne (AEW) Clark Connors YOH SHO BUSHI Dragon Dia (Dragongate) Robbie Eagles Francesco Akira Yoshinobu Kanemaru Kevin Knight (AEW) Master Wato  Ninja Mack MAO (DDT) Ryusuke Taguchi TBA (CMLL)
    • Attitude
      Nazwa gali: wXw We Love Wrestling - Live in Erfurt Data: 06.04.2025 Federacja: Westside Xtreme Wrestling Typ: Event Lokalizacja: Erfurt, Thüringen, Niemcy Arena: From Hell Publiczność: 300 Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • IIL
      Potwierdzono rozkład jazdy na nadchodzący G1 Climax 35 i co bardzo mnie zadziwia, po raz pierwszy w historii finały nie będą miały miejsca w Sumo Hall czy Tokyo Nippon Budokan. Zamiast tego, ostatnie dwie noce turnieju odbędą się w Tokyo Ariake Arena: NEW JAPAN PRO-WRESTLING WWW.NJPW1972.COM   Arena ta może pomieścić 15k widzów, ale dziwi mnie fakt, że zrezygnowali z wcześniejszych rozwiązań wokół których powstała wieloletnią tradycja. Szkoda.
    • KPWrestling
      Zapraszamy na Analizę sytuacji. Kartę gali KPW Arena 28: Zły Omen analizują prowadzący Krystian Czekaj oraz p.o. prezesa KPW Rosetti. Czternasty odcinek programu Analiza sytuacji. Kartę gali KPW Arena 28: Zły Omen analizują prowadzący Krystian Czekaj oraz p.o. prezesa KPW Rosetti.Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • KPWrestling
      Zobacz na YouTube
×
×
  • Dodaj nową pozycję...